+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

 • Неодимовий лазер OgmaLaze від американського бренду Zemits — це професійний апарат останнього покоління, який швидко та безболісно справляється з будь-якими видами пігментації на обличчі та тілі.
 • Оснащений 3 насадками різної довжини хвилі: 532 нм, 1064 нм та 1320 нм.
 • Використовується для широкого спектра естетичних проблем: видалення татуювань, видалення татуажу, пігментації, веснянок, а також для омолодження та освітлення шкіри.
 • З OgmaLaze вашим клієнтам доступна процедура карбонового пілінгу — "голлівудська чистка", яка підкорила Америку.
 • Опрацювання татуювання будь-якого кольору з функцією регулювання енергії та тривалості світлового імпульсу.
 • Купити неодимовий лазер — означає забезпечити своїм клієнтам безпечний та ефективний вплив на шкіру з результатами з першої процедури.

Неодимовий лазер для видалення тату і карбонового пілінгу Zemits OgmaLaze

АРТИКУЛ: 80022

по цене:

120 000 грн

Технологія

Q-switch Nd: YAG лазер — це найефективніший спосіб видалення пігментів на шкірі. Інноваційна технологія дає можливість кожному косметологу максимально атравматично та безболісно провести лазерну процедуру.

Як працює неодимовий лазер?

Обробляючи поверхню шкіри, лазер проникає в шари епідермісу, де знаходиться кольоровий пігмент. Тривалість дії лазера дуже коротка, спалах виникає всього за 10-20 наносекунд, тому що потужність енергії, яку випромінює лазер, надзвичайно висока. Це дозволяє пігментованому шару шкіри сильніше поглинати потужне випромінювання. Точка лазера миттєво збільшується в діаметрі й тут же розпадається на дрібнодисперсні частинки. Ці дрібні частинки поглинаються макрофагами в тілі, а потім виводяться зі шкіри. Пігмент поступово зникає, і кінець кінцем вдається досягти повного видалення пігменту зі шкіри.

Лазер для видалення татуювань та карбонового пілінгу Zemits OgmaLaze використовується для:

 • Видалення гіперпігментації та посттравматичної пігментації на тілі.
 • Видалення чорних, синіх, червоних, коричневих і інших татуювань (крім білих).
 • Видалення перманентного татуажу очей, брів, губ.
 • Видалення вікових плям.
 • Для проведення процедури карбонового пілінгу.

Комплектація

Три насадки дають можливість усунути широкий спектр проблем ваших клієнтів:

1.Насадка Ogma-B з довжиною хвилі 1064 нм: ефективно усуває татуювання чорного і синього кольору, перманентний татуаж губ, брів та очей, усуває посттравматичну пігментацію, родимі плями.

2. Насадка Ogma-R з довжиною хвилі 532 нм: підходить для видалення кольорових татуювань з червоним або рудим пігментом, контурний татуаж брів, губ, очей. Вона також ефективно усуває веснянки.

3. Насадка Ogma-C 1320 нм для карбонового пілінгу: підходить для лазерної процедури боротьби з нерівностями шкіри, зморшками та пігментними плямами.

Принцип роботи карбонового пілінгу на Zemits OgmaLaze

Це перша у світі процедура лазерного омолодження без реабілітаційного періоду.

Карбоновий пілінг працює за принципом абсорбції або поглинання світла і тепла. На попередньо очищену шкіру наноситься карбоновий нано-гель або карбонова маска. Їй необхідно дати кілька хвилин, щоб підсохнути та проникнути глибше в шкіру, після чого вона перетворюється в карбонову пудру. Під впливом лазерного променя карбон руйнується та створює "мікровибухи", при цьому випаровуючи відходи життєдіяльності клітин, ороговілу шкіру та забруднення з епідермісу. В ході процедури лазер впливає на дерму, тобто, не тільки на верхній шар, але і на глибші шари шкіри, що стимулює вироблення колагену та еластичних волокон. Це допомагає усунути зморшки, звузити пори, пом'якшити рельєф шкіри та відновити її природну еластичну здатність.

Технічні характеристики

Тип лазера: Q-switched ND Yag лазер
Довжина хвилі лазера: 1064 нм, 532 нм і 1320 нм
Розмір плями: 6 мм
Напруга: 220 В/50 Гц
Енергія імпульсу: 100-1000 мДж (регулюється)
Тривалість імпульсу: 10-20 нс
Час нагріву: 80 мс
Частота імпульсу: 1-10 Гц (регулюється)
Система охолодження: Повітряна і водна
Контролер: Кольоровий LCD екран
Кількість імпульсів: 3 000 000

Узнайте больше о возможности аппарата Zemits:

Получите детальную консультацию от эксперта по косметологии.

