+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Лазери для гінекологічних процедур

Сортування:

Як вибрати якісний гінекологічний лазер для салону краси?

Відносно нова процедура інтимного омолодження набрала неймовірну популярність в наші дні. Жінки високо оцінили цей спосіб раз і назавжди позбутися незручностей, комплексів та ніяковості, пов’язаних з цією делікатною сферою. Корекція та ремоделювання інтимних зон — довгоочікуваний шанс для багатьох жити, нарешті, тим чуттєвим та повним життям, на яке заслуговує кожна з нас. 

Про це не прийнято говорити, але з віком, після пологів та під впливом фактору спадковості, багато жінок стикаються з проблемами в інтимній сфері, що лежать поза компетенцією гінеколога. Це втрата тонусу вагінальних м’язів, порушення природної лубрикації, атрофія чутливості стінок піхви та погіршення естетичної привабливості зовнішніх статевих органів. Придбати лазер для гінекологічних процедур у свій салон — значить подарувати сотням жінок можливість відчувати себе богинями кохання. А сам косметолог отримає істотний прибуток, адже процедура дуже популярна серед клієнток. 

Який лазер підходить для інтимного омолодження? 

На сьогоднішній день послуга виконується за допомогою лише одного виду лазера. Косметологи використовують для цього фракційний СО2 лазер зі спеціальною насадкою для прогрівання делікатних ділянок на жіночому тілі, таких як вульва та вагіна. Насадка анатомічно повторює будову зон, для яких призначена. До того ж, апарат обладнаний фракційним сканером. Таким чином, вдається домогтися максимально ефективної обробки та рівномірного прогрівання усіх стінок піхви. Сеанс триває всього 10-15 хвилин, больові відчуття при цьому виключені. 

Фракційний гінекологічний лазер — прилад, всередині насадки якого промінь ділиться на багато світлових точок, які в косметології називають фракціями. Ці маленькі промінчики формують “сіточку” з тисяч точок, яка впливає на проблемні зони значно ефективніше і безпечніше, ніж сфокусований пучок світла. 

Спалахи-імпульси лазеру випаровують клітини колагену та еластину, які вже віджили своє. В результаті утворюються мікроранки, які ніяк не відчуваються і їх не видно. Однак організм реагує на це моментально. Відбувається активний поділ клітин, “білки молодості” колаген та еластин продукуються у кілька разів швидше, утворюючи нові волокна. Прискорюється обмін речовин. Омолодження інтимних зон відбувається якраз завдяки оновленню клітинного каркасу. Тонус інтимних м’язів покращується, підтягується шкіра, повертається лібідо та інтерес до сексуального життя. Лазер припікає мікротравмочки одразу після того, як їх наносить, тому слідів після маніпуляції, ані видимих, ані відчутних, немає. 

Показання та протипоказання до інтимного омолодження лазером 

Дана косметологічна маніпуляція дозволяє вирішити такі проблеми: 

 • Втрата чутливості жіночих статевих органів, в'ялість, атрофія тканин.
 • Старіння інтимної зони.
 • Післяпологові проблеми, такі як втрата тонусу піхви, рубці після розривів.
 • Відсутність задоволення і больові відчуття при статевому акті.
 • Проблеми зі змазкою.
 • Зниження лібідо.
 • Опущення геніталій, нетримання сечі.
 • Естетичні недоліки після операцій.

Незважаючи на високий рівень безпеки процедури, протипоказання до неї також існують. До них відносяться:

 • Критичні дні.
 • Вагітність і лактація.
 • Епілепсія та психічні проблеми.
 • Венеричні захворювання та інфекції.
 • Доброякісні і злоякісні пухлини по-жіночому.
 • Запалення яєчників або піхви.
 • Цукровий діабет.

Перед проходженням процедури інтимного лазерного омолодження, необхідно проконсультуватися з гінекологом, щоб виключити протипоказання.

Як вибрати якісний гінекологічний лазер? 

Гінекологічний лазер — дорогий апарат, тому поставитися до його вибору потрібно уважно і відповідально. Перед тим, як погоджуватися на співпрацю з брендом-виробником, звертайте увагу на такі особливості: 

 • Міжнародна сертифікація —  якісних апаратів завжди є відповідна документація і дозволи на експлуатацію від контролюючих органів. Важливим документом є сертифікат американської FDA — критерії якості в цій організації одні з найсуворіших у світі.
 • Шоу-руми і процедурні кабінети. Мало прочитати про характеристики обладнання в Інтернеті — хороший виробник завжди запропонує клієнтові випробувати апарат у дії.
 • Наявність розстрочки. Гінекологічні лазери — одні з найдорожчих пристроїв на ринку косметології, і зрозуміло, що не кожному по кишені таке придбання за один платіж. Можливість розстрочки і покупки обладнання в кредит — ознака того, що компанії можна довіряти.
 • Гарантія та сервіс. Перед покупкою лазера, неодмінно поцікавтеся гарантійним терміном і наявністю офіційного сервісного центру в вашому місті. Тільки так можна вберегти бізнес від фінансових втрат і відтоку клієнтів в екстреному випадку, якщо обладнання раптом вийде з ладу.

Гінекологічний лазер CarbonFrax CO-2 від Adonyss — чуйний високотехнологічний відгук виробника на запити сучасних косметологів. Широкий асортимент пропонованих процедур в ваших руках. Оперативна доставка по всій Україні і безкоштовне навчання роботі з лазером. Замовляйте зараз, і даруєте сотням клієнток радість життя, а собі — достойний прибуток.

(4 оцінок, середня: 5 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!