+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для ультразвукової кавітації

Сортування:

Ласкаво просимо до категорії "апарати для ультразвукової кавітації". Тут знаходяться косметологічні пристрої та системи, які розкриють для вас секрети стрункої фігури, а також високого та регулярного прибутку та конкурентоспроможності в косметологічній галузі. Освоюйтесь і розглядайте позиції в нашому каталозі, а ми розповімо вам про те, що це за процедура, який від неї ефект та які апарати по праву називаються європейськими бестселерами у своїй ніші.

Апарат для ультразвукової кавітації

Безболісно і без особливих зусиль позбутися зайвих обсягів – Про це мріє кожна жінка. Сучасна естетична косметологія пропонує кілька ефективних методик боротьби із зайвими кілограмами. Однією з них є ультразвукова кавітація, яка руйнує жирові клітини і позбавляє целюліту.

Як працює апарат ультразвукової кавітації?

Ультразвукова кавітація або "ультразвукова ліпосакція" – це неінвазивна процедура, що дозволяє опрацювати проблемні зони тіла за допомогою низькочастотних ультразвукових хвиль.

Під час ультразвукового імпульсу всередині клітковини утворюються невеликі бульбашки повітря. Коли імпульс припиняється, ці пляшечки лопаються. Енергія, що вивільняється у процесі схлопывания бульбашок, розбиває мембрани адипоцитів, роблячи їх нежиттєздатними. Надалі жирові тканини стають м'якшими і легко відокремлюються від інших тканин. Жири розщеплюються на жирні кислоти, виведення яких беруть він кровоносна і лімфатична система. Деякі з них руйнуються і тому їхня загальна кількість зменшується, що сприяє зниженню ваги та зменшенню об'ємів тіла. Ця методика безболісна та атравматична. Її результат протримається тривалий час, запобігаючи наростанню нового жиру на оброблених ділянках.

Важливо! Методику обов'язково потрібно доповнювати лімфодренажним масажем. Велика кількість жирних кислот, що вивільнилася за короткий час у процесі прискореного ліполізу, може бути токсичною для організму. Небезпеки це не уявляє, але може на якийсь час погіршити самопочуття. Крім того, лімфодренаж посилює ефект від основної процедури та позбавляє целюліту.

Які послуги дозволяє надавати апарат для ультразвукової кавітації?

Обладнання дозволяє розширити перелік послуг вашого бізнесу та включити такі процедури:

 • ультразвукова кавітація живота та сідниць;
 • ультразвукова кавітація стегон;
 • ультразвукова кавітація талії;
 • ультразвукова кавітація великих та малих зон;
 • ультразвукова кавітація парних та непарних областей;
 • RF-ліфтінг для тіла;
 • RF-ліфтінг для особи.

Повний список доступних функцій залежить від вибраної моделі. Апарати від Zemits здатні надавати одразу кілька процедур, комбінуючи опції між собою, що значно розширить можливості бізнесу та дозволить запропонувати вашим клієнтам найширший перелік послуг. Саме американський виробник ставить тренди в індустрії, що дозволяє надавати послуги, що відповідають високим стандартам. Підібрати апарат кавітації під ваші цілі та завдання допоможуть консультанти інтернет-магазину «Venko», достатньо залишити заявку на сайті.

Потенційні клієнти для процедури

Діапазон функцій апарату кавітації досить широкий, тому він здатний надавати омолоджуючий, жироспалюючий, масажний та терапевтичний вплив. Ультразвукова кавітація підходить людям віком від 18 до 70 років, які не мають протипоказань до процедури. Такий вид впливу є оптимальним для:

 • пацієнтів, які страждають від зайвої ваги, бажаючих не тільки зменшити вагу, але й отримати візуальний ефект від кавітації;
 • спортсменів, які планують усунути розтяжки та шрами від спорту або отримати якісний масаж;
 • громадських осіб, які прагнуть усунути найменші недоліки на шкірі особи;
 • жінок та чоловіків, які мають проблемні ділянки на тілі.

У середньому апарат від Zemits здатний надавати 5-7 процедур, що повністю закриває потреби широкого загалу клієнтів. Апарат можна застосовувати за призначенням косметолога за наявності явних показань. Крім того, такі процедури підходять для будь-якої людини, яка планує виглядати молодою та підтягнутою, незалежно від статі. RF-ліфтинг та мікрострумова терапія стануть чудовим доповненням до кавітації, при цьому процедури підійдуть практично кожному клієнту салону краси або медичної клініки. Маючи американське обладнання високого класу, косметолог знайде індивідуальний підхід до поліпшення зовнішнього вигляду кожного пацієнта.

