+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Обладнання для аквапілінгу та вакуумного гідропілінгу

Сортування:

Гідродермабразія у косметології – відносно нова процедура, попит на яку зростає з кожним днем. Чим вона цікава, яких результатів дозволяє досягти і чи є обмеження до проведення газорідинного пілінгу? На ці запитання ми докладно відповімо у статті!

Що таке гідродермабразія (вакуумний гідропілінг)?

Процедура є глибоким пілінгом шкіри, що проводиться за допомогою комбінованого впливу вакууму і рідини. Користь газорідинного пілінгу полягає в оновленні шкіри, її глибокому зволоженні та зміцненні.

Гідродермабразія, також аквапілінг або вакуумний гідропілінг, - це апаратна методика очищення, омолодження та насичення шкіри вітамінними комплексами. Головна інновація методики – спеціальні спіралеподібні насадки, які роблять ексфоліацію м'якшою та делікатною. Різні діаметри насадок дозволяють працювати як з обличчям, і з тілом. Деякі насадки оснащені елементом з алмазним напиленням різної абразивності – для глибшого пілінгу. Ефективність методики доведена клінічними дослідженнями, а результат часто перевершує результати агресивніших методик.

Як працює гідропілінг: принципи методики та хід процедури

Аквапілінг, також званий гідропілінгом або гідродермабразією, застосовується в основному на обличчі та зоні декольте. Завдяки щадній технології, застосовна навіть для найделікатнішої і чутливої ​​шкіри. За один сеанс, косметологу вдається досягти ефекту, помноженого на п'ять. Розкриваються і очищаються пори, відбувається ексфоліація (відлущення) ороговілого шару, потім пілінг. Технологія якісно видаляє комедони з пір. Бонус—антиоксидантний ефект.

Більшість пілінгових методик пересушують — і від цього факту, на жаль, нікуди не подітися. Але тільки не аквачистка. Навпаки, в її результаті дерма отримує глибоке зволоження за допомогою спеціальної живильної сироватки. Далі у справу вступає вакуумна насадка. Завдяки їй покращується приплив крові до оброблюваної зони. Таким чином стимулюється обмін речовин, а сама дерма краще поглинає поживні та зволожуючі склади. Процедура складається з таких етапів:

 1. Демакіяж, ретельне очищення шкіри за допомогою гелю або піноутворюючого засобу, тонізація шкіри.
 2. Заливаємо в колбу для робочого розчину 50-75 мл сироватки Z-Hydroclear та вибираємо насадку для аквапілінгу з алмазним напиленням. Робимо 2 проходи по шкірі «решіткою» (від центру до периферії та знизу вгору). Готуємо шкіру, відлущуємо роговий шар.
 3. Заливаємо в колбу для робочого розчину 50-75 мл сироватки Z-Salicpure та вибираємо спіралеподібну насадку для аквапілінгу. Робимо викручують рухи по Т-зоні. Час впливу індивідуальний, оскільки залежить від ступеня «забруднення» пір.
 4. На завершення процедури можете провести кисневу мезотерапію або покласти альгінантну маску.
 5. Нанести крем із захистом від сонця

Одразу після гідропілінгу, клієнт може відправлятися у своїх справах — крім легкого почервоніння, жодних побічних ефектів чи дискомфорту не передбачається, тому реабілітація також не потрібна. Почервоніння сходить у середньому за кілька годин.

Що це апарати гідропілінгу?

Апарати гідродермабразії та аквапілінгу – нове обладнання інноваційної технології, за допомогою якого косметологи проводять омолодження шкіри, виконують поверхневу та глибоку ексфоліацію. Після відвідування косметологічного салону, клієнту не знадобиться реабілітація, він відразу може повернутись до звичного йому життя. Використовуючи сучасне обладнання гідродермабразії, досягається чудовий результат після виконаних процедур:

 • очищується шкіра, відкриваються та зменшуються пори;
 • зменшуються пігментні плями;
 • омолоджується обличчя, розгладжуються зморшки, шкіра стає пружною;
 • відновлюється гідробаланс;
 • забирається зі шкіри зайвий жир, сальні пробки.

