Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати кріоліполізу

Товари категорії Апарати кріоліполізу:

Сортування
Вигляд
Апарат кріоліполізу Adonyss Lp-Cool | Venko
Доступний сьогодні
Апарат кріоліполізу Adonyss Lp-Cool 90094 Апарати кріоліполізу

Ціна:

330 000 грн
Adonyss представляє сучасний апарат кріоліполіза Lp-Coоl, який оснащений 4 насадками для точної опрацювання проблемних ділянок. Кріоліполіз - це новітня технологія боротьби з локальними жировими відкладеннями. Апарат кріоліполіза працюють за принципом, який полягає в контрольованому охолодженні жирових клітин. Таке охолодження апаратом кріоліполіза досягається без хірургічного втручання і реабілітаційного періоду.

Всього товарів: 1

 

Обладнання для кріоліполіза дозволяє коригувати фігуру за допомогою високотехнологічного і професійного устаткування. Для того, щоб збільшити відвідуваність Вашого салону, Вам просто необхідно запропонувати своїм відвідувачам нову ефективну процедуру кріоліполіза. Але для початку, давайте розберемося, що це.

Кріоліполіз - новітня технологія боротьби з локальними жировими відкладеннями. Апарати кріоліполіза працюють за принципом, що полягає в контрольованому охолодженні жирових клітин. Таке охолодження апаратом кріоліполіза досягається без хірургічного втручання та реабілітаційного періоду.

 

Обладнання для кріоліполіза

 

Обладнання для кріоліполіза піддає жирові клітини сильному охолоджуванню, не зачіпаючи при цьому навколишні тканини. В охолоджених жирових клітинах вивільняється цитоклин та інші медіатори запального процесу, що викликають поступовий апоптоз - природне відмирання клітин. Процедура відбувається без некрозу жирових клітин, надалі відмерлі адипоцити виводяться з організму за допомогою лімфатичної системи.

 

Обладнання для кріоліполіза впливає виключно на жирові клітини. Методика кріоліполіза результативна для коригування жирових об'ємів в області талії, живота, зон «галіфе», внутрішніх ділянок стегон і плечей, колін.

Хочете збільшити відвідуваність свого салону і запропонувати своїм клієнтам нову ефективну процедуру? Тоді Вам необхідно придбати апарат для кріоліполіза. Це безпечий і абсолютно безболісний вплив. Новий апарат стане вигідним придбанням і швидко окупиться, завдяки своїй популярності та ефективності. Варто зазначити, що процедура кріоліполіза практично не має протипоказань і може використовуватися у будь-який час року. Використовуючи метод холодного схуднення, позитивні результати не змусять себе чекати. Апарат кріоліполіза – це ефективний спосіб зменшити жирові відкладення без болю і хірургічного втручання.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!