+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Діодні лазери для видалення волосся

Сортування:

Діодний лазер DioPulse 808
745 000 грн 673 000 грн

Діодний лазер — це косметологічне обладнання, яке використовує прогресивні лазерні технології для ефективної апаратної епіляції та видалення судин. Клінічні випробування показали, що ефективність цього обладнання у кілька разів вища, ніж у інших типів лазера — олександритового, рубінового та неодимового.

Діодні лазери

Пристрій використовує світлові хвилі довжиною 808 нм. Енергії вдається поринути у глибокі шари шкіри, не травмуючи їх. Випромінювання впливає на волосяний фолікул, не ушкоджуючи навколишні тканини. Ця епіляція дещо болісна, але болючі відчуття зведені до мінімуму за рахунок потужної системи охолодження. Діодні гаджети додатково оснащені спеціальним наконечником для захисту від опікових пошкоджень. Так підвищується не лише комфорт, а й безпека епіляції.

Найзатребуваніші діодні апарати сьогодні — Adonyss DioLite та Adonyss DioPulse 808. Їх беруть для професійного застосування, та серед відгуків — захоплення потужністю, продуктивністю та атравматичністю.

Щодо результатів роботи з діодним пристроєм, то результат помітний вже після 1-2 сеансів. Період реабілітації відсутній, як і обмеження у нормальному способі життя клієнта. Серед переваг технології висока гігієнічність процедур та протизапальний ефект.

Як працюють діодні лазери?

У косметології представлені два види “діодників”: для видалення волосся та для видалення судин.

Принцип роботи дідного лазера:

Діодний лазер для епіляції має довжину хвилі від 800 до 810 нм, де 808 нм — “золотий стандарт” для якісного видалення волосся. Технологія впливу ґрунтується на виборчій динаміці світла та тепла. Під час процедури промінь проникає через поверхню шкіри до волосяного фолікула, миттєво нагріває і руйнує клітини з пігментом — меланіном. Таким чином руйнується все волосся. Енергія подається поступово і викликає опіків. Також, незважаючи на різке підвищення температури, процедура практично безболісна. Вся справа в тому, що одночасно з нагріванням відбувається охолодження оброблюваної зони — контактний наконечник маніпули має температуру до -12°C.

Лазерна епіляція — це найбільш результативний метод видалення небажаного волосся, тому він дуже популярний серед клієнтів. Головною перевагою лазера для епіляції є те, що він впливає тільки на волосяний фолікул, не пошкоджуючи навколишні тканини. Така методика впливу також дозволяє запобігти вростанню волосся.

Апарати для видалення судин мають іншу довжину хвилі — 980 нм. Принцип полягає у впливі спрямованого світлового потоку на посудину. Лазер сильно нагріває гемоглобін, кров згортається і, внаслідок цього, судина “склеюється” і зникає під шкірою. Після такого впливу не утворюються рубці та шрами, інші тканини не травмуються, а період загоєння — мінімальний.

Незважаючи на результативність обох типів, більшою популярністю користуються лазери саме для видалення небажаної рослинності.

Але незважаючи на глибину опрацювання, такий промінь не травмує навколишні тканини. Саме тому діодний лазер ідеально підходить для опрацювання навіть найделікатніших зон. Наші найпопулярніші моделі Adonyss DioLite та Adonyss DioPulse працюють саме з такою довгою променя, тому клієнти наших покупців ніколи не скаржаться на травматичність процесу. До того ж, ці сучасні моделі здатні генерувати 10 променів в секунду за один рух.

Переваги діодних лазерів для епіляції

 • Вплив спрямований тільки на волосяний фолікул у стадії активного зростання, світловий промінь не ушкоджує шкіру та підшкірні структури.
 • Швидше та легше видаляють волосся за рахунок великого резерву імпульсної енергії.
 • Низька собівартість витратних матеріалів — потрібен лише гель-провідник.
 • Підходять для обробки різних зон, у тому числі чутливих — обличчя, бікіні, пахви.
 • Оскільки контактний наконечник охолоджується, у знеболюванні немає потреби.
 • Підходять для будь-якого фототипу шкіри за Фіцпатріком.
 • Результат видно вже після першого сеансу — волоски стають тоншими і випадають.
 • Моделі, представлені Venko, мають маніпули з наконечником із цільного сапфірового скла, яке проводить лазерний промінь без спотворень і запобігає появі подряпин.

Також, щоб досягти повного позбавлення від небажаного волосся, необхідний курс із 5-8 процедур. Їх проводять із періодичністю 1 раз на 1,5-2 місяці. А це означає, що завдяки діодному лазеру ви придбаєте і постійні клієнти.

