+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Обладнання для лазерної епіляції

Сортування:

Діодний лазер DioPulse 808
745 000 грн 673 000 грн

Лазерна епіляція вже досить довго залишається однією з найпопулярніших у салонах краси послуг. Тому варто купити обладнання для лазерної епіляції в Україні для вашого косметологічного кабінету, якщо ви цього ще не зробили. Вартість процедури прийнятна для більшості відвідувачів, але водночас досить висока, щоб придбання апарату окупилося в найближчий місяць.

У лазерної та фотоепіляції практично немає протипоказань до застосування. Процедура дозволяє швидко і надійно позбутися зайвого волосся на тілі. Більш того, це безболісний процес, що забезпечує довгостроковий результат, на відміну від інших видів епіляції, які є досить болючими і не позбавляють волосяного покриву на період довше місяця.

Принцип дії лазерної епіляції?

епіляція лазером

У сучасній косметології для видалення волосся використовуються діодні лазери. Це найпросунутіша і, поки що, найефективніша технологія. Принцип роботи діодного лазера є дуже простим:

 • Він впливає на меланін – пігмент, що надає колір нашому волоссю, шкірі, райдужній оболонці очей.
 • Лазер нагріває молекули меланіну, не пошкоджуючи шкірний покрив.
 • Через підвищення температури цибулина, з якої виростає волосся, гине.

Саме через те, що лазер впливає на цибулину, руйнуючи її, волосся більше не виростає. На відміну від епіляції воском або шугарінгом – ndash; під час цих процедур волоски висмикуються зі шкіри, але цибулина залишається і функціонує. Звичайно, згодом при регулярній механічній епіляції рослинність знизиться, але повністю від волосся така процедура не позбавляє.

Оскільки лазер нагріває шкірний покрив, обладнання для лазерної косметології оснащується охолодним елементом, який не дозволяє шкірі перегріватися і робить процедуру безболісною. Звичайно, деяким клієнтам із чутливою шкірою може бути неприємно, але загалом процедуру практично всі переносять досить спокійно.

Що є апаратом для лазерної епіляції?

Купуючи лазерні апарати для епіляції, власник б'юті-бізнесу забезпечує себе значним прибутком на кілька років уперед. Чому? Справа в тому, що ця процедура входить до п'ятірки найпопулярніших косметологічних послуг по всьому світу. Лазер для видалення волосся стане не лише вигідною інвестицією, а й якісним помічником у професійній діяльності, ще одним апаратом, який здатний підняти ваш бізнес на новий рівень.

Видалення волосся якісне, безболісне та на довгий час — Ось головні переваги, які лазер для епіляції пропонує вашим клієнтам. А оскільки краса стала безперечним трендом останніх десятиліть, таке обладнання точно не простоюватиме. До того ж таку косметологічну процедуру можна робити цілий рік, вона всесезонна, на відміну від деяких бьюті-технологій.

Ще одна перевага сучасних моделей лазерного обладнання — це неінвазивність. Використовуючи світловий промінь певної довжини, апарат безпосередньо впливає на фолікулу, не травмуючи навколишню тканину. До того ж, під час проведення курсу клієнтам немає необхідності відрощувати волосся, що не завжди комфортно (як це необхідно для шугарінгу). Купуючи лазер для епіляції, косметолог значно розширює свою цільову аудиторію та приваблює нових клієнтів. Лазер для видалення волосся необхідний у кожному салоні/кабінеті краси, адже процедура зберігає популярність вже не перший рік.

Обладнання для лазерної епіляції

Якої довжини має бути волосся для епіляції лазером?

Лазерний промінь проникає глибоко в шкіру і впливає на волосяну цибулину і живить її сосочок. Залежно від типу лазера, глибина проникнення променя в тканини буде різною.

Волошок із зруйнованого фолікула більше не росте, він поступово відмирає і випадає за кілька тижнів. Але через те, що в шкірі є резервні “сплячі” волосяні цибулини, процедуру лазерного видалення волосся потрібно повторювати кілька разів - до тих пір, поки всі сплячі фолікули не активізуються, щоб можна було впливати на них. В середньому на це йде до 10 процедур із перервами 3-4 тижні.

