+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати мікрострумової терапії

Сортування:

Апарат мікрострумової терапії допоможе провести популярну фізіотерапевтичну процедуру. Він дозволяє чинити на шкіру регенеруючий, лімфодренажний і протизапальний вплив. Також, за допомогою такого апарату, всередину дерми потрапляють необхідні мікроелементи, вітаміни чи колаген. Під час сеансів обладнання для мікрострумової терапії працює абсолютно безболісно, а після – на шкірі не залишається побічних ефектів. Використовуючи апарат для мікрострумів, Ви дозволите своїм клієнтам уникнути реабілітаційного періода. Важливо відзначити, що апарат для мікрострумової терапії живить клітини шкіри киснем. На цьому рівні терапія стимулює відновлення обміну речовин в структурних елементах тканин. За допомогою новенького апарату Ви зможете:

- розгладити зморшки;

- зняти больовий синдром;

- підвищити регенерацію шкіри;

зменшити набряки;

відновити колір шкіри;

- збільшити тугість тканин.

Мікрострумова терапія

 

Мікрострумова терапія -  це класична процедура апаратної косметології. Апарат для мікрострумової терапії, ціна на який потішить кожного косметолога, в естетичній медицині використовується досить широко. Мікроструми впливають на шкіру обличчя імпульсами, які запобігають процесу старіння. Дана терапія дає можливість стимулювати нормальну електричну активність в клітинах шкіри. Але не варто переживати: сила струмів настільки мінімальна, що процедура є абсолютно безпечною. Ви зможете працювати апаратом для мікрострумової терапії, щоб скоригувати овал обличчя клієнтів, прибрати набряклість, провести профілактику появи зморшок, усунути зневоднення сухої шкіри і т. д. Апарат, мікроструми якого впливають на шкіру, може підтримувати кілька режимів роботи. Це веде до швидкого і ефективного результату від пройдених процедур. Просто оберіть потрібний режим і починайте вплив на різні зони тіла та обличчя. Пройшовши курс процедур (10-15 сеансів), клієнт побачить помітні покращення стану своєї шкіри.

 

Апарат мікрострумової терапії

 

Апарат мікрострумової терапії з доставкою по Києву та Україні зможе придбати кожен косметолог. Це пристрій високої якості з безліччю різних функцій, який допоможе Вам проявити свій професіоналізм і збільшити кількість наданих послуг. Хочете перевірити, як працює різне обладнання для мікрострумової терапії? Відвідайте наш виставковий зал у Києві. А для тих, хто обрав модель пристрою, ми надаємо безкоштовне навчання з експлуатації. Бажаєте скористатися першокласним обслуговуванням? Тоді Вам потрібно купити обладнання з мікрострумами для косметологічного кабінету в магазині Venko.com.ua!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!