+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Дарсонваль для обличчя

Сортування:

Косметологічна індустрія не стоїть дома. Все більшої популярності набуває спосіб терапії дарсонвалем. Однак, перш ніж призначати процедуру, необхідно добре розібратися з метою використання приладу. Отже, що таке "дарсонваль", чому так називається і навіщо він потрібен?

Дарсонваль - незамінний апарат у роботі кожного косметолога та must-have для догляду за шкірою в домашніх умовах. Такий компактний апарат стане в нагоді як у косметологічному кабінеті, так і для виїзних процедур. Дарсонваль використовують після будь-якого виду чисток, мікродермабразії, як частина комплексів, що омолоджують, процедур по догляду за шкірою голови, а також для самостійних процедур дарсонвалізації. Як вибрати та купити дарсонваль в Україні ви дізнаєтесь далі.

Дарсонваль від прищів – ефективний косметологічний пристрій. Дарсонвалізація особи ґрунтується на позитивному впливі струму на шкіру. Незважаючи на роботу зі струмами, дарсонвалізація особи є безпечною процедурою та застосовується в умовах салону та будинку. Використовуючи портативний та ергономічний дарсонваль, ви зможете усунути багато естетичних проблем шкіри. Дарсонваль сприяє підвищенню тугора шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, знімає подразнення та почервоніння, позбавляє прищів і є гарною профілактикою проти перших вікових змін шкіри.

Як працює апарат дарсонваль?

Апарат дарсонвалізації впливає на шкіру імпульсними струмами високої напруги та частоти. Методика застосування дарсонвалю в медицині, фізіотерапії, косметології, дерматології та трихології називається дарсонвалізацією. Розрізняють загальну та місцеву дарсонвалізацію. У косметології найчастіше використовується місцева дарсонвалізація. В апараті місцевої дарсонвалізації струми проходять через скляний вакуумний електрод. Вони активізують біохімічні обмінні процеси у дермі, покращують кровообіг, лімфодренаж. Його ефективність доведена часом, адже дарсонвалізація використовується ще з кінця ХІХ століття.

Ефективна методика дарсонвалізації дозволяє швидко та ефективно покращити стан проблемних ділянок шкірного та волосяного покриву голови, а також призупинити процеси старіння організму. Як і будь-яке інше процедуру, обличчя та волосся обробляються апаратом-дарсонвалем відповідно до прописаних в інструкції етапів. Електроди приладу можна розміщувати безпосередньо на шкірі, так і на невеликій відстані від неї. Хоча апарати щодо цієї процедури мають деякі особливості, результат практично ідентичний. При безконтактному впливі на шкіру пацієнт відчуває лише тепло та приємне поколювання. Такий метод краще використовувати при невеликих пошкодженнях шкіри та гематомах, а контактну дарсонвалізацію – ndash; у всіх інших випадках.

Конструкція приладу передбачає наявність 3-х сегментів: компактний генератор, трансформатор та електроди. Ринок косметологічного обладнання пропонує різні варіації насадок для Дарсонваля, що відрізняються лише формою:

 • гребінець (для терапії шкіри голови та волосся);
 • порожнинний електрод (для усунення прищів, гнійничків та запалення носових пазух);
 • кулькова насадка (для м'якого ковзання по шкірі обличчя, шиї та декольте);
 • грибоподібна (для опрацювання великих ділянок особи);
 • Т-подібна (для роботи з животом та хребтом).

Для чого потрібен апарат дарсонвалізації?

Дарсонвалізація має низку незаперечних переваг – ефективність, швидкість, цінова доступність та простота використання. Після проходження терапії відзначається такий ефект:

 • підвищення загального тонусу шкірного покриву, глибоке насичення поживними речовинами;
 • покращення циркуляції крові та насичення киснем шкірного покриву;
 • зниження набряклості, як і при лімфодренажному впливі;
 • швидке загоєння ран та запалень, що особливо актуально після проведення чищення та пілінгу;
 • розгладження зморшок;
 • нормалізація роботи сальних залоз, усунення сухості та лущення шкіри;
 • прискорене зростання волосся без лупи та жирності.

Корисність методики, розробленої французьким фізіологом незаперечна – вона стабілізує обмінні реакції у організмі, збільшує приплив крові, прискорює біохімічні процеси. Бактеріостатичну дію усуває такі проблеми, як неживість та сухість шкіри, розширені пори, вугрові висипання, виразкова хвороба, рубці та розтяжки.

