+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Діодні лазери для видалення судин

Сортування:

Лазер для видалення судин – це найсучасніший безпечний спосіб видалити судинні зірочки, гемангіоми або винні плями. Метод дії лазера полягає у запаюванні судин зсередини. Такий вибірковий вплив не зачіпає інші тканини і не пошкоджує їх. Відразу після процедури судини злегка червоніють, проте вже через пару днів світлішають, а після курсу процедур – зникають назавжди.

Лазер для видалення судин, незалежно від моделі, має зручний і зрозумілий інтерфейс. Навіть фахівець, який раніше не працював з подібним обладнанням, швидко зможе впровадити його в роботу. Придбайте лазер для видалення судин у магазині Venko – найінноваційніше високотехнологічне обладнання для вашого салону!  

Лазери для видалення судин?

Лазери для видалення судин купити в салон краси – означає розширити спектр надаваних послуг. Проблема з судинами в тій чи іншій формі турбує більше 70% людей. Запропонуйте своїм клієнтам безпечний і ефективний спосіб позбутися цієї проблеми. Купуючи апарат для лазерного видалення судин, ви підкреслите високий статус салону і свій професіоналізм. Також, збільшиться дохід і відвідуваність, оскільки для повного видалення судин необхідно пройти курс процедур.

(1 оцінок, середня: NAN з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!