Як відбувається процес кавітації у косметолога?

Перед тим як розпочати курс процедур, важливо підготувати свій організм для масового вивільнення тригліцеридів – основи жирових клітин Для цього необхідно дотримуватися кількох простих рекомендацій.

Рекомендації з підготовки до кавітації:

 • За три дні до сеансу клієнту слід повністю відмовитися від вживання алкоголю та знизити кількість жирних продуктів у своєму раціоні.
 • Рекомендується вживати не менше двох літрів чистої води на добу.
 • Напередодні сеансу необхідно випити велику кількість негазованої води – рідина допоможе вивести продукти розпаду.

Майстер проводить виміри обсягів перед початком процедури, у середині терапії та після проходження повного курсу процедур. Дія здійснюється для визначення робочої області та уточнення зони обробки. Це важливо, тому що за один раз не можна обробляти площу, що перевищує 25х25 см. На наступному етапі шкіра очищується і наноситься ліполітичний (жиророзщеплюючий) гель. Для кращого проникнення активних компонентів гелю в шкіру та посилення його дії перед процедурою кавітації можна провести легкий поверхневий пілінг.
На робочій панелі апарату потрібно вибрати інтенсивність впливу, що відповідає потребам клієнта. Для ділянок із невеликою кількістю підшкірного жиру достатньо буде режиму малої інтенсивності. Впливи найбільшої потужності вимагають великі області із щільними запасами жиру. У будь-якому випадку на першому сеансі краще вибирати щадний режим і потім підвищувати інтенсивність виходячи з реакції клієнта на ультразвук. Легке печіння чи пощипування під час процедури – це норма. Але якщо дискомфорт дуже сильний, інтенсивність дії краще зменшити. Маніпулу не можна затримувати на одному місці - вона повинна весь час переміщатися в межах ділянки шкіри, що обробляється. Це дуже важливо, оскільки низькочастотний ультразвук викликає активне підвищення температури в тканинах і затримка насадки в одному місці надовго може викликати опіки.

Завершити процедуру необхідно обов'язковим лімфодренажним масажем продуктів розпаду. Це може бути ручний або апаратний лімфодренажний масаж. ідеально підходять вакуумний масаж або пресотерапія, яка позбавить косметолога важкої ручної роботи.

Тривалість одного сеансу зазвичай не перевищує 45 хвилин. Якщо обробляються дві невеликі ділянки, то на кожну потрібно по 20-25 хвилин. Після завершення процедури залишки ліполітичного гелю знімаються серветкою.

Зазвичай, клієнти переносять процедуру дуже добре. Іноді може виникати почуття слабкості або легке нездужання, але цього не варто лякатися. Оскільки після кавітації та лімфодренажного масажу процес виведення продуктів розщеплення жиру та токсинів відбувається інтенсивно, важливо нагадувати клієнтам про важливість дотримання питного режиму не лише до, а й після процедури.

З чим допоможе боротися ультразвукова ліпосакція кавітацією?

Процедура демонструє високу ефективність проти таких проблем, як:

 • Зайві кілограми.
 • Локальні жирові відкладення, впоратися з якими не можуть ні дієта, ні спорт.
 • Необхідність схуднути в проблемних ділянках, не спалюючи жир в інших областях (наприклад, якщо хочеться прибрати живіт, залишивши обсяги погруддя та сідниць незмінними).
 • Целюліт.
 • "Опливлий" силует, втрата чіткості його контурів.

По-друге, схуднення за допомогою ультразвукових коливань відбувається набагато комфортніше та швидше, а також без болю. По-третє, хірургічна ліпосакція діє грубо, і жир видаляється відразу, що приносить величезний стрес для організму, який не встиг пристосуватися. Уз-методика працює тонше і делікатніше — апарат кавітації генерує ультразвук, який розбиває жирові клітини, і їх вміст виводиться разом із природним метаболізмом протягом 2-3 місяців.

Цей процес сприймається організмом як природний, просто трохи прискорений, ліполіз, і всі системи реагують сприятливо, підлаштовуючись під результат, а не збоять через аварійний режим. Тепер кілька слів про принцип дії методики.

