+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Комбайни для косметологічних процедур

Сортування:

Сучасний салонний бізнес неможливий без косметологічних комбайнів. Мануальні методики залишилися у минулому, адже комплексна апаратна косметологія — це неінвазивний, атравматичний та високоефективний спосіб вирішення як поширених, так і рідкісних естетичних проблем. У США та передових країнах Європи салони перейшли на апаратну косметологію практично повністю. Для клієнтів сучасне та надійне обладнання — привід більше довіряти салону чи клініці.

Саме тому на арену виступили косметологічні комбайни. Такі універсальні солдати, готові будь-якої миті надати будь-яку доглядову або омолоджуючу послугу. Але як вибрати таке обладнання правильно? Як купити і не "прогоріти"? Як вкласти гроші та отримати вигоду від інвестиції? Сьогодні ми всі розповімо по порядку.

Косметологічні комбайни спрощують бізнес косметологів. Сеанси стають швидше, продуктивність салону — вище, зусиль витрачається менше, витрати компенсуються багатофункціональністю комбайнів, а доходи зростають.

Види косметологічних комбайнів

Професійні косметологічні прилади для салонів краси умовно поділяються на дві великі групи:

 1. Моноустрою — апарати вузького профілю призначені лише для однієї процедури.
 2. Косметологічні комбайни — об'єднують у собі до 8-10 методик.

Вартість комбайнів та їх габарити залежать від того, які функції він може реалізувати. Простіші комбайни можуть бути 2 або 3 в 1, мультифункціональні — 8 в 1, наприклад Zemits Verstand, який вже сам по собі може бути першим і основним апаратом для салону краси, що починає. Сьогодні поговоримо про особливості та переваги косметологічних комбайнів та як вибрати найкраще обладнання для вашого салону.

Переваги покупки косметологічного комбайна?

Створення багатофункціональних приладів — закономірна реакція виробника на найчастіші запити сучасних косметологів. З розвитком популярності апаратних методик, виникла потреба в якісному обладнанні, покупка якого не "вдарить" за бюджетом власника. Придбати один такий пристрій — означає заощадити мінімум 15-20% від суми, яку ви витратили б, якби купували кожну функцію як окреме обладнання.

Чому ж ці пристрої такі популярні? Справа в їхніх очевидних перевагах:

 1. Універсальність — один комбайн здатний замінити до дев'яти різних пристроїв.
 2. Комплексна робота з обличчям та тілом, комбінації процедур — З допомогою девайса створюються комплексні протоколи процедур. Від цього залежить ефективність сеансу і прибуток косметолога.
 3. Зручність та краса — девайсом зручно керувати, завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Апарати дуже красиві, їхній дизайн чудово доповнить інтер'єр салону. Багато насадок (маніпул) розширює функціонал пристрою.
 4. Економія простору — Девайс стає чудовим рішенням навіть для невеликих кабінетів. Маленькі та мобільні гаджети фахівець легко розмістить на столі або робочому візку. Більші моделі поставляються в комплекті зі спеціальною стійкою на коліщатках — щоб було зручніше переміщати апарат.
 5. Економія коштів — при роботі з багатофункціональним обладнанням задіяно менше витратних матеріалів. Так собівартість процедури стає меншою для косметолога.
 6. Технологічність — сучасні виробники оснащують комбайн лише інноваційними методиками, які дають реальні результати та необхідні в роботі справжнім професіоналам.
 7. Зростання ринку — у конкурентів не залишиться шансів на те, щоб “переманити” ваші відвідувачі, якщо ви надаєте все необхідне. З пристроями типу 8 in 1, набагато простіше задовольнити запити навіть найвибагливіших клієнтів.

Які бувають косметологічні комбайни?

Професійні багатофункціональні косметологічні апарати поділяються на три види:

 • Для роботи з обличчям, шиєю та зоною декольте.
 • Для роботи з тілом.
 • Універсальні моделі, що поєднують функції двох попередніх.
 • Апарат покликаний вирішити кілька завдань. Наприклад, в силах косметолога скомбінувати мезотерапію з радіочастотним ліфтингом (RF), щоб досягти неповторного ефекту підтяжки, не вдаючись до пластичної хірургії.

Які послуги може надавати косметологічний комбайн?