За допомогою цього забезпечується м'яка, делікатна ексфоліація. Застосовуючи різні ступені абразивності насадок можливості майстра істотно розширюються. З їхньою допомогою можна проводити процедури як на обличчі, так і на тілі. Застосовуючи різні насадки, виконується ексфоліація верхнього шару шкірного покриву, що насичується сироваткою. Після того, як очищення шкіри завершено, а пори ще максимально відкриті, косметологом наносяться засоби, здатні її очистити та зволожити, а також запобігти запальним процесам.

Головні переваги гідродермабразії

 1. Атравматичність (навіть надчутлива шкіра не буде “палати” - максимум залишиться легке почервоніння, яке пройде незабаром після завершення пілінгу).
 2. Багатозадачність (усуває одразу ряд недосконалостей шкіри).
 3. Безпека. Ризик побічних явищ або подразнень зведений до мінімуму. Газорідинний пілінг - найбезпечніший і делікатний метод глибокого очищення та оновлень шкіри.
 4. Внесезонність. Це єдиний вид пілінгу, який можна проводити навіть улітку.
 5. Аквапілінг може проводитись не тільки на обличчі, а й на волосистій частині голови.

При усуненні пошкоджень застосовується інноваційна технологія неінвазивного омолодження. З її допомогою відбувається активне поновлення шкірного покриву. Гіродермабразія (вакуумний гідропілінг, гідрофешл) – методика, яка поєднує в собі безкристалічну мікродермабразію, вплив мультифункціональних сироваток (основою є антиоксиданти) у комплексі з вакуумом.

Переваги вакуумного аквапілінгу

Методика не залишить топових позицій в апаратній косметології ще довгі роки завдяки своїм перевагам. До них належать:

 • Доступність застосування у будь-якому віці.
 • Допустимість позасезонного використання.
 • Ділікатний та щадний вплив.
 • Неінвазивне та безболісне очищення.
 • Відсутність у розчинах агресивних компонентів, що виключає ризик виникнення алергії.
 • Вирішення широкого спектру проблем — від забитих пір до постакне, гіперпігментації та неглибоких, мімічних зморшок.
 • Атравматичність — гідропілінг не порушує цілісність шкірного покриву.
 • Достатньо швидкі процедури — від 30 хвилин до 1 години дозволять прийняти більше клієнтів на день і відповідно — більше заробити.
 • Мінімальний список протипоказань (до них ми повернемося трохи пізніше).
 • Можливість вирішити одразу кілька естетичних проблем за одну процедуру. Наприклад, провести відразу омолодження та очищення.
 • Обладнання окупається швидко, тому що ціни на гідродермабразію починаються від 750 грн.

Уже після першого сеансу на апараті гідрофешл спостерігаються зміни у добрий бік. Це дозволить застосувати гідропілінг у вигляді експрес-процедури. Проте, щоб отримати пролонгований ефект, косметолог призначає клієнтові весь курс процедур, включаючи від 6 до 8 сеансів. Це підтримуючі процедури, які виконуються один раз на місяць.

Як відбувається процедура аквапілінгу?

Косметичний процес з омолодження та очищення шкіри дозволяє клієнту позбутися безлічі проблем, що впливають на колір та зовнішній вигляд обличчя. Апарат для гідропілінгу має наконечники з натуральним алмазним покриттям (для тіла та обличчя). Він застосовується при видаленні шару відмерлих клітин та пілінгу, а також для насичення шкіри активною сироваткою, яка подається в організм через отвір на наконечнику.

Процедура гідропілінгу проводиться при використанні насадки зі спіральним наконечником. З її допомогою косметолог очистить шкіру від забруднення, видаляє відмерлі клітини з дерми. За допомогою наконечника синього кольору фахівець усуває вугри, охолоджує шкіру. Застосовуючи червоний спектр – підвищується пружність, тонус шкірного покриву та кровообіг. Крім цього, шкіра зволожується спеціальними засобами, у складі яких використовуються глюкозаміни, фруктова та молочна кислоти.

