+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Лазери для епіляції

Сортування:

Лазерне обладнання для салону краси 

Щоб салон краси був успішним і клієнтів більшало з кожним днем, власникові варто потурбуватися про такі фактори як стильний інтер’єр, гідний сервіс, професіоналізм косметологів. Однак на першому місці завжди стоятиме якість та ефективність процедур. А вони, як відомо, залежать не лише від косметолога, але й від обладнання, на якому виконуються. 

Косметологія — сфера, де панує божевільна конкуренція. Щоб її витримати, бізнес повинен постійно розвиватися. Один з найважливіших аспектів розвитку — сучасні апарати, завдяки яким розширюється прейскурант послуг, і відповідно зростає рівень салону. Серед таких девайсів косметологічні лазери. 

Зазирнемо в історію лазера. Слово походить від англійської абревіатури Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, що перекладається як “посилення світла за допомогою вимушеного випромінювання). Появу апарату, що згодом знайде широке застосування в косметології та медицині, передбачив ще Альберт Ейнштейн. 

А в 1964 році світ косметології перевернула поява СО-2 лазеру, що працює на двоокису вуглецю. Сьогодні лазер — це те, з чим в першу чергу асоціюється поняття апаратної косметології. Такі прилади використовуються для епіляції, омолодження, атравматичного видалення татуювань зі шкіри. Борються з родимками, родимими плямами та бородавками, акне та стриями. Давайте розберемося, якими бувають ці пристрої і який з них найкраще підходить для вашого салону. 

Лазерне обладнання: основні види

Діодні лазери 

Діодний лазер — це найновіша з розробок, що перевершила за технологічними характеристиками своїх попередників — рубіновий, неодимовий та олександритовий лазери. Сьогодні це найефективніший інструмент косметолога для позбавлення небажаного волосся на тілі. Найвищу результативність демонструє при видаленні темного волосся. 

Пристрій використовує світлові хвилі довжиною 808 нм. Енергії вдається проникнути у глибокі шари шкіри, не травмуючи їх. Випромінювання діє на волосяний фолікул, не пошкоджуючи навколишні тканини. Ця епіляція є трохи болісною, проте больові відчуття зведені до мінімуму завдяки потужній системі охолодження. Діодні гаджети додатково оснащені спеціальною насадкою для захисту від опіків. Так підвищується не лише комфорт, але й безпека епіляції. 

Найбільш популярні діодні апарати сьогодні —  Adonyss DioLite и Adonyss DioPulse 808. Їх беруть для професійного застосування, і серед відгуків — захоплення потужністю, ефективністю та атравматичністю пристроїв. 

Щодо результатів роботи з діодним пристроєм: результат помітний вже після 1-2 сеансів. Період реабілітації та обмеження у нормальному способі життя клієнта відсутні. Серед переваг технології — висока гігієнічність процедур та протизапальний ефект. 

Лазери для видалення татуювань  

Татуювання та надлишкова пігментація — завдання для неодимового або пікосекундного девайса. Часто буває так, що клієнт шкодує про те, що наніс на тіло малюнок. Татуювання стають не потрібні з різних причин — вицвітають, змінюються з віком, схудненням, або навпаки набором ваги, перестають відповідати соціальному статусу. 

Буває, що люди приходять в салон після відвідування недобросовісного тату-майстра і зводять неякісний малюнок. Ще 10 років тому виведення тату залишало некрасиві рубці і шрами. Однак сучасне косметологічне обладнання стає справжнім порятунком для тих, хто шкодує про своє рішення — девайси останнього покоління виводять тату безслідно. Оснастивши свій кабінет за останнім словом техніки, ви не будете відчувати нестачі в клієнтах.

На 100 тату-салонів є лише 10 місць, де можуть видалити малюнок, тому косметологи, які беруть на себе відповідальність за виведення татуювань, завжди у виграші.

Як працює пристрій: промінь доторкається до дерми, і проникає глибоко в її шари, де сконцентрований небажаний пігмент. Спалахи тривають всього 8 наносекунд. Випромінювання відбувається на високій потужності. Пігмент поглинає промінь, точка світла миттєво збільшується в діаметрі. Пігмент розпадається на тонкодисперсні частинки а потім виводиться за допомогою природного метаболізму

Фракційні СО2-лазери

Фракційний лазер СО2 — один з найфункціональніших пристроїв в апаратній косметології. Його застосовують як для шліфування обличчя і тіла, так і для видалення шрамів, рубців і стрий, а також для омолодження. Свою назву лазер отримав завдяки принципу дії. СО2 працює не сфокусованим світловим пучком, його енергія розбивається на клітини — "фракції". Це дає естетисту можливість працювати з ширшою областю, і менше травмувати дерму.

