+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати Міостимуляції

Сортування:

Міостимуляція – це косметологічна процедура, що нагадує «ледачу гімнастику». В основі роботи лежать низькоінтенсивні електричні імпульси, які спрямовані на проблемні частини тіла. Таким чином, вдається здійснювати концентровані м'язові скорочення і клієнту не доведеться навантажувати себе виснажливими тренуваннями. Вже після першого сеансу прискорюється метаболізм, стимулюється процес спалювання, нормалізується робота внутрішніх органів і підвищується тонус шкіри.

Після кількох процедур пацієнти помічають видимі результати. Спочатку змальовуються контури фігури, а шкіра стає більш пружною та еластичною. Для будь-якої косметологічної клініки важливо мати професійне обладнання. Апаратна міостимуляція тіла допоможе багаторазово збільшити потік клієнтів. При покупці важливо звертати увагу не лише на ціну, а й на технічні характеристики.

Принцип роботи міостимулятора

Апарат для міостимуляції - це обладнання для скорочення м'язів в умовах салону краси або кабінету корекції фігури. Залежно від типу корпусу, потужності та кількості програм, електроміостимулятори поділяються на домашні та професійні. Прагнучи досягти певного результату, ви можете вибрати міостимулятор для схуднення, міостимулятор для м'язів ніг або інших зон тіла, що потребують корекції.

Міостимулятор для м'язів або, як його ще називають, електроміостимулятор, дозволяє коригувати недоліки фігури за допомогою імпульсного мікроструму. Процедура діє всі групи м'язів, зокрема й ті, які в звичайних умовах складно тренувати. Після впливу активізується ріст м'язових волокон, нормалізується лімфо- та кровообіг, прискорюються обмінні процеси в організмі. Один півгодинний сеанс міостимуляції тіла замінює виснажливе тренування у спортзалі – це головна перевага процедури для ваших клієнтів.

Кому рекомендують використовувати апарат для міостимуляції?

Під час процедури апарат електричними імпульсами впливає на шкіру. Досягаючи нервових закінчень, вони стимулюють роботу м'язів, змушуючи їх скорочуватися, подібно до того, як це буває при звичайному фізичному навантаженні. При цьому  міостимулятор дає можливість задіяти м'язи ізольовано (вибірково), включаючи ті, які зазвичай не використовуються.

Міостимуляція в косметології найчастіше використовується для корекції фігури клієнта, зменшення жирових відкладень, зміни силуету (нарощування м'язів), активації обміну речовин, підтяжки шкіри, профілактики раннього старіння обличчя та тіла.

У спорті міостимулятори використовуються для відновлення м'язів після тренувань, посилення лімфодренажу та кровообігу, підтримки форми при вимушених перервах у тренуваннях. У медицині міостимулятори застосовуються в період відновлення після травм, для боротьби з атрофією м'язів та як альтернатива звичайним фізичним навантаженням.

Які функції може виконувати міостимулятор?

Всі міостимулятори мають ідентичний принцип дії, але набір заводських параметрів суттєво відрізняється. Важливо ознайомитися з ними перед покупкою.

Апарат для міостимуляції призначений для розміщення не лише у косметологічних клініках та салонах, а й удома. Однією з переваг процедури, що виконується на цьому устаткуванні, є можливість опрацювання «важкодоступних місць». Фізіологічне положення певних м'язів унеможливлює прицільну дію низькоінтенсивних електричних імпульсів, але тільки не у випадку з професійною моделлю.

Апарати допомагають локально боротися з різними стадіями целюліту та зайвої ваги. Процедура міостимуляції впливає на процес жироспалювання та прискорює кровотік. У деяких пацієнтів спостерігаються поліпшення роботи нервово-м'язового апарату вже після першого сеансу.

Апарат для міостимуляції

Апарат для міостимуляції – високотехнологічний помічник, що дозволяє коригувати, тонізувати та масажувати проблемні ділянки тіла. У таких пристроях встановлено велику кількість автоматичних програм, що дозволяють локально впливати на тіло:

 • лімфодренажний масаж;
 • режим «активне схуднення»;
 • режим «м'язовий рельєф»;
 • коригування контурів тіла;
 • можливість внесення ручних налаштувань.