Щоб лазерна епіляція була максимально ефективною, шкіра не повинна бути ідеально гладкою. Оптимальною буде довжина 1-5 мм, максимум 7 мм. Тобто за пару днів до процедури волоски на ділянці, яка оброблятиметься, слід поголити або підстригти. Зробити це можна у домашніх умовах. Відсутність необхідності відрощувати волосся, як це робиться перед шугарінг або ваксинг - ще один аргумент на користь лазерного видалення волосся. Важливо звертати увагу не тільки на довжину волосся, але і на їх кількість - чим більше волосків буде видно над шкірою, тим краще буде результат. Заховані в товщі шкіри волоски лазер не візьме і обробляти їх потрібно буде тоді, коли вони з'являться над поверхнею епідермісу. Тому найкраще за пару місяців відмовитися від методів видалення, які передбачають механічне висмикування волоска “з коренем” - Шугарінг, ваксингу, використання електроепілятора. У період підготовки до лазерної епіляції (2-3 тижні перед процедурою) слід відмовитися від сонячних ванн та відвідування солярію, а для видалення волосся використовувати лише гоління.

Які бувають лазери для епіляції?

Найбільше у цій сфері існує обладнання для фотоепіляції. Його принцип роботи відрізняється від лазерів тим, що такий прилад впливає на волосяний фолікул високоімпульсним світлом. Його поглинає меланін, що призводить до руйнування фолікула. Мінусом такого методу епіляції є те, що він підходить не кожному. Найкраще він справляється з темними волосками на світлій шкірі. А ось світлі та сиві він не видалить, тому що в них немає меланіну.

Лазерні апарати відрізняються за типом лазера:

 • рубіновий лазер
 • олександритовий
 • діодний лазер
 • неодимовий
 • QOOL лазер
 • Рубіновий лазер. Піонер у сфері лазерної косметології. Він застосовується на будь-якій ділянці тіла. Процедури на рубіновому лазері дешевші за інші. Це повільний лазер, його імпульси генеруються із частотою близько 1 Гц. Червоні промені рубінового лазера впливають на меланін, тобто на світлому і рудому волоссі він не працює і для смаглявої шкіри його застосовувати не можна. Ризик опіків досить високий. Рубінові лазери вже майже не використовуються, на зміну їм прийшли сучасніші типи лазерних установок.
 • Неодимовий. Відомий за назвою Nd:YAG. Генерує інфрачервоні промені із довжиною хвилі 1064 нм. Тому такий тип лазера широко використовується для видалення судин та татуювань, не має обмежень за типами шкіри, але його ефективність для видалення волосся нижча, ніж у інших типів.
 • Олександритовий. Цей лазер спрямовано руйнування меланіну. Працює він швидше за рубіновий - його частота до 1,5 Гц (приблизно півтора імпульсу в секунду). На сильно засмаглій шкірі не використовується, з дуже світлим і сивим волоссям не справляється.
 • Діодний - справжній прорив у косметології. Лазерні імпульси генеруються із частотою до 2 Гц. Американська асоціація FDA навіть схвалила діодний лазер як пристрій видалення волосся у підлітків (до цього лазери для використання у підлітків не сертифікувалися). Деякі види діодних лазерів, крім видалення волосся, здатні впоратися із судинними зірочками. Можуть бути використані на засмаглій шкірі і на дуже світлому, але не сивому волоссі.
 • QOOL лазер (холодна лазерна епіляція або кул-лазер). Впливає точково на волосся, а не на ділянку шкіри, що обробляється. Допускається засмага за кілька днів до та після процедури (на інших видах лазера має бути ldquo;безсонячна” період у два тижні до і після процедури лазерного видалення волосся) без загрози гіперпігментації шкіри. Ефективніше працює на темному, але можна використовувати і на світлому, і на сивому волоссі. Маніпуляції практично безболісні. Більшість клієнтів відчувають лише легке поколювання. Через точковий вплив процедура займає більше часу - до 1,5 годин, але після проходження курсу волосся не відростає тривалий час - від 2 до 10 років. Дуже висока ціна та ліцензійні обмеження на використання не дозволяють методиці широко поширюватись.

