+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Косметологічні апарати для обличчя

Косметологічні апарати - перше, що необхідно придбати при відкритті будь-якого салону краси. До Вас усе частіше стали звертатися клієнти з такими естетичними проблемами, які вручну не усуне жоден косметолог? Тоді прийшов час придбати професійні косметологічні апарати. Спеціально для Вас у нас представлений широкий асортимент апаратів для косметології з різними функціями.

Апарати для косметології

Апарати для косметології поділяються на різні види залежно від функцій, якими вони оснащені. Обирайте мобільні моделі косметологічних апаратів, які будуть незамінними в роботі виїзного косметолога або процедури вдома. Косметологи, які тільки мріють відкрити косметологічний кабінет, можуть добре заощадити, придбавши косметологічний комбайн. Найчастіше такі апарати поєднують у собі базові функції для роботи професійного косметолога і можуть усувати багато естетичних проблем шкіри клієнтів. У нашому інтернет-магазині Venko Ви зможете знайти косметичне обладнання для обличчя і тіла.

Косметологічний апарат

Косметологічний апарат - одне з найважливіших придбань для косметологів. Саме він визначить подальший успіх кожного салону. Адже без якісного обладнання неможливо гідно обслужити клієнта.

Апарати RF-ліфтингу допоможуть безопераційно омолодити шкіру клієнта. За допомогою радіохвиль імпульси активують і стимулюють фібробласти. Усього після кількох процедур результат буде помітний. Старіння шкіри, млявість, в'ялість і надмірне скупчення жирової клітковини тепер не проблема!

Апарати мікродермабразії виконують процедуру механічного пілінгу. За допомогою цієї процедури проводиться очищення шкіри від ороговілих клітин. Стан шкіри поліпшується відразу після першої процедури. Мікродермабразія допомагає шкірі повернути колишню пружність, еластичність і здоровий вигляд.

Апарати мікрострумової терапії дозволяють ефективно стимулювати і впливати на активність клітин шкіри, м'язів, лімфатичних і кровоносних судин.

Вапоризатори мають стимулюючий ефект, покращують кровообіг та гідрацію тканин. Фактично, апарат розм'якшує відмерлі клітини, готуючи шкіру до подальших процедур.

Ультразвукові апарати – це або скрабер, або фонофорез. Вони глибоко очищають шкіру, розгладжують зморшки, прогрівають тканини і підтягують шкіру.

У нас на сайті Ви зможете знайти усе для свого косметологічного кабінету. Апарати для масажу, обладнання для засмаги, апарати гальваніки, коагулятори, портативні апарати, апарати для діагностики шкіри, мезоінжектори, апарати фотоомолодження, апарати мезотерапії – усе це і навіть більше ми зібрали в одному інтернет-магазині Venko!

У нас Ви можете придбати найкращі професійні косметологічні апарати дійсно високої якості за прийнятну ціну. В комплекті ми надаємо Вам інструкцію і тривалу гарантію на кожен прилад. Купуйте в магазині Venko!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!