+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарат кавітації і RF-ліфтингу Zemits Abigon

АРТИКУЛ: 103418

за ціною:

95 150 грн

57 000 грн

Безкоштовна доставка по Україні
Купити Розстрочка Тест-Драйв

 

 

ТІЛЬКИ В ЛИПНІ!

ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК НА СУМУ ВІД 1 000 грн до 20 000 грн!

*До кожного професійного апарату, або використайте як додаткову знижку

 

 

 

 

⭐️ Zemits Abigon - це поєднання двох найрезультативніших технологій скульптурування: RF-ліфтингу та кавітації.
⭐️ Завдяки маніпулам різних розмірів, ліфтинг можна
проводити не тільки по тілу, але по обличчю та в зоні декольте.
⭐️ Вже після першої процедури на Zemits Abigon клієнт може втратити до 4 сантиметрів.
⭐️ Відсутність реабілітаційного періоду дозволяє клієнтам підтримувати активний ритм життя. Неінвазивні технології забезпечують всесезонність апарату.
⭐️ У комплект апарату входить розширена програма
для залучення нових клієнтів.
⭐️ Zemits Abigon - один з найпопулярніших апаратів для косметологів в Європі та США.

Ультразвукова кавітація і RF-ліфтинг

Поєднання цих двох методик дозволяє підвищити рівень результативності у кілька разів. Купити прилад rf ліфтингу та кавітації – це придбати ефективний спосіб корекції фігури, який став вигідною альтернативою операційному втручанню. Кавітація — революційна технологія у векторі розвитку апаратного скульптурування, яка дозволяє без зайвих зусиль та неприємних відчуттів опрацьовувати “апельсинову кірку” та целюліт різної форми, руйнувати жирові відкладення у важкодоступних місцях. Через кілька процедур, клієнти помічають зменшення обсягів.Поєднання цих двох методик дозволяє підвищити рівень результативності у кілька разів. Купити прилад rf ліфтингу та кавітації – це придбати ефективний спосіб корекції фігури, який став вигідною альтернативою операційному втручанню. Кавітація — революційна технологія у векторі розвитку апаратного скульптурування, яка дозволяє без зайвих зусиль та неприємних відчуттів опрацьовувати “апельсинову кірку” та целюліт різної форми, руйнувати жирові відкладення у важкодоступних місцях. Через кілька процедур, клієнти помічають зменшення обсягів.

RF-технології складають конкуренцію пластичним операціям, але не мають тривалого періоду реабілітації. RF-ліфтинг - це вид косметологічних маніпуляцій, які використовують у роботі електромагнітні імпульси, що неінвазивно проникають у глибинні шари шкіри. Ця сучасна, безболісна методика, яка займає одне з перших місць за результативністю, ефективний сучасний аналог пластиці, але на відміну від неї без хворобливої реабілітації.

Zemits Abigon - це професійне обладнання для косметологічного бізнесу, яке поєднує дві найрезультативніші технології скульптурування. Завдяки маніпулам різних розмірів, ліфтинг можна проводити не тільки по тілу, а й по обличчю та зоні декольте. Апарат для кавітації та rf-ліфтингу стане чудовим вкладенням у Ваш бізнес, який принесе прибуток і підніме на якісно новий рівень салон, адже:
1. Ви хочете купити апарат кавітації, який значно розширює Ваш прейскурант за рахунок великого вибору процедур для тіла та обличчя. Комбінуючи різні протоколи, Ви збільшуєте суму середнього чека. *проводіть ефективні процедури для схуднення та омолодження шкіри
2. Подвійний вплив RF-ліфтингу та кавітації допомагає одночасно простимулювати метаболічну систему. Апарат rf ліфтингу зменшує об'єм жирових відкладень і підтягує в'ялу шкіру після процесу схуднення. *вже після першої процедури клієнт може втратити в об'ємах до 4 сантиметрів

Обладнання для RF ліфтингу: переваги для клієнтів:

 • Приємний процес без хворобливих відчуттів та тривалої регенерації.
 • Підтяжка ліній
 • Усунення целюлітних відкладень, розтяжок та “апельсинової кірки”
 • Усунення вікових змін: в'ялості та зморшок
 • Усунення жирових відкладень
 • Зменшення обсягів

Що таке ультразвукова кавітація?

