+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Все необхідне для проведення LPG-масажної процедури

Сортування:

LPG масаж – передова апаратна методика, спрямована на корекцію фігури та усунення целюліту, а також на загальне зміцнення організму, стимуляцію шкіри, м'язів, м'яких тканин. LPG масаж для схуднення має й іншу назву - "ендермологічний". Сьогодні ми розповімо всю правду про цю методику, чи справді вона є настільки ефективною? Які свідчення? Як відбувається процедура? Все в офіційному блозі Venko.

Апарат для lpg-масажу було створено корекції фігури. Курс процедур допоможе надовго, якщо не назавжди, позбавитися целюліту і зробити проблемні ділянки тіла пружними, гладенькими, спокусливими. За допомогою приладу, оснащеного спеціальними вакуумними насадками з вбудованими роликами, виконується масаж, що позитивно впливає на шкіру оброблюваних зон.

Існує чимало сучасних способів боротьби з неприємними проявами, які супроводжують надмірну вагу. Це різноманітні техніки масажу, процедури по оздоровленню всього організму та поліпшення самопочуття, зміцнення місцевого імунітету. Щоб зайвий раз не впливати на організм, піддаючи його медичними препаратами і не отруювати внутрішні органи, багато хто вдається до рішення використовувати масажні процедури. Таким чином, обладнання LPG стає відмінним рішенням для роботи над формуванням красивих вигинів тіла.

Який принцип роботи LPG апарату?

LPG - це ініціали винахідника методики - Луї Поля Гітєя, який після тяжкої травми проходив курс відновлювальних масажів і в процесі відновлення розмірковував про можливість створення спеціального апарату, який зміг би впливати так само ефективно, як і живий спеціаліст, а можливо навіть і впоратися краще . Згодом таке обладнання все-таки було розроблено та, природно, названо на честь свого винахідника. Через десятиліття вже іншими розробниками було створено апарати-аналоги LPG-машин.

Під час процедури спеціальний апарат впливає на тіло клієнта одночасно фізично та механічно, тим самим подвоюючи позитивний результат. Апарати оснащені щонайменше двома маніпулами. Одна призначена для захоплення шкірної складки та впливу негативного тиску повітря (вакуум). І друга — з металевими роликами, що безперервно обертаються, інтенсивно розминаючи проблемну ділянку. Принцип їхньої дії базується не тільки на цій неймовірно ефективній методиці – він доповнений й іншими функціями, які перетворюють апарат LPG масажу на мультифункціональне пристосування. За допомогою такого пристрою можна врятуватися навіть від целюліту на запущеній стадії. Вакуумно-роликові насадки, якими оснащені lpg-масажери, діють інтенсивно, що призводить до руйнування жирових клітин, поліпшення лімфо- та кровотоку.

Коли потрібно використовувати апарат LPG?

Виконання масажу приладом LPG впливає на жирові клітини, тим самим витончуючи жировий прошарок. При цьому збільшується вироблення еластину, колагену та гіалуронової кислоти, зменшується видимість розтяжок та рубців. З іншого боку при використанні LPG-вплив провокує вироблення в організмі організму ендорфінів, що позитивно позначається на проведення антистресової терапії.

Апарат для lpg масажу використовується:

 • Локальні відкладення підшкірного жиру, з якими не справляються традиційні способи схуднення.
 • Метаболічні та ліполітичні порушення.
 • Складки на шкірі, "апельсинова кірка", галіфе.
 • Набряклість, що виникла через застою лімфи.
 • Пухка шкіра з нерівномірним рельєфом.
 • Втрата тілом та обличчям чітких контурів, обвисання шкіри.

Це вигідне вкладення для салонів, ефективність, функціональність та окупність такого обладнання не викликає сумнівів. Такі проблеми виникають у жінок та чоловіків різного віку. Якщо ви хочете запропонувати відвідувачам нові процедури корекції фігури і урізноманітнити, розширити спектр своїх послуг, тоді задумайтеся над придбанням приладу.

Який ефект від процедури LPG?

Статистика та численні дослідження свідчать, що повний курс масажу здатний творити справжні дива з тілом, а саме:

 • Вдвічі покращує якість кровопостачання та лімфотоку у м'яких тканинах.
 • Підсилює неоколагенез, синтез еластину, допомагає відновити позаклітинний матрикс за рахунок активізації фібробластів.
 • Благотворно впливає на структуру м'яких тканин, повертаючи її у більш гармонійний стан.
 • Стимулює природний ліполіз: апарат "тисне" на підшкірно-жирову клітковину, розминаючи її і буквально "видавлюючи" жир з кожної клітини. Далі відбувається природне виведення вмісту адипоцитів у вигляді метаболізму. І ось сюрприз! В апаратах даного типу передбачений лімфодренаж, який стимулює якнайшвидше виведення жирових токсинів. В результаті - стрункі та красиві форми без зусиль та шкоди для здоров'я.