При високій стадії дегідратації (зневоднення) епідермісу косметолог проводить глибоке зволоження. За допомогою сироватки, антиоксидантного комплексу (вітаміни Е, А, білий чай, гіалуронова та молочна кислота) шкіра добре освіжається, омолоджується.

Клієнт під час цих процедур не відчує болю, неприємних відчуттів. Займає такий сеанс 40-60 хвилин. Після завершення процесу пацієнт прямує додому.

На які результати може розраховувати клієнт?

 • дрібні зморшки розгладжуються, великі стають менш помітними;
 • очищаються пори, нормалізується виділення шкірного сала;
 • рубці та шрами зменшуються;
 • зникає лущення шкіри, вона розгладжується та пом'якшується;
 • верхній шар епідермісу ущільнюється, зменшуються прояви птозу, стає менш помітним друге підборіддя.

Як проводити процедуру гідродермабразії?

Апарат для гідродермабразії – обладнання, що користується популярністю у багатьох косметичних салонах. Використовуючи цей прилад, косметологи здійснюють процедуру декількома етапами.

 1. На початковій стадії спеціаліст проводить поверхневе очищення шкіри, використовуючи простий косметичний засіб.
 2. Досліджується шкірний покрив клієнта. Така діагностика покаже в якому стані знаходяться судини (виявлення схильності до почервоніння) та пори, їхній ступінь забрудненості, пружність дерми.
 3. Ексфоліація - На шкіру з великою швидкістю ллється струмінь сироватки, що містить воду. Завдяки цій процедурі видаляється забруднення, жир, омертвілі частинки шкіри.
 4. Стадіяекстракції. Косметолог використовує сироватку, складовою якої є вітаміни, вода, кисень.
 5. Етапоксигенації передбачає насичення киснем дерми. Для цього косметолог подає струмінь сироватки (з вмістом води, вітамінів, кисню) на шкіру. Рідина входить глибоко в шари дерми, тому шкіра стає пружною.
 6. Завершальною стадією є нанесення на дерму антиоксидантів – покращується колір обличчя, кровообіг.

На кожному етапі проведення гідродермабразії косметолог застосовує різні одноразові насадки з ребристим наконечником, вакууму, сироватки, у формі спіралі. Наконечники мають різну величину зернистість, розміри. З їх допомогою майстер підбирає потрібний інструмент під будь-яку проблемну шкіру клієнта, проникнувши на необхідну глибину шкірного покриву та виконавши чищення.

Велика перевага надається пристрою з алмазним наконечником. Причиною цього є твердість та міцність матеріалу. Перевагами такого апарату є:

 • харчування шкірного покриву речовинами;
 • зволоження шкіри;
 • розгладження зморшок на обличчі;
 • покращення та відбілювання за допомогою сироватки кольору обличчя;
 • знищення пігментних плям.

Результат можна побачити після одного проведеного сеансу.

Недоліки методики

Недоліки у процедури дуже відносні. До них відноситься висока, в порівнянні з іншими видами пілінгу, вартість. Деяким клієнтам не подобається, що для досягнення ефекту потрібно пройти більше сеансів гідропілінгу за курс, ніж, наприклад, це потрібно для пілінгу або мікродермабразії. Однак і той, і інший фактор пов'язані саме з м'якістю та безпекою методики.

Вона більше підходить для комплексного очищення та омолодження, ніж для вирішення локальних проблем. Наприклад, проти розтяжок краще допоможе мікродермабразія, а рубці та шрами правильніше зводитиме лазером. Більше недоліків не наголошується. У тому випадку, якщо ви хочете зробити акцент на комплексне вирішення естетичних проблем, рекомендуємо комбайн Zemits. Marcel.

Тривалість курсу та сеансу гідроочищення шкіри

Одна процедура займає від 15 до 60 хвилин (для особи становитиме 15-20 хвилин, для голови 15-30 хвилин, для тіла 20-40 хвилин). Скільки разів приходити в салон, залежить від складності проблеми, з якою звернувся клієнт, та очікуваного результату. В середньому на один курс припадає 6-8 сеансів із тижневою перервою між ними.