 • безболісна процедура, що не вимагає процесу відновлення
 • омолодження шкіри
 • усунення видимих проявів целюліту
 • згладжування розтяжок
 • підтяжка шкіри
 • зменшення обсягу жирових відкладень
 • зменшення зморшок

У чому переваги УЗ-кавітації для клієнтів:

 • Проробляє локальні жирові відкладення, яких складно позбудеться шляхом дієт і тренувань.
 • Застосовується по всьому тілу, крім індивідуальних протипоказань.
 • Безпечне та ефективне спалювання жиру без ін'єкцій та інших інвазивних маніпуляцій.
 • Ультразвук не торкається навколишніх ділянок.
 • Середня тривалість процедури. Один сеанс не триває більше години, що дуже зручно для клієнтів.
 • Очевидні результати вже після кількох днів.
 • Накопичувальний ефект. Після кожної процедури загальний результат покращується

Результати після процедури

Дивіться відгук на Zemits Abigon

Купуй набір косметики разом з апаратом зі знижкою

КУПИТИ

Технічні характеристики

 • Напруга: 220 В, 60 Гц
 • Потужність: ≤ 180 Вт
 • Матеріал: АБС-пластик
 • Максимальна потужність кавітації: 40 КГц
 • Частота RF: 5 МГц
 • Потужність RF: 10-100 Вт
 • Розміри в коробці (L / W / H) глибина, ширина, висота: 56*38*24 см
 • Вага N.W - netto, G.W - gross: N.W 7 кг, G.W 8 кг
 • Розміри апарату без коробки (L / W / H) глибина, ширина, висота: 31(41)*31*13(20) см
-->

Апарат кавітації і RF-ліфтингу Zemits Abigon

АРТИКУЛ: 103418

за ціною:

95 150 грн

57 000 грн

Безкоштовна доставка по Україні
Купити Розстрочка Тест-Драйв

Дізнайтесь більше про можливість апарату Zemits:

 • Можливості апарату
 • Області застосування
 • Окупаемость и ROI
 • Формат навчання Вашого косметолога
 • Гарантійна та постгарантійна підтримка
 • Можливості маркетингової та технічної підтримки
Відгуки (57)

Рената 17.01.2022 17:29

Самой не верится, что выплачивая всего 3,5 К UAH в месяц, я уже работаю с замечательным Abigon и методиками кавитации и RF лифтинга. Такие условия рассрочки для меня идеальны. Сам аппарат помогает похудеть и омолодить кожу одновременно. Записи на Abgon у меня регулярно, и недостатка в клиентах нет, и он уже активно окупается. Получила бонусом SMM материалы для привлечения клиентов, бесплатное обучение с сертификатом и гарантию на целых 2 года. У меня сложилось впечатление о Zemits как о заботливой компании, которая не просто продает оборудование для косметологии, но и делает все, чтобы пользование было приятным и выгодным. Спасибо вам!

Виталина 11.01.2022 13:36

Широкий выбор процедурных режимов, богатые возможности для комбинации разных протоколов. С кавитацией и RF лифтингом мои клиентки умудряются терять в объемах 3-5 см уже после первой процедуры, а дальше еще круче. Теперь средний чек моего салона гораздо выше, спасибо этому прекрасному аппарату.

Татьяна 07.01.2022 18:27

Abigon показал, что ультразвуковая кавитация не менее эффективна, чем хирургическая липосакция. Зато во много раз безопаснее, нет риска заражения чем-то и восстановительного периода. К тому же, при работе с Abigon жир не насильственно удаляется, а стимулируется естественный липолиз. А кожа подтягивается за счет RF лифтинга, который можно провести сразу же, не вставая с кушетки и не меняя аппарат. Очень удобно. Сам Abigon имеет красивый стильный корпус и технологичные серебристые манипулы, которые удобно и приятно держать в руках.

Ася 29.12.2021 15:37

Функции всего две: кавитация и рф лифтинг. Но они настолько крутые, что можно брать вот этот Абигон, и уже с ним одним открывать кабинет аппаратной коррекции фигуры. Правда, он отправил в длительный простой за ненадобностью остальные наши скульптурирующие аппараты ))) Манипулы легкие, анатомически повторяют форму ладони и подходят для длительной работы. Сам аппарат может работать часами без глюков и перегрева, но этой "суперспособностью" лучше не злоупотреблять. По сервису тоже все топ. Венко молодцы. Кроме гарантии и рассрочки дали рекламное сопровождение. Сториз в инстаграм, посты для соцсетей, план привлечения новых клиентов. Конкурентам есть, чего бояться, когда на рынке Земитс!