 • Возможности аппарата
 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки

Неодимовий лазер для видалення тату і карбонового пілінгу Zemits OgmaLaze

АРТИКУЛ: 80022

по цене:

120 000 грн

Узнайте больше об аппарате Zemits

 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки
Відгуки (19)

Антонина 01.11.2021 13:55

С этим лазером лучший пилинг по карбоновому гелю — максимальное очищение и обновление. Клиентов на вывод тату пока не было, но все впереди. Чудесно борется с веснушками и родинками, пигментными пятнами. Удобно регулировать энергию и длительность светового импульса.

Инна 27.10.2021 11:15

Добрый день! Хочу поделиться мнением об Оgma Laze. По техническим характеристикам это самый универсальный, подходит для всех типов нежелательного пигмента — тату, перманента, родинок невус, веснушек. Оптимальная длина волны для работы с любым цветом и сложностью проблемы. Сверхточное наведение, возможность регулировать частоту импульса, и наконец — дополнительная возможность пилинга с карбоновым гелем.

Марта 23.10.2021 12:01

Безупречно справляется с любым пигментом, как естественным, так и тату. Удивительная результативность при скромных размерах. Выгоднее всего покупать в рассрочку, так лазер быстрее окупится.

Люба 14.10.2021 13:07

Если б вы знали, сколько развелось кустарных мастеров перманентного макияжа… Угадайте, куда бегут потом выводить их старания. Правильно, ко мне в салон на Огмалейз. С тех пор, как мне привезли этот лазер, посещаемость стала раза в два выше, а записи ооочень надолго вперед. Удаляет нежелательный пигмент надолго и бесследно.

Кристина 06.10.2021 12:47

Хороший аппарат: три насадки, дополнительная функция очищения кожи - карбоновый пилинг. Маленький, мощный - выгодный.

Вероника 30.09.2021 12:47

Полгода вывожу клиентам тату с помощью огмалейз, все уходят довольные. Следы остаются только после очень сложных и давних татуировок. Аппарат хорошо дополнил интерьер кабинета. Кстати он сразу привлекает внимание, что клиенты спрашивают у меня, что это, и потом рекомендуют друзьям с тату :)

Статя 15.09.2021 14:39

Все пишут про татуировки, но почему-то забывают, как огма убирает пигментацию после травм. Микс из лучших качеств — легко, быстро, безопасно и не больно. Приятно работать с таким профессиональным оборудованием. Земитс как всегда на высоте.

Светлана 10.09.2021 11:20

Карбоновый пилинг — это зависимость :) И у меня, и у клиенток. Кожа как у младенцы потом. И как я раньше работала без этого лазера? Zemits на высоте, но это и не удивительно.

Кристина 28.08.2021 11:40

Он действительно выводит даже сложные тату практически бесследно! Могут остаться небольшие белые пятнышки, но поверьте: уходит до 98% рисунка. На карбоновый пилинг клиентов пока не было, как опробую — напишу. Брала чисто для выведения тату и остался доволен на 200%.

Кристина 23.07.2021 11:55

Карбоновий пілінг користується великою популярністю в моєму кабінету. Якісна процедура, яка швидко очищає пори та покращує колір обличчя.

Снежана 07.07.2021 11:54

Курс для каждого клиента индивидуален, но могу сказать точно, аппарат со своей задачей справляется. Выжигая пигмент, он не травмирует кожу и не оставляет шрамов.

Дарья 26.06.2021 20:32

Три насадки, компактые размеры и большой выбор процедур - хороший вариант для развития бизнеса.

Злата 13.06.2021 12:32

Круто, что есть насадки с излучением разной длинны, такой компактный аппарат, а столькоп роцедур можно провести. Пригодится любому мастеру.

Віталіна 06.06.2021 18:59

Читала багато гарних відгуків про карбоновий пілінг і нарешті маю його в своєму прейскуранті! Крута процедура, до того ж багато клієнтів записуються на видалення татуювань. Ця модель однозначно не простоює)

Карина 04.06.2021 18:59

Очень довольна вашим сервисом: бесплатное обучение + маркетинговые материалы + долгая гарантия + видео и фото! На лазер уже были первые клиенты, все довольны !

Ирина 29.05.2021 19:42

Взяла для комплекса к моему диолайту. Теперь у меня еще шире прейскурант лазерных процедур, первые клиентки довольны. В основном приходят для удаления перманентногом макияжа

Антоніна 17.05.2021 13:25

Підкажіть, чи можу я подивитись на його роботу, є можливість пройти тестування?

Менеджер 17.05.2021 13:25

Доброго дня. Так, ви можете завітати в наш шоу-рум на безкоштовний тест-драйв. Все, що потрібно - попередньо домовитись про тестування з нашими менеджерами.

Любовь 08.05.2021 12:19

Отлчиная покупка,с пасибо за детальную консультацию менеджеру Татьяне!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!