Введіть більше символів...

Консультація

Апарати для діагностики шкіри

Товари категорії Апарати для діагностики шкіри:

Сортування
Вигляд
Лампа Вуда E + 601 | Venko
Доступний сьогодні
Лампа Вуда E + 601 2120 Апарати для діагностики шкіри

Ціна:

1 450 грн

Всього товарів: 1

Аналізатор шкіри – відмінний помічник в роботі будь-якого косметолога. Відеодерматоскоп допоможе якісно і предметно надати оцінку стану шкіри або волосся, а на підставі отриманих даних дозволить правильно застосувати косметичні засоби. Основною перевагою аналізаторів шкіри є простота в експлуатації, яка забезпечує комфорт Вашого клієнта під час процедури.

Шкірний аналізатор

 

Шкірний аналізатор містить ручну камеру для візіоскопії шкіри волосся, датчики жирності, вологості і пігментації. Через режим поляризованого та кросполяризованого світла апарат дозволяє оцінити текстуру шкіри, рельєф і зморшки, пори, комедони, структуру волосся, стан шкіри голови, пігментацію, еритему і купероз. Після повної діагностики ваші клієнти зможуть пройти прописаний вами курс лікування.

 

Апарат для діагностики шкіри

 

Апарат для діагностики шкіри дуже приємна покупка. І зробити таку покупку в магазині Venko - вигідно. Наш магазин надає можливість покупцям самостійно оцінити якість і функціонал аналізаторів шкіри і волосся. В Києві Ви можете відвідати виставковий зал, де матимете можливість власноруч перевірити роботу вподобаного відеодерматоскопа. Професійні консультанти допоможуть визначитися з вибором кращого аналізатора стану шкіри і волосся.