Фото “До” та “після” — порівнюємо результат

Кавітація ультразвуком призначена для всіх, хто працює над своїм тілом та зовнішністю в цілому. Після одного-двох сеансів клієнт бачить суттєву різницю. Зазвичай люди відзначають такі візуальні зміни:

 • зменшення обсягу проблемних ділянок, з'являються контури силуету;
 • зникає ефект «апельсинової кірки», з'являється тонус шкіри;
 • відмінний локальний ефект — зменшення непотрібних жирових відкладень в одному місці, збереження там, де вони потрібні;
 • підтяжка в'ялої шкіри, особливо ефект помітний на руках;
 • з'являється талія, зникають складки.

Фотографії «до» та «після» процедури кавітації наочно та яскраво демонструють ефект ультразвукового впливу.

З якими ділянками тіла працює обладнання?

Устаткування для кавітації здатне працювати практично на всій поверхні тіла. Площа та ділянка впливу визначаються після консультації косметолога. Ультразвукова кавітація впливає на кожну ділянку індивідуально, найпопулярнішими зонами є:

 • обличчя — процедура підтягує та омолоджує шкіру обличчя, видаляє зморшки, протидіє акне та розширеним порам;
 • шия — найбільш затребуваний ділянку в силу влаштування тіла людини, глибокі складки на шиї піддаються коригування за допомогою RF-ліфтінга, неоколагенез розправляє складки і дозволяє відновити привабливість ділянки;
 • живот, стегна, бічні частини тулуба — тільки кавітація має відчутний вплив на ці ділянки, не вдаючись до хірургічного втручання, широка маніпула здатна за один сеанс зменшити обсяг відкладень жиру на кілька сантиметрів;
 • ягідниці — найбільш проблемна частина тіла, ефективний вплив має ультразвукова кавітація, жирова тканина на цій ділянці тіла добре реагує на низькочастотні хвилі;
 • зона «галіфе» — або зовнішня сторона стегна, що часто накопичує велику кількість жирового прошарку, крім кавітації рекомендовано застосовувати пресотерапію та лімфодренажний масаж.

Починати корекцію тіла рекомендується з найбільш проблемних ділянок, які потребують найактивнішого впливу.

Переваги апарату кавітації

Процедури, що проводяться на апаратах кавітації Zemits, дозволяють досягти безболісного нехірургічного видалення локальних жирових відкладень. Це реальна і справді ефективна альтернатива хірургічної ліпосакції.

 • Шкіра після обробки не потребує реабілітації - жодних почервонінь, шрамів, запалень.
 • Якщо додатково підключити лімфодренажні процедури, ефект від кавітації буде помітний вже після першого сеансу.
 • Після проходження курсу процедур пацієнт отримує пролонгований ефект - повторне накопичення жиру на оброблених ділянках дуже важко, тому ймовірність повернення втрачених обсягів мінімальна.

Протипоказання до проведення процедури кавітації

Щодо протипоказань, косметолог буде змушений відмовити клієнту в таких випадках:

 • Вагітність та період лактації.
 • Серйозна недостатність внутрішніх органів (печінка, нирки, серце та ін.).
 • Наявність металевих або силіконових імплантів у зоні впливу апарата.
 • Кардіостимулятори та вбудовані дефібрилятори.
 • Серйозні неврологічні проблеми, психічні розлади, епілепсія.
 • Онкологічні захворювання.
 • Менструація.
 • Вік до 18 років.
 • Високий рівень ожиріння (див. примітку).

Примітка: У разі серйозного ожиріння, коли індекс маси тіла значно перевищує норму, кавітація не протипоказана. Вона просто не матиме ефективності як самостійний спосіб позбавлення жирових відкладень. Але можна розглядати процедуру як чудового помічника при комплексній боротьбі із зайвою вагою — відвідування дієтолога та ендокринолога, правильне харчування, дієта, фізичні навантаження тощо.

В іншому випадку процедура повністю безпечна, і застосовна для більшості клієнтів, які хочуть наблизитися до ідеалу.

Для чого призначені насадки в апараті кавітації?

Апарат кавітації та RF-ліфтінга Zemits Statur Lux

Апарат кавітації та RF-ліфтінгу Zemits Statur Lux виконує 4 функції, для кожної з яких передбачена окрема насадка:

 • широка кругла маніпула – для ультразвукової кавітації
 • плоска насадка - для RF-ліфтінга
 • маніпула з трьома металевими “пальцями”-електродами - для біполярного радіоліфтингу обличчя та невеликих ділянок тіла
 • велика насадка із шістьма електродами-пальчиками - для мультиполярного радіоліфтингу великих зон.

