- Принцип роботи
- Для яких зон тіла застосовується?
- Використання та застосування
- Переваги
- Побічні ефекти
- Порівняння інших методів очищення шкіри
- Купувати скрабер чи ні?
- Як швидко окупається скрабер?
- Рекомендації до застоування
- Протипоказання
- Тривалість курсу УЗ чищення скрабером?
- Комбінування з іншими процедурами
- Вибір скрабера для салону краси
- Вибір скрабера для домашнього використання
Ще кілька десятиліть тому похід до косметолога був схожий на муки — шкіру очищали вручну, це було боляче, але доводилося терпіти, щоб залишатися молодим та красивим. Не менш травматичним був і хімічний пілінг на основі агресивних препаратів.
Сьогодні всесвітню популярність завоювало делікатне чищення ультразвуковим скрабером. Кожен, хто коли-небудь відвідував таку процедуру, знає: вона абсолютно комфортна і дуже результативна. Такі сеанси хочеться рекомендувати друзям та знайомим. А де рекомендації — там і стабільний потік клієнтів.
Уз-скрабер входить до базового набору косметолога. Сьогодні такі косметологічні апарати можна зустріти майже в кожному салоні. Тим не менш, не можна вистачати з вітрини перший пристрій. Давайте розглянемо, які апарати для уз-хвильового пілінгу, як проходить сеанс і як вибрати гаджет для цих цілей.
Як працює ультразвуковий скрабер?
Ультразвук — це механічні коливання дуже високої частоті (щонайменше 20 кГц). Людині такий звук не чутний, & nbsp; користь полягає в іншому. Поширюючись виключно в середовищі, що має пружні властивості (шари дерми), вібрація очищає зсередини. Внаслідок чого шкіра стає чистою, шовковистою та м'якою, тому УЗ скрабер найчастіше використовують для обличчя
- Принцип роботи простий - коливання проникають на глибину більше 1 см, потім відштовхуються від кісткової тканини і спрямовуються назад. Все, чим встигли забитися пори — пил, шкірний жир, комедони, забруднення — хвиля виштовхує на поверхню.
- Інша функція — власне, ексфоліація (відлущування). Це делікатне видалення мертвих клітин епідермісу, що ороговіли.
- І третя перевага — мікромасаж хвильовими вібраціями, що активізує метаболізм, вироблення колагену та омолодження на клітинному рівні.
Чистка проводиться портативним скрабером. Особа після таких маніпуляцій в домашніх умовах виглядає свіжим та оновленим, за рахунок очищення від ороговілого шару епідермісу.
Деякі ультразвукові апарати для чищення обличчя мають також функцію ионофореза. Це методика введення активних косметичних засобів у епідерміс без ушкодження його цілісності. Ультразвук для обличчя дозволяє поліпшити стан шкіри швидше, при цьому наситивши її корисними речовинами.
Зони впливу зв'язків скраберів та ефект від процедури
Здебільшого ультразвуковим девайсом обробляють обличчя. Але за бажанням клієнта, чищення можна проводити:
- На шиї.
- На спині.
- У зоні декольте.
- На верхній частині рук.
Повертається природне зволоження, тонус, зникають візуальні симптоми втоми та стресу. Навіть якщо зі шкірою є проблеми, після пілінгу вона змінюється і виглядає набагато краще.
Як використовувати ультразвуковий скрабер?
Одна з приємних особливостей методики — відсутність необхідності у спеціальній підготовці. Приступати до пілінг можна відразу, як тільки клієнт переступив поріг салону. Очищення шкіри з компактним УЗ-скрабери виконується в чотири етапи:
- Ретельно очистіть шкіру обличчя за допомогою відповідних косметичних препаратів, демакіяжу.
- Знежирити епідерміс і обробити антисептиком — так не попадуть бактерії.
- Обробка гідруючим гелем, який розкриє пори та посилить вплив процедури.Це ви легко зможете за допомогою допоміжного засобу — Zemits Openskin Hydration Gel.
- Нанесіть засіб на шкіру, прикрийте плівкою і залиште на 10-15 хвилин. Це в рази підвищить ефективність процедури.
- Нанесення провідного агента. Це може бути гель-провідник, тонік, хлоргексидин. Пам'ятайте: робота скрабером із сухої шкіри суворо заборонена!
- Лопатка пристрою стикається зі шкірою та генерує хвилі ультразвуку. Проходьте лопаткою по основних масажних лініях обличчя протягом 10-15 хвилин — такою є середня тривалість сеансу.
- Після того, як сеанс завершено, нанесіть на оброблені ділянки тонізуючі та зволожуючі засоби.
- Заключний етап — нанесення маски або сироватки, що звужує пори. Сухою серветкою видаліть залишки гелю зі шкіри, також очистіть скрабер.
Готово! Тепер Ви або ваш клієнт можете вирушати у своїх справах, йому не потрібна будь-яка реабілітація або обмеження у звичному способі життя.