Фото до та після використання діодного лазера

 • Одразу ж після лазерної епіляції волосся росте набагато повільніше, ніж після звичайної.
 • Усього через кілька процедур волосяні фолікули повністю відмирають, позбавляючи клієнтів від небажаного волосся терміном до 5 років. Навіть після закінчення цього часу волосся не виросте в такій кількості як до процедури.

застосування діодного лазера на зону обличчя застосування діодного лазера в зоні рук

Як бачите на фото до та після застосування діодного лазера, процедура не травматична і при правильному підході дуже дбайливо епілює волосся. Звичайно багато залежить від кваліфікації майстра, який проводить процедуру, а також велику роль грає якість самого лазерного апарату. Важливо, щоб у роботі використовувалися лише найновіші, найсучасніші, найбезпечніші лазери.

Важливим показником продуктивності та ефективності обробки є потужність установки. Наприклад, у діодному лазері ADONYSS DI-NEXX потужність складає 600 Вт, що є середнім показником на ринку подібних пристроїв, а в установці ADONYSS DIOPULSE 808 потужність вища вдвічі - 1200Вт. Зрозуміло, другий тип апарату працюватиме активніше, навіть з огляду на те, що обидві установки використовують імпульси однакової довжини хвилі - 808 нм.

Як підготуватися до діодного лазера?

 • Як і перед будь-якою лазерною епіляцією, необхідно за 4-5 годин до початку сеансу підстригти, або акуратно збрити волосся так, щоб волосся на момент процедури не було видно на поверхні шкіри;
 • За півтора-два тижні до та після процедури небажано засмагати, або відвідувати солярій;
 • Також не можна «пересушувати» шкіру косметичними засобами за три дні до лазерної епіляції, а протягом 2-3 днів після неї потрібно обробляти ділянку заспокійливим кремом;
 • Слід суворо дотримуватися проміжків між сеансами;
 • Після процедури діодним лазером не рекомендується відвідувати сауну, лазню або басейн.

Характеристики та параметри діодних лазерів

Окрім таких критеріїв як ціна та розмір, варто звертати увагу і на:

 • Систему охолодження. У таких приладах вона буває повітряною або водяною. Водяна система охолодження — найбільш використовувана. Також буває 2 види водяної системи охолодження — мікроканальна чи макроканальна. У макроканальній системі охолодження барів діодів вода проходить по периметру, а в мікроканальній — між барами діодного лазера Маніпули з мікроканальним охолодженням служать довше, ніж з макроканальною, і дозволяють охолоджувати наконечник до -10, -12 °C.
 • Розмір плями та площа спалаху. Чим більша пляма має насадку, тим більша площа може працювати за один спалах. Тобто від розміру плями залежить швидкість проведення процедури. Так, у класичних моделях розмір плями складає 9х9 мм, а в нових, які представлені в асортименті компанії Venko, він може досягати 14х14 мм.
 • Гарантований ресурс. Це один з найважливіших критеріїв при виборі лазера. Чим більше ресурс спалахів має апарат, тим гарантовано довше він прослужить. Так, є апарати, які мають ресурс у 1-2 млн. спалахів, а є ті, у яких гарантовано 10 млн. спалахів, а на практиці видають вони близько 20 млн.
 • Доступні режими та функції. Як і більшість косметологічних апаратів, діодний лазер може мати моно режим або кілька, наприклад, — HR та SHR. Нові моделі можуть також мати відразу кілька функцій — так, на ринку зараз доступні установки, які поєднують в одному корпусі кілька типів світлової дії.

Також, при виборі апарата, відразу варто звернути увагу на вартість заміни комплектуючих, наприклад маніпули, і приготуватися до того, що через деякий час після інтенсивного використання вони можуть вийти з ладу.

Грунтуючись на цих характеристиках та доступному бюджеті, можна з легкістю підібрати найбільш оптимальний варіант лазерного обладнання. Якщо “ідеальний апарат” не зовсім вписується до бюджету, можна оформити розстрочку.

Окупність діодного лазера для косметології?

На ціну обладнання для лазерної епіляції також впливає активне середовище — той елемент, що генерує світлові промені, перетворюючи електрику. У діодного лазера це два шари напівпровідникового матеріалу, арсеніду галію. На відміну від олександритового лазера, де робоче тіло — олександрит, мінерал, який вирощують для кожного апарату штучно, а це досить дорого.

Саме тому у разі рівних за продуктивністю діодного та олександритового лазерів — олександритовий лазер буде мати ціну вище і не завжди доступний для початківців у лазерному бізнесі. Тому головна перевага діодного обладнання — на ньому можна багато заробити.

Діодні лазери – обладнання, яке вигідно купити у кожен центр лазерної косметології, кабінет епіляції та салон краси з процедурами по тілу. Лазерна епіляція широко популярна серед відвідувачів салонів краси, тому він буде потрібний і у вас. Виберіть оптимальну модель, запропонуйте своїм клієнтам ефективне видалення волосся та почніть заробляти на апараті.

