+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Неодимові Лазери

Сортування:

Цей лазер отримав настільки широке поширення завдяки тому, що ризик травмувати при його використанні мінімальний. Він перевірений роками, особливо у медицині. Тому сміливо можна використовувати цей лазер для видалення тату, лазерних епіляцій та підтяжок шкіри.

Неодимовий лазер – один із найпопулярніших лазерів, що використовуються в косметології. В основі цього пристосування лежить кристал алюмоітрієвого гранату, який активізований іонами неодиму.

За допомогою неодимового лазера вирішуються такі естетичні проблеми, як малюнки будь-яких частинах тіла (включаючи інтимні зони), перманентний макіяж брів, губ, очей. Вплив променя на проблемні зони є досить агресивним, при цьому сусідні здорові тканини виявляються не зачепленими.

Принцип роботи неодимового лазера

Особливість роботи лазера полягає в тому, що він проникає глибоко під шкіру, безпосередньо впливаючи на пігмент без ризику отримання шрамів. Тож у косметології йому знайшли масу застосувань.

Кожен, хто колись заглиблювався у знання анатомії, пам'ятає: у шкірі людини містяться хромофори — речовини, здатні поглинати випромінювання. Роль хромофорів виконують гемоглобін, вода і меланін (власне, пігмент, що барвить). Найчутливіший із них якраз меланін. Неодимові прилади продукують промені з низькою хромофорами, що поглинається. Таким чином вдається досягти цілеспрямованого впливу на меланін, без впливу на гемоглобін та воду. Результатом стає максимальна безпека такого випромінювання для організму та мінімізація ризиків опіків або інших неприємних ефектів.

Які послуги можна надавати неодимовим лазером?

 • видалення естетичних дефектів, таких як купероз;
 • лазерна епіляція;
 • омолодження шкіри, ліфтинг, підвищення пружності шкіри та її еластичності;
 • терапія акне;
 • боротьба із розширеними порами;
 • видалення родимок;
 • зменшення пігментації;
 • видалення татуювання.

Неодимовий лазер у косметології застосовується дуже широко. Але саме видалення татуювань - одна з найбільш популярних процедур із застосуванням цього апарату.

Переваги неодимового лазерного обладнання

 

Апарати, про які йдеться, мають унікальні переваги, а саме:

 • Універсальність можна використовувати як для видалення тату, усунення перманентного макіяжу і навіть омолодження та очищення шкіри. Купуючи таке обладнання, ви отримуєте до 5 додаткових процедур, крім виведення набридлої картинки.
 • Anti-age ефект. Після повного курсу шкіра стає більш пружною та підтягнутою. Така маніпуляція додатково стимулює вироблення природних колагену та еластину за рахунок термічного впливу.
 • Безпека - можна застосовувати як у молодому, так і зрілому віці, для чутливої ​​та проблемної шкіри, не побоюючись опіків. Обпалити клієнта можна тільки за дуже грубого порушення технології, але відповідальний естетист такого точно не допустить.
 • Висока гігієнічність — обладнання укомплектоване знімною насадкою, яку легко знімати та дезінфікувати після та перед кожним клієнтом.

 

Хотілося б зупинитись окремо на універсальності приладу. Крім своєї основної функції, лазер справляється з іншими завданнями. Наприклад, у таких моделях, як Zemits OgmaLaze, передбачена функція карбонового пілінгу.

Карбоновий пілінг - це метод ексфоліації (видалення мертвих клітин з поверхні дерми) за допомогою поєднання променя і карбонового гелю.

Протипоказання використання неодимового лазера

Нехай неодимові лазери і безпечні для організму, але як і всі апаратні методики, технологія невиведення підшкірного малюнка має свої протипоказання. Так, від процедури варто утриматися клієнтам:

 • під час вагітності та грудного годування;
 • за наявності гострих та хронічних гнійних утворень;
 • страждаючим від доброякісних та злоякісних пухлин;
 • великими інфекційними захворюваннями;
 • за наявності видимих ​​пошкоджень шкіри на ділянках, які мають оброблятися лазером.

Косметолог буде змушений відмовити у проведенні процедури вагітним та годуючим мамам, особам з онкологічними захворюваннями, гострими інфекціями, гнійними патологіями. Також сеанс не проводять, якщо в зоні обробки є незагоєні пошкодження шкіри.

Видалення татуювань неодимовим лазером

Сьогодні тату вважається цілком звичайним способом прикрасити своє тіло. Але іноді їхня якість залишає бажати кращого. У такому разі є два варіанти: перекрити татуювання новим або вивести його за допомогою лазера. Часто саме другий варіант виявляється більш прийнятним.

При видаленні тату неодимовий лазер проникає у глибокі шари шкіри та руйнує фарбуючий пігмент. При цьому не варто переживати через залишки фарби в організмі – вони виводяться природним шляхом.

Для роботи з татуювання в комплекті з апаратом йде дві спеціальні насадки. Насадка 532 нм призначена для видалення кольорових татуювань. Для темного сильного пігменту призначена 1064 нм насадка. До того ж, насадки оснащені спеціальним щупом, що створює ідеальну відстань між шкірою та апаратом.

Використання неодимового лазера в епіляції

Для цієї процедури найкраще підходить лазер із довжиною хвилі менше 1064 нм – він дає максимально якісний ефект і при цьому не викликає побічних дій. Такий лазер проникає в епідерміс на 4-8 міліметрів у глибину, досягаючи волосяної цибулини. Він не поглинається меланіном, що є його основним плюсом – неодимові лазери можна використовувати навіть для епіляції світлого волосся.