Апаратом може керувати як новачок, і професіонал. Функція професійного керування дозволяє змінити такі параметри:

 • тривалість та частота електричного імпульсу;
 • час розслаблення між м'язовими скороченнями;
 • потужність впливу та ін.

В основі роботи апарату для міостимуляції лежить взаємодія двох функцій: термічний прогрів та змінний імпульсний струм. Таким чином, вдається не тільки впливати на міофібрили, але і прискорювати процес ліполізу в обраній зоні. В апараті передбачено певне програмне забезпечення і за потреби можна відрегулювати кожен канал впливу.

Які послуги можна надавати за допомогою апарату для міостимуляції?

Існують професійні апарати міостимуляції для опрацювання

 • м'язів осіб
 • м'язів шиї
 • м'язів тіла

або тільки для однієї із зон. Важливою відмінністю професійних апаратів міостимуляції від домашніх є регулювання сили скорочень м'язів та набір електродів, які можна обробляти дезінфікуючими засобами. Домашні міостимулятори індивідуальні і не можуть використовуватися для кількох людей через неможливість дезінфекції. В асортименті компанії Venko є лише професійні апарати для міостимуляції.

Міостимуляція тіла та м'язів

У яких випадках рекомендована міостимуляція тіла?

 • м'язова дистрофія;
 • надмірна вага та прояви целюліту;
 • атонічна шкіра;
 • малорухливий спосіб життя.

Ця процедура допомагає використовувати різні м'язові групи, не навантажуючи опорно-руховий апарат. Професійний апарат складається з блоку живлення та підключених до нього електродів. Вони передають низькочастотні електричні імпульси до обраної ділянки тіла. Перед початком процедури підбирається сила струму та частота імпульсів відповідно до індивідуальних особливостей організму.

Шкіра змащується спеціальним струмопровідним гелем і потім накладаються електроди. Вони розташовуються симетрично, тому вдається швидко досягти позитивного ефекту. Косметологам відомо про деякі особливості кожної частини тіла та після вибору робочих параметрів починається сеанс. Середня тривалість варіюється в межах 20-30 хвилин. Після закінчення процедури знімають електроди, стирають гель і наносять зволожуючий крем.

Міостимуляція тіла

Професійні апарати мають у комплекті набір електродів та бандажів різного розміру для опрацювання всіх зон тіла. У більш дорогих апаратах цей набір більший і містить електроди різних розмірів та форм, зокрема для грудей. Пропонуючи клієнтам процедуру міостимуляції, ви забезпечуєте їм швидке схуднення та зменшення целюліту, нарощування м'язової маси та прискорення обміну речовин.

Ваші клієнти будуть здивовані, як швидко починають танути жирові відкладення. Однак їх треба заздалегідь попередити про те, що в обробленій області спостерігатиметься приплив рідини в наступні кілька днів. Таким чином, організм намагається повернутися до колишніх обсягів та звичної ваги. Головне – розповісти їм про те, що для підвищення ефективності процедур міостимуляції потрібні ще й природні фізичні навантаження. Синергетичний ефект дозволяє досягати найкращих результатів за короткий час.

Для підтримки результату важливо проходити повторні підтримуючі процедури 1-2 рази на місяць. Однак не можна перестаратися, інакше організм швидко звикне до електричної дії і доведеться наново підбирати робочі параметри.

Міостимуляція особи

Апарат для міостимуляції обличчя відрізняється від апарату для тіла наявністю спеціалізованих програм із меншою інтенсивністю та більшою частотою впливу. Під час процедури проробляються м'язи обличчя, шиї та зони декольте. Міостимуляція особи проводиться для досягнення ефектів: ліфтингу, візуального розгладження зморшок, зменшення птозу, другого підборіддя, підвищення тонусу, еластичності та профілактики раннього старіння шкіри. Процедура проводиться за допомогою спеціальних електродів із клейкою робочою поверхнею. Бандажі у міостимуляції особи не використовуються. Зверніть увагу, електроди індивідуальні, тому що не можуть дезінфікуватися спецзасобами.