Кожна з насадок доповнена ручкою ергономічної форми зі зручним хватом.

Плоска широка насадка для ультразвукової кавітації діаметром 60 мм та площею 28,5 см2 дозволяє обробляти як великі зони (живот, спина, стегна), так і дрібні (руки, пахвові валики, коліна).

Плоска насадка для рф-ліфтингу із спеціально ізольованим електродом призначена для ліфтингу дрібних областей. Особливістю цієї маніпули і те, що вона допускає часткове зіткнення зі шкірою під час роботи. Завдяки цьому зручно опрацьовувати дрібні ділянки шкіри обличчя.

Маленька пальчикова насадка працює так само. Вона призначена для біполярного ліфтингу обличчя, шиї та зони декольте.

Велика пальчикова насадка для мультиполярного ліфтингу призначена для опрацювання великих областей на тілі - рук, ніг, живота, стегон.

зменшення жирових відкладень

Скільки процедур включає один курс УЗ-кавітації?

Стандартний курс становить від 5 до 12 процедур, тривалість визначається косметологом залежно від обсягу жирових відкладень та інших обставин. Інтервал між процедурами складає 7-10 днів. Тобто тривалість курсу становить 1-2 місяці. Крім жироспалюючих процедур, пацієнт може одночасно отримувати масаж або RF-ліфтинг, оскільки розроблятися можуть різні ділянки тіла.

Як підвищити ефективність процедури кавітації?

Вже на попередній консультації розкажіть клієнту про принцип роботи пристрою та поясніть, що дотримання питного режиму позитивно впливає на ефективність процедури.

 1. За пару днів до старту терапевтичного курсу обсяг води, що випивається, треба збільшити, так само як і безпосередньо перед самою процедурою і протягом декількох днів після неї. Виняток - обробка живота, перед якою не слід їсти та пити мінімум дві години.
 2. Щоб апаратне вплив мало більший ефект, кавітацію корисно поєднувати з рф-ліфтингом. Попереднє прогрівання тканин радіоліфтинг посилює дію кавітації. Якщо ж рф-ліфтинг проводити після ультразвукового впливу, шкіра, що втратила тонус внаслідок танення підшкірного жиру, набуває колишньої пружності.
 3. Корисним буде доповнення кавітації лімфодренажним масажем та обгортаннями, пресотерапією - будь-якими методами впливу, що активізують струм лімфи та сприяють виведенню токсинів та жиру, що потрапив у лімфострум у результаті ультразвукового впливу.

Звичайно, повною мірою оцінити якість роботи апарату можна лише випробувавши його на собі. Проте загальну картину можна скласти і за відгуками тих, хто вже пройшов одну-дві або цілий курс процедур на пристрої для кавітації та RF-ліфтінга Zemits Statur Lux.

Ознайомитись з громадською думкою можна у вибірці, що складається з відгуків наших клієнтів. Відповідно до неї, апарат працює без збоїв. Він хороший як для обличчя, так і для тіла. Результати справді вражають. Кавітація сильна та абсолютно безболісна. Багатополярний радіочастотний наконечник відмінно підходить для тіла, а комбіноване застосування маніпул допомагає досягти кращих результатів. Дивовижна машина потужна: і працює добре, і виглядає стильно. Це справжній скульптор тіла, що дозволяє виправити недоліки фігури та підтягнути шкіру. Він чудово працює! Наші клієнти дуже задоволені результатами.

Ультразвукову кавітацію називають безопераційною ліпосакцією або схудненням для найледачіших.
Низькочастотний ультразвук руйнує жирові клітини, які вміст виводиться з природним обміном речовин. І жодних дієт, виснажливих тренувань чи ризикованої пластичної хірургії. Все відбувається швидко, безпечно та природно.

Кавітація ідеально поєднується з трьома видами процедур: RF-ліфтінг, вакуумно-роликовий масаж та пресотерапія. Кожна з цих методик стає потужним союзником узліпосакції у боротьбі за струнке, підтягнуте тіло.

Водночас вони не залишать целюліту та жирових відкладень жодного шансу — головне, грамотно поєднувати їх між собою. Давайте розбиратися, як і навіщо.

