+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для ліпосакції без операції

Сортування:

Апарат безопераційної ліпосакції – прилад, завдяки якому можна зробити видалення жирової тканини, не вдаючись до хірургічних методів вирішення проблеми. Це більш щадна процедура, коли відбувається вплив за допомогою ультразвукових, електромагнітних хвиль або іншим способом на підшкірні жири.

Подібний метод є безпечним і рішення скористатися ним приймають багато людей, які мають зайві кілограми. До того ж, використання апарату безопераційної ліпосакції дає можливість покращити контури фігури, зробити її більш красивою та досконалою.

Показання до ліпосакції безопераційного типу

Така процедура буде корисною і зможе вдосконалити вашу фігуру. Основними показаннями для використання апарату безопераційної ліпосакції є:

 1. наявність надлишкової маси тіла;
 2. неможливість схуднути за допомогою інших методів (дієти, спорту);
 3. небажання вдаватися до хірургічних методів вирішення проблеми.

До того ж, після виконання цієї процедури у людини покращуються контури тіла, шкіра стає більш еластичною та підтягнутою. Апарат безопераційної ліпосакції допоможе зі зменшенням жирового прошарку на обличчі, животі, боках, плечах, спині, попі, стегнах, як із зовнішнього, так і внутрішнього боку.

Переваги використання апарату

Не потрібно відкачувати жир, він іде самостійно, а після завершення процедури на тілі не знайдете рубців. Процес реабілітації після безопераційної ліпосакції проходить швидко. лягати в стаціонар не потрібно, великих обмежень не потрібно.

Якщо вести нормальний спосіб життя, не зловживаючи їжею та шкідливими звичками, результат від процедури збережеться надовго. Окрім цього, явною перевагою апарату для ліпосакції є те, що він дозволяє не лише прибрати сантиметри тіла, але й значно покращити стан шкіри.

Види апаратів безопераційної ліпосакції

Існує кілька типів приладів для проведення процедури позбавлення жирових клітин. До них відносять:

 • апарати для РФ або радіочастотного ліфтінга;
 • ліполазери;
 • прилади кріоліполізу;
 • апарати кавітації.

Пристрої для радіочастотного ліфтингу впливають на шкіру за допомогою електричного струму. Частота його становить 0,4-16 МГц. Під час виконання процедури шкіра та жирова клітковина, що знаходиться під нею, добре прогріваються. Це призводить до того, що починає вироблятися колаген, формуються так звані колагенові зв'язки. В результаті, шкіра підтягується до м'язів, її структура стане більш щільною та пружною, на клітинному рівні починає відновлюватися шар дерми.

Апарат безопераційної ліпосакції РФ ліфтингу допомагає позбавитися жирових клітин, при цьому він впливає на шкіру, покращуючи її стан. Для отримання кращого ефекту на аплікатор наноситься струмопровідний гель. Косметолог повинен протягом всієї процедури вимірювати температуру шкіри, щоб уникнути її перегріву. Після закінчення маніпуляцій на поверхню наноситься зволожуючий крем.

Ліполазери – спеціальний апарат, завдяки якому проводиться корекція фігури лазером. Це виконується за допомогою накладок-маніпул, обладнаних лазерними діодами. Від них йде холодне світло, довжина хвилі якого становить 650-940 нм.

Промінь лазера впливає виключно на жирові клітини, при цьому не торкаючись інших тканин. Він призводить до активності ферментативної реакції, внаслідок чого жир поділяється на воду, гліцерин і жирні кислоти. В результаті кількість клітин жиру зменшується, а обсяги « йдуть ».

Апарат кріоліполізу вважається одним з найбільш популярних приладів для безопераційної ліпосакції. Принцип дії обладнання полягає у впливі на жирові клітини холодом.

Проблемна ділянка шкіри потрапляє в маніпулу та під вакуумом охолоджується до певної температури – від +5 до -10. Коли позначка досягає 5 градусів нижче за нуль, то клітини жиру втрачають свою мембранну цілісність, розщеплюються і виводяться з організму. Ефект від такої процедури можна побачити лише за кілька днів.

