Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати SMAS ліфтингу

Товари категорії Апарати SMAS ліфтингу:

Апарати SMAS ліфтингу – професійне обладнання для безопераційної ультразвукової підтяжки обличчя. Обладнання ефективно підвищує еластичність, втрачену з віком і під впливом гравітації, м'язово-апоневротичної системи обличчя (SMAS). Під час роботи апарат генерує сфокусовані короткі і довгі ультразвукові імпульси. Завдяки імпульсам, що проникають на різну глибину в дерму, виконується точкове вибіркове нагрівання і пошкодження м'язових, колагенових і еластинових волокон SMAS. У результаті зменшуються об'єми, стискається структура SMAS, волокна ущільнюються і виконується негайний ліфтинг м'яких тканин.

 

Апарат SMAS ліфтингу

 

Апарат SMAS ліфтингу стане кращим вибором для проведення anti-age процедур. Ультразвукові імпульси без травмування шкірного покриву проникають у глибокі шари дерми і формують чіткі контури. SMAS ліфтинг буде ефективним при птозі верхніх повік, опущенні куточків брів та губ, обвисанні м'яких тканин підборіддя та шиї. Потрібний естетичний результат досягається за одну процедуру, ліфтинговий ефект буде накопичуватися ще кілька місяців, а триматися – 2-3 роки. Під час процедури пацієнт відчує інтенсивне поколювання і тепло. Після процедури протягом кількох днів може спостерігатися незначна набряклість і ефект натягнення на оброблених ділянках.

Апарат ультразвукового ліфтингу

 

Апарат ультразвукового ліфтингу – єдиний апарат, який шляхом ультразвукового впливу досягає м'язово-апоневротичного шару. Технологія чудово поєднується з іншими косметологічними процедурами і може застосовуватися у випадку пацієнтів з протипоказаннями до термажу (з розацеа, сухою і тонкою шкірою, ліподистрофією). Також, процедура SMAS ліфтингу сподобається тим, хто не хоче вдаватися до операційного методу підтяжки обличчя, який супроводжується багатьма ризиками і тривалою реабілітацією.

 

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!