Нерозлучні супутники: кавітація та пресотерапія

Почнемо з найважливішого. Ультразвукову кавітацію обов'язково потрібно доповнювати лімфодренажним масажем. Оскільки вона стимулює стрімкіший ліполіз, наша "лінива" лімфатична система може не встигнути підлаштуватися. Пресотерапія на апараті Zemits Demeter 2.0 стане додатковою стимуляцією крово- та лімфотоку, активізує клітинний метаболізм, розгладить “апельсинову кірку”, допоможе уникнути інтоксикації та як приємний бонус — знизить загальну напругу та втому організму, подарувавши клієнту релаксацію та гарний настрій. Разом із зменшенням жирового прошарку, зникнуть набряки та підвищиться еластичність шкіри.

Підтягнутися і омолодитися: поєднання з RF-ліфтінгом

RF-ліфтинг відноситься до топових anti-age процедур. Такі прилади, як Abigon Pro, генерують електричні імпульси в радіочастотному діапазоні. Ці струми прогрівають глибокі шари шкіри, стимулюючи неоколагенез. До чого ж тут уз-кавітація, запитаєте ви? Справа в тому, що кожен клієнт — різна пристосованість шкіри до змін.

Так, для одних схуднення не є проблемою — Шкіра відразу підтягується. В інших, особливо у вікових клієнток, можливе провисання та поява розтяжок.

RF-ліфтинг використовують, щоб стрімке схуднення після ультразвукової ліпосакції не зашкодило зовнішньому вигляду шкірного покриву. А оскільки і кавітація, і RF-ліфтінг мають дещо відстрочений у часі, накопичувальний ефект, все відбуватиметься гармонійно, щоб клієнт міг насолоджуватися ідеальним відображенням у дзеркалі.

Апарат кавітації з вакуумно-роликовим масажем

Схуднення — ще не гарантія бездоганного тіла. Дратівливий целюліт зіпсує настрій будь-кому. На повному тілі "апельсинова кірка" не така помітна. Але целюліт у струнких схожий на справжню естетичну катастрофу.

Проблему вирішує вакуумно-роликовий масаж на професійному вакуумно-роликовому апараті Bionexis Lite.
Вакуумна насадка створює потужне всмоктування, а ролики проходять по ділянці, що обробляється, розбиваючи жирову тканину.

Активна стимуляція відбувається у різних шарах шкіри, “прокидаються” м'язи. Адипоцити починають рухатись і поступово зникають абсолютно природним шляхом. Таким чином, масаж подвоює результат від кавітації.

Целюліт утворюється тоді, коли клітини шкіри не одержують поживні речовини та кисень. І причиною тому найчастіше є порушене або уповільнене кровопостачання на ділянках, де з'являється “апельсинова кірка”. Вакуумно-роликовий масаж активізує роботу кровоносної системи, проблемні зони знову наповнюються киснем, і целюліт розгладжується.

Ціна на апарати кавітації на ринку України

Вартість обладнання завжди варіюється і залежить від конкретної моделі, її комплектації, додаткових пристроїв і витратних матеріалів. Ціна є важливим фактором, тому «Venko» пропонує обладнання для косметології за оптимальними цінами.

Ціновий діапазон відкривається моделями Oomnex, які за ціною 54 500 грн здатні проводити процедури кавітації та RF-ліфтінга. Ціни на американське обладнання Zemits повністю відповідають якості процедур, що надаються:

 • Venus Stark 5 в 1 — 55 500 грн;
 • Zemits Statur Pro — 56 000 грн;
 • Zemits Abigon — 63 000 грн;
 • Zemits Abigon Pro — 63 000 грн.

Найбільш просунутою є модель Zemits Bionexis Pro, яка оцінюється у 279 000 грн.

Окупність обладнання для УЗ кавітації

Пристрої для проведення кавітації, як будь-яке комерційне обладнання для косметології, мають свій термін окупності. Апарат для ультразвукової кавітації є інвестицією у бізнес, оскільки приносить дохід. Термін окупності інвестицій розраховується за такою формулою: СО = сума інвестицій/чистий прибуток. Для наочності розрахуємо термін окупності Zemits Statur Pro:

 • ціна покупки — 56 000 грн;
 • ціна процедури — припустимо, 600 грн.

