+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати газорідинного пілінгу

Сортування:

Апарати газорідинного пілінгу - справжній прорив у косметології! Методика чищення та омолодження, що схвилювала індустрію краси своєю ефективністю, стає все більш популярною серед клієнтів.

Апарати для газорідинного пілінгу

Апарати для газорідинного пілінгу. Що це таке?

Обладнання для газорідинного пілінгу ефективно усуває зморшки та видаляє ороговілі клітини епітелію. Газорідинний пілінг або водно-киснева мікродермабразія - це методика механічного пілінгу шкіри, де відлущування рогового шару відбувається за допомогою надзвукового потоку дрібнодисперсних крапель рідини. Рідина надходить під тиском стисненого повітря за допомогою спеціального аплікатора. Ця процедура є безпечним методом пілінгу і чудово підходить для власників чутливої ​​шкіри, схильної до куперозу (прояв капілярної сітки). Пілінг виконується без безпосереднього контакту з оброблюваною областю, тому немає ризику пошкодження шкірного покриву. Процедура стимулює процеси оновлення епідермісу, насичує глибокі шари шкіри киснем та зволожує їх. Основний елемент впливу - кисень - має сильну антисептичну властивість, тому рекомендується для боротьби з вугровим висипом, жирністю шкіри.

Основна перевага газорідинного апарату – можливість роботи з різними ділянками обличчя та тіла для досягнення різних ефектів. Так газорідинний пілінг може використовуватися для чищення, омолодження, освітлення та вирівнювання тону шкіри, лімфодренажного масажу, корекції овалу обличчя, боротьби з птозом, зменшення проявів зморшок і судинних зірочок. Причому захисні засоби зовсім не потрібні! Газорідинний пілінг тіла зазвичай використовується для боротьби з целюлітом, розтяжками і навіть рубцями. Ефект від впливу помітний відразу, а болючі відчуття під час процедури відсутні.

Газорідинний апарат використовується і в трихології. Така дія стимулює кровообіг і, як результат, активізується ріст волосся, зміцнюється його коріння.

Омолоджувальний газорідинний пілінг обличчя

Anti-age ефект (ефект омолодження) апаратом кисневого пілінгу досягається завдяки двом опціям:

  • Масаж повітряним потоком. Масаж апаратом газорідинного пілінгу незрівнянний за відчуттями з іншими видами масажу: ручним або апаратним. Відразу після процедури помітний ефект підтяжки шкіри.
  • Введення активних речовин. В якості рідини в апараті може використовуватися омолоджуючий комплекс косметичних засобів, гіалуронова кислота, колаген та вітамінні комплекси. Газорідинний пілінг ефективно впроваджує активні речовини без порушення цілісності шкірного покриву.

Як вибрати газорідинний апарат?

Апарати газорідинного пілінгу відрізняються кількістю функцій, країною-виробником та технічними характеристиками. В асортименті компанії Venko є однофункціональні апарати тільки з функцією газорідинного пілінгу, так і косметологічні комбайни з широким спектром інших методик. Багатофункціональні апарати поєднують у собі ті методики, які максимально ефективно доповнюють одна одну і відмінно підходять для комплексної терапії, де кожна процедура збільшуватиме ефект попередньої.

Апарат кисневого пілінгу варто підбирати, спираючись на кількість клієнтів, що обслуговуються в день, а також беручи до уваги інше обладнання салону, щоб доповнити чи урізноманітнити кількість запропонованих процедур.

Вибір та купівля апарату для газорідинного пілінгу

Компанія Venko пропонує вибрати та замовити апарати газорідинного пілінгу онлайн або завітавши до виставкового залу. Купуючи апарат, ви також купуєте: обслуговування в сертифікованому сервісному центрі, найбільш тривалу гарантію в Україні (до двох років), а також безкоштовне навчання для двох фахівців. У процесі навчання кваліфіковані фахівці розкажуть як використовувати апарат, щоб досягти найкращого результату, як правильно вибирати косметичний засіб, а також продемонструють функції апарату. У нашому виставковому залі ви зможете порівняти та перевірити обладнання, щоб вибрати найбільш підходящу під ваші потреби модель.

Для мешканців регіонів України доступна телефонна консультація. Наші менеджери – професіонали своєї справи. Вони допоможуть визначитися з вибором потрібного апарату для газорідинного пілінгу та пояснять роботу пристрою.

(70 оцінок, середня: 4.98 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!