Проведені види масажу за допомогою апарату LPG

Глибока, інтенсивна опрацювання м'язів, якої неможливо досягти при проведенні мануальних процедур, стає можливим за допомогою приладів LPG. Результативність та ефективність апаратного впливу на організм досягається у досить короткий термін. LPG апарати ефективні в наступних напрямках:

 1. Лімфодренаж – для відведення зайвої рідини, що нагромадилася в організмі.
 2. Ліфтинг, що здійснюється шляхом підтяжки шкіри, що втрачає еластичність і провисає, якщо процес схуднення протікає швидко.
 3. Моделювання фігури – локальне зменшення жирових відкладень у сфері стегон, талії, рук, сідниць та спини.
 4. Антицелюлітна дія – вирівнювання рельєфу шкірного покриву, усунення ямок та горбків.

Апарат LPG для масажу застосовується в естетичній косметології при виникненні подібних проблем та максимально знижує їх прояв, формуючи красиве та доглянуте тіло.

Засновано цю процедуру на поліпшенні стану всього шкірного покриву. Це відбувається шляхом посилення мікроциркуляції, усунення застійних процесів та розщеплення жирів. Насамперед зникають такі вади, як: зайві сантиметри тіла, в'ялість шкіри, нерівномірність рельєфу. До того ж, відбувається загальне зміцнення (оздоровлення) всього організму.

Процедура проводиться так: маніпули розміщуються на проблемних ділянках тіла. Під насадкою формується складка зі шкіри та підшкірної жирової клітковини. Потім за допомогою вакууму, доповненого механічним впливом роликів, шкіра розгладжується, а підшкірні жири тануть. Як запевняють косметологи і клієнти, ця процедура безболісна і навіть приємна.

Як відбувається процедура LPG?

Ендермологічний апаратний масаж підійде для будь-якої зони тіла, яка потребує корекції. Це може бути масаж спини, живота, стегон, рук, ніг, сідниць тощо. Техніка проведення завжди однакова. Перед початком процедури клієнт надягає спеціальний костюм для LPG-масажу. Завдання костюма - захистити поверхню шкіри від слідів, які можуть залишити ролики. Без костюма можуть з'явитися синці.

Сучасні апарати дають можливість настроїти параметри та інтенсивність процедури індивідуально. Підбирається потужність вакууму, швидкість обертання роликів. До оброблюваної зони підводиться вакуумна маніпула, що захоплює шкірну складку. Один ролер утримує складку, інший масажує. Створюється свого роду "хвиля" під шкірою - її імпульс котиться по всій проблемній ділянці, опрацьовуючи і епідерміс, і дерму, і жирну підшкірну тканину. Процедура неінвазивна, не потребує реабілітації, а після неї залишається приємне почуття легкості та розслаблення.

Що слід враховувати під час вибору LPG апарата?

Безпека процедури, її ефективність та якість не викликають сумнівів і підходить абсолютно кожному, незалежно від статі та віку. Тож від чого залежить ефективність такого масажу і як прийняти правильне рішення при покупці LPG апарату? Головні критерії вибору:

 1. Призначення приладу. Це може бути апарат для масажу обличчя, тіла чи спортивного масажу.
 2. Виробник. Найбільш популярними та затребуваними вважаються пристрої європейських фірм-виробників, вони більш якісні та термін їхньої служби довше.
 3. Потужність та функціональність приладу. Від цього критерію залежить різноманітність послуг салоном краси для своїх клієнтів.
 4. Габарити обладнання. Існують як компактні або ручні апарати, так і більші.

Враховуючи всі ці фактори можна підібрати апарат, що ідеально підходить саме вашому салону. До того ж після декількох процедур, проведених на LPG-обладнанні, у більшості покращується сон, знижується хронічний стрес і тривожність, помітно знижується вага. Безпечний та якісний масаж, що проводиться за методкою LPG, рекомендується застосовувати зазначену косметологом кількість процедур, щоб досягти бажаних результатів.

Категорії LPG обладнання

Апарат для lpg-масажу відрізняється не лише своїми функціональними можливостями, а й призначенням. Існують прилади, що використовуються для масажу обличчя або тіла, при цьому вони різні за формою, розміром та наявністю додаткових насадок.

Апарати для обличчя широко використовуються в салонах краси, тому що багато чоловіків та жінок бажають провести корекцію саме цієї частини тіла. Використання приладу для вакуумно-роликового масажу дає можливість позбутися в'ялості шкіри, зробивши її більш еластичною та підтягнутою. Підшкірний жировий прошарок витончується під впливом апарату і проблема зайвої ваги поступово вирішується. Таким чином, коригуються всі проблемні ділянки шкірного покриву.

