+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати кавітації

Сортування:

 

Апарат для ультразвукової кавітації призначений для лікування целюліту та корекції фігури з високою ефективністю. Методика апарату засновується на впливі ультразвуку низьких частот. Він створює у жирових клітинах безліч бульбашок, які розріджують і витісняють жир з адіпоцитів. Потім жир виводиться з організму природним метаболічним процесом.

 

Апарат кавітації

 

 

Апарат кавітації проводить повністю безпечну для людини процедуру без нанесення шкоди організму. Давайте заглибимося у питання, що собою являє кавітація? Це процес утворення в рідині порожнин (які ще називають кавітаційними бульбашками або кавернами), заповнених газом, парою або їх сумішшю. Виникаюча в процесі кавітаційна бульбашка, переміщаючись з потоком рідини у ділянку з більш високим тиском, може злитися з утворенням ударної хвилі і виділенням великої кількості енергії. В естетичній медицині процес кавітації використовується з метою прибирання жирових відкладень і лікування целюліту без хірургічного втручання.

 

Функціональність апарату кавітації:

 

- Видалення целюліту;

- Безопераційна ліпосакція;

- Формування контурів тіла — ліфтинг і лімфодренаж;

- Омолодження шкіри - підвищення еластичності, усунення в'ялості шкіри;

- Поліпшення обміну речовин і трофіки тканин.

 

Апарат кавітації дуже добре вплине на роботу салону. Клієнти будуть в захваті від процедури, адже вона не викликає неприємних відчуттів, а результат помітний одразу ж після першого застосування. Прискорити процес виведення токсинів з організму і жирових відкладень можна, додавши до УЗ кавітації пресотерапію, електроліполіз або лімфодренаж. Запропонуйте своїм відвідувачам позбутися зайвих кілограмів без болю і операцій, використавши ультразвувковую кавітацію.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!