Введіть більше символів...

Консультація

Лазери для видалення судин

Товари категорії Лазери для видалення судин:

Сортування
Вигляд
Радіочастотний коагулятор KES | Venko
Доступний сьогодні
Радіочастотний коагулятор KES 10001 Лазери для видалення судин

Ціна:

109 900 грн
Діодний лазер для видалення судин MBT-980 | Venko
Доступний сьогодні
Діодний лазер для видалення судин MBT-980 9070 Лазери для видалення судин

Ціна:

247 200 грн
Діодний лазер MBT 980+ для видалення судин | Venko
Доступний сьогодні
Діодний лазер MBT 980+ для видалення судин 9072 Лазери для видалення судин

Ціна:

260 000 грн

Всього товарів: 3

Лазер для видалення судин – це найсучасніший безпечний спосіб видалити судинні зірочки, гемангіоми або винні плями. Метод дії лазера полягає у запаюванні судин зсередини. Такий вибірковий вплив не зачіпає інші тканини і не пошкоджує їх. Відразу після процедури судини злегка червоніють, проте вже через пару днів світлішають, а після курсу процедур – зникають назавжди.

Лазер для видалення судин, незалежно від моделі, має зручний і зрозумілий інтерфейс. Навіть фахівець, який раніше не працював з подібним обладнанням, швидко зможе впровадити його в роботу. Придбайте лазер для видалення судин у магазині Venko – найінноваційніше високотехнологічне обладнання для вашого салону!  

Лазери для видалення судин?

Лазери для видалення судин купити в салон краси – означає розширити спектр надаваних послуг. Проблема з судинами в тій чи іншій формі турбує більше 70% людей. Запропонуйте своїм клієнтам безпечний і ефективний спосіб позбутися цієї проблеми. Купуючи апарат для лазерного видалення судин, ви підкреслите високий статус салону і свій професіоналізм. Також, збільшиться дохід і відвідуваність, оскільки для повного видалення судин необхідно пройти курс процедур.