+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Записатися на безкоштовний ТЕСТ-ДРАЙВ апаратів ZEMITS

Ми розуміємо, як важливо протестувати косметологічне обладнання перед покупкою. І щоб Ви позбулися сумнівів, ми пропонуємо відвідати наш шоурум подивитися апарат, провести на ньому процедуру, побачити результат і зробити правильний вибір.

Zemits - бренд №1

У багатьох країнах світу, який поєднав у собі передові естетичні технології для безпечного і ефективного лікування.

Zemits пропонує не просто косметологічне обладнання, це допомога в глибокому пізнанні професійних методів лікування, удосконалення ваших навичок з навчанням кожного апарата і унікальна маркетингова підтримка для просування вашого бізнесу.

Zemits - бренд №1
Чому варто скористатися ТЕСТ-драйвом від Zemits?

Чому варто скористатися ТЕСТ-драйвом від Zemits?

 1. Наші експерти навчать вас, як правильно підбирати витратні матеріали
 2. Ви дізнаєтеся, як комбінувати між собою функції одного апарату або відразу декількох і який результат можна отримати поєднуючи різні методики
 3. Ви дізнаєтеся, як комбінувати між собою функції одного апарату або відразу декількох і який результат можна отримати поєднуючи різні методики
 4. У вас буде можливість поспілкуватися наживо з експертом в апаратної косметології
 5. Ви зможете задати питання компетентного фахівця і отримати на них конструктивні відповіді
 6. І найголовніше, ви відчуєте апарат і його ефект від процедури на собі

Відгуки

 • Дарина Миронівська

  апаратний косметолог

  Я провожу процедуры только с помощью аппаратов, потому что считаю их самыми эффективными и прибыльными в своей сфере. Я больше 4-х лет специализируюсь на борьбе с проблемной кожей своих клиентов, за это они меня ценят и мои услуги считаются очень востребованными на рынке.Я постоянно нахожусь в поиске новых методов лечения и воздействия на кожу, склонную к загрязнениям. В условиях современной экологии, полностью побороть проблему с акне не так-то и просто. Многие живут с этой проблемой годами, не подозревая, что аппаратная косметология вышла на кардинально новый уровень и способна сократить проблемы и страдания клиента до минимума. Пару лет я работаю с аппаратами Zemits, в моем ассортименте уже 3 разноплановых аппарата, которые способны воздействовать на кожу разными методами. Когда мне позвонил менеджер и сообщил, что в наличии появился новый Zemits Marcel, я сразу же записалась на ТЕСТ-драйв, чтобы, в первую очередь, испытать ощущения от процедуры на себе и понимать, с чем столкнется мой клиент, записавшись на нее. Эксперт Олеся подробно рассказала мне о функционале Zemits Marcel и объяснила какие процедуры сочетать, а какие проводить в отдельных случаях. Я очень довольна и жду, когда смогу проводить эффективные процедуры со своими клиентами и делать их счастливее!

 • Марія Кіквідзе

  приватний косметолог

  Впервые узнала о бренде Zemits и сразу захотела освоить аппарат Verstand 8.1. Но на покупку так просто я не решалась :) Оказывается, магазин Venko предлагает отличную услугу, которая позволяет протестировать аппарат на себе и даже самостоятельно провести процедуру на моделе. И уже после решить насколько полезен в работе тебе аппарат и подходит ли по функционалу в принципе. Очень полезная консультация и по совместительству обучение! Спасибо еще раз!

 • Інна Івсеенко

  косметолог в салоні краси

  Никогда не могу решиться на покупку оборудования, не протестировав эффект. К тому же, очень нервничаю в работе с новым аппаратом, поэтому предпочитаю быть максимально подготовленной для своих клиентов. Так что можете себе представить, как я обрадовалась, что можно испытать Zemits Hydro Luxx и разобраться с механизмом работы еще до покупки! Спасибо эксперту за подробное объяснение и за то, что отвечала на все мои 1000 и 1 вопрос и очень часто заданные совершенно не по делу :)))

Про що / для чого?

ПОДАТИ ЗАЯВКУ
на ТЕСТ-драйв

Примітка! Після заповнення форми-реєстрації з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження заявки і уточнення деталей.

Ми ділимося своїм досвідом, щоб Вам було простіше прийняти рішення

Як косметолог збільшити прибуток?

Вітаємо! Ваш арсенал поповнився новим апаратом від Zemits, який допоможе зробити вашу роботу ефективніше,

Детальніше
Гарантія на апарати Zemits - 2 роки!

Якщо в світі є параметри, що визначають досконалість, то бренд Zemits ідеально в них вписується. Від якого ще

Детальніше
Заробляйте з ZEMITS. Перемагайте з ZEMITS. Будьте в тренді.

Американський бренд Zemits був заснований в 2011 році, як невеликий сімейний бізнес. Пристрасть і сильна віра в технології допомогли розвинути ідею бренду Zemits у всьому світі. На сьогоднішній день продається більше 1500 одиниць обладнання на ринках Європи і США щомісяця

Детальніше
Маркетингова підтримка від бренду Zemits

Zemits допоможе вам заробляти на своєму бізнесі ще більше! Команда Zemits розробила спеціально для вас пакет

Детальніше

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!