+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Діодні лазери

Сортування:

Діодний лазер – одна з передових ефективних лазерних установок для апаратної епіляції. Обладнання неінвазивної світлової терапії руйнує волосяні фолікули на різних зонах тіла, не пошкоджуючи цілісність шкірного покриву. Маніпула апарату миттєво нагріває і руйнує клітини з пігментом – меланіном. Промінь лазера за мілісекунди стрімко підвищує температуру в області цибулини, пробігаючи від кінчика до репродуктивної системи волосся і швидко знищуючи її. Незважаючи на різке підвищення температури, відбувається таке ж різке охолодження, що робить процедуру практично безболісною.

Діодний лазер для епіляції

Діодний лазер для епіляції є неінвазивним методом видалення волосся і використовується навіть на чутливих ділянках. Після процедури є миттєвий видимий результат, а також відсутнє вростання волосся в шкіру. Діодний лазер впливає тільки на цибулини волосся у стадії активного росту. Щоб досягти повного позбавлення від небажаного волосся, необхідний курс з 5-8 процедур. Їх проводять з періодичністю 1 раз на 1,5-2 місяці. Тривалість одного сеансу становить від 10 хвилин до 2 годин (в залежності від зони впливу). Додаткове знеболювання збільшує час епіляції на 1 годину.

Діодні лазери

Діодні лазери – обладнання, яке вигідно купити в кожен центр лазерної епіляції або б'юті центр. Процедура лазерної епіляції широко популярна серед відвідувачів салонів краси, тому діодний лазер стане популярним і у вас. Запропонуйте своїм клієнтам ефективне видалення волосся назавжди за допомогою діодного лазера, будьте професіоналом своєї справи. Також, за допомогою діодного лазера можна проводити видалення судин, пігментації і підвищувати тугор шкіри. 

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!