+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати кріоліполізу

Сортування:

Кріоліполіз (або кріо-моделювання фігури) — методика, що здійснила мрію мільйонів жінок у всьому світі. Тому косметолог, який вирішив включити “холодне схуднення” у свою практику, не відчуватиме браку вдячних клієнтів. Апарат для кріоліполізу — потужний інструмент досягнення професійного успіху для будь-якого естетиста.

Ще десять років тому легке схуднення без таблеток, дієт та виснажливих фізичних навантажень було чимось із області фантастики. Але тепер це не обман і не “диводійні” фітнес пояса з китайських магазинів. Це фізика, яка, за допомогою сучасних технологій, відкриває шлях до досконалого тіла — і зовсім не такий тернистий, як передбачалося.

Якщо коротко, в основі методики лежить “заморожування” жирових клітин з подальшим їх руйнуванням та виведенням з природним метаболізмом. Сьогоднішня стаття буде присвячена кріоліполізу: що це за методика, кому вона підійде і як вибрати якісне обладнання до свого салону.

Обладнання для кріоліполізу

Як працює кріоліполіз?

Усунення жирових клітин холодом — сучасна неінвазивна процедура, заснована на вплив низьких температур на підшкірно-жирову клітковину. Метод винайшли професори Гарвардського університету Рокс Андерсон та Дітер Манштейн. Це повністю безпечна методика, яка не викликає неприємних відчуттів та не приносить організму стресу, на відміну від хірургічної ліпосакції.

При хірургічних методиках жир видаляється миттєво, і організм не може “зрозуміти”, що відбувається: звідси гормональні збої, порушення обміну речовин та швидкий повторний набір ваги. При даній методиці, організм має час на те, щоб прийняти себе новим: охолоджені до -5 градусів Цельсія (а за фактом, заморожені) жирові клітини адипоцити руйнуються протягом 30-60 днів після сеансу. При цьому самопочуття клієнта не змінюється, відсутні запалення та рубцювання. Жоден з органів не піддається підвищеному навантаженню.

Лімфатична та кровоносна система самі виводять залишки загиблих жирових клітин. Метод працює на довгострокову перспективу навіть ефективніше, ніж традиційне схуднення за допомогою дієт та фізичних навантажень. При апаратному схудненні жирові клітини саме знищуються, а не просто втрачають вологу. Звичайно, покладатися на цей метод як на панацею все одно не варто: якщо неправильно харчуватися, нехтувати помірними фізичними навантаженнями та/або запустити гормональне тло, на місці зниклих адипоцитів з'являться нові. Але якщо після досягнення результату клієнт стежить за собою, ефект збережеться на довгі роки.

Специфіка процедури кріоліполізу:

Під час процедури пацієнт приймає горизонтальне положення. Проблемну зону (стегна, живіт, внутрішня частина рук тощо) покривають серветкою із розчином від переохолодження шкіри.

Для кріоліполізу використовується апарат із вбудованим вакуумним аплікатором. Маніпула затягує ділянку шкіри в порожнину та починає охолодження жирових відкладень. Аплікатор всмоктує складку шкіри та охолоджує її. Температура поступово знижується, до – 10 С. Присутні в ній жирові клітини відмирають та розчиняються під шкірою. Не відбувається миттєво, для повного видалення мертвого жиру організму потрібно кілька тижнів.

Сама процедура кріоліполізу безболісна і триває залежно від площі, покритої жировою тканиною (від 30 до 60 хвилин). Зазвичай однієї процедури кріоліполізу недостатньо, тому її слід повторювати послідовно.

Як проводиться процедура кріоліполізу?

Один сеанс “холодного схуднення” займає близько 60 хвилин. Існують два способи апаратного розщеплення жиру низькими температурами. Один із них — обробка зон із надмірними сантиметрами вакуумною насадкою. Шкіра трохи втягується всередину насадки, і вже там відбувається кріовплив. Насадка підбирається залежно від розмірів жирових відкладень.
При другому способі до проблемних зон щільно прилягають спеціальні охолоджувальні пластини.

Жоден із цих способів не викликає обмороження тканин, оскільки сеанс проходить під контролем спеціаліста, який ретельно стежить за самопочуттям та станом клієнта. При появі будь-якого дискомфорту, за винятком холоду, процедура негайно припиняється.

За 2-3 дні до сеансу потрібно пити багато води: лімфатичну систему потрібно стимулювати на виведення продуктів загибелі жирових клітин. Не можна пити спиртне протягом тижня до процедури — алкоголь розріджує кров, і це може призвести до появи гематом.

Косметолог попередньо заміряє товщину жирової тканини на оброблюваній області: складка не повинна бути меншою за 1-2 см.

