+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати RF ліфтингу

Сортування:

Апарат радіочастотного ліфтингу заснований на впливі радіохвиль на верхні і нижні шари шкіри, в тому числі на підшкірно-жирову клітковину. Радіоліфтінг – невід'ємна процедура омолодження шкіри в будь-якому салоні. RF - частоти під час радіоліфтінга активують природні процеси регенерації шкіри. Ваші клієнтки залишаться задоволені, адже процедура абсолютно безболісна!

Апарат для RF-ліфтингу

Апарат для RF-ліфтингу коштує від 7300 до 150 тисяч гривень. Все залежить від потужності, кількості мнипул, габаритності та функціоналу товару. Перед покупкою Ви також можете ознайомитися з апаратами радіоліфтінга в нашому виставковому залі, а консультант детально розповість Вам про можливості кожної моделі.

Апарат RF-ліфтингу дає миттєві результати клієнтам

Виконати підтяжку обличчя, прибрати целюліт і розтяжки без операцій хочуть більшість жінок після 30, а процедури RF-ліфтингу вирішують ці питання. Ефект радіохвильової терапії помітний і давно оцінений європейськими та американськими жінками, в Україні ж дану технологію тільки починають випробовувати. За рахунок видимого результату одразу після процедури і пролонгованого ефекту, цю процедуру клієнти оцінюють вищим балом. Ліфтинг показаний клієнтам з ознаками появи целюліту, надлишкового скупчення жиру, млявою і в'ялою шкірою, а також при ознаках старіння. Ніколи не забувайте, що це безболісна і нешкідлива процедура, яка не порушує шкірний покрив. Навпаки, клієнт відчуває себе повністю розслабленим і відчуває тепло електромагнітних хвиль.

Купити апарат RF-ліфтингу

Купити апарат RF-ліфтингу для свого салону? Звичайно! Це наша відповідь на питання. Ви ж розумієте, що апарати RF-ліфтингу приносять реальні гроші. Але чим наша пропозиція цікавіша за інші? Ми пропонуємо професійну, сертифіковану техніку, а також безкоштовно навчимо Ваших майстрів і встановимо придбане обладнання. З нами Ви введете нові, дієві косметологічні процедури вже завтра. А головне, Ваш салон буде професійним й успішним. Звертайтеся! Для Вас є спеціальна пропозиція: придбавши апарат RF-ліфтингу і кавітації, Ви зможете надати комплексний та ефективний догляд за тілом. Порівняти якість роботи, зрозуміти, який апарат RF-ліфтингу потрібний саме Вашому салону, можна відвідавши наш виставковий зал косметологічного устаткування. Чекаємо На Вас!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!