Перед курсом необхідна консультація косметолога, який підбере індивідуальну інтенсивність та тривалість догляду.

Процедура може проводитися самостійно або у поєднанні змасажем, безін'єкційною мезотерапією, електропорацією, лімфодренажними процедурами. Комплексні процедури (аквапілінг+масаж/електропорація/мезотерапія можуть тривати до 2 годин).

Догляд після водного пілінгу для закріплення результату на довго

Не радиться ходити до солярію доки не пройде 24 години. Це може спричинити появу постпілінгової пігментації. Також не рекомендується використовувати декоративну косметику та ходити в сауну.

Види апаратів для проведення газорідинного пілінгу

На відміну від ручних методик, де ефект залежить від професіоналізму майстра, апаратні методики вимагають уваги ще й до обладнання. Ідеальний апарат має бути якісним, сертифікованим, зручним у використанні, із привабливим дизайном. Плюсом буде наявність додаткових функцій - купуючи не окремий апарат, а багатофункціональний комбайн, ви заощаджуєте простір у косметологічному кабінеті (адже вільне місце ніколи не буває зайвим), час майстра (не потрібно діставати і готувати до роботи кілька апаратів - все проводиться на одному пристрої ) і власні гроші (комбайни дорожчі за окремі апарати, але якщо розділити ціну багатофункціонального пристрою на кількість його функцій, вигода стає очевидною).

Чому варто проводити процедуру гідродермабразії?

Клієнти, які зазнали на собі ефекту цієї процедури, відзначають, що газорідинний пілінг набагато більш щадний порівняно з класичними варіантами - глибокими кислотними, кристалічними пілінгами і т.д. Побічні ефекти у вигляді гіперчутливості шкіри або подразнень виникають вкрай рідко, а вираженість оновлюючого ефекту можна порівняти з традиційними, більш агресивними методами.

Показання до процедури

Методика гідропілінгу демонструє високу ефективність при таких проблемах:

 • Забруднені або надто розширені пори.
 • Вугровий висип та його наслідки (постакне).
 • Занадто суха, або, навпаки, занадто жирна шкіра. Процедура справляє ефект себорегуляції, тому вироблення шкірного сала балансується.
 • Надлишкова пігментація.
 • Гіперкератоз.
 • Набряклість особи, не пов'язана із захворюваннями внутрішніх органів.
 • Підготовка та реабілітація після радикальних процедур (лазери, IPL, мезотерапія).
 • Вікові зміни.
 • Пересушування декоративною косметикою.
 • Стресс від поганої екології та життя в умовах мегаполісу, які позначаються на здоров'ї та красі.

Протипоказання

Тепер про протипоказання. Як і будь-яка косметологічна процедура, технологія має обмеження. До них належать:

 • Цукровий діабет у декомпенсації.
 • Важкі хвороби внутрішніх органів у стадії декомпенсації.
 • Інфекційні захворювання.
 • Папіломи або бородавки у зоні впливу.
 • Онкологія.
 • Вагітності;
 • Алергії на складові сироватки;
 • Схильність до появи келоїдних рубців;
 • Активний герпес;
 • Порушення роботи імунної системи;
 • Прийом ізотреонінових препаратів.
 • гострі запальні процеси в зоні обробки. (Герпес, опік, псоріаз, екзема тощо)

Як бачимо, протипоказання не специфічні — з переліченими вище проблемами та станами заборонені будь-які процедури в галузі апаратної косметології. Це робиться насамперед на користь клієнта — турбота про його здоров'я має бути в пріоритеті у будь-якого естетиста, що поважає себе.

