+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Обладнання для РФ ліфтингу

Сортування:

Що таке RF-ліфтінг?

Радіохвильовий ліфтинг – топ-процедура останніх років. За допомогою рф-ліфтінг можна прибрати дрібні зморшки, підвищити тонус шкіри, освітлити і вирівняти колір обличчя. Процедуру найкраще проходити курсом із 6-15 сеансів. В результаті можна досягти ефекту омолодження шкіри, порівнянного з хірургічною підтяжкою. Причому без шрамів, болю, затяжного відновлювального періоду.

Плюс рф-ліфтингу в тому, що методику можна (і потрібно!) використовувати не тільки для вирішення вже наявних естетичних проблем шкіри, а й як профілактичну процедуру.

Звичайно, радіохвильовий ліфтинг не можна вважати повноцінною альтернативою хірургічному омолодження - повністю позбавити важкої форми птозу або глибоких вікових зморшок він не в змозі. Але помітно омолодити шкіру та покращити овал обличчя за допомогою радіочастотного ліфтингу реально.

Апарати для RF ліфтингу - це безболісна молодість

Мрія кожної жінки - завжди виглядати красиво, свіжо та молодо. Але з шаленим ритмом життя, роботою та домашніми побутовими турботами не завжди виходить виділити час собі коханої, щоб якісно та професійно провести догляд за своєю особою. На щастя, у достатку косметологічних процедур можна легко знайти одну приємну і безболісну процедуру, здатну якісно і на тривалий період часу тримати шкіру в тонусі.

Оперативне та безболісне омолодження за допомогою апарату для ліфтингу РФ стане незамінним помічником у роботі косметолога, адже процедури на омолодження клітин шкіри дуже популярні у салонах краси.

Апарати RF ліфтингу

Навіщо салону апарат для радіоліфтингу?

Омолодження у світі косметології має цілий арсенал усіляких процедур. Але найпопулярнішою та практичною є радіоліфтинг. Якісний апарат для біполярного РФ ліфтингу здатний відновити каркас ліфтингових волокон, тим самим зробити шкіру більш підтягнутою та пружною.

Оскільки деякі жінки вирішуються на серйозні операції з омолодження шкіри, використання портативного апарату для РФ ліфтингу зможе без хірургічного втручання усунути цілу низку поширених проблем, таких як: підтяжка особи, порятунок від целюліту, розтяжок та інше.

Завдяки видимому результату, який проявляється відразу після першого сеансу, дана процедура завоювала серця багатьох європейських та американських жінок. Великим плюсом є і пролонгований ефект, який зберігає дію радіочастотного впливу на клітини шкіри на 2-3 роки за здорового способу життя, відсутності шкідливих звичок та стресу.

Як працює апарат для RF ліфтингу?

Метод заснований на здатності електромагнітного імпульсу заданих параметрів розігрівати сполучну тканину. В результаті волокна еластину і колагену, що "розтягнулися" і втратили початкову форму, знову згортаються в "пружинки". Крім цього, швидке короткочасне розігрів клітин сприймається організмом як травма, через що активується вироблення нових клітин. Тканини тканини, що втратили тонус, підтягується і в шкірі запускаються природні програми омолодження.

Radio frequency, що в перекладі з англійської означає електричний струм у радіочастотному діапазоні, є новим для українського косметологічного бізнесу методом боротьби з шкірою, що в'яне. Апарат посилає імпульси, що проходять через тканини шкіри, щоб вони за допомогою опору розігрівали тканинні структур до 38-42 градусів за Цельсієм. Через термічну обробку молекули колагену трансформуються в пружні спіралі, тим самим значно підтягують шкіру.

Крім ліфтинг-ефекту радіочастотна дія на сполучну тканину викликає рф-ліполіз, тобто місцеве розщеплення.