Міфи про лазерну епіляцію

Існує кілька переконань про цю процедуру, які не мають нічого спільного з реальністю і лише відлякують від лазерної епіляції тих, хто так сильно хоче позбутися зайвого волосся.

Чи можна робити лазерну епіляцію?

Насправді, епіляція лазером не болючіша, ніж епіляція воском або цукровою пастою. Звичайно, абсолютно безболісним процес назвати не можна, але біль цілком терпимий. Все залежить від індивідуальних особливостей. І, якщо ви в принципі погано переносите біль, у салоні краси вам обов'язково запропонують знеболювальну мазь, яка приглушить неприємні відчуття.

Чи залишаються опіки після лазерної епіляції?

Лазер впливає на шкіру імпульсами. І майстер має чітку інструкцію щодо того, скільки імпульсів можна застосовувати на одній ділянці тіла. Тому ймовірність опіку дуже мала.

Але варто пам'ятати, що лазер нагріває молекули меланіну. Коли ви прийдете в салон на процедуру, вас обов'язково спитають про те, чи засмагали ви останнім часом. І якщо ваша відповідь буде позитивною, вам відмовлять у послузі. Справа в тому, що лазер не відрізняє меланін, який знаходиться в шкірі, від того, що знаходиться у волоссі. А шкіра, що загоріла, повна меланіну. Тому є ризик, що лазер залишить опіки. Але якщо засмаги немає, то про жодні травми не може бути й мови.

Чи видаляється волосся повністю при лазерній епіляції?

Це наполовину міф – інформація, сприйнята неправильно. Є думка, що навіть після лазерної епіляції волосся продовжує рости або починає відростати через деякий час і що процедура зрештою виявляється марною.

Волосяні цибулини можуть бути і в активному, і в пасивному стані. В активній фазі з них росте волосся, у пасивній – ні. У конкретний проміжок часу у стані перебуває лише близько третини цибулин. Відповідно, лазер видаляє лише їх. Але відразу після процедури ви не підете з гладкою шкірою. Під впливом лазера цибулини починають руйнуватися і повністю відмирають приблизно через 2 тижні. І лише тоді волоски почнуть випадати.

Разом з тим, як випадає видалене волосся, активізуються пасивні цибулини і виробляють нові волоски. Такий цикл повторюється кілька разів, сповільнюючись із кожною наступною процедурою. Зрештою, сплячих цибулин практично не залишається. Для цього потрібно пройти в середньому 8-12 процедур. І після проходження курсу рекомендується проводити підтримуючі процедури один-два рази на рік.

Також варто сказати, що приблизно після другої або третьої процедури активізується безліч пасивних цибулин і може здатися, що волосся почало рости з новою силою. Не варто переживати, така процедура виправить це. І в кінцевому підсумку після закінчення курсу (який зазвичай займає рік-півтора) ви назавжди позбудетеся волосся.

Наскільки дорога лазерна епіляція?

Так, один сеанс лазерної епіляції є більш дорогим, ніж один сеанс воскової епіляції або шугарингу. А якщо порахувати вартість курсу, вийде досить велика сума. Але варто подумати ось про що. Між процедурами перерва постійно зростає: після першої потрібно буде повторити епіляцію через місяць, після другої. через півтора, після третьої – за два. Таким чином, курс розтягується на рік-півтора, якщо не більше. І якщо порахувати, скільки доведеться витратити на курс лазерної епіляції за цей час, і порівняти із сумою, яку потрібно віддати за, наприклад, шугаринг за цей же проміжок часу, різниця буде не така вже й велика. Особливо, якщо врахувати, що курс лазерної епіляції закінчиться, а шугарінг потрібно робити завжди.

лазерна епіляція для гладкості шкіри

Скільки потрібно процедур для лазерної епіляції?

Лазерна епіляція проводиться курсом, адже технологія діє лише на фолікули в активній стадії, а це близько 20%. Щоб повністю прибрати волосся, необхідно пройти курс із 5-10 процедур інтервальністю 1-1,5 місяці. Можливо, більше, а може й менше, все індивідуально, косметолог коригує кількість сеансів. Також має значення потужність самого обладнання, цей фактор також впливає.

