+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для вакуумно-роликового та вакуумного масажу

Сортування:

Апарати для вакуумно-роликового масажу дозволять позбавити ваших клієнтів апельсинової кірки, яка супроводжує целюліт. Таке обладнання, призначене для професійного використання в салоні краси, краще застосовувати в комплексі з іншими апаратними методиками корекції фігури.

Проблеми целюліту є майже в кожної людини. Навіть струнким дівчатам іноді дуже важко позбутися ямок і горбків на сідницях. З цими та багатьма іншими проблемами допоможе впоратися апарат вакуумної терапії. Це спеціальне обладнання, яке використовується в салонах краси для надання тілу красивішого вигляду. Шкіра після проходження курсу процедур виглядатиме підтягнутою і зовні повністю задовольнятиме свою володарку.

Як діють професійні апарати для вакуумно-роликового масажу

Вакуумні апарати для масажу мають технічно та функціонально багато на що здатні. Всі вони оснащені спеціальними насадками-присосками, завдяки яким відбувається масажування шкірного покриву. Вони впливають на м'які тканини тіла, зокрема на підшкірні жирові відкладення, за допомогою роликів та вакуумної дії розминають складки шкіри, ділянку за ділянкою. Проведенням такої процедури управляє спеціаліст салону, звіряючись із показниками на цифровій панелі. Це:

 1. сила дії вакууму;
 2. частота обертання роликів;
 3. режим роботи апарату

Таким чином клієнт отримає максимально бажаний ефект.

Вакуумно-роликовый аппарат

Апарати для вакуумно-роликового масажу – переваги

Використовуючи вакуумно-роликовий апарат для масажу можна позбавитися низки серйозних проблем. Не тільки жінки, а й чоловіки зможуть помітити зміни, що відбулися:

 • зменшення ваги;
 • рятування від целюліту;
 • відсутність набряклості ніг, рук та всього тіла;
 • зменшення кількості та вираженості розтяжок;
 • зниження сухості шкіри;
 • покращення кровообігу;
 • розслаблення під час проведення процедури.

До того ж, антицелюлітний вакуумно-роликовий масажер дає можливість позбавитися проблеми провисання, в'ялості шкіри, яка втрачає пружність внаслідок швидкого скидання ваги. Внаслідок проходження курсу вакуумної терапії можна повністю відновити красу тіла. Ви зможете підтягнути шкіру живота, сідниць, верхньої частини рук, отримавши при цьому максимум приємних відчуттів під час проведення процедури.

Рекомендації до проведення апаратного вакуумно-роликового масажу

Перед виконанням процедури клієнт має ознайомитись із деякими правилами. Фахівці рекомендують випивати близько 2 л води на день проведення масажу. Це добре впливає на організм і впливає на результат процедури. При цьому за 15 хвилин до початку масажу слід випити 1 склянку чистої води. Приймати їжу також не слід за 2 години до вакуумно-роликового впливу.

На ділянці тіла, де проводитиметься масаж, рекомендується, за необхідності, зробити пілінг. До того ж для отримання бажаного ефекту треба пройти курс процедур: від 8 до 12-14, залежно від рівня складності та масштабності проблеми.

Після виконання масажу протягом 2-х годин краще утриматися від їди, а відразу після закінчення - випити склянку води. Особливу увагу варто звернути на рекомендації, які дає косметолог щодо подальшої фізичної активності та режиму харчування.

Загальні протипоказання щодо апаратного врм

Одночасна дія вакууму та роликового масажу вражає своєю ефективністю. Проте існують деякі протипоказання щодо процедури:

 • онкологічне захворювання
 • вагітність
 • наявність пошкоджень шкіри
 • гіпертонія
 • критичні дні.

У цих випадках краще відмовитися від застосування вакуумної терапії та знайти більш щадні методи впливу.

Вакуумно-роликовий масажер повинна мати кожна дівчина!

