+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для діагностики шкіри

Сортування:

Аналізатор шкіри – відмінний помічник в роботі будь-якого косметолога. Відеодерматоскоп допоможе якісно і предметно надати оцінку стану шкіри або волосся, а на підставі отриманих даних дозволить правильно застосувати косметичні засоби. Основною перевагою аналізаторів шкіри є простота в експлуатації, яка забезпечує комфорт Вашого клієнта під час процедури.

Шкірний аналізатор

 

Шкірний аналізатор містить ручну камеру для візіоскопії шкіри волосся, датчики жирності, вологості і пігментації. Через режим поляризованого та кросполяризованого світла апарат дозволяє оцінити текстуру шкіри, рельєф і зморшки, пори, комедони, структуру волосся, стан шкіри голови, пігментацію, еритему і купероз. Після повної діагностики ваші клієнти зможуть пройти прописаний вами курс терапії.

 

Апарат для діагностики шкіри

 

Апарат для діагностики шкіри дуже приємна покупка. І зробити таку покупку в магазині Venko - вигідно. Наш магазин надає можливість покупцям самостійно оцінити якість і функціонал аналізаторів шкіри і волосся. В Києві Ви можете відвідати виставковий зал, де матимете можливість власноруч перевірити роботу вподобаного відеодерматоскопа. Професійні консультанти допоможуть визначитися з вибором кращого аналізатора стану шкіри і волосся.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!