Скільки триває процедура лазерної епіляції?

Тривалість сеансу залежить від декількох факторів. По-перше, це площа зони обробки:

 • пахви - не більше 15-20 хвилин
 • для ніг (гомілки або стегна) - не менше 40 хвилин.
 • зона бікіні - 20-30 хвилин
 • епіляція зони обличчя  - 20-25 хвилин

По-друге, все залежить від кількості волосся у вибраній області. Якщо це перші сеанси, то природно, що волосків буде багато, і опрацювання буде ретельнішим. До кінця курсу потрібно все менше часу на сеанс.

Як підготуватися до процедури лазерної епіляції?

Існує кілька простих правил, яких варто дотримуватися перед походом до салону краси:

 • не можна засмагати за 2 тижні до епіляції;
 • не можна робити механічну епіляцію за 2-3 тижні до процедури, видаляти волосся можна лише бритвою;
 • не можна користуватися спиртовмісною косметикою за 3 дні до сеансу;
 • за 2 тижні до епіляції не можна приймати антибіотики тетрациклінової групи;
 • перед процедурою потрібно вибрати зону, яка оброблятиметься лазером;
 • важливо дотримуватись графіка сеансів, який складе фахівець;
 • потрібно повідомити про прийом оральних контрацептивів перед початком курсу.

Правила догляду за шкірою після лазерної епіляції

Після процедури не можна:

 • загоряти або перебувати під прямим сонячним промінням протягом 2 тижнів;
 • використовувати агресивні косметичні засоби (спиртовмісні лосьйони та тоніки, пілінги, скраби);
 • відвідувати сауни, басейни та солярії;
 • перегріватися;
 • приймати гарячу ванну або душ.

Також важливо використовувати сонцезахисний крем, якщо оброблені ділянки піддаються дії сонячних променів. Обов'язково в перші дні наносите на шкіру заспокійливу та зволожуючу мазь.

догляд за шкірою після лазерної епіляції

Порівняння фото до та після лазерної епіляції

Невеликий результат вже буде видно після 1 процедури, але для якісного видалення волосся необхідно пройти повний курс. На фото нижче ви можете оцінити різницю між першим та останнім сеансом курсу лазерної епіляції на руках.

фото до та після лазерної епіляції на руках

Такого результату ви можете очікувати і після першої процедури, але для закріплення результату на довгий час - варто пройти повний курс лазерної епіляції.

фото до та після лазерної епіляції пахв

Як у випадку з руками - на фото до і після лазерної епіляції, зона пахв також відмінно виглядає після повного курсу. Без подразнень та пошкоджень шкіри.

фото до та після лазерної епіляції в зоні бікіні

Аналогічно можемо сказати і про лазерну епіляцію в зоні бікіні. На фото до і після видно, що при постійному механічному видаленні волосся дуже сильно ушкоджується верхня дерма шкіри. Тож судіть самі про лазерну епіляцію, читайте відгуки фахівців та дерматологів.

Переваги лазерної епіляції

Переваги лазерної епіляції:

 1. Можливість надовго позбутися зайвої рослинності на тілі без роздратування та врослих волосків.
 2. Атравматичний процес завдяки потужній системі охолодження.
 3. Відсутності реабілітаційного етапу.
 4. Для видалення волосся лазером не потрібно їх відрощувати, як для воскової епіляції або шугарінгу.
 5. Видалення волосся навіть на невеликих і чутливих зонах.

Недоліки лазерної епіляції

Але ця косметологічна технологія має як плюси, так і мінуси. Недоліки лазерної епіляції:

 1. Для повного видалення волосся необхідно пройти повний курс інтервалом в 1-1,5 місяці. 
 2. Лазером складно видалити занадто світлі та сиві волоски.
 3. Не все лазерне обладнання добре впливає на світлу шкіру I-II фототипів.
 4. При підготовці до процедури треба враховувати протипоказання: не можна засмагати за 2 тижні до сеансу, не можна приймати антибіотики тетрациклінового ряду або фторхінолони за 2 тижні до сеансу, голити вибрану зону тільки верстатом, не використовуючи інші методи епіляції.

