Написать в Viber по Viber Чекаємо на вас у виставковому залі ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ 9:00 — 20:00 10:00 — 17:00 c 18 по 20 сентября шоу-рум закрыт. Мы на выставке InterCHARM 2019! Приходите, стенд 3C-3-31. Детали тут Степана Бандеры 6
Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Вапоризатори

Товари категорії Вапоризатори:

Вапоризатор – один з найважливіших апаратів для ефективної роботи салону. Його повинен використовувати у своїх процедурах кожен косметолог. Дія апарату полягає у постійній подачі пари на шкіру клієнта. Тому основна перевага вапоризатора - в його властивості швидко розкривати пори. Це дозволяє будь-яким косметичним препаратам проникати в глибокі шари дерми і краще насичувати шкіру активними компонентами. Вапоризатор - ефективний пристрій, який часто використовується перед проведенням інших косметологічних процедур.

Вапоризатор для обличчя

 

Вапоризатор для обличчя в Україні може купити кожен майстер, незалежно від досвіду роботи. Це дуже потужний, функціональний і простий у роботі пристрій. Все залежить від того, для яких умов роботи він Вам потрібен. Якщо це косметологія вдома, то треба звернути увагу на портативний вапоризатор. Його ціна значно нижча. Але для роботи у професійному салоні краси, краще віддавати перевагу статичним моделям апаратів. Також Ви можете вибрати вапоризатор для волосся або розпарювач для обличчя у залежності від того, які процедури будуть проводитися.

 

Вапоризатор з лампою-лупою

 

Вапоризатор з лампою-лупою з доставкою по Києву Ви можете придбати у нашому інтернет-магазині Venko. Зробивши покупку у нас, Ви отримуєте можливість безкоштовно навчитися використанню обраного пристрою. Використовувати розпарювач для обличчя і вапоризатор для волосся – означає бути справжнім професіоналом і піклуватися про клієнтів. Це незамінний пристрій, який стане Вашим помічником у боротьбі за красиву шкіру.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!