Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Лазери для видалення судин

Товари категорії Лазери для видалення судин:

Сортування
Вигляд
Апарат ELOS епіляції і фотоомолодження Adonyss QuantumPeak | Venko
Доступний сьогодні
Апарат ELOS епіляції і фотоомолодження Adonyss QuantumPeak 10000005 Лазери для видалення судин

Ціна:

270 000 грн

Всього товарів: 1

Лазер для видалення судин – це найсучасніший безпечний спосіб видалити судинні зірочки, гемангіоми або винні плями. Метод дії лазера полягає у запаюванні судин зсередини. Такий вибірковий вплив не зачіпає інші тканини і не пошкоджує їх. Відразу після процедури судини злегка червоніють, проте вже через пару днів світлішають, а після курсу процедур – зникають назавжди.

Лазер для видалення судин, незалежно від моделі, має зручний і зрозумілий інтерфейс. Навіть фахівець, який раніше не працював з подібним обладнанням, швидко зможе впровадити його в роботу. Придбайте лазер для видалення судин у магазині Venko – найінноваційніше високотехнологічне обладнання для вашого салону!  

Лазери для видалення судин?

Лазери для видалення судин купити в салон краси – означає розширити спектр надаваних послуг. Проблема з судинами в тій чи іншій формі турбує більше 70% людей. Запропонуйте своїм клієнтам безпечний і ефективний спосіб позбутися цієї проблеми. Купуючи апарат для лазерного видалення судин, ви підкреслите високий статус салону і свій професіоналізм. Також, збільшиться дохід і відвідуваність, оскільки для повного видалення судин необхідно пройти курс процедур.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!