Принцип радіохвильового ліфтингу також можна застосувати і в схудненні. Молекула жиру ділиться на рідину гліцерину та жирові кислоти через ліполіз, який провокує радіочастотну дію апарату. Після розщеплення продукти жиру потрапляють у печінку та вільно залишають організм.

Покази для радіоліфтінгу

Апарат радіохвильового ліфтингу застосовується на обличчя та тіло клієнта. Залежно від вибраної зони і визначаються проблеми клієнта.

Проблемами обличчя зазвичай стає зав'яла та опущена шкіра, обвислі ділянки шкіри, глибокі зморшки в області очей, губ, чола.

Основними проблемами тіла є жирові відкладення на тілі, целюліт, розтяжки та загальна втрата пружності шкіри.

Протипоказання та альтернативи

РФ-ліфтінг не призначають при

 • при важких формах хронічних хвороб серця та судин,
 • за хвороб нервової системи
 • при порушенні обміну речовин
 • за наявності металевих імплантів кісток, тканин
 • при онкологічних та аутоімунні захворювання
 • при цукровому діабеті
 • при гострій вірусній інфекції

Наявність металевих імплантів у зоні обробки також під забороною, адже метал під впливом електромагнітних імпульсів може сильно нагріватися та навіть обпалити сусідні тканини. Йдеться в першу чергу про косметологічні "золоті нитки" і металеві зубні імпланти, а також срібні та мідні внутрішньоматкові спіралі (при опрацюванні зони живота). Клієнти з металевими коронками на зубах зазвичай переносять процедуру без будь-яких неприємних наслідків. Небажано проводити маніпуляції з нагріванням при шкірі, схильні до куперозу.

Онкологічні та аутоімунні захворювання, важка форма гіпертонії, відкриті рани (екземи, виразки) на шкірі в області обробки, вагітність та період лактації – все це є протипоказаннями до проведення радіохвильового ліфтингу.

Як відбувається процедура

Перед початком сеансу шкіру добре очищають і просушують. Чоловікам слід поголитися. На зону обробки наноситься гель-провідник для контактних електропроцедур. Допускається також використання активних косметичних складів, стійких до нагрівання і здатних зберігати свої властивості під впливом електромагнітних імпульсів, хоча значно ефективніше вводити косметику за допомогою інших методів - уз-терапії, електропорації тощо.

На початку сеансу слід використовувати мінімальну інтенсивність імпульсів, поступово підвищуючи її кожні 20-30 секунд. Чим сильніша сила впливу, тим швидше має рухатися маніпула по шкірі.

Зупинятися в одному місці не можна - це може спричинити опік. Обробляти шкіру слід, рухаючись масажними лініями, до стійкої гіперемії, тобто поки шкіра добре не прогріється. Обов'язково розкажіть клієнту про те, що болю і сильного відчуття печіння не повинно бути - якщо такі з'являються, необхідно відразу ж зменшити силу імпульсів.

Після того, як вся поверхня оброблена, залишки гелю-провідника знімаються, а на шкіру наноситься маска (заспокійлива, поживна, зволожуюча) та крем за типом шкіри.

Подивіться відео проведення RF-ліфтінга:

RF-ліфтинг для тіла

Під впливом електромагнітних імпульсів підшкірний жир стоншується, а шкіра підтягується. Тому рф-підтяжка активно застосовується у програмах корекції фігури. Метод можна використовувати окремо або комбінувати з іншими моделюючими та скульптуруючими процедурами. Для кардинального зменшення об'ємів тіла одного лише рф-ліфтингу недостатньо, проте як доповнення до моделюючих процедур він підходить якнайкраще.

