+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Лазери для підтяжки шкіри

Сортування:

Мрія зупинити, або, хоча б, сповільнити час, знайома кожній людині. Адже найнещаднішим чином час поводиться у відношенні нашого обличчя. З роками обличчя вкривається мімічними та віковими зморшками, контури втрачають свою чіткість, погіршується тонус, а овал обличчя помітно “пливе”. Ще 20 років тому світ нічого не знав про lifting апаратну косметологію, а сьогодні досягнення цієї сфери, що активно розвивається, доступні кожному. 

Компанії-виробники випускають нові апарати для підтяжки шкіри кожного сезону. На підтяжку приходять тепер уже не тільки жінки, але й чоловіки, особливо медійні та публічні персони. 

Компанія Adonyss розвивається у ритмі стрімкого плину часу і не відстає від трендів. Лазери для підтяжки шкіри та інші професійні косметологічні апарати чекають вас на вітринах нашого інтернет-магазину. 

Апаратне косметологічне омолодження — вид послуг, який не втратить своєї популярності впродовж довгих років, і, швидше за все, десятиріч. Тому, якщо ви вирішили купити таке обладнання — це буде гідна інвестиція у ваш бізнес, яка підніме його на якісно новий рівень

Апарати для підтяжки обличчя: якими бувають і як працюють 

На сьогоднішній день спектр косметологічних ліфтинг послуг багатий, і технологій в ньому все прибуває. Апарати для підтяжки обличчя бувають наступних видів:

 • ELOS. Синергія двох методик — світлової та радіохвильової, усуває ознаки фотостаріння, а також коригує судинні та пігментні сліди на шкірі. Показана людям, контури обличчя яких втратили чіткість і молодість. Серед переваг ELOS — стимуляція регенерації клітин, а значить - омолодження на клітинному рівні.
 • Мікронідлінг, або мікроголковий RF-ліфтинг. Принцип роботи апарату побудований на інноваційній технології радіочастотного струму. Надтонкі голки наносять фракційні мікропошкодження глибиною 0,2-3 мм. Крізь ці мікроранки  rf-енергія безперешкодно проникає в глибинні шари шкіри. Колаген та еластин починають вироблятися в рази швидше, а шкіра клієнта молодіє на очах. Така терапія також сприяє зменшенню рубців та розтяжок.
 • Киснева мезотерапія.Принцип полягає в тому, щоб за допомогою апаратно-купольної методики і впливу кисню доставити поживні речовини зі спеціальної косметики глибше в дерму. Апарати зазвичай оснащені кисневим концентратором. Ця система захоплює повітря ззовні, автоматично його очищає і передає клітинам шкіри чистий кисень. В результаті шкіра виглядає доглянутою, молодою та свіжою.
 • Нарешті - лазер для підтяжки та омолодження шкіри. Найчастіше це фракційний пристрій, який одночасно здатний видаляти новоутворення, виконувати абляційне оновлення і дарувати ліфтинг-ефект, а також позитивно впливати на процеси метаболізму і мікроциркуляції всередині дерми.

Коли не можна застосовувати апарати для косметологічного ліфтингу

Апаратна підтяжка є значно безпечнішим, ніж хірургічні та інвазивні методи, включаючи різноманітні ін’єкції краси. Але навіть у нього є список протипоказань. Яку б процедуру anti-age не вибрав клієнт, перед початком курсу йому обов'язково знадобиться консультація досвідченого косметолога. Загальні медичні протипоказання наступні: 

 • Вагітність і період лактації.
 • Декомпенсовані пороки нирок, печінки, серця і цукровий діабет.
 • Психічні порушення.
 • Наявність металевих протезів, кардіостимуляторів, вживлених дефібриляторів.
 • Рани, шрами, садна, висипання та інші порушення цілісності анатомічного покриву в оброблюваної зоні.
 • Дерматологічні захворювання, такі як екзема, герпес, псоріаз.
 • Будь-які хронічні захворювання в стадії загострення, а також вірусні та бактеріальні захворювання в гострих стадіях.
 • Серцева недостатність.
 • Атеросклероз.
 • Індивідуальна непереносимість.

Як правильно обрати косметологічне обладнання? 

Якщо ви розвиваєте косметологічний бізнес в Україні і підбираєте для цього косметологічні апарати, звертайте увагу на такі особливості співпраці з брендом:

 • Гарантія не менше 1 року і післягарантійне обслуговування в офіційному сервісному центрі.
 • Сертифікати якості, включаючи FDA.
 • Можливість розстрочки і покупки обладнання в кредит. Тільки так прилад почне окупатися ще до того, як ви сплатите повну вартість —  така покупка надзвичайно вигідна.
 • Наявність шоу-руму з можливістю безкоштовного тест-драйву.
 • Навчання роботі з обладнанням, після якого вам надають офіційний сертифікат.

Компанія Adonyss рада запропонувати вам косметологічне обладнання новітнього покоління на найвигідніших умовах.

(5 оцінок, середня: 5 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!