Приватним майстрам та власникам салонів слід задуматися про включення гідродермабразії до списку своїх послуг з таких причин:

Аквапілінг для обличчя – це найкращий варіант для вашого бізнесу. Купити апарат гідропілінгу для особи - рішення справжнього професіонала, який хоче розширити свій прейскурант дійсно якісною процедурою. Придбати апарат гідропілінгу можна в нашій компанії Venko, що має великий асортимент продукції, за доступними цінами. Обладнання виготовлені із надійних, якісних матеріалів, що дозволить косметологічним салонам експлуатувати пристрої довговічно. Спеціалістами фірми буде надано інформацію про використання приладів. Доставка товару здійснюється у мінімальні терміни за місцем призначення.

 1. Прогресивна методика підвищує рівень закладу в очах клієнтів - ви “тримаєте руку на пульсі”, а значить, прагнете розвиватися і постійно вдосконалюєтеся.
 2. Попит на газорідинний пілінг зростає з кожним днем, часто клієнти, які регулярно використовують класичні пілінги, після гідродермабразії вже не хочуть повертатися до старих методів і надалі використовують тільки газорідинний пілінг.
 3. Гідродермабразія поки що представлена ​​лише в поодиноких салонах, тому наявність процедури вигідно виділить вас на тлі конкурентів.
 4. Водно-вакуумний пілінг дозволяє розширити клієнтську базу, оскільки процедура підходить усім типам шкіри. Ви зможете запропонувати проведення пілінгу клієнтам, для яких подібні процедури раніше були недоступні. Крім того, інтерес до новинок також сприяє тому, що люди прийдуть саме до вас - адже конкуренти такої послуги просто не мають.
 5. Регулярне оновлення асортименту демонструє клієнтам, що ви йдете в ногу з часом і розвиваєтеся - рівень лояльності до вас з боку відвідувачів зростає, дозволяючи стати №1 у своїй ніші та своєму регіоні.

Як бачите, введення гідродермабразії в асортимент послуг салону є ситуацію “win-win” - коли у виграші залишаються всі - і клієнти, задоволені можливістю отримати нову, безпечнішу та ефективнішу процедуру, і салону, що підвищують за рахунок новинки потік лояльних клієнтів та свій прибуток.

Окупність апарату для гідропіллінгу

У салонах краси вартість гідродермабразії починається від 750 грн. Тому, якщо проводити дві процедури гідродермабразії на день, Zemits Wasser окупиться всього за 18 днів і вже за перший місяць почне приносити вам прибуток.

Який апарат для гідродермаразії найкращий на ринку України?

Апарат гідродермабразії та кисневої мезотерапії Zemits Wasser

Існує безліч апаратів гідродермабразії у різній ціновій категорії. Основними їх відмінностями є: будова насадок та їх кількість, розмір апарату, кількість колб для сироваток та різноманітність функцій. На відміну від класичних апаратів HydroFacial, сучасні апарати гідродермабразії також мають інші опції - кисневої мезотерапії, RF-ліфтингу, мікрострумів або фонофорезу.

Один із найвигідніших у цьому плані апаратів -Zemits Wasser. Він поєднує відразу дві методики: гідродермабразію та кисневу мезотерапію.

Zemits Wasser призначений для досягнення яскравих результатів із мінімальними інвестиціями в косметику. Цей апарат не вимагає використання дорогих сироваток і дозволяє працювати з дистильованою водою, фізіологічним розчином або мінеральною/вітамінізованою водою. Основні результати досягаються за рахунок комбінації потужності вакууму та конкретних абразивних наконечників. Саме в апараті Zemits Wasser набір насадок складається з 8 наконечників різного розміру (4 спіралеподібних та 4 з абразивним елементом), у той час як в аналогах вибір насадок маленький.

Апарат Zemits Wasser має оптимальну технічну специфікацію – потужність вакууму 80 кПа. Але його головна перевага – сертифікація найсуворішої у світі інстанції з санітарного нагляду – FDA.