Розрахунок проведемо для невеликого салону краси, який робить 3 процедури ультразвукової кавітації на день, 5 днів на тиждень. Дохід на тиждень становить 9 000 грн, частина грошей йде на утримання бізнесу та виплату зарплати працівникам. Для точності визначимо чистий прибуток на тиждень на рівні 4500 грн. Підрахуємо результат: 56 000/4 500=12,(4). Отримуємо термін окупності, що дорівнює трьом місяцям у режимі середньо-активного використання.

Як вибрати апарат для кавітації?

Кілька простих правил підбору допоможуть придбати найоптимальніший апарат. Підбирайте ультразвуковий кавітатор виходячи з матеріально-технічного оснащення салону краси або клініки, можливо деякі пристрої вже мають, наприклад, функцію масажу. Тоді вам потрібно придбати апарат, який закриє потребу в недостатніх вам функціях. Врахувати потрібно низку інших важливих переваг Zemits:

 • Zemits надає продовжену гарантію на своє обладнання до 24 місяців;
 • постгарантійне обслуговування та консультації з налаштування;
 • методика легка в освоєнні, навчальні матеріали надаються;
 • сертифікати якості FDA (США) та CE (Європа);
 • апарати мультифункціональні та розраховані відразу на кілька процедур;
 • корпус апарату виконаний із довговічного пластику, для підключення потрібна лише наявність мережі 220V;
 • рівень шуму не перевищує 40 Дб;
 • ультразвук працює на безпечній частоті 40kHz.

Правильно підібраний пристрій дозволить розширити перелік послуг та збільшити клієнтську базу. Отримати детальну консультацію з технічних характеристик та підбору можна у фахівців «Venko».

Abigon Pro

Потужний косметологічний комбайн, відповідальний не лише за схуднення, а й за підтримку якості шкіри та естетики тіла. Для цього в Abigon Pro передбачені не тільки вуз-кавітація, а й вакуумний масаж із RF-ліфтингом. Експерт зі знищення целюліту, розтяжок та інших наслідків екстремальної втрати ваги.

Є оновленою моделлю попереднього фаворита косметологів — Zemits Abigon, з урахуванням актуальних потреб професіоналів.

Statur Pro

Професійний апарат для салонного використання зі збільшеною в діаметрі металевою маніпулою. За один сеанс дозволяє втратити до 4 сантиметрів в об'ємі, чим викликає непідробне захоплення клієнток. Statur Pro працює не тільки із зовнішньою привабливістю — він також стимулює обмін речовин, у результаті поліпшуються як форми, а й самопочуття. До функціоналу входить “зоряне” поєднання ультразвукового схуднення та радіочастотної підтяжки шкіри (RF-ліфтинг).

PatroPlus

Інноваційна система корекції тіла потрійного впливу. За допомогою PatroPlusне тільки худнуть — підтягується та омолоджується шкіра, покращується обмін речовин. Для досягнення таких високих результатів пристрій використовує синергію ультразвуку, вакуумного масажу, RF-ліфтінга, інфрачервоного випромінювання та ліполазера. При такому наборі функцій зайвий жир втрачає будь-які шанси на продовження існування.

Venus Stark

Venus Stark — більше, ніж прилад для кавітації. Цілих 5 різнопланових функцій, спрямованих на досягнення та підтримання естетики обличчя та тіла — кавітація для схуднення, RF-ліфтинг для підтяжки, мікрострумова терапія для покращення шкіри, вакуумний масаж, та окремо — радіочастотний ліфтинг для особи. Венера в римській міфології була богинею краси, а цей пристрій — можливість для клієнток відчути себе такими самими богинями.

Oomnex Vestami

Oomnex Vestamiмістить шість функцій в одній системі і є універсальним комбайном для особи та тіла. Обзавівшись цим апаратом, косметолог доповнює свій арсенал такими функціями як радіоліфтинг, неінвазивна ультразвукова ліпосакція, RF-ліфтинг для обличчя та зони декольте, безін'єкційна терапія, електроміостимуляція (EMS) та вакуумна підтяжка шкіри. Заощаджує засоби естетиста та місце в його кабінеті, стимулює клієнтів ставати постійними.

Oomnex Stark

Oomnex

представляє ідеальну комбінацію з п'яти методик для зменшення об'ємів тіла та підтяжки шкіри — це два види радіоліфтингу, видалення адипоцитів за допомогою уз-технології, вакуумний масаж та мікроструми для обличчя. Всі ці методики у 2020 році увійшли до ТОП косметологічних кабінетів Європи. Апарат примітний великим вибором насадок, які дарують широку різноманітність процедур для обличчя та тіла. Ці методи є неінвазивними, тому не вимагають реабілітаційного періоду, і проходять на високому рівні комфорту для клієнта.

