+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати кріотерапії для тіла

Сортування:

Апарати для кріотерапії

Корисні властивості холоду — вже давно не таємниця для медицини. Але інтенсивне застосування кріотехнологій у апаратній косметології почалося лише 10 років тому. Однак і за цей відносно короткий період процедура стала надзвичайно  популярною серед поціновувачів натурального та неінвазивного догляду за собою. В основі принципу дії апаратів для кріотерапії лежить інноваційна технологія термічної стимуляції дерми. 

Сьогодня кріо-апарат — must-have для будь-якого салону краси та косметолога, який не бажає відставати від часу.  Zemits презентує найновіше покоління кріо-обладнання для зміцнення шкіри, омолодження та позбавлення зайвих сантиметрів. 

Як працюють апарати для кріотерапії? 

Сучасна кріотерапія більше не має відношення до рідкого азоту, з яким її було прийнято асоціювати раніше. Апарати для кріотерапії працюють на електриці, і цце зробило їх більщ ефективними та безпечними, усунуло побічні ефекти. 

Маніпули приладу генерують низьку температуру, що розгладжує целюліт, поліпшує циркуляцію крові та приводить м’язи у тонус. Декілька режимів управління роблять апарати особливо зручними для косметологів. 

Існують моделі кріотерапевтичних пристроїв, в наборі з якими продаються декілька маніпул — для повного оброблення проблемних зон тіла. 

Протипоказання до застосування методики

Хоча кріотерапія є однією з найбезпечніших та універсальних процедур, які підходять для будь-якого віку і типу шкіри, протипоказання, все ж, існують. Методику не застосовують, коли: 

  • Загострені хронічні хвороби. 
  • У клієнта лихоманка або підвищена температура тіла. 
  • Індивідуальна непереносимість холоду. 
  • Високий поріг чутливості шкіри. 
  • Патології та хвороби крові. 

Як вибрати косметологічне обладнання?

Скільки буде коштувати апарат для кріотерапії в Україні, залежатиме від багатьох факторів. В тому числі і від того, які умови пропонує компанія-виробник. Обираючи пристрій для “холодного” омолодження, звертайте увагу на такі фактори:

  • Міжнародний сертифікат якості (найкраще, якщо це американський FDA (USFDA).
  • Тривалість гарантійного терміну. Ви повинні бути впевнені, що в разі екстреного виходу обладнання з ладу, ваш бізнес буде в безпеці. У кожної надійної компанії працює сервісний центр. Гарантійний термін, як правило, становить 1-2 роки.
  • Наявність офісу, шоу-руму або виставкового центру компанії, де пропонують провести безкоштовний тест-драйв обладнання.
  • Професійне навчання роботі з апаратом від виробника.
  • Безвідсоткова розстрочка для покупців.

Відвідайте київський шоу-рум Zemits, щоб вибрати якісне та надійне обладнання для салону.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!