Види радіохвильового ліфтінгу

 1. Монополярний. Перший з видів і найбільш потужний за силою впливу. Під час сеансу монополярного радіочастотного ліфтингу тканини можуть прогріватися до 50-60℃, шкіра рівномірно прогрівається на заданій глибині. Для чутливої ​​шкіри та на делікатних ділянках (навколо очей та губ) цей тип впливу не використовується.
 2. Біполярний. Під час роботи полярність двох робочих електродів змінюється, завдяки чому тканини прогріваються не так сильно.
 3. Триполярний (мультиполярний). У процесі роботи використовуються кілька електродів, полярність яких постійно перемикається. Це найновіший і делікатний вид впливу, який може застосовуватися на будь-якій ділянці шкіри. Температури нагрівання тканин під час сеансу мультиполярного рф-ліфтінга не перевищує 40-45℃.

Скільки коштує апарат для RF ліфтингу в Україні?

Апарати для RF ліфтингу – безсумнівно важливий та необхідний прилад будь-якого косметологічного салону. Вартість апаратів для RF ліфтингу в Україні залежить насамперед від його технічних характеристик, потужності, кількості маніпул та габаритності.

В інтернет-магазині Venko ціни на RF ліфтинг апарат варіюються від 2000 грн. до 780 000 грн. за одиницю.

Найкращі результати дають комплекси:

Радіохвильовий ліфтинг у поєднанні з кавітацією допомагає за 6-10 сеансів помітно зменшити обсяги тіла. Особливість рф-ліфтингу в тому, що він одночасно розм'якшує сполучну тканину, спрощуючи розщеплення жиру, і підтягує шкіру, тобто здатний впоратися навіть зі складками на спині і нависаючим животом-фартухом.

Метод застосовується для:

Оптимальний варіант для косметолога - апарати, в яких поєднано кавітацію та рф-підтяжку. Вони займають менше місця, ніж два окремі прилади і проводити комплекс процедур набагато зручніше - адже ви використовуєте один і той же прилад для повного циклу обробки, а не тягаєте по кабінету купу апаратури. Приклади вдалих апаратів рф-ліфтингу та кавітації:

 • Апарат кавітації та RF-ліфтінга Zemits Statur Pro - вдосконалена модель, що поєднує кавітацію та рф-ліфтінг. Для радіохвильової підтяжки в апараті передбачено дві маніпули: біполярну для обличчя та мультиполярну для обробки великих ділянок тіла.
 • Апарат кавітації та RF-ліфтінга Zemits Abigon- топ продажів 2019 року , що поєднує радіочастотний ліфтинг та ультразвукову кавітацію. Широка маніпула для кавітації дозволяє скоротити час обробки великих зон тіла, а наявність двох видів насадок для рф-ліфтингу робить можливою роботу і по тілу, і по обличчю, шиї та області декольте.

Через те, що рф-ліфтинг найчастіше використовується в комплексі з іншими процедурами, для професійного використання найкраще підходять багатофункціональні апарати рф-ліфтингу. Наприклад, лінійка Verstand:

Комбайни Верстанд 8.1 доступні у двох варіантах дизайну та включають 8 топових методик, які легко поєднуються між собою, утворюючи більше 30 варіантів комплексів.

Косметологічний комбайн Zemits Meister- ще один варіант преміум-комбайна , здатного повністю забезпечити роботу косметолога.

Більш бюджетна модель- Комбайн кисневої мезотерапії та RF ліфтингу 7в1 Zemits Lillie підійде новачкам, які поки що не готові інвестувати великі суми в покупку обладнання.

Плюс рф-ліфтінга в тому, що його можна з успіхом проводити самостійно, в домашніх умовах. Звичайно, перед процедурою треба вивчити метод і протокол проведення процедури (покупці Venko отримують безкоштовний курс навчання разом з кожним апаратом). Краще, якщо у вас буде помічник (або помічниця) – ви зможете робити процедури один одному по черзі. Втім, при належній вправності можна впоратися самостійно.

Для домашнього використання найкраще купити апарат rf-ліфтінга у компактному корпусі. Величезним плюсом для непрофесіонала буде наявність автоматичних програм - так ризик випадково травмувати шкіру через неправильний вибір інтенсивності впливу буде мінімальним.