За допомогою комбайна для косметології можна виконувати:

 • Основні процедури догляду
 • Чистка та омолодження верхнього шару шкіри
 • Профілактика глибоких та дрібних зморшок
 • Ліфтинг, підтяжка
 • Масажні процедури
 • Вирішує пролему целюліту
 • Тонізує шкіру

Найчастіше косметологічними комбайнами, які зараз доступні на ринку, ви зможете надавати такі функції:

 • Мікродермабразія
 • Киснева мезотерапія
 • Без'єкційна мезотерапія або електропорація
 • Вакуумна мезотерапія
 • Ультразвуковий скрабінг
 • Вакуумна терапія
 • RF ліфтінг
 • Кріотерапія
 • Терапія мікрострумами
 • Електропорація зони під очима

За статистикою, за цими процедурами найчастіше звертаються до салонів краси клієнти.

Пристрої нового покоління стали на кілька порядків кращими за своїх попередників. Функціонал став розгорнутим, інтерфейс — зрозумілим, вплив — комфортним та атравматичним. Знизилися болючі відчуття, покращилася система охолодження. Дизайн став більш ергономічним. Оновлюючи технологічну складову салону, ви даєте новий виток розвитку бізнесу та викликаєте більше довіри та інтересу у клієнтів.

Який комбайн для косметології підійде вашому салону?

Підбирайте багатофункціональний гаджет ретельно та розумно — не тільки тому, що це дороге придбання. Важливо звернути увагу на виробника, на відповідність світовим стандартам якості та безпеки, а також — на тип та модель апарату.

 • Занадто великі девайси не підійдуть для маленького кабінету — вони будуть лише “красти” простір.
 • Важлива спеціалізація комбайна. Ви хочете працювати з обличчям, тілом, або віддасте перевагу універсальній моделі? Вибирайте ті функції, які дійсно готові пропонувати клієнтам. Не переплачуйте за можливості, які ви знаєте, що не будете використовувати. Апарат повинен окупити себе, впоратися з існуючим навантаженням і принести своєму власнику прибуток, а не припадати пилом “мертвим вантажем” у підсобному приміщенні.
 • Щоб купити якісний прилад, проконтролюйте супровідну документацію — санітарно-епідеміологічний висновок, міжнародні сертифікати якості тощо
 • Наступним пунктом буде гарантійне та післягарантійне обслуговування. Чи є у компанії-виробника офіційний сервісний центр? Чи готові у ньому допомогти у разі несправності? Поломка обладнання — серйозне випробування для салону. Купуючи апарат, ви повинні бути впевнені в грамотній техніці з боку фахівців.
 • Порахуйте термін окупності приладу для цього враховуйте вартість процедур та термін гарантії. Важливо за цей час не тільки вийти в “нуль” в плані окупності обладнання, а також отримати прибуток.
 • Тест - драйв - не полінуйтеся приїхати до шоу-руму або виставкового центру і попросити продемонструвати вам реальні можливості приладу в тестовому режимі. Таку можливість надає кожен виробник, що поважає себе.

Ми впевнені, що кожен наш покупець має чітко знати, що він купує. Не лише усна консультація, а й повна перевірка функціонування та результатів роботи.

Саме тому, ми, компанія VENKO, запрошуємо Вас на безкоштовний ТЕСТ-ДРАЙВ у нашому шоу-румі разом із досвідченими косметологам. Така перевірка допоможе Вам повністю переконатись у необхідності розширення прейскуранта та як майбутню покупку. Наш виставковий зал та косметологічні комбайни чекають на Вас!

Кому варто купити косметологічний комбайн до кабінету краси?

Косметичний комбайн потрібен у вашому кабінеті або бьюті-салоні, якщо:

 • Ви прагнете йти в ногу з часом і цінуйте високі технічні характеристики.
 • Простір обмежений, але ви не маєте наміру відмовляти собі та клієнтам у сучасних та ефективних процедурах.
 • Для вас у пріоритеті результативність та безпека кожного сеансу.
 • Ви знаходитесь на старті бізнесу та шукаєте інвестицію, яка дасть вам потужний поштовх до розвитку.
 • Ви, навпаки, вже давно у бізнесі, але хочете оптимізувати свою справу та підвищити показники успіху.
 • Мають намір розширити свою аудиторію та збільшити кількість постійних клієнтів.
 • Намагаєтеся активно розвиватися і відчуваєте, що вашому прейскуранту потрібні нові послуги. Але при цьому хочете використовувати лише одну платформу.

Яка ціна на косметологічний комбайн?

Співвідношення "ціна-якість"

Сучасний б'юті-ринок України пропонує безліч варіантів. Десятки виробників, сотні моделей — можна зовсім загубитися. Але, якщо придивитися, бренди-виробники поділяються на три категорії.