Щоб захистити шкіру та судини, необхідно обробити області впливу спеціальними серветками. Для клієнтів процедура приваблива ще й тим, що в її ході вони можуть займатися приємними для себе речами — гортати соцмережі, дивитися фільми, читати книгу або розмовляти телефоном, поки апарат під чуйним керівництвом професіонала виконує своє завдання.
Перші 15 хвилин сеансу клієнт може відчувати холод і поколювання, з незвички. Але потім ці відчуття сходять на "ні", залишаючи лише комфорт і передчуття струнку тіла.

Дивіться відео інструкцію процедури кріоліполізу:

< /p>

Чому кріоліполіз залишиться популярним ще довгі роки

Процедура неінвазивної “холодної ліпосакції” — сама собою досить дорога. І покупка такого обладнання в салон завжди фінансово відчутна для бізнесу. Зменшити її допоможуть вигідні умови розстрочки від Zemits. На апарат для кріоліполізу ціна буде зручно розбита на кілька платежів, а значить, не завдасть вам проблем.

А поки що розглянемо чому висока вартість досі не відлякала клієнтів — навпаки, методика стає все більш затребуваною у світі. Вся справа в її перевагах, якими можуть похвалитися далеко не всі способи схуднення, а саме:

 • Абсолютний мінімум протипоказань — у них входить лише підвищена чутливість до холоду, вагітність, онкологія, наявність кардіостимуляторів та тяжкі захворювання.
 • Повна безпека на всіх етапах проведення процедури та висока гігієнічність, відсутність ризику інфікування тканин.
 • Високий рівень комфорту — неприємно буде лише перші 15 хвилин.
 • Методика позасезонна, і проводити її можна будь-якої пори року.
 • Відсутній реабілітаційний період, на відміну від хірургічної ліпосакції.
 • Завдяки цьому методу можна схуднути вибірково, наприклад, прибрати животик і зайвий жир на руках, не торкаючись погруддя, худнути в якому зовсім не хочеться.
 • Впливає навіть на ті жирові відкладення, які виявилися не під силу дієті та спорту.
 • Через 1-2 місяці після першого сеансу йдуть 20-30% локальних жирових відкладень, якщо пройти повний курс, результат буде ще кращим.
 • Відмінна поєднання з іншими косметологічними методиками.

Важливо: самостійно він не допоможе при важких стадіях ожиріння. Він показаний людям, чий індекс маси тіла не перевищує 30. Проте методика може бути допоміжною у комплексному індивідуальному підході до регулювання ваги, яким займаються дієтологи та ендокринологи.

Крім того: кріоліполіз є виключно салонною (або клінічною) процедурою, яку можна проводити тільки професіоналам! Тому придбати апарат для кріоліполізу в домашні умови не вдасться.

Переваги кріоліполізу

На користь "заморожування" жирових відкладень кажуть такі фактори:

 • процедура практично безболісна;
 • не залишає видимих ​​слідів;
 • не вимагає участі хірурга;
 • не завдає шкоди здоров'ю;
 • зовні все виглядає природно для оточуючих, адже жир іде поступово;
 • немає прив'язки до пори року — проводити можна в будь-який сезон;
 • немає потреби у спеціальних медикаментах або додатковій підготовці;
 • жирові відкладення руйнуються рівномірно, без провисання шкіри;
 • у поєднанні з іншими процедурами допомагає прибрати целюліт.

Результат від процедури кріоліполізу – за один сеанс у зоні впливу жировий шар зменшується на 25%. Ефект від цієї процедури проявляється протягом одного-двох місяців. Залежно від побажань клієнта та товщини підшкірно-жирової клітковини необхідно від однієї до трьох процедур з періодичністю 2 місяці.

Фото до та після процедури кріоліполізу:

до і після процедури кріоліполізу

Як підвищити ефективність методики?

З огляду на те, що зруйновані жирові клітини потребують виведення, хорошим доповненням процедури стане будь-який вид процедур, які передбачають посилення лімфодренажу. Наприклад, пресотерапія або вакуумно-роликовий масаж. Пресотерапія більше підійде людям із високою чутливістю чи схильністю до утворення синців. Ну а ті, хто слідує принципу "краса вимагає жертв" частіше вибирають вакуумно-роликовий масаж. Ця методика хоч і буває болісною, але дозволяє отримати добрі результати навіть сама по собі. А вже в комплексі з кріоліполізу ефект буде просто приголомшливий.

Безумовно, найважливішою платформою для досягнення та утримання результату має стати здоровий спосіб життя: достатній рівень фізичної активності, правильне харчування, водний режим, здоровий сон.

Щоб клієнт міг продовжувати працювати над проблемними зонами між відвідуваннями салону, розкажіть про розташування основних лімфатичних шляхів у проблемних зонах та навчіть найпростішим, базовим правилам самомасажу. Запропонуйте клієнту доповнити домашній догляд масажем сухою щіткою або вакуумною банкою, допоможіть підібрати зволожуючий крем для тіла (залежно від стану шкіри).

