+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Обладнання для лазерної косметології

Обладнання для лазерної косметології дозволить вам запропонуватисвоїм клієнтам нові і більш ефективні процедури. Апарати повного спектру косметологічних послуг зроблять ваш салон більш успішним! Ви зможете ввести нові процедури: лазерне омолодження, шліфування, лазерне видалення судин і татуювань.

 

Косметологічні лазери

 

Косметологічні лазери купуючи, ви отримуєте апарат з високою ефективністю і малим ступенем втручання. Клієнти одразу побачать результат, що допоможе створити вам позитивну репутацію. Зверніть увагу, що косметологічним лазерам не потрібні витратні матеріали, а ефективність - значно перевершує аналогічне обладнання.

Лазери для косметології

 

Ми знаємо, що перед тим як купити обладнання для лазерної косметології, - необхідно перевірити його роботу. Тому ви можете особисто оцінити роботу кожного косметологічного лазера у нашому виставковому залі у Києві. Наші менеджери допоможуть підібрати і купити косметологічний лазер, а також проведуть навчання роботі з ним, нададуть відповіді на всі питання, що виникають у процесі використання придбаного косметологічного лазерного обладнання. Косметологічні лазери на сьогоднішній день є найбільш ефективними, високотехнологічними помічниками передових салонів краси. Переконайтеся в цьому і ви, придбавши косметологічний лазер."

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!