Введіть більше символів...

Консультація

Лазери для видалення тату

Товари категорії Лазери для видалення тату:

Сортування
Вигляд
Апарат для видалення тату KES MED 810 | Venko
Доступний сьогодні
Апарат для видалення тату KES MED 810 10097 Лазери для видалення тату

Ціна:

85 000 грн
Лазер для видалення татуювань Zemits Nostrum | Venko
В наличии
Бесплатная доставка по Украине
Лазер для видалення татуювань Zemits Nostrum 25735 Лазери для видалення тату

Ціна:

115 025 грн
1
Лазер для видалення тату MBT-800 | Venko
В наличии
Лазер для видалення тату MBT-800 16013 Лазери для видалення тату

Ціна:

126 000 грн

Всього товарів: 3

Лазер для видалення тату є найбільш ефективним обладнанням для видалення перманентного макіяжу і татуювань різної складності. Лазер впливає виключно на барвник, введений під час набивання тату. В результаті пігмент руйнується на молекулярному рівні і, розпадаючись на частки, виводиться з організму за допомогою лімфатичної системи.

 

Лазери для видалення татуювань

 

Лазери для видалення татуювань діють делікатно і не вимагають додаткової анестезії. При правильно підібраній насадці, фахівець зможе вивести тату і татуаж будь-якої складності. Для видалення перманентного макіяжу і одноколірних тату використовують насадку з 1064 нм, а для кольорових малюнків – 532 нм. Лазерне видалення є неінвазивною методикою, після якої не залишається шрамів і рубців. Вашим клієнтам не потрібен буде реабілітаційний період, а всі почервоніння зійдуть протягом декількох годин після сеансу.

Лазери для видалення тату

 

Лазери для видалення тату купити для розширення наданих послуг – це хороший вибір. Така процедура користується великим попитом, тому апарат швидко окупитися. Апарат для лазерного видалення тату досить ергономічний, працювати з ним зможе навіть новачок. Крім видалення тату і татуажу, багато моделей апарату виконують карбоновий пілінг, швидкий ліфтинг, видалення пігментних плям і судинні дефекти.