+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати вакуумно-роликового масажу

Сортування:

Апарати для вакуумно-роликового масажу дозволять Вам позбавити своїх клієнтів від целюліту і апельсинової кірки. Таке обладнання, призначене для професійного використання в салоні краси, найкраще застосовувати з іншими апаратними методиками корекції фігури.

Як працює вакуумно-роликовий апарат :

Вакуумно-роликовий апарат дозволить Вам збільшити трафік відвідуваності постійних клієнтів, адже підходить для проведення процедур на всіх частинах тіла. Перед процедурою косметолог накладає на оброблювані проблемні зони пластикові колби. Після включення апарату кожна колба буде всмоктувати частину шкіри, одночасно покращуючи приплив крові до цієї ділянки. Якщо косметолог переміщуватиме дані маніпули по всьому тілу, це забезпечить дренаж рідини, яка утримується організмом. В результаті поліпшується метаболізм, процес спалювання жирів, а також виведення токсинів з тканин. Після процедури буде яскраво виражений ефект детоксикації.

Апарат вакуумно роликового масажу може впливати на тіло і за допомогою спеціальних металевих насадок з роликами.

 

Вакуумно-роликовий апарат – універсальний

Вакуумно-роликовий апарат – обладнання, призначене не тільки для професійного використання. Такі апарати можуть застосовується і для процедур вдома. Ми надамо Вам безкоштовне навчання правильній роботі з обладнанням, після його купівлі Ви зможете прийти разом з подругою. Після курсу зможете проводити один одному масаж і не витрачати гроші на відвідування салону.

Вакуумно-роликовий апарат також може використовуватися в салоні краси. Гарантуємо великий попит на процедуру, адже вона дійсно приносить приголомшливі результати за короткі терміни.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!