Загальні показання щодо використання косметологічного лазера

З того моменту, як лазери стали частиною апаратної косметології, ці гаджети незамінні для вирішення широкого спектру естетичних проблем, а саме:

 • Старіння шкіри, її в'ялість та втрата еластичності.
 • Вікне та постакне.
 • Волоси на тілі, яких хотілося б позбутися.
 • Доброякісні утворення, такі як папіломи, невуси, бородавки.
 • Судзісті зірочки.
 • Неглибокі та мімічні зморшки, “гусячі лапки”.

Протипоказання для використання лазерної епіляції

Хоча процедура відноситься до найбезпечніших, є й ряд протипоказань:

 • Рани, садна, подряпини та нагноєння в зоні впливу.
 • Грибок, герпес.
 • Наявність злоякісних пухлин в організмі клієнта.
 • Епілепсія та судомна готовність.
 • Туберкульоз у відкритій та закритій формі.
 • Вагітність та лактація.
 • Менструація.
 • Порушення згортання крові, тромбофлебіт.
 • Індивідуальна чутливість та алергія.
 • Варикозне розширення вен II-III ступеня.
 • Психічна нестабільність.
 • Велика кількість родимок в оброблюваній зоні.

Важливо попередити клієнта про те, що після лазерної епіляції не можна обробляти ділянки тіла прямому впливу сонячних променів, щоб уникнути виникнення пігментації. Тому варто обмежити своє перебування на сонці, а також не забувати активно використовувати сонцезахисні засоби.

Ми надаємо детальне навчання роботі з придбаним у нас обладнанням, тому навіть якщо ви не вмієте користуватися апаратом для епіляції, ми вас цьому навчимо.

Залежно від типу лазера відрізняється підготовка клієнта до процедури. Всі аспекти роботи з конкретним приладом докладно описані в інструкції до нього. Також ви завжди можете звернутися за консультацією до наших спеціалістів.

Як вибрати косметологічний лазер для епіляції до салону краси?

Купуючи косметологічні пристрої для салону, фахівці часом утрудняються у виборі. Як зрозуміти, що пристрій вам підійде? Існує низка нескладних правил.

 1. Увага на виробника. Бренду можна довіряти, якщо він надає гарантію на товар. Якщо у відкритому доступі знаходиться адреса компанії. Не зайвим буде розпитати досвідчених колег про те, яка репутація у тієї чи іншої фірми чи пошукати відгуки на інтернет-майданчиках. Важливо, щоб компанія надавала можливість тест-драйву продукції у виставковому центрі чи офісі. Уникайте азіатського мас-маркету та ноу-нейм виробників.
 2. Приймайте до увагирозміри приміщенья, де збираєтеся розмістити придбання. Для маленьких б'юті-кабінетів немає сенсу купувати громіздкі установки.
 3. Зовнішній вигляд та дизайн — апарат має виглядати привабливо, щоб не вибиватися із загального інтер'єру салону.
 4. У ногу з часом — навіть якщо застарілий пристрій приваблює низькою ціною, це все одно марна трата грошей. Краще купити сучасніший прилад, дорожче, ніж використовувати гаджети “вчорашнього дня”. Якщо ціна занадто висока, поговоріть із виробником про розстрочку. У благонадійних компаній зазвичай є можливість придбати обладнання кількома платежами.
 5. Без анестезії: установки останнього покоління оснащені досить потужною системою охолодження, щоб не вимагалося додаткове знеболювання. Клієнти охочіше погоджуються на процедуру, яка приносить більший комфорт разом із естетичним результатом.
 6. Витривалість. Апарат повинен бути пристосований до високих навантажень та багатогодинної роботи практично без перерв. Ця характеристика стане в нагоді, коли у вашому салоні збільшиться потік клієнтів. Купуйте якісні девайси, щоб уникнути витрат на часті ремонти, профілактику тощо

Навіщо ще потрібен попередній тест-драйв: довжина хвиль, яку видає апарат, не повинна відрізнятись від заявленої виробником. Перевірити це можна лише у шоу-румі обраної компанії.

