+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для лімфодренажу

Сортування:

Апарати для лімфодренажу — це ефективне обладнання для проведення масажу та лімфодренажних процедур. Лімфодренажний апарат стане оптимальним рішенням для кожного кабінету з корекції фігури, а також для салону краси, який пропонує процедури по тілу.

Як працює лімфодренажний апарат?

Залежно від виду лімфодренажного масажу, розрізняють й різне обладнання для лімфодренажу. Найчастіше, апаратами для лімфодренажу називають апарати для пресотерапії. Вони використовуються для пневмокомпресійного масажу. Принцип роботи полягає у впливі стисненого повітря на лімфатичну систему організму через спеціальний костюм. Правильний та рівномірний вплив стисненого повітря якісно дренує лімфатичні судини.

Обладнання для лімфодренажу

Пресотерапія усуває застої в тканинах, знімає набряклість й втому з ніг, масажує м'які тканини, активізує ліпідний обмін, покращує живлення шкіри та стимулює розщеплення жирових клітин. Завдяки послідовному впливу, лімфодренаж апаратом пресотерапії абсолютно фізіологічний, тому часто застосовується з терапевтичною метою. Разом із зайвою рідиною, з організму виходять й токсини. Пресотерапія має дуже вузький список протипоказань, на відміну від інших методик, використовується для профілактики варикозного розширення вен нижніх кінцівок.

Ще однією перевагою пресотерапії є те, що в костюм помістяться навіть клієнти plus-size. Костюм для пресотерапії виконаний з міцного, вологостійкого матеріалу, який можна дезінфікувати та проводити під час пресотерапії обгортання.

Лімфодренажний ефект має й інше обладнання: вакуумні, вакуумно-роликові апарати й апарати LPG-масажу. Вони, так само як і пресотерапія, виводять зайву кількість лімфи з тканин, стимулюють розщеплення жирів і покращують кровообіг, але й сприяють боротьбі із зайвими жировими відкладеннями, усувають в'ялість шкіри та підтягують її.

Вакуумний масаж розширює капіляри, збільшує приплив крові та лімфи, активізує обмінні процеси в клітинах і тканинах. Аппарати для вакуумного масажу давно використовуються для лімфодренажу, деякі апарати мають вбудовані програми для такого впливу. Перевага вакуумного апарату — можливість проводити лімфодренажний масаж як тіла, так і обличчя. Вакуумний апарат ефективно дренує лімфу, але, на відміну від апарату пресотерапії, не може використовуватися для пацієнтів схильних до варикозного розширення вен.

Вакуумно-роликовий масаж — найбільш ефективна методика вакуумного лімфодренажу. Під час такого масажу спеціальні роликові насадки впливають на дерму і підшкірну жирову клітковину так, що сила тертя зменшується, а лімфодренажний ефект залишається. Такий апарат, за допомогою спеціальних насадок, теж може використовуватися і для лімфодренажу обличчя.

LPG-масаж надає лімфодренажний, антицелюлітний ефект і моделює фігуру. Принцип дії схожий з вакуумно-роликовим масажем, але все ж відрізняється. Процедура проводиться за використанням спеціального костюму, який захищає вени від впливу вакууму, тому може використовуватися для людей зі схильністю до варикозу.

Головна перевага будь-якого апарату для лимфодренажного масажу — він може використовуватися як самостійно, так і в комплексі з іншими процедурами: кавітацією, рф-ліфтингом, міостимуляцією і так далі. Наприклад, одна з дуже ефективних комбінацій — LPG-масаж й пресотерапія, де LPG відповідає за моделювання фігури, а прес — за виведення зайвої рідини.

Чому варто купити апарат для лімфодренажного масажу?

Апарати для лімфодренажу — вигідне придбання як для салону, так і для домашнього використання. Вони можуть застосовуватися в реабілітаційних центрах, косметологічних салонах й в домашніх умовах. Лімфодренаж дозволяє позбутися від більшості проблем, пов'язаних з сучасним способом життя, тому буде актуальним для більшості клієнтів. Він позбавляє від зашлакованості, виводить токсини та продукти розпаду з організму, сприяє зменшенню зайвої ваги та прибирає целюліт. Процедури безболісні та комфортні для людини.

Апарати для лімфодренажу ергономічні та оснащені зрозумілим інтерфейсом. Навчитися роботі з апаратом — простіше простого. Після процедури не потрібна реабілітація, пацієнт відразу повертається до звичного ритму життя.

Хочете купити обладнання для лімфодренажу високої якості?

Інтернет-магазин Venko допоможе вам прийняти правильне рішення. Лімфодренажна процедура обов'язково сподобається вашим клієнтам і, до того ж швидко окупиться. Ми модете придбати потрібний прилад у виставковому залі або оформивши замовлення онлайн.

Купивши лімфодренажний апарат у нас, ви також отримаєте:

  • обслуговування і швидкий ремонт в сертифікованому сервісному центрі;
  • гарантію до 2 років — найбільш тривалу в Україні;
  • навчання для двох ваших фахівців проведенню процедур на апараті. На навчанні розкажуть, як використовувати апарат та проводити ефективні процедури, продемонструють його роботу і дадуть відповідь на всі питання.

Ви також можете відвідати наш виставковий зал в Києві, перевірити, порівняти апарати для лімфодренажа, купити найкраще обладнання для вашого салону. Наші кваліфіковані консультанти допоможуть з вибором й детально розкажуть про кожну модель. Для жителів інших міст доступна консультація телефоном.(286 оцінок, середня: 4.92 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!