Ця процедура допомагає зробити овал обличчя чіткішим, не вдаючись до оперативного втручання. Ваші клієнти почнуть молодіти за рахунок пасивного тренування м'язів обличчя.

Професійне обладнання дозволяє опрацьовувати м'язи обличчя, шиї та зони декольте. Низькоінтенсивні електричні імпульси гарантують високий результат після декількох сеансів. Для досягнення стійкого ефекту може знадобитися 8-12 процедур.

Апарат для міостимуляції обличчя має бути простим та компактним. Таким чином, його можна встановити у будь-якому косметологічному салоні. Що отримає клієнт після сеансу міостимуляції особи:

 • активну профілактику старіння;
 • прискорення обмінних процесів;
 • виведення токсинів;
 • покращення мікроциркуляції крові та лімфи;
 • стимуляцію вироблення природного колагену;
 • підвищення тонусу та пружності шкіри в проблемних місцях та ін.

Якщо ваші клієнти хочуть омолодити обличчя, то міостимуляція може стати ідеальною пропозицією. Ефективність такої процедури підтверджується великою кількістю позитивних відгуків, результатами клінічних досліджень та результуючими фотографіями.

Отримати найкращий результат можна лише тоді, коли дотримується правильної техніки проведення процедури. Шкіра повністю очищається від косметики та ороговілого епітелію, який може знизити електричну провідність. Після пілінгу на шкіру наноситься спеціальний гель (маска) та електроди прикладаються до проблемних зон особи відповідно до спеціальної схеми розміщення. На наступному етапі з пацієнта знімають електроди, очищають шкіру від гелю та обробляють зволожуючим кремом.

Важливо зазначити, що за допомогою міостимуляції вдається значно підвищити ефективність інших косметологічних процедур та сприйнятливість шкіри до різних препаратів.

Пацієнт відчуває поколювання та легкий біль, але швидко до нього звикає. За потреби змінюється інтенсивність електричного імпульсу. Міостимуляція особи часто доповнюється іншими косметологічними процедурами. Апаратна терапія має накопичувальний ефект, тому повинна проводитися курсами. Тривалість курсу залежить від індивідуальних особливостей організму, але здебільшого не перевищує 12-15 сеансів.

Для проведення міостимуляції тіла та особи потрібне високоякісне обладнання. Така процедура може стати візитівкою будь-якого салону краси. Сила струму, за рахунок якої досягається оптимальний ефект, підбирається відповідно до індивідуальних особливостей організму, а тому кожен пацієнт отримає гарантовано високий результат. Перед початком сеансу рекомендується ознайомити клієнтів із правилами техніки безпеки та відмінними перевагами.

Яка ціна на апарат для міостимуляції?

Ціни на апарати міостимуляції компанії Venko починаються від 4 550 грн. При цьому у вартість входить гарантія на апарат до двох років – найбільш тривала в Україні, обслуговування в сертифікованому сервісному центрі, а також навчання для двох фахівців для проведення процедур на апараті. На навчанні вам розкажуть як використовувати апарат, як правильно розміщувати електроди для ефективної міостимуляції, а також наочно продемонструють роботу апарату.

У салонах краси та кабінетах корекції фігури ціни на півгодинний сеанс міостимуляції починаються від 300 грн. Отже, при 2 клієнтах на день професійний апарат середньої цінової категорії окупається лише за 5 тижнів роботи. Масажери міостимулятори мають таку важливу перевагу як низька собівартість витратних матеріалів. Під час процедури використовується тільки гель, що потребує, необхідності в додатковій косметиці немає. Якщо ви можете купити міостимулятор у Києві сьогодні, то вже завтра зможете заробляти на ньому.

Як облаштувати кабінет для послуги міостимуляції?

Окрім апарата в кабінеті корекції фігури необхідні:

 • стійка кушетка,
 • візок для розміщення апаратів та витратних матеріалів,
 • витратні матеріали - гель, рукавички, одноразові простирадла для кушетки та плед для комфорту клієнта.

Як вибрати апарат для міостимуляції?