Найпопулярнішими є кавітація та масажі. Останні популярні серед клієнтів салонів краси тому, що цей метод звичний і зрозумілий. Нехай масаж проводиться і не вручну, а за допомогою спеціального пристрою, це все одно процедура, яка добре знайома всім нам.

Під час вакуумного масажу спеціаліст працює з проблемними зонами клієнта за допомогою приладу з маніпулою, яка, стикаючись зі шкірою, створює вакуум. Вплив на проблемні ділянки шкірного покриву стимулює процес виведення зайвої рідини з організму разом із зруйнованими жировими клітинами. Таким чином, зменшуються обсяги тіла, а целюліт стає менш видимим.

При процедурі з аппратом вакуумно-роликового масажу ефективно масажується складка шкіри і, що примітно, після процедури на тілі не залишається синців та інших слідів впливу.

Другою за популярністю є ультразвукова кавітація. Для проведення цієї процедури також знадобиться спеціальний прилад. Наприклад, апарат кавітації та РФ ліфтінга Zemits Lipoless. Щоб зрозуміти, як відбувається руйнування жирових відкладень, потрібно розібратися у тому, як працює ультразвук. Впливаючи на жирову тканину, він руйнує мембрани адипоцитів - жирових клітин. Їхній вміст потрапляє в міжклітинний простір, а потім виводиться з організму. Процедура не потребує реабілітаційного періоду та забезпечує досить швидкий ефект – вже після першої процедури обсяги помітно знижуються.

візуалізація процесу безопераційної ліпосакції

До ін'єкційних методів належать:

 • ін'єкції ліполітиків (препаратів, що спалюють жирові відкладення)
 • озонотерапія.

Техніка проведення таких процедур має на увазі інвазію (пошкодження) шкіри для введення в тканини препарату. Звичайно, під пошкодженням мається на увазі лише проколювання шкірного покриву тонкою голкою, але все ж таки цей метод не такий приємний, як апаратні способи позбавлення від зайвого жиру.

Показання до проведення безопераційної ліпосакції очевидні - це зайві жирові відкладення та целюліт. Також після ліполізу шкіра стає більш еластичною, покращується її тонус. Це відбувається за рахунок пошкодження жирової тканини – організм сприймає це як сигнал до того, щоб запустити відновлювальні процеси.

Ліполіз стане чудовим вибором для тих, хто не може впоратися з проблемою за допомогою традиційних методів з тих чи інших причин. А також для тих, хто не готовий лягати на операційний стіл заради гарного тіла.

Кому не варто робити таку процедуру?

У будь-якої косметичної процедури є свої «плюси» та «мінуси». Безопераційна ліпосакція має такі протипоказання:

 • вагітність, період годування груддю;
 • цукровий діабет;
 • пошкодження або запальні процеси на шкірі, де планується проведення ліпосакції;
 • онкологічні захворювання;
 • хронічний гепатит;
 • наявність металевих імплантатів у зонах, де проводитиметься процедура.

Незважаючи на чималий список протипоказань, ліпосакція безопераційним способом має низку переваг. Так, наприклад, під час проведення процедури шкіра травмується мінімально, вона практично не травмується. Ліпосакція проходить без болю.

Де придбати апарат?

Zemits Lipoless Наша компанія надає величезний вибір апаратів для безопераційної ліпосакції. Ви можете купити цей прилад за вигідною ціною. Менеджер компанії надасть детальну інформацію про обрану модель. Можливі варіанти можна переглянути на нашому сайті або відвідати виставковий центр Venko.

В інтернет-магазині Venko ви зможете придбати обладнання для проведення будь-якої методики безопераційної ліпосакції. В асортименті також є комбіновані прилади, що поєднують кілька варіантів впливу на жирові тканини. Придбаний апарат оперативно доставляється по Києву та в інші міста України. Також ми безкоштовно навчаємо роботі з обладнанням та після закінчення курсу вручаємо відповідний сертифікат спеціаліста. На всі придбані товари ми надаємо гарантію протягом двох років.

Якщо ви не можете вибрати модель або тип апарату для ліполізу, звертайтеся до наших консультантів. Вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати прилад, який буде найбільш доречний і вигідний у вашому салоні краси. Також запрошуємо до нашої виставкової зали, де можна вивчити всі апарати та перевірити їх якість.

(167 оцінок, середня: 4.9 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!