У свою чергу "фракції" створюють в епідермісі мікро-ранки, які ніяк не відчуваються. Ці мікроушкодження не видно неозброєним оком, але їх вистачає, щоб стимулювати шкіру до самовідновлення.

Замість того, щоб нагрівати цілі ділянки шкіри, СО2 діє точково, і це робить його найделікатнішою серед аналогічних процедур.

Фракційне шліфування вирішує такі проблеми, як неглибокі зморшки, розширені пори, вугровий висип і його наслідки. Апарати з цієї категорії застосовують для уповільнення фотостаріння, повернення еластичності шкіри, боротьби з рубцями, шрамами і розтяжками. Пристрій на зразок Adonyss CarbonFrax CO2 випаровує найтонший шар дерми, не лише усуваючи видимі недоліки, але і стимулюючи шкіру оновлюватися і розгладжуватися на клітинному рівні. Починають активніше вироблятися колаген та еластин —  білки, відповідальні за молодість.

Шліфування шкіри СО2 відноситься є досить радикальною процедурою, тому реабілітаційний період триває 7-10 днів.

Який косметологічний лазер підійде вашому салону? 

Купуючи косметологічні пристрої для салону, спеціалісти часом відчувають труднощі у виборі. Як зрозуміти, що прилад вам підійде? Для цього існує декілька простих правил. 

 1. Увага на виробника. Бренд заслуговує на вашу довіру лише в тому випадку, коли він надає гарантію на свій товар. Якщо у відкритому доступі знаходиться адреса компанії. Розпитайте досвідчених колег про те, яка репутація у тої чи іншої фірми, пошукайте відгуки в інтернеті. Важливо також, щоб компанія надавала можливість тест-драйву продукції у виставковому центрі чи офісі. Уникайте мас-маркету, сумнівного імпорту з країн Азії та ноу-нейм виробників. 
 2. Беріть до уваги розміри приміщення, де збираєтеся розмістити апарат. Для маленьких б’юті-кабінетів не має сенсу купувати великі установки. 
 3. Зовнішній вигляд та дизайн — апарат повинен мати привабливий вигляд, щоб не вибиватися із загального інтер'єру салону. 
 4. Сучасність передусім — навіть якщо застарілий пристрій приваблює низькою ціною, це все одно даремна трата грошей. Краще купити сучасний прилад, дорожче, ніж використовувати гаджети “вчорашнього дня”. Якщо ціна занадто висока, поговоріть з виробником про розстрочку. У надійних компаній зазвичай є така практика — дозволяти покупцю купувати обладнання у декілька платежів. 
 5. Без анестезії: установки останнього покоління обладнані достатньо потужною системою охолодження, щоб не доводилось додатково знеболювати. Клієнти охоче погоджуються на процедуру, яка приносить більший комфорт, разом з естетичним результатом. 
 6. Витривалість. Апарат повинен бути пристосований до високих навантажень та багатогодинної роботи практично без перерв. Ця характеристика знадобиться, коли у вашому салоні збільшиться потік клієнтів. Купуйте якісні девайси, щоб уникнути витрат на часті ремонти, профілактику і т.д. 

Навіщо ще потрібен попередній тест-драйв: довжина хвиль, яку видає апарат, не повинна відрізнятися від заявленої виробником. Перевірити це можна тільки в шоу-румі обраної компанії.

Кому варто купити обладнання для лазерної епіляції? 

Купівля пристрою для епіляції повністю себе виправдовує завдяки високій ефективності та швидко окупається. Над придбанням приладу з цього класу варто замислитися, коли: 

 • Ви досить давно в бізнесі, але прейскурант потребує розширення.
 • Ви, навпаки, тільки починаєте свою справу і шукаєте обладнання для вигідного старту, яке точно допоможе "злетіти" популярності вашого салону.
 • Косметологічний бізнес для вас — не просто захоплення, а справа всього життя, в яку ви згодні інвестувати.
 • Конкурентоспроможність грає для вас важливу роль і ви хочете її підвищити.
 • Ви маєте намір залучити більше клієнтів і збільшити доходи.
 • Ви хочете, щоб доходи збільшувалися, а клієнти прибували активніше
 • Хороший сервіс, комфорт і безпека — ваші пріоритети в обслуговуванні клієнтів.

Як купити якісні косметологічні лазери? 