Вакуумно-роликовий масажер під час роботи запускає природні обмінні процеси в організмі. Насадка затягує шкіру та жировий прошарок усередину за допомогою вакуумного впливу, а ролики – ретельно масажують її. У ході масажу покращується кровообіг та відтік лімфи. Виводиться зайва рідина з організму, токсини та продукти розпаду. В результаті жирові клітини розщеплюються, шкіра стає більш гладкою і пружною, усувається «апельсинова кірочка». Вакуумно-роликовий масажер стане чудовим доповненням до комплексного зменшення целюліту чи профілактичним засобом проти його утворення. Такий вид масажу приємний, ефективний і вимагає великої кількості часу. Достатньо регулярно приділяти процедурі 20-30 хвилин вільного часу, щоб шкіра якнайдовше залишалася підтягнутою і без ознак целюліту.

Основні види апаратів для антицелюлітної терапії

Існує кілька варіантів подібного обладнання, різного за певними функціями та технічними характеристиками. Проте принцип їхньої дії схожий. Апарати бувають:

 • вакуумні;
 • мікрострумові;
 • вакуумно-роликові.

До першого типу відносяться апарати, оснащені спеціальними насадками-чашками, всередині яких створюється вакуум, як за звичайного масажу, що проводиться за допомогою банок. З тією різницею, що косметологічне обладнання дозволяє видаляти та подавати повітря автоматично. Його досить просто використати і воно не громіздке. Такі апарати часто використовуються в салонах краси, іноді їх купують для експлуатації в домашніх умовах.

Вакуумно-роликовий апарат відрізняється більшою функціональністю. Для проведення процедури використовуються насадки із вбудованими роликами. Вони прискорюють виведення підшкірного жиру та надають шкірі здорового та красивого зовнішнього вигляду.

Для більш глибокої дії використовується вакуумно-мікрострумне обладнання. Його використання спрямоване на усунення ознак старіння та корекцію фігури жінки чи чоловіка. Подібна терапія впливає на шари шкіри, що глибоко знаходяться, сприяє очищенню і регенерації її клітин. При цьому подібні процедури не зможуть усунути «апельсинову кірку».

Що важливо врахувати під час вибору апаратів для вакуумно-роликового масажу?

Виробники на ринку подібного обладнання пропонують різні моделі вакуумно-роликових масажерів та комплектуючих для них. На обладнання яких виробників варто звернути увагу, і що потрібно враховувати при виборі?

 1. Потужність апарату. Цей показник вимірюється у барах. Оптимальна потужність приладів, що використовуються у салонах краси становить 1 бар.
 2. Кількість насадок. Цей критерій безпосередньо залежить від ефективності масажу – чим більше варіацій насадок, тим помітнішим буде результат опрацювання ділянок, уражених целюлітом. Зараз практично кожен універсальний прилад оснащений різними аплікаторами, різноманітність яких посилює ефект на підшкірні відкладення жиру. Часта зміна насадок при проведенні процедури – запорука відмінного результату по закінченні курсу.
 3. Спосіб подачі вакууму. Багато апаратів оснащені звичайними насадками, що працюють у нормальному режимі. Однак деякі моделі мають спеціальні пристрої, які працюють за принципом імпульсної подачі вакууму. Їх використання є оптимальним для власників надмірно чутливої ​​шкіри.
 4. Додаткові функції та аксесуари. Існують функціональні апарати, які впливають на ділянки шкіри комплексно. Можливе оснащення обладнання спеціальним костюмом, завдяки якому маніпули плавно пересуваються тілом, зменшуючи або збільшуючи інтенсивність впливу.

Більшість виробників з кожним роком випускають моделі, що характеризуються багатофункціональністю та ефективністю застосування. Вони оснащені низкою параметрів, що дозволяють проводити різні види масажу. Nova, Slimming, Starvac, Venko – невеликий перелік найпопулярніших моделей апаратів для комплексного впливу на шкіру. Перед тим як вибрати необхідне обладнання, ознайомтеся з його характеристиками та функціональними можливостями.

