+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Лазер для карбонового пілінгу: як працює і де купити найякісніший

Сортування:

Серед процедур для очищення шкіри, які пропонує нам сучасна апаратна косметологія, особливо виділяється ефективний та глибокий карбоновий пілінг. Він не лишає жодного шансу закупорці пор, зроговілому епідермісу та забрудненням. Це процедура, після якої (за відгуками клієнтів) шкіра стає немов у фарфорової ляльки — бездоганною та гладенькою. Процедура проводиться за допомогою неодимового лазеру та карбонового наногелю. 

Методика ефективно бореться з запальною патологією шкірних покривів, такою як прищі, вугрі, акне. Звужує пори і перешкоджає подальшому проникненню в них пилу та бруду, розгладжує дрібні зморшки та робить менш помітними глибокі, вирівнює колір обличчя, поліпшує текстуру та знижує пігментацію, покращує мікроциркуляцію у тканинах та кровообіг. 

Одного разу спробувавши карбоновий пілінг, задоволені клієнти будуть повертатися до вас знову і ставати постійними. 

Лазер для карбонового пілінгу: принцип дії 

Розглянемо, як працює ця технологія. Її головний секрет у карбоновому наногелі, у складі кого — найдрібніші частинки діоксиду вуглецю. У поєднанні з дією неодимового лазеру, він чинить неймовірний ефект, а саме: 

 • Зі шкіри виводяться токсини та надлишок жиру. 
 • Під променем, який генерує лазерне обладнання, гель має властивість розбиватися на мікрочастинки, які змішуються з відмерлими клітинами та видаляються зі шкіри, залишаючи її гладенькою та свіжою. 
 • Такий вплив дерма сприймає як позитивний стрес, завдяки чому прискорюється утворення нового колагену та еластину. 
 • Очищуються та стимулюються до регенерації не лише поверхневий шар епідермісу, але й глибинні тканини. Завдяки цьому вдається досягти ефекту омолодження, а також поліпшення кольору обличчя, текстури та рельєфу шкіри. 

Під час процедури, косметолог спершу очищає шкіру клієнта від залишків макіяжу та шкірного себуму. Далі наносить на поверхню обличчя карбоновий гель. Після цього на клієнта одягають спеціальні захисні окуляри, і на ділянки з гелем подаються імпульси неодимового лазеру. Потім дерму очищають від залишків геля та обробляють зволожуючою крем-сироваткою з поживними речовинами. Після цього процедуру можна вважати завершеною. 

В середньому для досягнення ідеального косметичного ефекту потрібно 3 сеанси. Але тут все залежатиме від мети, з якою прийшов клієнт. Наприклад: 

 • 1-2 сеанси для очищення шкіри. 
 • 3-5 сеансів для відбілювання. 
 • 5+ сеансів для вирішення проблеми з акне та запалень. 

Кількість процедур спеціаліст визначає для кожного клієнта індивідуально. 

 

Переваги обладнання для карбонового пілінгу 

Придбання для вуглецевого пілінгу — дороге задоволення. Однак такі апарати швидко окупаються і приносять істотний прибуток власнику. Процедура буде популярною ще впродовж довгих років завдяки своїм незаперечним перевагам, а саме: 

 • Багатофункціональність — як уже говорилося вище, методика вирішує досить широкий спектр проблем зі шкірою.
 • Відсутність больових відчуттів.
 • Не потрібен реабілітаційний період.
 • При дотриманні всіх правил експлуатації апарату і якщо немає протипоказань, ускладнень і побічних ефектів не виникне.
 • Сеанси такого пілінгу можна проводити в будь-якому віці і в будь-яку пору року, на відміну від того ж хімічного пілінгу, який пов'язаний зі значними обмеженнями.
 • І найважливіше — на відміну від інших видів ексфоліаціі, ефект помітний вже після першого сеансу. Це надихає клієнтів повертатися до вас і забути про конкурентів!

Кому варто купити неодимовий лазер для карбонового пілінгу? 

Пристрій для проведення вуглецевого пілінгу стане незамінним супутником вашого успіху. Купувати таке обладнання рекомендується:

 • Професіоналам, які готові інвестувати у розвиток свого бізнесу. 
 • Уважним фахівцям, які ставлять в пріоритет здоров'я та безпеку клієнта.
 • В салон краси, статус якого хочеться підвищити —  далеко не всі ваші конкуренти можуть дозволити собі таке обладнання. Ті, хто зважився на придбання — вже на крок попереду.
 • Поціновувачам неінвазивних і водночас ефективних процедур, які не поступаються пластичній хірургії, але є значно безпечнішими.

Як купити найкращі лазери для карбонового пілінгу?

Не помилитися у виборі і встановити в салоні якісне та надійне обладнання, яке принесе задоволення клієнтам і прибуток власнику — ось головне завдання. Щоб не помилитися, і не збитися з пантелику серед численних найменувань на ринку, звертайте увагу на такі характеристики бренду і продукції.

 • Репутація і "вік" компанії — вибирайте виробників, які на ринку не менше 5 років. Розпитайте знайомих косметологів про те, який бренд краще.
 • Тест-драйв обладнання. У кожної поважаючої себе компанії він повинен бути безкоштовним — для цього працюють шоу-руми і виставкові центри. Якщо вам не пропонують випробувати апарати в дії, а лише заманюють красивою рекламою, це привід насторожитися.
 • Сервісні центри та гарантійна документація — ви повинні бути впевнені, що якщо прилад з якихось причин вийде з ладу, вас не залишать без професійної технічної підтримки.
 • Сертифікати. При ознайомленні з виробником запитуйте такі документи, як сертифікати СЕС, CSA, ISO, MD CE, FDA. Тільки за їх наявності обладнання можна брати в користування.

А краще — вибирайте Zemits. Тільки високотехнологічні лазери для карбонового пілінгу, купити які ви зможете за адекватними, середньоринковими цінами. Професійні косметологічні апарати, виконані за передовими світовими технологіями. Всі сертифікати якості та безпеки. Гарантія. післягарантійне обслуговування і розстрочка, навчання та ідеї для розвитку вашого бізнесу. Zemits — ваш гарант якісних послуг. Даруйте клієнтам красу, а собі — процвітання, разом з нами.

(31 оцінок, середня: 5 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!