Тому вся енергія потрапляє на необхідну ділянку – на корінь волосся. Схильні до впливу лазера фолікули руйнуються протягом близько п'яти днів, що зупиняє ріст волосяного покриву.

Які недоліки у неодимового видалення тату?

Як і будь-яка процедура, цей вид видалення має свої недоліки. У випадку з неодимовим лазером їх два:

а) Підвищена болючість, обумовлена ​​глибоким (до 8 мм) проникненням променя в шари дерми, та високою робочою потужністю апарату. Однак установки останнього покоління оснащені досить ефективною системою охолодження, щоб звести цей дискомфорт до мінімуму. Високочутливим клієнтам може бути запропоноване знеболювання.

б) Попередьте клієнта, що результат не помітний одразу після першої процедури. При першому сеансі, татуювання (а особливо якщо воно кольорове і складне), може лише злегка збліднути, і це теж нормально. Для стабільного результату знадобиться 10-12 процедур. Час – ось ціна ефективності та безпеки виведення малюнка неодимовим способом.

Боротьба з рубцями та шрамами

Лазер, впливаючи на судини, що знаходяться в рубцевій тканині, викликає їхнє запустіння. У тканинах через це порушується кровообіг, що, у свою чергу, викликає руйнування колагенових волокон, з яких і складається рубець.

Людський організм націлений самовідновлення. Тому на місці зруйнованої рубцевої тканини він швидко нарощує нову сполучну тканину. Таким чином рубець зникає, а шкірний покрив вирівнюється. Звичайно, грубий і дуже великий рубець складно видалити повністю, а ось невеликі зникнуть без сліду.

Боротьба з судинами на ногах

Неодимовий лазер показав себе як найефективніший у боротьбі із судинними ураженнями на нижніх кінцівках. Інші види лазерів недостатньо ефективні через занадто коротку довжину хвилі. Неодим же, володіючи довжиною хвилі 1064 нм, здатний впоратися з широкими судинами на ногах. Також він більш рівномірно прогріває їх, що робить процес ефективнішим.

Залежно від діаметра судини необхідно вибирати оптимальний діаметр маркера самого лазера та тривалість імпульсу. Багато хто вірить помилковій думці, що діаметр маркера повинен дорівнювати діаметру оброблюваної судини, але це помилка. Розмір маркера прямо пропорційний глибині проникнення лазера. Тому його діаметр підбирається в залежності від того, наскільки глибоко знаходиться судина.

Омолодження та боротьба з вадами

Тут лазер працює за тією ж схемою, що при терапії рубців. Завдяки такій дії можна позбутися судинних зірочок, куперозу і навіть гемангіом. Також лазер здатний позбавити шкіру від акне, наслідків вугрової висипки.

Неодимове омолодження досить популярне. За допомогою лазера можна вирівняти колір обличчя, оскільки покращується кровообіг. А завдяки запуску механізму, що відновлює, підтягується шкіра, розгладжуються дрібні зморшки і стають менш вираженими глибокі. Так як шкірний покрив відновлюється за рахунок нових молодих тканин, шкіра стає більш пружною і виглядає набагато молодшою.

Як вибрати якісний неодимовий лазер для салону краси?

Потрібно відштовхуватися від того, навіщо вам потрібен апарат. Як ми говорили вище, неодимовий лазер можна використовувати для широкого спектра процедур. Але для кожної з них потрібні спеціальні насадки. У комплекті з апаратом іде набір насадок, але варто уважно вивчати комплектацію кожної моделі. Деякі апарати просто не призначені для, наприклад, лазерної епіляції. Тому і насадок, що відповідають у комплекті, не мають.

Перейдемо до особливостей вибору апарату для вашого салону або студії. Перед тим, як купити неодимовий лазер, зверніть увагу на такі фактори:

 • Потужність імпульсів мДж. Кількість Ватт не така вже й важлива. Для косметичних процедур ідеальний гаджет із потужністю до 1000 мДж, для виведення складних малюнків – до 3000 мДж.
 • Найкраще з видаленням артів тілом справляються апарати в назві яких є термін "Q-Switch". Це означає "короткоімпульсний неодимовий лазер", для якого характерна висока ефективність. При повному курсі сходить до 90% навіть найскладнішого малюнка. Q-Switch технологія є "золотим стандартом" у своїй справі, тому що при неінвазивності та локальному впливі дозволяє працювати з різними кольоротипами шкіри.
 • Зовнішній вигляд, комплектація, робоча потужність. Все це має значення для вашого бізнес-бізнесу. Щоб перевірити ці параметри, приходьте на безкоштовний тест-драйв у шоу-рум Zemits і переконайтеся, що апарат, який ви готуєтеся, повністю відповідає вашим вимогам.

Де можна придбати неодимовий лазер?

Купити неодимовий лазер в Україні ви можете в інтернет-магазині Venko, де на вас чекає гарний вибір різних моделей лазерів неодимових. Ми надаємо доставку неодимових лазерів по всіх містах України: Харків, Одеса, Київ, Дніпро, Херсон та ін. Якщо ви не можете визначитися з вибором пристрою, хочете дізнатися точну вартість та можливість купівлі неодимового лазера на виплат, звертайтеся до наших кваліфікованих консультантів. Вони завжди прийдуть на допомогу та підкажуть правильний вибір. Перед тим, як купити неодимовий лазер, ви можете відвідати виставковий, що знаходиться в столиці, для вивчення товару наживо. Або вибирайте у нас на сайті! Тут ви можете ознайомитись з відгуками реальних клієнтів та зробити свій фінальний вибір. Чекаємо на ваші замовлення і до зустрічей!

(27 оцінок, середня: 5 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!