Кому варто придбати обладнання для лазерної епіляції?

Покупка пристрою для епіляції повністю себе виправдовує за рахунок високої ефективності та швидко окупається. Над придбанням приладу з цього класу варто замислитись, коли:

 • Ви досить давно у бізнесі, але прейскурант потребує розширення.
 • Ви, навпаки, тільки починаєте свою справу і шукаєте обладнання для вигідного старту, яке точно допоможе “злетіти” популярності вашого салону.
 • Косметологічний бізнес для вас — не просто захоплення, а справа всього життя, в яку ви погоджуєтесь інвестувати.
 • Конкурентоспроможність відіграє для вас важливу роль і ви хочете її підвищити.
 • Ви маєте намір залучити більше клієнтів та збільшити доходи.
 • Ви хочете, щоб доходи стали більшими, а клієнти йшли активніше.
 • Гарний сервіс, комфорт та безпека — ваші пріоритети в обслуговуванні клієнтів.

Найпопулярніші функції лазерних апаратів

Які процедури стали найтрендовішими у 2021 році? Давайте прочинимо вікно статистики і поглянемо, які послуги популярні серед відвідувачів бьюті-салонів в Україні. Клієнти найохочіше записуються на такі послуги:

 • Шліфування шкіри.
 • Інтимне омолодження.
 • Епіляція
 • Видалення родимок, бородавок та гіперпігментації.
 • Ліполазер (спалювання жиру “холодним” випромінюванням як метод корекції фігури).
 • Позбавлення татуювання.
 • Видалення судинних зірочок.

Що більше нових гаджетів та професійних послуг у вашому салоні — тим більше він затребуваний серед клієнтів, і це впливає на репутацію та дохід. Тому зверніть увагу на обладнання Adonyss. Це гарантована якість та високі естетичні результати.

Новинки косметологічного ринку

Як уже говорилося вище, з моменту свого створення лазери зазнали безліч апгрейдів та змін, щоб сформуватися в ультрасучасне, потужне покоління сучасних гаджетів. Що змінилося в пристроях порівняно з попередніми версіями?

 • Атравматичність підвищилася, а ризик появи опіків звівся до нуля.
 • Процедури стали практично безболісними за рахунок потужних систем охолодження.
 • Простіший і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Функціонал, який став набагато ширшим за рахунок нових можливостей.

Чому варто придбати обладнання для епіляції у нас?

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити обладнання для лазерної епіляції у Києві за найдоступнішою ціною. Також на вас чекає оперативна доставка по столиці та в інші міста країни. Купуючи обладнання у нас, ви отримуєте доступ до безкоштовного навчання роботі з ним, а по закінченні курсу ми надаємо відповідний сертифікат. На весь наш товар ми надаємо гарантію протягом двох років.

Якщо ви не можете визначитися з вибором обладнання для лазерної епіляції, зверніться до наших консультантів. Вони нададуть всю необхідну інформацію та підберуть апарат, який найбільше відповідає вашим вимогам. Також ви можете відвідати виставковий зал у Києві та детально вивчити моделі, що сподобалися.

Як купити найкращий лазерний апарат для видалення волосся?

Краса та здоров'я — Основні цінності клієнта. І оскільки косметологічне обладнання має до них прямий стосунок, приділіть увагу критеріям якості апарату та благонадійності виробника. Як безпомилково визначити, що бренд заслуговує на вашу довіру? Записуйте, а краще запам'ятовуйте:

