+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати мікродермабразії

Сортування:

Апарат для мікродермабразії – справжня інновація у косметології. З його допомогою, чистка шкіри обличчя і тіла проходить максимально швидко, комфортно і абсолютно безболісно. Проведення будь-яких косметологічних процедур починається з усунення відмерлих клітин. З цим відмінно впорається апарат для мікродермабразії. Він не тільки виконає поставлене завдання, а й зробить шкіру клієнта гладенькою та підготовленою до препаратів, що вводитимуться. Апарат швидко вирівнює верхній шар шкіри, усуваючи нерівності, пігментні плями і забруднення, розгладжуючи зморшки. Перевага мікрошліфування полягає в його делікатному впливі. Одразу після процедури ваші клієнти зможуть повернутися до нормального життєвого темпу і наносити декоративну косметику на обличчя.

 

Апарати мікродермабразії ціна

 

Апарати мікродермабразії, ціна на які стане для вас приємним доповненням, дозволять вам пристойно заробити. Використовуючи обладнання мікродермабразії, ви зможете запропонувати клієнтам цілий спектр процедур для шкіри: підвищити її тонус, прибрати рубці і дрібні зморшки, вирівняти колір обличчя і багато іншого. Залежно від насадок, виконується обробка різних за розміром зон. Якщо систематично проводити дану процедуру, то стан шкіри покращиться, а колір стане рівномірним і свіжим.

 

Апарати мікродермабразії

 

Апарати мікродермабразії - найкраща покупка для кожного початківця і досвідченого косметолога. З ним ви зможете швидко підвищити свій професіоналізм і спектр послуг. Апарат для дермабразії працює в трьох різних режимах: поверхнева, середня і глибока обробка. З ним легко працювати, до того ж він відрізняється своєю універсальністю. Мікродермабразія отримала велику популярність у сучасній косметології не випадково. Якщо ви хочете отримати гарну і пружну шкіру, чисту від зморшок, плям і забруднень, то дана високоефективна методика дозволить швидко отримати необхідний результат.

 

Мікродермабразія

 

Мікродермабразія - процедура, яка допоможе вам отримати визнання теперішніх клієнтів разом з тим привернути нових. Апарат мікродермабразії з доставкою по Києву та Україні пропонує вам наш магазин професійного косметологічного обладнання Venko.com.ua. Хочете дізнатися, як працюють апарати? Відвідайте наш виставковий зал у Києві. Наші досвідчені менеджери із задоволенням продемонструють роботу обраних вами моделей, а також безкоштовно навчать експлуатації.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!