Для того щоб дізнатися реальну вартість на косметологічні комбайни почала визначтеся з виробником, у якого ви будете купувати прилад. Український ринок переповнений пропозиціями, але щоб обрати гідний бренд, слід звернути увагу на низку нюансів. Так, професійне обладнання представлене трьома основними ціновими сегментами:

Преміум — компанії зі світовим ім'ям, як яких сумніватися не доводиться. У них дотримані всі вимоги до апаратів, включаючи надійність, велику кількість функцій та сертифікацію. Проблема одна — вартість. Не кожен український косметолог може дозволити собі обладнання від всесвітньо відомих "гігантів". У його вартість включено націнку за бренд, утримання штату співробітників, оренду офісів та інші речі, які працюють на бренд, а не на вас. Переплачувати просто немає сенсу.

Азіатський ноу-нейм, або супербюджетні апарати — дешеві представники мас-маркету. Виглядають досить стильно завдяки копіюванню брендів зі світовим ім'ям. Купувати дешеве обладнання — поширена помилка серед новачків у косметології. Люди сподіваються таким чином заощадити, але проблем та ризиків із такими апаратами набагато більше.

Співвідношення ціна-якість для багатофункціонального косметоогічного обладнання

"Золота середина", до якої входить і Zemits. Це виконана на совість та презентабельна зовні продукція за доступну ціну. Підійде як для старту, так і досвідченим косметологам. Закриває потреби сучасних професіоналів. Для таких брендів запити покупця важливіші за саморекламу.

Адекватне співвідношення "ціна-якість" — ознака гарного апарату. Зверніть увагу на середній ціновий сегмент. Переконайтеся, що девайс включені всі потрібні функції, документи в порядку, і є можливість купити обладнання в розстрочку. І не забувайте про гарантійний термін.

Як апарат допомагає заробляти більше?

Чому новий апарат дає прибуток? Він притягує нову цільову аудиторію, якою були цікаві Ваші послуги раніше. Розширюючи свій прейскурант, ми можете надавати комплексні протоколи послуг, які, звичайно, коштуватимуть більше, ніж моно варіант.

Наприклад, розглянемо можливі протоколи, які можна провести з Zemits Verstand</a >:

 • “Anti-age”. Алмазна мікродермабразія + RF-ліфтінг + мезотерапія з індивідуально підібраною сироваткою.
 • “Зволоження в'ялості”. Ультразвукове чищення + RF-ліфтінг + сеанс кріотерапії + мезотерапія.
 • “Зменшення пігментації”. Алмазна мікродермабразія + мезотерапія на основі освітлювальної сироватки.
 • “Лімфатична стимуляція”. Ультразвукове чищення + вакуумний масаж + кисневе зрошення.
 • “Зволоження сухості”. Безін'єкційна мезотерапія з глибоко зволожуючими компонентами + кисневе зрошення.

Ми знаємо, що краще за будь-які слова завжди говорять цифри. Давайте розглянемо на прикладі окупності косметологічного комбайна Zemits Verstand. Його стандартна ціна – 59 000 гривень. Він поєднує у собі:

 • RF-ліфтінг
 • Алмазну мікродермабразію
 • Безин'єкційну мезотерапію
 • Електропорація зони під очима
 • Ультразвуковий скарбер
 • Вакуумну терапію
 • Кисневу мезотерапію
 • Кріотерапію

Розглянемо стандартні ціни на різні процедури:

 • Ультразвукове чищення - в діапазоні 300-500грн.
 • РФ-ліфтінг - 400-500грн.
 • Алмазна мікродермабразія - 300-500грн.
 • Мезотерапія - залежно від зони та апарату, на якому працює косметолог 900-2000грн.

</ >

Вибираємо косметологічний комбайн: на що звернути увагу?

Звертайте увагу на репутацію виробника. Це не обов'язково бренд зі світовим ім'ям, але популярність не завадить. Дізнайтесь, скільки років виробник знаходиться на ринку. Конкуренція у сфері косметологічного обладнання величезна — компанії з апаратами не належної якості просто не переживають перші п'ять років.

Другий нюанс — міжнародна сертифікація. Слідкуйте, щоб у девайса, який ви купуєте, був сертифікат FDA (Food And Drug Administration) або USFDA. Це один із головних контролюючих органів, що відрізняється жорсткими вимогами до якості. Також це єдина організація, яка має повноваження оцінювати косметологічні лазери та подібне обладнання.

Третя ознака благонадійного виробника — виставковий центр, шоу-рум та чим більше процедурних кабінетів — тим краще.

Zemits пропонує купити обладнання в салоні для будь-яких цілей без відчутного фінансового навантаження на бізнес. Безкоштовний тест-драйв та навчання, доставка в будь-який куточок України та безпроцентна розстрочка до ваших послуг. Скажіть “так” розвитку бізнесу разом із Zemits, і вдячні клієнти потягнуться до вас самі.

(255 оцінок, середня: 4.99 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!