+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати гідродермабразії

Сортування:

Апарати гідродермабразії – інноваційний косметологічний помічник, який ефективно проводить глибоку і поверхневу ексфоліацію. Перевага ексфоліації шкіри полягає у безболісності процесу і відсутності будь-якого реабілітаційного періоду. Після гідродермабразії Ваші клієнти одразу зможуть повернутися до звичного ритму життя. Слід зазначити, що така процедура – найделікатніший і глибокий спосіб механічного пілінгу.

Ідея гідродермабразії включає в себе алмазну мікродермабразію і вплив сироваткою у поєднанні з вакуумом.

Одночасно з ексфоліацією на очищену шкіру в момент максимального розкриття пор послідовно наносять сироватку, яка зволожує, очищає і  має протизапальну дію.

Активне зволоження шкіри під час процедури позитивно виділяє гідродермабразію серед інших методів оновлення шкіри шляхом дермабразії.

 

Апарат для гідродермабразії

 

Апарати для гідродермабразії, на сьогоднішній день представляє один з ключових методів в області неінвазивного омолодження шкіри. Відносна простота і хороша переносимість процедури дозволяють у більшості клієнтів досягти хороших результатів і якщо не виключити, то максимально відстрочити час для більш радикальних дій.

 

 

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!