+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати LPG масажу

Сортування:

Апарат для LPG масажу – вигідне капіталовкладення для будь-якого салону. Саме це обладнання дозволить проводити одну з найпопулярніших процедур серед жінок – LPG масаж. Дана процедура досить ефективна, вона дозволить позбавитися від целюліту, схуднути і підтягнути шкіру. Апарат LPG може мати різний функціонал з основними насадками для проведення процедур на різних частинах тіла. Використовуйте професійні апарати для LPG масажу і потік нових клієнтів не змусить себе чекати!

 

LPG апарат – те, що Ви давно шукали

 

Не знаєте, яку нову процедуру ввести у перелік нових процедур корекції фігури? Тоді варто замислитися над придбанням апарату LPG. Саме таке обладнання дозволить Вам пристойно заробити, а також отримати нових клієнтів після збільшення трафіку відвідування салону. Єдине, що може вам знадобитися ще – це костюм для LPG масажу. Але він розрахований на індивідуальне використання, тому Ви можете пропонувати своїм клієнтам відразу придбати такий костюм для процедур. Ви легко зможете переконати їх це зробити, адже костюм не одноразовий і знадобиться для використання протягом усього курсу LPG масажу (10 процедур).

 

Купити апарат для LPG масажу з гарантією якості і навчанням

 

Тепер у вас з'явилася унікальна можливість – придбати апарат для LPG масажу і пройти безкоштовне навчання правильній роботі з ним. На все обладнання розповсюджується тривала гарантія – від 18 місяців і навчання роботі з апаратом. Гарантійний термін  дозволяє провести безкоштовний ремонт устаткування в нашому сервісному центрі у разі його поломки.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!