Головна відмінність професійних міостимуляторів - потужність, плавність регулювання, кількість програм впливу та зон, які можна опрацювати. Перед тим як купити апарат для міостимуляції тіла, рекомендуємо визначитися з метою впровадження цієї процедури. Якщо ви хочете:

 • надавати повний спектр процедур міостимуляції і маєте великий потік клієнтів на сеанси корекції фігури - варто вибрати потужніший апарат з плавним регулюванням інтенсивності, автоматичними та ручними налаштуваннями та повним набором електродів (для обличчя та шиї, грудей) , тіла).
 • впровадити процедуру міостимуляції, щоб розширити лінію процедур по тілу - рекомендуємо звернути увагу на класичні апарати з базовою комплектацією та автоматичними налаштуваннями.
 • впровадити процедуру міостимуляції, щоб розширити лінію процедур по обличчю - вибирайте апарат з відповідною функцією та набором електродів. Міостимулятори тільки для тіла в цьому випадку не підходять, тому що не мають програм для опрацювання м'язів обличчя.

Який міостимулятор ми рекомендуємо?

Відчути, що таке міостимуляція можна за допомогою портативного апарату Beauty Shape BL-201. Його використовують з метою корекції фігури, зміцнення м'язового каркасу обличчя та тіла, ативації ліполізу та підвищення тонусу тканин.

портативний міостимулятор

Завдяки процедурам, проведеним цим маленьким, але ефективним апаратом, вдасться досягти таких результатівяк:

 • відновлення тонусу м'язів (у тому числі "сплячих");
 • рівномірний розвиток всіх груп м'язів, що зробить фігуру більш гармонійною;
 • активація кровотоку та лімфотоку, що дозволить зменшити прояви целюліту;
 • покращення жирового обміну та зменшення обсягу проблемних зон;
 • покращення функціонального стану нервової та ендокринної систем, активізація обміну речовин та кровообігу;
 • скоригувати та відточити овал обличчя, згладити зморшки, прибрати мішки та темні кола під очима;
 • позбутися другого підборіддя;
 • виправити віковий птоз (опущення століття);
 • поліпшити обмін речовин і зробити колір обличчя свіжішим та рівним.

Апарат міостимуляції для обличчя та тіла портативний Beauty Shape BL-201 допоможе зміцнити і підготувати до регулярних навантажень навіть дуже слабкі м'язи, а також ті, які за звичайних умов тренувати дуже складно, наприклад, м'язи внутрішньої поверхні стегна.

Процедура міостимуляції може стати як самостійною послугою, так і доповнити дію засобів серії для догляду за обличчям та тілом, дозволивши вам вигідно виділитися на тлі конкурентів.

Відгуки на апарати міостимуляції

Переконатися в надійності та рентабельності апарату можна завдяки відгукам, які досить часто розміщують покупці на тематичних форумах. Інформація в мережі інтернет не завжди буває точною, іноді важко зрозуміти, складено реальний або рекомендований відгук. Перевірити, реальний відгук чи ні – можна різними способами. Для цього варто звернути увагу на дату появи коментарів. Якщо відгуків кілька, і всі вони написані в той самий час, то більшою мірою ймовірності вони є фальшивими.

На просторах інтернет ви можете зустріти відгуки косметологів та задоволених покупців, але можуть зустрітися і негативні думки. Останні найчастіше формуються з таких причин:

 • покупець не до кінця розібрався з інструкцією з експлуатації апарата;
 • клієнт скористався послугами некомпетентних фахівців, що спричинило негативну реакцію;
 • косметолог не пройшов навчання, перш ніж приступити до роботи.

 Відгуки про апарат для міостимуляції

Негативні коментарі іноді пишуть конкуренти, але такі відгуки найчастіше шаблонні, без суті. Людина, яка незадоволена якістю, обґрунтовано висловлює свої претензії. На нашому сайті коментарі користувачів не проходять модерацію та з'являються одразу після публікації. Залишайте свої відгуки на нашому сайті, ділитесь своєю думкою, це дуже важливо для нас!

(42 оцінок, середня: 4.32 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!