Де придбати апарати для вакуумно-роликового масажу?

Купити обладнання для вакуумно-роликової терапії в Україні? Немає нічого простішого, якщо ви звернетеся до нас. Venko пропонує найвигідніші умови для своїх клієнтів. Ви знаходитесь у столиці? Краще, якщо ви відвідаєте нашу виставкову залу, перш ніж купити вакуумно-роликовий апарат для масажу тіла. Для ознайомлення з усією різноманітністю апаратів для врм та особливостями їх функціонування можна спільно з нашими досвідченими фахівцями, які покажуть та розкажуть, як працює професійне косметологічне обладнання. Ми пропонуємо найкращі ціни та здійснюємо доставку в обумовлені терміни. Зверніться та оновіть асортимент свого салону новими апаратами для масажу разом з Venko!

Апарати вакуумного масажу

Апарат для вакуумного масажу допоможе досягти неймовірного результату: підтягнутого та красивого тіла. Ця процедура може викликати у клієнтів трохи болючі відчуття. Але незважаючи на це, більшість жінок різного віку, віддають перевагу такому виду масажу. Апарат для вакуумного масажу сприяє швидкій корекції ліній тіла, а також зменшенню обсягів. Його перевага полягає в тому, що жирові відкладення будуть йти саме в тих проблемних зонах, на які Ви впливатимете. Вакуумна методика – науково-обґрунтований комплекс процедур. На сьогодні, кожен поважаючий себе салон повинен мати такий апарат. Вакуумні масажери, представлені на нашому сайті, мають широкий спектр дії. Їх використовують не тільки з метою позбавлення від зайвих жирових відкладень та корекції фігури, а й при розтяжках, обвисанні та м'язовій гіпотонії.  

Апарати вакуумного масажу зможе придбати кожен косметолог. Купивши таке обладнання, Ви швидко збільшите кількість послуг і підвищите відвідуваність салону. Апарат для вакуумного масажу глибокого впливу ефективно розщеплює зайвий жир і целюліт. Достатньо пройти курс з 15-20 процедур, щоб обсяги тіла значно зменшилися. Також він добре сприяє поліпшенню кровотоку, лімфотоку, прискоренню обмінних процесів в організмі. Апарат для вакуумного масажу працює із різними насадками. Вибравши потрібну, Ви зможете інтенсивно обробити проблемні зони для досягнення бажаного ефекту за максимально короткий час. Наше високоякісне обладнання призначене не тільки для застосування на тілі, а й на обличчі та на грудях! За допомогою класичної вакуумної насадки шкіра обличчя помітно підтягнеться вже після першої процедури. Вакуумні процедури стимулюють кровообіг у лімфі, тим самим запустивши регенеруючий ефект. За допомогою вакуумно-роликової насадки масаж покращить кровопостачання, трофіку, справить ефект лімфодренажу. Найцікавіше, що процедура не має майже жодних протипоказань. А спектр застосування – просто величезний.

Вакуумні масажери – ефективні та зручні для домашнього використання

Вакуумні масажери досить компактні та прості у використанні. Вони мають невелику вагу та габарити, за рахунок чого їх можна брати у різні поїздки або зберігати будинки у будь-якому місці у проміжках між використанням. Крім того, деякі моделі масажерів мають кілька змінних насадок різного діаметру для повноцінної обробки різних зон тіла.  

Як купити апарат для вакуумного масажу

Апарат вакуумного масажу Ви можете замовити у нас з доставкою по Києву та Україні. Підберіть цікаві для Вас моделі пристроїв, а наші досвідчені менеджери проконсультують Вас з кожного питання. Купивши будь-який вакуумний апарат в нашому інтернет-магазині Venko, ми надамо Вам можливість безкоштовного навчання користування Вашим новеньким обладнанням. Апарат для вакуумного масажу – це потужний, функціональний та універсальний помічник для корекції фігур ваших клієнтів.

(187 оцінок, середня: 4.89 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!