Це інвестиція, яка дає змогу заробляти мільйони. Так, на одному апараті можна заробити 9000000 гривень. Маніпула в лазері має обмежену кількість спалахів/імпульсів, з яких виробники зазвичай гарантують 10 млн. Епіляція однієї зони, наприклад, ніг, вимагає 600-700 імпульсів. Отже, з гарантованим ресурсом 10 млн спалахів, на одному апараті можна провести понад 15 тисяч процедур. Мінімальна вартість епіляції однієї зони становить 600 гривень. це означає, що один лазер може дати близько 9 мільйонів гривень. При цьому собівартість витратних матеріалів для процедур — низька.

Купуючи лазерне обладнання, ви отримуєте високоефективний апарат з малим ступенем втручання та майже миттєвими результатами. Таке обладнання допоможе створити вашому салону чи центру позитивну репутацію.

Як вибрати діодний лазер для косметології?

Купити діодний лазер в Україні, який оптимально підходив би для вашого салону і був доступний за приємною ціною, можна в компанії Venko. Тут ви також отримаєте гарантію до двох років — найбільш тривалу в Україні, обслуговування у власному сервісному центрі, доставку по Україні та безкоштовну доставку по Києву, а також безкоштовне навчання для двох ваших спеціалістів. На навчанні кваліфіковані майстри розкажуть як правильно використовувати апарат, добиваючись найкращих результатів, а також продемонструють його роботу.

Якщо ви бажаєте купити косметологічне обладнання, то маєте чудову можливість відвідати виставковий зал, який знаходиться тут же — в столиці. Там ви зможете отримати детальну консультацію та навчання, подивитися, перевірити та порівняти найпопулярніші моделі.

Справа в тому, що вибираючи виробника, ви не лише звертаєте увагу на якість та ефективність приладу, а й на повне комплексне обслуговування, яке надає бренд. Адже минув той час, коли це було просто обладнання, але зараз — це повноцінний бізнес-продукт. Ми це чудово розуміємо, тому, крім розширеної гарантії у 2 роки та безкоштовного тест-драйву, пропонуємо:

Професійне обслуговування компанії Venko. Коли косметолог знає всі тонкощі процедури і підбирає оптимальні протоколи процедур — відразу видно, що працює профі. Але як же можна дізнатися всі нюанси та особливості, якщо Ви щойно придбали апарат? Правильно, пройти навчання у досвідченого профі, який передасть усі свої знання та навички Вам. Озброївшись цією інформацією та вміннями, Ви надаватимете послуги преміального рівня. У нас ви отримуєте безкоштовне навчання роботі з лазером від косметологів-практиків + іменний сертифікат на завершення.

Для жителів інших міст України професійна консультація доступна по телефону або Viber. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання про діодний лазер, пояснять його роботу і допоможуть визначитися з вибором.

В останні роки лазерні технології в косметології стають дедалі популярнішими. Успіх полягає у величезній кількості переваг: у лазера короткий період відновлення, він ефективно впорається з будь-яким завданням, чи то епіляцією, чи антивіковою терапією. До того ж, вартість процедури відносно невисока, завдяки чому лазерні методи можуть дозволити собі набагато більше дівчат, ніж, наприклад, пластичну хірургію. У цій статті ми поговоримо про те, що таке діодний лазер.

ADONYSS DIOPULSE 808 - це найпотужніший діодний лазер на ринку

Безболючі сеанси з приголомшливою ефективністю. Тривалість процедури від 1 до 60 хвилин залежно від площі зони обробки. Може використовуватися на всіх ділянках тіла, включаючи чутливі, та для пацієнтів з будь-яким типом волосся/шкіри.

Під час роботи з діодними лазерами буде потрібне використання витратних матеріалів - підійде звичайний еко-гель, що продається в 5-літрових каністрах (ціна її складе близько 390 грн). Однією такій каністри вистачить на 70-100 процедур.

Діодні лазери оснащені інтелектуальною системою самодіагностики. Тобто після увімкнення установка самостійно тестує свою працездатність. За такого підходу можливість перегріву або інших технічних проблем повністю виключена.

При правильному використанні та індивідуальному налаштуванні сили, площі, тривалості впливу відповідно до типу шкіри та волосся пацієнта використання методик повністю безпечне, а ризик виникнення побічних ефектів мінімальний. Працювати з лазерними апаратами дозволено лише практикуючим косметологам із медичною освітою.

Найчастіші питання

Як вибрати діодний лазер для епіляції

Для початку необхідно зважити всі вхідні дані апарату - для яких цілей, для якого типу шкіри, можливо, вам слід розглянути комбінований апарат для надання додаткових послуг.

(67 оцінок, середня: 4.98 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!