Такі прилади дуже компактні. Однак серед додаткових аксесуарів є спеціальні маніпули, що дозволяють працювати з важкодоступними ділянками, перетворюючи їх на диво. Шкіра обличчя виглядатиме ідеально, стан її буде більш ніж чудовий.

Апарат LPG для тіла має більше функцій, тим самим відрізняючись приладом для обличчя. Такі пристрої більші і потужніші, відповідно, результативніші. Вони сприяють:

 • омолодження шкіри;
 • зменшення виразності розтяжок та рубців;
 • покращення загального стану організму;
 • позбавлення від набряклості ніг і рук;
 • поліпшення координації рухів та постави.

Регулярне проведення таких процедур призведе до відновлення шкіри та всього організму людини.

Протипоказання та рекомендації

Необхідно знати - незважаючи на безболісність та безпеку таких процедур, завжди є певні обмеження до проведення апаратного lpg-масажу:

 • гострі інфекційні хвороби;
 • висипання, алергія на шкірі;
 • серцева недостатність;
 • запалення лімфатичних вузлів;
 • онкологічне захворювання;
 • грижі;
 • порушення згортання крові;
 • менструація;
 • варикозне розширення вен.

Тому варто заздалегідь ознайомитися з переліком протипоказань і, при необхідності, відвідати косметолога.

Важливо! Масаж не проводять при місячних, вагітності, при годівлі грудьми. В інших випадках курс не має негативних наслідків. Всі протипоказання, як бачимо, не специфічні – вони є спільними для всіх апаратних процедур.

Не розраховуйте лише на процедури, апарат для масажу lpg допоможе лише частково. Все потрібно робити в комплексі: змініть звичний спосіб життя, підключіть щоденні прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування, додатково використовуйте спеціальні креми, гелі та сироватки. Це допоможе продовжити ефект від косметичних процедур.

Яка ціна апарату для LPG масажу?

Шукаєте де придбати обладнання для lpg-масажу в Україні? Зверніться до продавців-консультантів інтернет-магазину Venko та вони допоможуть зорієнтуватися у різноманітності доступних варіантів обладнання. Ми працюємо з професійними салонами краси, надаючи найкращі моделі для LPG масажу.

Вартість установки ендермологічного масажу залежить від параметрів та цілей, для яких ви її купуєте. Ми рекомендуємо звернути увагу на лінійку Bionexis. Інноваційні технології, гармонійний дизайн і потужні протоколи комбінування процедур не залишать байдужим навіть найвибагливішого косметолога. Ціни на Venko такі:

Компактний Zemits Bionexis Lite обійдеться вам у 182 000 грн. У його функціонал входять вакуумно-роликовий масаж, ультразвукова кавітація та RF-прогрів - ідеальне поєднання для апаратного схуднення без болю, дискомфорту та в короткі терміни. Апарат укомплектований чотирма маніпулами – це 3 вакуумно-роликові насадки з RF-прогріванням різної величини та насадка для ультразвукової кавітації.

Дещо дорожче коштує Zemits BionexisПросунутий стаціонарний девайс для салонів краси коштує 227 000 грн, і включає 5 інноваційних методик для максимального опрацювання проблемних зон на різній глибині тканин. Купивши його, ви отримаєте вакуумний, механічний роликовий вплив, RF-ліфтинг, інфрачервоне світло, LED-прогрів.

І "Діамант" апаратної корекції фігури для професійного використання, легенда серед світових естетистів - Zemits Bionexis PRO.

Апарат коштує 299000 грн. Крім вакуумного та механічного впливу, механічного впливу роликами, RF-прогріву, LED-світлового випромінювання ви отримаєте ще й ультразвукову кавітацію – топову методику неінвазивної ліпосакції у світі. Подивіться, як працює lpg масаж (фото до і після), а щоб мати повне уявлення про апарат, приїжджайте до нашого шоу-руму. Гарантуємо безкоштовне навчання.

Чому вигідно купувати обладнання LPG від американського бренду Zemits? Не лише дворічна гарантійна підтримка, якісна комплектація, а й міжнародна сертифікація FDA. Будемо раді співпраці!

Перед тим, як купити обладнання для LPG масажу, відвідайте наш шоурум, який знаходиться в столиці а районі метро Почайна. Там ви зможете побачити, як працює обраний вами прилад та переконатися в його ефективності, ознайомитись з функціональними можливостями та характеристиками.

Аппарат для lpg массажа

(90 оцінок, середня: 4.85 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!