Під час сеансу ви відчуваєте лише легке нагрівання та приємну вібрацію. Все, що потрібно після — уникати прямих сонячних променів і не користуватися косметикою протягом наступних 12 годин.
Основні переваги використання скрабера?
Результат та його тривалість після процедури ультразвукового пілінгу безпосередньо залежать від косметичних засобів, що використовуються для догляду за шкірою. На відміну від хімічного пілінгу, уз-ексфоліацію можна проводити будь-якої пори року. Не викликає алергії. Має невеликий ефект ліфтингу і знімає запалення. Але загальні плюси процедури, які ви можете обіцяти своїм клієнтам:
- Зменшення виникнення зморшок
- Поліпшення текстури дерми
- Стимуляція метаболізму та лімфотоку всередині дерми
- Зменшення пігментації
- Підвищення захисту дермальних клітин, стимуляція їх оновлення та оздоровлення.
- Очищення шкіри
- Регенерація колагену
- Безпека
- Безболісність
- Відсутність реабілітаційного періоду
Всі описані вище переваги утримають методику звукового відлущування на лідируючих позиціях в апаратній косметології. Купити портативний скрабер майже невідчутний для вашого бюджету, але дуже корисний для розвитку бізнесу.
Побічні ефекти процедури ультразвукового чищення
Численні дослідження фахівців по всьому світу показали, що це одна з найбезпечніших косметологічних процедур. Побічні ефекти дуже рідкісні і, навіть у разі виникнення, вважаються абсолютно нешкідливими.
Порівняння ультразвукового чищення та інші методики очищення шкіри
Давайте порівняємо популярні методики пілінгу з уз-чисткою.
- Мікродермабразія. Цей вид називається також мікрошліфуванням. Від ультразвукового пілінгу відрізняється принципом дії. Мікродермабразія робиться алмазною крихтою або оксидом алюмінію. Ефект від мікродермабразії сильніший, ніж від уз-чистки, але є свої нюанси. Процедура трохи травматичніша, тому відновлюватися після неї потрібно довше. На відміну від звукового впливу процедура залежить від сезону: її не можна проводити влітку. Уз-хвильова чистка — маніпуляція позасезонна.
- Гідропілінг та УЗ ефективності та м'якості знаходяться на одному рівні. Обидва методи делікатні, підходить для всіх типів шкіри та віку, не мають обмежень по сезону та відновлювального періоду. Власне, процедури є аналогами одне одного, відрізняється лише принцип дії.
- Гальванізація (дезінкрустація) — більш глибока та ґрунтовна процедура, ніж уз-чистка. Метод має більше протипоказань, тому що для нього застосовуються струм та лужний розчин. Деякі клієнти скаржаться на нестерпність такого впливу. Тому ультразвук популярніший і безпечніший.
Чи варто купувати ультразвуковий скрабер?
Чистка шкіри є найбільш ходовою та популярною процедурою серед усіх косметологічних салонів. Тому якщо ви все ще сумніваєтеся в покупці - ми вас спробуємо переконати списком переваг, які принесе вам наявність вултразвукового скрабера:
- Клієнти, їх комфорт та репутація вашого салону перебуває у вас у пріоритеті.
- Хочете доповнити апаратну базу недорогим, але корисним та популярним пристроєм.
- Мають намір розширити цільову аудиторію, працюючи як з юними, так і зі зрілими відвідувачами.
- Слідкуйте за технологічними інноваціями і намагайтеся, щоб обладнання в салоні не застаріло.
- Ви вважаєте за краще якісну, добротну косметологічну продукцію і не збираєтеся жертвувати якістю.
- Вам просто потрібний скрабер для домашнього користування.
Окупність ультразвукового скрабера для чищення обличчя
Людям із проблемною шкірою, яким необхідно робити чищення обличчя щотижня, буде вигідніше придбати власний портативний ультразвуковий апарат для дому та забути про дорогі салонні процедури. Одна процедура ультразвукового чищення в салоні коштуватиме 250 грн, на місяць потрібно понад 1000 грн тільки на це. Після кількох місяців використання апарат окупить себе.
Рекомендації для проведення ультразвукового пілінгу для клієнта
Пристрій для звукового пілінгу коштує недорого і влаштований досить просто. Але незважаючи на це спектр його застосування широкий. Показання для терапії є такими:
- Старіння, сухість, зморшки, гіперкератоз та рідні плями.
- Прищі та вугри, а також постакне.
- Засмічені пори, комедони, чорні крапки.
- Жирна шкіра.
- Потьмянілий колір обличчя.
- Набряк, не пов'язаний із серцевими або нирковими захворюваннями.
- Змішаний тип шкіри, якому регулярно потрібне інтенсивне чищення.
- Anti-age терапії.