Особливі апарати підійдуть професійним косметологам, які вже обладнали свій кабінет і хочуть доповнити свій асортимент конкретної методики, а також тим, хто з якихось причин віддає перевагу монофункціональним пристроям комбайнам. У лінійці Zemits є відмінний варіант монофункціонального апарату для рф-ліфтингу- Апарат RF-ліфтингу Zemits Klein RF:

Цей варіант націлений швидше на обробку обличчя, шиї та області декольте та оснащений компактними та ергономічними маніпулами невеликого діаметру для точного опрацювання невеликих ділянок. За бажання їх можна використовувати на тілі, але для професійного використання великі зони тіла набагато зручніше обробляти за допомогою апаратів, призначених спеціально для тіла (з великим діаметром робочих маніпул).

Доповнивши свій асортимент послуг рф-ліфтингом ви отримуєте подвійну вигоду: по-перше, підвищуєте статус свого кабінету (або салону) в очах клієнта за допомогою трендової методики, яка користується популярністю. А по-друге, отримуєте можливість створити десятки варіантів нових і дуже ефективних всесезонних комплексів процедур для обличчя і тіла.

Де купити професійний апарат для радіоліфтингу у Києві?

В інтернет-магазині Venko можна знайти різні моделі апаратів радіохвильового ліфтингу, які значно розширять можливості вашого салону краси.

Замовити та придбати RF ліфтинг апарат ви можете у нашому виставковому залі або оформити замовлення на сайті.

При купівлі апарату для RF ліфтингу у нас ви отримаєте:

 • обслуговування та швидкий ремонт у сертифікованому сервісному центрі;
 • гарантію на придбаний товар.

Відвідавши наш виставковий центр, ви можете отримати всю необхідну інформацію щодо кожного приладу, який вас цікавить, і порівняти різні моделі апаратів, проконсультувавшись з нашими фахівцями. Наші кваліфіковані консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть вам з вибором.

Якщо ви не можете відвідати виставковий центр у місті Києві – звертайтесь за професійною консультацією за телефоном інтернет-магазину Venko.

Найчастіші питання

Чи допомагає РФ ліфтинг боротися із целюлітом?

Так. Технологія одночасно піднімає тонус шкіри, стягує колагенові волокна та покращує надходження кисню та корисних речовин у клітини. У результаті підтягується шкіра, і ненависна "апельсинова кірка" розгладжується.

Чи можна застосовувати РФ ліфтинг молодим мамам? А у період лактації?

Ні, РФ ліфтинг протипоказав у такому разі. У цей період жіночий організм дуже вразливий, і будь-які втручання, крім життєво необхідних, краще звести до абсолютного мінімуму. Якщо немає додаткових протипоказань від гінеколога чи акушера, які ведуть вагітність, прийти на ліфтинг можна через 8-10 місяців після народження дитини. Молодим мамам, через вказаний час, процедура буде дуже корисною - ліфтинг дозволить підтягнути шкіру, прибрати провисання та розтяжки, які сформувалися під час вагітності.

Скільки часу займає процедура підтяжки RF?

Сеанс підтяжки триває 45-60 хвилин, залежно від зони обличчя/тіла та глибини опрацювання. Реабілітаційний період не потрібний.

Чи болісний RF-ліфтинг?

Больових відчуттів немає. Це приємна процедура, під час якої клієнт відчуває лише глибоке тепло та розслаблення. Після сеансу можуть виникнути почервоніння в зоні, що обробляються, які зійдуть через 10-15 хвилин. Ці почервоніння означають, що прогрівання досягло своєї мети і почався процес омолодження.

Чи допомагає РФ ліфтинг від мішків під очима

Так, він їх значно зменшує, робить шкіру в цій зоні еластичнішою. А спеціальні маленькі насадки відкривають можливість роботи з чутливими зонами, у тому числі під очима.

(266 оцінок, середня: 4.76 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!