 • Сертифікат FDA (Food and Drug Administration) США та інші міжнародні сертифікати безпеки та якості. Без належної документації купувати гаджет не тільки шкідливо, а й небезпечно.
 • Довір, але перевіряй:бренд обов'язково має надати покупцеві шоу-рум або хоча б процедурний кабінет, де можна протестувати обладнання.
 • Професійне навчання. Кожен бренд, що поважає себе, перед тим, як продати продукцію подбати про коректне його застосування. Якщо це навчання безпосередньо, то хоча б відповідний відеоролик. демонструє всі можливості апарату.
 • Наявність офіційного сервісного центру, де при необхідності гаджет відремонтують за гарантією без фінансового навантаження на вас та тривалого простою обладнання.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте доступ до широкого асортименту високоякісного косметологічного обладнання. Ми орієнтуємося насамперед на потреби сучасного косметолога. Апарати Zemits та Adonyss працюють, обходячись без ремонту багато років, витримують інтенсивні навантаження. У зручний для вас день ви можете приїхати в київський шоу-рум компанії, щоб ознайомитися з можливостями апаратів і спробувати їх у тестовому режимі. чекає оперативнатехпідтримка та допомога професіоналів у сервісному центрі.
У наших силах надати вам безпроцентну розстрочку на товар та оперативну доставку в будь-який куточок України.

Всіх покупців навчаємо роботі з приладами безкоштовно. Надаємо пакет матеріалів для розвитку бізнесу та реклами.
Adonyss — ваша підтримка на заваді косметологічного бізнесу. Жодних шансів конкурентам!

Найчастіші питання

Скільки потрібно процедур для лазерної епіляції?

У середньому курс лазерної епіляції становить 5-10 сеансів. Все залежить від фототипу шкіри, зони обробки та потужності лазерного обладнання.

Скільки триває процедура лазерної епіляції?

Це від зони обробки. Наприклад, пахви - не більше 15 хвилин, а ноги - не менше 40 хвилин, глибоке бікіні 30 хвилин, область обличчя не більше 15 хвилин.

Які ціни на лазерні апарати для епіляції?

В Україні ціни варіюються від 50000 до 800000 грн. Вартість обладнання залежить від бренду, потужності системи, ресурсу лазера.

Що робити після лазерної епіляції?

Не можна засмагати, відвідувати лазні та сауни, займатися спортом протягом кількох днів. Також не можна проводити пілінг та видаляти волосся чимось іншим, крім гоління.

Чому не можна засмагати після лазерної епіляції?

Процедура підвищує чутливість шкіри і є ризик виникнення опіків під впливом ультрафіолетових променів. Слід утриматись протягом 1-3 тижнів.

Коли можна голитися після лазерної епіляції?

Краще не голити волоски протягом 10-14 днів.

На скільки вистачає лазерної епіляції після одного разу?

Після першої процедури потрібно почекати 1-1,5 місяці. За цей період активізуються сплячі фолікули, а шкірний покрив відновляться.

Який ефект після першої лазерної епіляції?

Всі фолікули, оброблені лазером відкинуті волоски, вони випадуть. Також з'являться невеликі пусті ділянки.

Скільки не росте волосся після лазерної епіляції?

Результат зберігається протягом 5-7 років після пройденого курсу. Потрібно проводити один закріплюючий сеанс раз на півроку.

Що буде, якщо засмагати після лазерної епіляції?

Можна отримати опік, тому що шкіра після сеансу дуже чутлива.

Що відбувається після лазерної епіляції?

Лазерне випромінювання перегріває фолікули волосся, і вони руйнуються. На шкірі спостерігається помірна гіперемія, це природна реакція на процедуру.

Коли видно результат після лазерної епіляції?

Результат видно вже після першої процедури: волоски, фолікули яких зруйновані, виштовхуються шкірою та випадають.

Чи можна робити лазерну епіляцію під час вагітності?

Ні, не можна. Апаратні косметологічні процедури будь-якої сфери протипоказані під час вагітності.

Чи можна робити лазерну епіляцію при грудному вигодовуванні?

Не рекомендується, адже під час годування відбувається гормональна розбудова організму.

Чи можна робити лазерну епіляцію за місячних?

Прямого протипоказання немає, все залежить від індивідуальних відчуттів та хворобливості фізіологічного процесу.

Чи можна робити лазерну епіляцію при варикозі?

Ні, це є протипоказанням для косметологічної процедури, оскільки лазерне випромінювання прогріває тканини, що є сусідами з судинами.

Чому не можна робити лазерну епіляцію при онкології?

Оскільки імунітет під час хвороби ослаблений, онкологія є протипоказанням щодо лазерної епіляції.

(68 оцінок, середня: 4.98 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!