+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для лазерної косметології

Обладнання для лазерної косметології - це професійні апарати, основою дії яких - новітні технології застосування вузькоспрямованого потоку випромінювання. Косметологічні лазери дають змогу значно розширити список послуг високоефективними, інноваційними методиками. Ви зможете ввести нові процедури: лазерне омолодження, шліфування, лазерне видалення судин та татуювань.

Лазерне обладнання

Широкі можливості сучасного лазерного обладнання дозволяють використовувати його у різних сферах, а саме: косметології, дерматології, пластичної хірургії та гінекології. Лазерні апарати, залежно від сфери застосування, поділяються на терапевтичні та хірургічні. У косметології найчастіше використовується терапевтичне лазерне обладнання.

Без лазерного косметологічного обладнання неможливо уявити сучасний косметологічний центр чи клініку. Тому що саме косметологічний лазер дозволяє вирішувати практично всі естетичні проблеми: ефективно справлятися як з незначними дефектами, так і серйозними косметологічними, медичними і навіть гінекологічними проблемами.

Оборудование для лазерной косметологии

Залежно від виду лазерного обладнання для косметології, воно дозволяє проводити такі процедури:

Косметологічне лазерне обладнання своєю високою ефективністю та безпекою вже давно підкорило серця багатьох: як майстрів, так і їхніх пацієнтів. Ще не використовуєте лазерне обладнання для косметології у своєму салоні? Саме час вибрати найбільш вдалий саме вам варіант і почати на ньому заробляти. Купити лазерне обладнання можна в нашому інтернет-магазині.

Види косметологічних лазерних апаратів

Лазери для косметології умовно можна поділити на 4 види:

  1. Устаткування лазерної епіляції. Використовується для видалення небажаного волосяного покриву. Залежно від випромінювача, довжини хвилі та методики епіляції, лазери бувають: діодні, ELOS, OPT та SHR.
  2. Лазери для видалення татуювання. Усього за кілька сеансів зводять тату та перманентний макіяж. Деякі лазери дозволяють працювати тільки з чорним і синім пігментами, інші - з кольоровими, більш просунуті моделі працюють з усіма пігментами завдяки випромінювачам з різною довжиною хвилі. Сучасні лазери для видалення тату розроблені так, що приносять клієнту мінімум неприємних відчуттів, не залишають шрамів та рубців. Розрізняють ербієві, неодимові, олександритові, пікосекундні та рубінові. Найчастіше застосовуються неодимові лазери, особливо з інноваційною технологією Q-switch.
  3. Лазери для омолодження та шліфування шкіри. Такі лазери розроблені для вирішення багатьох косметологічних проблем і використовуються для догляду акне та вугрового висипу, шліфування рубців та розтяжок, усунення пігментних плям, підтяжки шкіри, видалення новоутворень, а також для гінекологічного омолодження. Залежно від методик та видів випромінювачів розрізняють: фракційні СО2 лазери, апарати для фотоомолодження (ELOS) та лазери з функцією карбонового пілінгу.
  4. Лазери видалення судин. Вони дозволяють легко та майже безболісно видаляти капілярну сітку на обличчі та тілі клієнта. Суть впливу полягає в "склейуванні" лазерним променем стінок судини. Циркуляція крові по судині припиняється, і через деякий час вона розсмоктується. На відміну від заморожування та електрокоагуляції, шкіра під час видалення судини лазером не ушкоджується. Для цієї процедури застосовуються спеціальні діодні лазери.

Деякі лазери також мають функцію карбонового пілінгу, який проводиться за допомогою спеціального гелю-маски з частинками діоксиду вуглецю, що містяться в ньому, і з використанням насадки 1320 нм. Такий пілінг популярний серед клієнтів, тому що має мінімум протипоказань, чудово омолоджує шкіру, усуває запалення, нормалізує роботу сальних залоз та вирівнює рельєф шкіри.

Чому варто купити лазер для косметології у свій салон?

За допомогою лазерного косметологічного апарату естетист результативно і без обмежень може впоратися з безліччю дефектів. Але головна перевага такого апарату – на ньому можна добре заробити! Наприклад, одна з найбільш популярних та вигідних лазерних процедур сучасності – це лазерна епіляція. Усього на одному апараті для таких процедур можна заробити 9 000 000 грн! Маніпула діодного лазера для епіляції має 10 млн. гарантованих імпульсів, а одна процедура, в середньому, вимагає 600-700 імпульсів. Отже, ви зможете провести понад 15 тисяч процедур. За мінімальної вартості епіляції однієї зони – 600 гривень, діодний лазер може принести 9 000 000 гривень лише від гарантованих імпульсів. Як правило, імпульсів у маніпулі значно більші.

Купуючи лазер для косметології, ви отримуєте апарат з високою ефективністю та малим ступенем втручання. Клієнти відразу ж бачитимуть результат, що сприятиме створенню позитивної репутації для вашого салону краси. Зверніть увагу, що лазерним апаратам для косметології не потрібні витратні матеріали, а ефективність значно перевершує ефективність аналогічного обладнання.

Косметологічний лазер - це також показник рівня салону краси та beauty-центру.

Що потрібне для кабінету лазер-косметології?

Насамперед, необхідно визначитися з тим, які саме послуги лазерної косметології ви будете надавати та вибрати косметологічний лазер. Перед придбанням косметологічного лазера зверніть увагу на його сертифікацію та ознайомтеся з відгуками.

Крім перелічених відмінностей, лазери для косметології відрізняються виглядом корпусу та його розміром. Ви можете вибрати апарат на стійці чи без неї. Для розміщення апарата без стійки знадобиться посилений косметологічний візок, на ньому також можна розмістити базові витратні матеріали. Лазерні процедури не вимагають жодної додаткової косметики, крім провідного гелю при епіляції, але будь-який косметологічний кабінет повинен мати в арсеналі такі матеріали:

Важливо також підібрати і стійку кушетку для зручного розміщення клієнта.

Лазерний апарат для лазер-косметології

Вибрати та придбати косметологічний лазер можна у компанії Venko, оформивши замовлення онлайн або відвідавши виставковий зал.

Ми знаємо, що перед тим як придбати обладнання для лазерної косметології в Україні, необхідно оцінити його роботу. Тому у нашому виставковому залі ви можете особисто подивитися, порівняти та оцінити роботу кожного апарату. Професійні менеджери допоможуть підібрати та купити косметологічний лазер. Якщо завітати до виставкового залу немає можливості, у нас також доступна консультація по телефону.

Купуючи косметологічне лазерне обладнання у нас, ви також отримуєте: швидкий ремонт в сертифікованому сервісному центрі, тривалу гарантію - до 2 років, індивідуальні знижки при доставці на замовлення, можливість оформити розстрочку до 10 місяців, а також безкоштовне навчання з використання апарату для досягнення максимального результату.

 

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!