Ирина 29.11.2021 15:04

Куча преимуществ: небольшие размеры, высокая производительность, нет нужды в расходных материалах. Разве что купила гель проводник для РФ лифтинга. Быстрые и точные результаты в похудении тела (кавитация) и подтяжки с омоложением (рф лифтинг) кожи лица. Пользоваться училась по видео-курсу от девочек из Земитс, и теперь это самый популярный аппарат в моем салоне.

Оксана 23.11.2021 16:29

Кавітація ультразвуком на абігон ефективно спалює жирові відкладення, а RF ліфтинг підтягає шкіру, відтак процедура стає більш продуктивною та гармонійною. Дякую!

Арина 19.11.2021 11:00

Благодарю профессиональную команду Zemits за качественную консультацию при выборе аппарата ! Для продуктивной роботы направленной на результат, оборудование Zemits справляется на отлично!

Дарья 12.11.2021 11:26

Кавитация + РФ дают шикарные результаты в моделировании тела. Единственный минус, что нет лимфодренажа. Манипулы есть не только для работы по телу, но также для шеи, зоны декольте. Дизайн Абигон нравится тем, что строгий и нейтральный, вызывает доверие с первого взгляда.

Анжела 02.11.2021 13:54

Кавитация на Эбигон входит в топ 3 услуг, которые заказывают в моем салоне. Помогает даже очень полненьким. А RF лифтинг поможет избежать провисания и растяжек. Брать, однозначно, стоит.

Алиса 22.10.2021 11:14

4-5 клиента в день у меня на Абигоне спокойно, заработок до 600-700 грн с одного, если заказывает две процедуры. Комплексный уход и за телом, и за лицом. Простое пользование — за 1-2 дня уже как родной. За одну процедуру можно убрать 2-4 см в объемах, зависит от веса и форм клиентки, девочки сразу видят, что платят не просто так. Довольна.

Катерина 11.10.2021 11:56

Абигон первый аппарат, с которым я делаю ультразвуковую кавитацию. Среди всех методик, что я пробовала, ультразвук дает самые заметные и быстрые результаты.

Лида 13.10.2021 13:04

Этот аппарат отправил хирургическую липосакцию далеко в прошлое, и насовсем. Кому она теперь нужна, если есть ультразвук. Худею клиенток без особенных усилий с их стороны. Тем более за такое ленивое. Эбигон такой удобный и красивый, что работать с ним одно удовольствие.

Аня 07.10.2021 12:44

Очень выгодный прибор, помогает и похудеть и подтянуть кожу тела/лица. Для лица есть специальная манипула. Компактный, для процедур надо только гель проводник.

Маша 29.09.2021 12:44

Уз-кавитация для меня новая процедура, поэтому я не знала, чего от нее ждать. Аппарат покупала в основном для рф лифтинга. Но возможности липосакции без операций меня поразили. Теперь понимаю, почему он у вас бестселлер. Ну и в комплексе с подтяжкой кожи, результат как на обложке журнала. Очень довольна приобретением.

Алина 14.09.2021 14:38

Результат рф лифтинга и кавитации на абигоне работает со всеми. Единственное, чем вы худее — тем быстрее будет достигнут эффект. При сильном ожирении, конечно, нужны другие методы, но убрать лишний жирочек, складочку, пойдет.

Рената 02.09.2021 16:07

Купила, попробовала и поняла: кавитация без RF лифтинга — это такое упущение возможностей! Abigon совершенство в мире ухода за телом, так как в нем есть обе этих опции.

Дина 21.08.2021 11:38

Стильно. Практично. Юзабельно. Что еще нужно для крутого аппарата? Кавитация и RF-лифтинг супер тандем, помогает и похудеть, и подтянуть кожу. Мониторю обновления технологических линеек Zemits, скоро закажу что-то еще.

Татьяна 29.07.2021 11:48

Абигон только приобрела. Есть уже достаточно успешные результаты процедуры кавитации

Антонина 24.07.2021 11:48

Отличные вложение, кавитация остается на пике популярности, быстро сжигает лишние см. + рф можно и для лица, есть отдельная манипула.

Алексей 08.07.2021 11:47

Недавно купили оборудование Zemits Bionexis, Zemits Abigon и Zemits Skin Expert для открытия косметологического кабинета в Харькове. Все аппараты качественные, простые в управлении, а главное дают очень хороший результат! Большое спасибо сотрудникам, особенно менеджеру Наталье и косметологу Анастасии, за подробную консультацию и помощь в подборе оптимального оборудования для наших целей, обучение, решение текущих вопросов и приятное общение!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!