Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Фракційні лазери

Товари категорії Фракційні лазери:

Сортування
Вигляд
Фракційний лазер  Adonyss Carbon Frax CO2 | Venko
Доступний сьогодні
Фракційний лазер Adonyss Carbon Frax CO2 10000001 Фракційні лазери

Ціна:

480 000 грн

Всього товарів: 1

Фракційний лазер – обладнання, що ефективно бореться з віковими змінами шкіри і багатьма естетичними проблемами. Лазерний промінь апарату поділяється на сотні мікропроменів і, проникаючи в шкіру, проробляє в епідермальному шарі тисячі дрібних отворів. В результаті, безпосередньо поверхневий шар у декілька мікрон випаровується, а у прогрітих глибинних шарах – активується формування колагенових волокон. Такий вплив сприяє омолодженню і дозволяє ремоделювати каркас обличчя.

Фракційні лазери

Фракційні лазери показані при втраті еластичності шкіри в зв'язку з віковими змінами, зморшках різного ступеня, рубцях постакне, стриях, гіперпігментації, розширених порах і вираженому фотостарінні. Лазер цо2 впливає болісно, тому процедура вимагає введення анестезуючих препаратів. Період реабілітації займає від 3 до 7 днів. На шкірі кілька днів може зберігатися набряк, лущення, коричневі плями на місцях колишньої пігментації, еритема. Для досягнення максимального ефекту, знадобиться проведення декількох процедур.

Лазер со2 – купити вигідно в кожен б'юті центр

Якщо ви прийняли рішення лазер со2 купити, то таке рішення добре позначиться на вашому професіоналізмі та відвідування салону. Фракційний лазер со2 дозволяє виконати якісне омолодження на довгий час. Запропонуйте своїм клієнтам назавжди позбутися рубців, шрамів пост акне і повернути молодість шкіри без зморшок і обвисань. Лазер цо2 – потужний і професійний помічник для вашої роботи.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!