Перевірений апарат — довгострокові результати

У лінійці косметологічних апаратів бренду ZEMITS є кілька пропозицій щодо кавітації:

ZEMITS StaturPro (Кавітація + RF-ліфтинг) – це інноваційний апарат для СМАРТ-скульптурування тіла. StaturPro -ndash; це ефективність та стильний дизайн. Купуючи ви отримаєте безкоштовне навчання для себе або для 3 ваших фахівців.

Чому ZEMITS?

Zemits – це світовий лідер із продажу косметологічних апаратів, щомісяця у США та Європі продається близько 1500 одиниць обладнання. Магазин Vеnko надає 2 роки міжнародної гарантії на всі апарати Zemits, безкоштовне навчання, протоколи проведення процедур та постійну підтримку!

Якщо у вас залишилися будь-які питання, наші фахівці на зв'язку з вами в будь-який зручний для вас час. Надаємо технічну та інформаційну підтримку у всьому, що пов'язано з нашим обладнанням та методиками апаратної косметології.

Потрібен апарат для ультразвукової кавітації в Україні? Звертайтеся та розкривайте всі вигоди співпраці з Venko.

Відгуки користувачів, косметологів на апарати пресотерапії

Вивчення відгуків часто допомагає підібрати якісне обладнання, проте завжди є відгуки, що спотворюють дійсність. Як зрозуміти яким відгукам варто довіряти? У разі підбору варто звертати увагу на відгуки, що відповідають таким критеріям:

 • за відгуком стоїть професіонал, який розуміється на косметології та обладнанні — він говорить зрозумілою для вас мовою, використовує медичні терміни, називає факти та цифри, позначає особливості, які зрозумілі лише людям з його сфери;
 • у відгуку чесно і детально розкриваються «підводні камені», людина вказує на явні недоліки та шляхи їх усунення;
 • відгук розміщено на достовірному ресурсі, який часто відвідується професіоналами своєї справи та однодумцями за покликанням та професією.

Яких відгуків варто уникати:

 • занадто позитивних, де загальними фразами сказано про користь та вигідну купівлю;
 • розміщених на недостовірних сайтах;
 • надмірно негативних, що вказують на «проделки» конкурентів.

Найчастіші питання

Скільки разів на тиждень можна проводити процедуру кавітації?

Немає необхідності приходити до косметолога надто часто. Якщо курс проводиться вперше, зазвичай містить від 5 сеансів, відвідувати які потрібно 1 раз на 10 днів. Щоб підтримати результат, повторювати сеанс потрібно через 4-6 місяців, але буде достатньо 1-3 сеансів.

Скільки триватиме курс кавітації?

Сеанси кавітації рекомендується проводити з періодичністю раз на сім – десять днів. За цей час організм встигає повністю вивести вміст зруйнованих жирових клітин. Зазвичай буває достатньо 5-8 процедур для досягнення добрих результатів боротьби з целюлітом.

Скільки часу триває сеанс кавітації?

Процедуру люблять не лише за її ефективність, а й за швидкість. Один сеанс триває трохи більше 60 хвилин, незалежно від оброблюваної зони.

Чи можна проводити процедуру кавітації при грудному вигодовуванні?

Під час вагітності та грудного вигодовування ультразвукова кавітація заборонена. При всій її безпеці, вона все ж таки є втручанням в організм, і може негативно позначитися на здоров'ї плода або якості молока при гв.

Скільки часу потрібно для ефекту після кавітації?

Перші результати помітні вже у проміжку між першим та другим сеансом. Але не слід засмучуватися, якщо вони здалися надто маленькими! Організму потрібен час, щоб вивести зайвий жир остаточно, тому процедура має кумулятивний ефект. Максимальний результат стає видно протягом 2-3 місяців після завершення курсу.

З якими процедурами можна поєднувати кавітацію?

Ми рекомендуємо поєднувати процедуру з RF-ліфтингом, який додатково стимулює розщеплення жирів та сприяє підтягуванню шкіри. Крім того, ультразвук можна поєднувати з вакуумним масажем, процедурою міостимуляції та пресотерапією. Комплексне вирішення проблеми підвищить ефективність лікування та тривалість результату.

(113 оцінок, середня: 4.55 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!