Протипоказання
Незважаючи на те, що уз-ексфоліація відноситься до м'яких та делікатних, вона має протипоказання. Пілінг не проводять, якщо:
- Вагітність або період лактації.
- Травма анатомічний покриву в оброблюваній зоні травмований - свіжі садна, мікротравми та пошкодження.
- Онкологія та цукровий діабет
- Гнійні та вірусні захворювання
- Тромбофлебіт та інші патології крові
- Пороки та хвороби серця, судин та нирок у стадії декомпенсації
- Наявність кардіостимуляторів
- Підтверджений аутоімунний діагноз
- Псоріаз та дерматози
- Невралгія трійчастого нерва, парез лицевого нерва
- Розширена капілярна сітка на обличчі
- Металеві імпланти та кардіостимулятори
- Психологічна нестабільність
Тривалість курсу процедур ультразвукового чищення для клієнта
Тривалість курсу косметолог визначає для кожної людини індивідуально, залежно від заявленої проблеми, типу шкіри та стану організму. Наприклад, суха шкіра може піддаватися уз-обробці 1 раз на 2 місяці. Жирної шкіри скрабінг потрібен раз на 3 тижні. При акні естетист діє за призначенням дерматокосметолога.
З чим поєднувати процедуру ультразвукового пілінгу?
Пілінг самодостатній як окрема процедура, але може бути використаний як частина комплексної терапії. Завдяки м'якості та делікатності, поєднується з більшістю косметологічних маніпуляцій. Стає блискучим доповненням до механічного чищення, створює приємний “тандем” зі всілякими масажами обличчя та нанесення доглядової косметики. Завдяки ультразвуку, косметика краще проникає у дерму. Не конфліктує із фонофорезом. Метод може бути використаний як підготовка до лазерного омолодження або ін'єкцій краси.
Як вибрати найкращий ультразвуковий скрабер для салону краси?
Перш ніж ви купите професійний скрабер для особи, зверніть увагу на наступний нюанс. Український ринок косметологічного обладнання умовно розбитий на три великі сегменти:
- Дешева продукція. В основному це імпорт продуктів азіатського мас-маркету. Такі прилади можуть виглядати презентабельно зовні — своїм дизайном вони копіюють елітні апарати всесвітньо відомих брендів. Але така економія обернеться величезними ризиками як для бізнесу, так і для клієнта: ніхто не відповідає за безпеку цього обладнання та наслідки, які може принести його експлуатація.
- Преміальні бренди — дорого та якісно. Усі необхідні умови дотримані, вся документація гаразд. Ім'я на слуху якщо не у всього світу, то більшість країн. Єдиний недолік — невиправдано висока ціна. Не кожен косметолог може дозволити собі платити за бренд.
- Середній ціновий сегмент, також іменований “Золотою серединою”. Сюди входить і Zemits. Це виробники, які не завищують ціни за гучне ім'я. Навпаки, їм у пріоритеті потреби сучасних косметологів. Такі компанії створюють надійне обладнання з високими технологічними характеристиками, отримують необхідні сертифікати та дозволи, але ціна залишається доступною.
При виборі професійного уз-скрабера або апарату для домашнього користування звертайте увагу саме на "золоту середину".
Як вибрати найкращий портативний ультразвуковий скрабер для використання вдома?
Косметологам, які здійснюють виїзні процедури, підійдуть потужніші моделі, які дозволяють проводити до 4 процедур на день. Професійні портативні моделі – не рідкість. Один з найпопулярніших ультразвукового скрабера, який використовують навіть у найзавантаженіших салонах краси - Zemits Skin Expert . Ця потужна портативна модель від німецького виробника, чиї апарати мають технологію підвищеної продуктивності. Купити професійний скраббер для ультразвукового чищення, а саме Zemits Skin Expert, можна в компанії Venko.
Власникам салонів краси варто звернути увагу на ультразвукові апарати з двома або трьома функціями, наприклад, Light Peel. Такий апарат дозволяє проводити ультразвуковий пілінг, іонофорез та дезінкрустацію.
Домашнім майстрам підійдуть і менш продуктивні ультразвукові апарати, їх потужності буде достатньо для регулярної б'юті-рутини. В асортименті нашого сайту доступні набори апаратів з масками для розширення та звуження пір, тому купити апарат для ультразвукового чищення обличчя в Україні високої якості та з відповідними косметичними засобами - легко. Ці апарати підходять як для домашнього догляду, так і для використання в косметологічних салонах.
Кращі портативні уз-скрабери представлені компанією Zemits. Завітайте до виставкового центру, щоб випробувати прилади в дії та визначитися з вибором. Якість обладнання підтверджено міжнародними сертифікатами. Налагоджена доставка у всі міста України. Офіційні сервісні центри та ремонт з гарантії, консультації спеціалістів та безкоштовне навчання роботі з приладом. Ми маємо все, що потрібно просунутому косметологу для розвитку його бізнесу. У вас — шанс переконатися в цьому особисто.