Картка замовлення

Введіть більше символів...

Консультація

Апарати для міостимуляції

Товари категорії Апарати для міостимуляції:

Сортування
Вигляд

Міостимулятор професійний – прилад, який дозволить Вам без зайвих вправ підвищити м'язовий тонус. Дане обладнання призначене для роботи в салоні краси або догляду за своїм тілом в домашніх умовах.

Якщо Ви власник салону або косметолог – час надати своїм клієнтам можливість активного схуднення без виснажливих тренувань і дієт!

 

Як апарати для міостимуляції впливають на організм?

Міостимулятор професійний під час своєї роботи задіює всі групи м'язів. За допомогою електродів Ви самостійно зможете обирати, на які м'язи впливатиме апарат. На оброблювану зону накладаються спеціальні нашкірні електроди, попередньо оброблені контактним гелем. Через них до нервових закінчень подаються електричні імпульси, що змушують м'язи скорочуватися. Після процедури активізується ріст м'язових волокон, нормалізується робота лімфатичної системи і кровообігу, прискоряються обмінні процеси в організмі і багато іншого.

Міостимулятор професійний готує навіть дуже слабкі і зледащілі м'язи до регулярних навантажень, допомагає відновитися після перенесених травм, операцій та хвороб.

Получи 50 грн на первую покупку