+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати SMAS ліфтингу

Сортування:

Апарати SMAS ліфтингу професійне обладнання для безопераційного ультразвукового омолодження обличчя. SMAS ліфтинг ефективно підтягує лицьовий каркас, усуваючи вікові зміни шкіри, гравітаційний птоз, опущення м'яких тканин. Ультразвуковий ліфтинг абсолютно безболісний і майже так само ефективний, як й хірургічна підтяжка, тому завоював прихильність як косметологів, так і їх клієнтів по всьому світу.

Як працює ультразвуковий ліфтинг шкіри?

Маніпула апарату SMAS-ліфтингу генерує сфокусовані короткі та довгі ультразвукові імпульси, які проникають в дерму на різну глибину. Імпульси вибірково нагрівають і ушкоджують SMAS-волокна м'язово-апоневротичний шар. Вплив ультразвуку запускає регенерацію тканин та процес неоколагенеза. В результаті цієї процедури зменшуються об’єми, ущільнюються волокна й виконується негайний ліфтинг м'яких тканин.

Різна глибина проникнення ультразвукових хвиль досягається завдяки різним спеціалізованим насадкам в апараті SMAS ліфтингу, які спрямовані на різні шари м'яких тканин:

 • дерма поверхневий ліфтинг;
 • підшкірна жирова клітковина серединний ліфтинг;
 • сполучнотканинні прошарки глибинний ліфтинг.

Комбінування насадок дозволяє досягти максимального ефекту.

Переваги SMAS ліфтингу

 • Головна перевага УЗ ліфтингу відсутність слідів від процедури та короткий період відновлення.
 • Ефект ультразвукового впливу не залежить від фототипу шкіри, тому, на відміну від лазерного омолодження, може використовуватися на шкірі будь-якого типу і в будь-який час року.
 • Для досягнення необхідного результату буде потрібно всього одна процедура.
 • Процедура не вимагає охолодження або анестезії. Вона безболісна. Під час УЗ ліфтингу клієнти відчувають лише легке поколювання в оброблюваній зоні.
 • Максимальний ефект від процедури безопераційного УЗ ліфтингу настає через 90 днів.
 • Ефект ліфтингу тримається до 5 років (тривалість ефекту залежить від особливостей організму і специфіки обладнання).

Апарат SMAS ліфтингу

Методика УЗ ліфтингу добре вивчена й широко використовується в косметології. Апарат SMAS ліфтингу стане кращим вибором для проведення процедур омолодження (anti-age) в вашому салоні краси. Це єдиний апарат, який ультразвуковою хвилею дозволяє домогтися ефекту омолодження, який можна порівняти з хірургічної пластичною операцією. Технологія прекрасно поєднується з іншими косметологічними процедурами та підходить пацієнтам з розацеа, сухою, тонкою шкірою, а також ліподистрофією. Перед придбанням такого апарату зверніть увагу на його сертифікацію та ознайомтеся з відгуками.

Які процедури проводить апарат ультразвукового ліфтингу?

Купивши апарат ультразвукового ліфтингу, ви зможете доповнити спектр послуг вашого салону наступними процедурами:

 • безопераційна кругова підтяжка овалу обличчя;
 • неінвазивна блефаропластика;
 • усунення другого підборіддя;
 • неінвазивна абдомінопластика (підтяжка живота);
 • безопераційна брахіопластика (підтяжка обвислої шкіри внутрішньої сторони плеча);
 • корекція форми сідниць.
 • З його допомогою також лікують гіпергідроз пахвових зон без використання ботокса.

Купити апарат SMAS ліфтингу

Ви шукаєте апарат SMAS ліфтингу, УЗ ліфтингу обличчя? Купити апарат для СМАС ліфтингу в Києві можна в компанії Venko, відвідавши виставковий зал і/або оформивши замовлення онлайн. У виставковому залі ви зможете перевірити роботу обладнання, порівняти моделі та вибрати найкращий варіант для вашого салону краси.

Якщо купити апарат для ліфтингу в Україні, вам буде доступна можливість обслуговування в сертифікованому сервісному центрі, тривала гарантія на косметологічне обладнання в Україні до 2 років, а також майстер-клас з використання апарату для досягнення максимального результату. Безкоштовний майстер-клас можуть відвідати два фахівця вашої клініки, салону краси або косметологічного кабінету. Є також можливість консультації телефоном, якщо відвідування виставкового залу з якої-небудь причини неможлива. Наші менеджери професіонали своєї справи. Вони завжди готові допомогти вам зробити правильний вибір.

 

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!