+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Лазери для видалення татуювань

Сортування:

Лазер для видалення тату є найбільш ефективним обладнанням для видалення перманентного макіяжу і татуювань різної складності. Лазер впливає виключно на барвник, введений під час набивання тату. В результаті пігмент руйнується на молекулярному рівні і, розпадаючись на частки, виводиться з організму за допомогою лімфатичної системи.

 

Лазери для видалення татуювань

 

Лазери для видалення татуювань діють делікатно і не вимагають додаткової анестезії. При правильно підібраній насадці, фахівець зможе вивести тату і татуаж будь-якої складності. Для видалення перманентного макіяжу і одноколірних тату використовують насадку з 1064 нм, а для кольорових малюнків – 532 нм. Лазерне видалення є неінвазивною методикою, після якої не залишається шрамів і рубців. Вашим клієнтам не потрібен буде реабілітаційний період, а всі почервоніння зійдуть протягом декількох годин після сеансу.

Лазери для видалення тату

 

Лазери для видалення тату купити для розширення наданих послуг – це хороший вибір. Така процедура користується великим попитом, тому апарат швидко окупитися. Апарат для лазерного видалення тату досить ергономічний, працювати з ним зможе навіть новачок. Крім видалення тату і татуажу, багато моделей апарату виконують карбоновий пілінг, швидкий ліфтинг, видалення пігментних плям і судинні дефекти.

(27 оцінок, середня: 5 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!