Новий Zemits CoolRestore представляє кріотерапію, спрямовану на опрацювання конкретних областей. Це допомагає усунути локальні жирові відкладення і домогтися стрункішої фігури за допомогою неінвазивних технологій. А також підтягнути шкіру та зробити її більш пружною.

Які проблеми вирішує CoolRestore:

 • Жирові відкладення
 • Целюліт
 • Обвисла шкіра
 • Знижений м'язовий тонус
 • Морщини
 • Пігментація
 • Погана циркуляція крові

ПеревагаZemits Cool Restore в його абсолютній унікальності порівняно з іншими брендами над ринком. В апараті використовується пряма кріоконтактна терапія, тоді як в інших товарах на ринку - непряма. Це означає більш рівномірне розподілення температури в потрібних областях, що призводить до кращих результатів.

Кращі апарати для кріоліполізу в Україні

З появою продукції американського бренду Zemits у нашій країні апаратна косметологія вийшла на якісно новий рівень. Статус бестселерів за 2020-е перше півріччя 2021 року, спочатку в США та Європі, а потім і у нас на батьківщині, придбали такі апарати як Adonyss Lp-Cool та Zemits Cryodenicic. Поговоримо про них докладніше.

Asonyss Lp-Cool

Adonyss Lp-Cool — інноваційне високотехнологічне обладнання для усунення зайвих сантиметрів та кілограмів, експерт #1 в апаратній косметології. Створений для максимально точного та ефективного опрацювання проблемних зон тіла, де марна “війна” з жировими відкладеннями за допомогою дієти та спорту.
Устаткування оснащене чотирма спеціальними насадками для опрацювання різних ділянок тіла. Одна з головних переваг апарату в тому, що ці насадки можуть працювати одночасно, заощаджуючи час як естетиста, так і клієнта.

SMART-система пристрою Lp-Cool допомагає професіоналові встановити ретельний контроль за безпекою процедур. Також програма “вміє” розпізнавати конкретні проблеми пацієнта та самостійно налаштовувати режим для них.
Заморозка впливає виключно і вибірково на підшкірно-жирову клітковину. Температура, що генерується приладом, не нижче за кріостійкість інших тканин.

Вакуумний режим доступний у двох модальностях: імпульсної та постійної. Додатково насадки масажують захоплену складку. Це стимулює лімфатичний рух, покликаний вивести з організму продукти розпаду жирових клітин, а також перешкоджає перемерзанню зони, що обробляється, і посилює ефект від процедури.
Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий кожному користувачеві. Проте фахівці Zemits у будь-якому разі запропонують вам безкоштовне навчання. Адже робота із тілом клієнта — це робота з його здоров'ям, тому професіоналізм у ній — це найголовніше.
Ефективність методики зберігається навіть при надлишку жирових тканин. При процедурі немає больових відчуттів. Шкірний покрив, нервові закінчення, м'язи навіть при глибокому впливі холоду не зачеплені.

Zemits Cryodenic

АпаратZemits Cryodenic призначений для миттєвого охолодження підшкірної жирової тканини до температури -11° C. Ця температура безпечна для організму, але є згубною для адипоцитів, в яких накопичується ненависний нам жир.

Відмінність установки — маніпула для 360° дії. Це означає, що охолоджувальні маніпули розташовані з усіх боків, а значить — ефективність роботи підвищується в рази.
Пристрій Zemits Cryogenic оснащений трьома маніпулами — дві для опрацювання тіла, і третя — для кріоліполізу особи, усунення подвійного підборіддя. При цьому доступний режим коли дві маніпули працюють одночасно. У комплект входять сім змінних насадок на маніпули для різної товщини жирової складки, тому для апарату не проблема пропрацювати навіть великий обсяг надлишкових жирових відкладень. Завдяки імпульсному режиму процедури проходять безболісно та з підвищеною ефективністю.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити апарати для кріоліполізу в Одесі, Києві, Харкові та інших містах з оперативною доставкою в будь-який куточок України. Київський шоу-рум працює для того, щоб ви могли приїхати та особисто оцінити переваги кожного апарату. Гнучка система розстрочок дозволить знизити фінансове навантаження на бізнес. Якість кожного апарата підтверджено міжнародними сертифікатами, включаючи FDA. Гарантійне та постгарантійне обслуговування, безкоштовне навчання, маркетингова та інформаційна підтримка фахівцями у будь-який зручний для вас час. Зв'яжіться з нами, щоб подарувати клієнтам безпрецедентну якість послуг, а собі — стабільне зростання популярності салону та вашого прибутку. Ще ніколи апарат для кріоліполізу купити не було так легко та вигідно, як з нами.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!