На вибір обладнання для гідропілінгу впливає маса факторів. Це і матеріал виготовлення, і функціонал, інтерфейс, система управління, і навіть зовнішній вигляд обладнання. Влітку 2021 року нашими моделями, що найбільш продавалися, стали:

Hydroluxx — апарат, що поєднує в собі функції кисневої мезотерапії та гідродермабразії. Славиться швидкою окупністю (одна процедура коштує від 700 гривень), стійкістю до високих функціональних навантажень та ідеальною комбінацією процедур, здатних повернути шкірі одночасно чистоту та молодість. 8 потужних і одночасно легких і практичних насадок для аквапілінгу не залишать забрудненням і мімічним зморшкам жодного шансу.

DermeLuxx — будову рідинної дермабразії, кисневої мезотерапії та кріотерапії. Інноваційна технологія, ергономічна розробка та висока потужність впливу економлять сили та час косметолога та дарують клієнту блискучий результат. Економно витрачає косметику, не потребує зайвих витратних матеріалів. SMART система управління знає, що запропонувати клієнту з його особистою проблемою. Підійде для професіоналів, які бажають вивести свій бізнес на новий рівень. Один з найкращих апаратів для гідропілінгу у Києві.

Zemits Marcel — не тільки високопродуктивний, але й стильний апарат, який стане окрасою будь-якого салону чи кабінету краси. Він піднімає бізнес на якісно новий рівень, поєднуючи інноваційні технології та приголомшливий дизайн в одному неймовірному багатофункціональному пристрої. 6 сучасних методик з догляду, очищення та підтяжки шкіри до ваших послуг разом із Zemits Marcel!

EauSante — косметологічний комбайн нового покоління, що поєднує в собі шість функцій, а саме:

 • Гідродермабразія
 • Ультразвуковий скрабінг
 • RF-ліфтінг
 • Киснева мезотерапія
 • Ультразвукова терапія
 • Кріотерапія

Такий апарат — чудовий вибір як для початку, так і для розвитку косметологічного бізнесу.

Найчастіші питання

Аквапілінг, що це таке?

Аквапілінг це новітня технологія догляду за шкірою, відмінна альтернатива кристалічній мікродермабразії. Процедура поєднує у собі микродермабразию рахунок спеціальних насадок, вплив мультифункціональними сироватками, разом із вакуумом.

Як працює вакуумний аквапілінг?

У процесі процедури струменя води делікатно видаляють зовнішній тьмяний шар шкіри, звільняючи рівну, м'яку і сяючу шкіру, що знаходиться під ним. Основною відмінністю нової технології є те, що при виконанні процедури для лущення використовуються не кристали. Замість них застосовуються спеціальні запатентовані насадки, що мають різноманітні поверхні (спіралеподібну, ребристу, з легким алмазним напиленням). Це забезпечує високий рівень очищення, а ексфоліація проходить м'яко та делікатно. Різний ступінь абразивності насадок розширює можливості спеціаліста та дозволяє виконувати процедури навіть на чутливій шкірі. Одночасно з механічною ексфоліацією за допомогою насадки, на шкіру наносяться різноманітні розчини (кислотні, зволожуючі антиоксиданти, що містять, і т.д.). Активне зволоження шкіри під час процедури позитивно відрізняється гідропілінгом від інших методів оновлення шкіри шляхом дермабразії. Завдяки вакуумному впливу відбувається глибоке очищення пір і безперервно видаляються продукти ексфоліації. Крім того, як відомо, вплив вакуумом стимулює мікроциркуляцію і тим самим обмінні процеси в шкірі, підвищує її тонус, надаючи ліфтинговий ефект і забезпечує лімфодренаж.

Як часто робити гідропілінг?

Сеанс лікування проводиться кожні 7-10 днів. Це означає, що роговий шар, який був видалений на попередньому сеансі, ще не повністю відновився, і шкіра краще реагує на лікування. Як правило, для максимального ефекту оптимальний курс із 4-6 процедур з інтервалом 7-10 днів. Після завершення курсу клієнт може продовжити щомісячні процедури для закріплення результатів.

Чи можна вагітним проводити гідропілінг?

Процедуру аквапілінгу можна проводити вагітним жінкам та в період годування. У такому разі, рідина, за якою косметолог працює – стерильний фіз. розчин із аптеки.

(70 оцінок, середня: 4.98 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!