Краса і здоров'я — головні цінності клієнта. І оскільки косметологічне обладнання має до них пряме відношення, приділіть увагу критеріям якості апарату і благонадійності виробника. Як безпомилково визначити, що бренд заслуговує на вашу довіру? Записуйте, а краще запам'ятовуйте:

 • Сертифікат FDA (Food and Drug Administration) США і інші міжнародні сертифікати безпеки та якості. Без належної документації, купувати гаджет не тільки шкідливо, але й небезпечно.
 • Довіряй, але перевіряй: бренд обов'язково повинен надати покупцеві шоу-рум або хоча б процедурний кабінет, де можна протестувати обладнання.
 • Професійне навчання. Кожен якісний бренд перед тим, як продати продукцію подбає про коректне її застосування. Якщо це не навчання безпосередньо, то хоча б відповідний відеоролик, який демонструє всі можливості апарату.
 • Наявність офіційного сервісного центру, де за необхідності гаджет відремонтують по гарантії без фінансового навантаження на вас і тривалого простою обладнання.

Найпопулярніші функції лазерних апаратів

Які процедури стали трендовими у 2021 році? Прочинім віконце статистики і поглянемо, які послуги популярні серед відвідувачів б'юті-салонів в Україні. Клієнти найохочіше записуються на такі послуги:

 • Шліфування шкіри.
 • Інтимне омолодження.
 • Епіляція
 • Видалення родимок, бородавок та гіперпігментації.
 • Ліполазер (спалювання жиру "холодним" випромінюванням як метод корекції фігури).
 • Позбавлення татуювань.
 • Видалення судинних зірочок.

Чим більше нових гаджетів і професійних послуг у вашому салоні — тим більше він популярний серед клієнтів, і це впливає на репутацію та прибуток. Тому зверніть увагу на обладнання Adonyss. Це гарантована якість і високі естетичні результати.

Новинки косметологічного ринку

Як ми вже писали вище, від моменту свого створення, лазери зазнали багатьох апгрейдів та змін, щоб сформуватися в ультрасучасне, потужне покоління новітніх гаджетів. Що змінилося у приладах у порівнянні з їх ранніми версіями? 

 • Атравматичність підвищилася, а ризик появи опіків звівся до нуля.
 • Процедури стали практично безболісними за рахунок потужних охолоджувальних систем.
 • Інтерфейс став простішим та зрозумілішим інтуїтивно.
 • Функціонал, який став набагато ширшим завдяки новим можливостям.

Загальні показання та протипоказання 

З того моменту, як лазери стали частиною апаратної косметології, прилади незамінні для вирішення широкого спектра естетичних проблем, а саме:

 • Старіння шкіри, її в'ялість і втрата еластичності.
 • Акне і постакне.
 • Волосся на тілі, якого хотілося б позбутися.
 • Доброякісні освіти, такі як папіломи, невуси, бородавки.
 • Судинні зірочки.
 • Неглибокі та мімічні зморшки, "гусячі лапки".

Хоча процедура відноситься до найбезпечніших, наявна і низка протипоказань:

 • Рани, садна, подряпини та нагноєння в зоні впливу.
 • Грибок, герпес.
 • Наявність злоякісних пухлин в організмі клієнта.
 • Епілепсія і судомна готовність.
 • Туберкульоз у відкритій і закритій формі.
 • Вагітність і лактація.
 • Менструація.
 • Порушення згортання крові, тромбофлебіт.
 • Індивідуальна чутливість та алергія.
 • Варикозне розширення вен II-III ступеня.
 • Психічна нестабільність.
 • Велика кількість родимок в оброблюваній зоні.

Як купити найкращий лазерний апарат? 

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте доступ до великого асортименту високоякісного косметологічного обладнання. Ми орієнтуємося, в першу чергу, на потреби сучасного косметолога. Апарати Zemits і Adonyss працюють, обходячись без ремонту багато років, витримують інтенсивні навантаження. У зручний для вас день ви можете приїхати до київського шоу-руму компанії, щоб ознайомитися з можливостями апаратів і спробувати їх в тестовому режимі.

У разі, якщо гаджет з якихось причин вийде з ладу під час гарантійного терміну, на вас чекає оперативна техпідтримка допомогу професіоналів в сервісному центрі.

У наших силах надати вам безвідсоткову розстрочку на товар і оперативну доставку в будь-який куточок України.

Всіх покупців навчаємо роботі з приладами безкоштовно. Надаємо пакет матеріалів для розвитку бізнесу і реклами.

Adonyss —  ваша підтримка на шляху косметологічного бізнесу. Жодних шансів конкурентам!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!