Місцева дарсонвалізація використовується для:

 • терапія варикозного розширення судин;
 • усунення зморшок та шкірних складок.
 • боротьба з целюлітом;
 • терапія вугрової висипки;
 • покращення росту волосся.

Озон, що виділяється апаратом, знезаражує, підсушує і дезінфікує шкіру. Це і є принцип роботи дарсонваля, який виділяє цей апарат серед інших машин зі схожими функціями. Апарат для дарсонвалізації дозволяє проводити процедуру як контактно, так і безконтактно, при цьому обидва способи мають бактерицидну дію.

Безконтактний метод дарсонвалізації має на увазі переміщення електрода з невеликим повітряним зазором. Тобто, дарсонвалізація проводиться на відстані від 0,1-0,5 см до поверхні шкіри клієнта. Такий метод використовується при невеликих ушкодженнях шкірного покриву, гематомах, неврології та больовому синдромі. Іскровий розряд здійснює припікання та тонізує шкірні тканини. Контактна дарсонвалізація використовується у всіх інших випадках.

Який ефект після застосування дарсонвалю для шкіри та волосся?

 1. Відмінно дезінфікує шкіру, підвищує загальний тонус шкіри та сприяє глибшому проникненню активних речовин.
 2. Покращує мікроциркуляцію шкіри, живить тканини та постачає їм кисень. Завдяки лімфодренажному ефекту спадають набряки.
 3. Прискорює загоєння невеликих ран та запалень. У зв'язку з цим його часто використовують у самому кінці комплексу процедур, особливо після таких, як чищення та пілінг.
 4. Зменшує та запобігає появі зморшок.
 5. Нормалізує роботу сальних залоз та виділення себуму, бореться із сухістю та лущенням.
 6. Знижує чутливість больових рецепторів.
 7. Стимулює волосяні цибулини і, як наслідок, дозволяє прискорити ріст волосся і запобігти їх випаданню.
 8. Позбавляє лупи та жирності волосся.

Як правильно використовувати дарсонваль?

Застосування дарсонваля

 1. Перед процедурою необхідно повністю очистити обличчя від макіяжу засобом для вмивання та протерти хлоргексидином антисептичним препаратом.
 2. Дарсонвалізація шкіри голови, так і будь-якої іншої частини тіла проводиться тільки по сухій поверхні. Часто місце впливу "припудрюють" тальком або покривають марлею для легкого ковзання насадки як при контактному методі, так і при безконтактному.
 3. Процедуру на обличчі можна проводити як по чистій шкірі, так і по неальгінатній масці. При дарсоналізації шкіри голови жодні засоби не використовуються.
 4. Положення, насадка та схема роботи апаратом вибирається залежно від зони, що обробляється. Наприклад, використовуючи дарсонваль для волосся, апарат потрібно притискати до поверхні голови та проводити повільними рухами від лобової зони до потилиці. А при дарсонвалізації шкіри обличчя електрод переміщують круговими рухами від зони росту волосся до підборіддя та від середини носа до вух, по черзі з одного та іншого боку обличчя.
 5. По одній лінії рекомендується проводити від трьох до п'яти разів.
 6. Процедура завершується маскою та кремом, які відповідають вашому типу шкіри.
 7. Для видимих ​​результатів дарсонваль рекомендується проводити курси від 10 до 30 процедур, залежно від проблеми.

Дотримуючись легкого протоколу процедури, навіть фахівець-початківець з легкістю проведе ефективну дарсонвалізацію.

Основна мета використання приладу: досягнення ефекту ліфтингу та підвищення пружності шкіри. Загалом, дарсонвалізація покращує стан та загальний зовнішній вигляд шкіри у будь-якому віці (у тому числі й підлітковому). Після проходження курсу процедур дарсонвалізації, клієнт забуде про в'ялу шкіру, розширені пори та зморшки. Слід пам'ятати, що кілька процедур можуть тимчасово погіршити стан шкіри. Це може бути пов'язано з конструктивним перенастроюванням регенеративних властивостей дерми і в жодному разі не свідчить про шкоду дарсонвалізації. Щоб дати об'єктивну оцінку впливу електричних струмів на шкіру, пацієнту необхідно пройти повний курс терапії. Перерваний на проміжному етапі процес терапії не дозволить оцінити всі плюси та мінуси методики.

Здатність Дарсонваля оздоровлювати волосся і повертати їм красу вже давно науково доведена. Результат досягається за рахунок нормалізації стану волосяних цибулин та епідермісу, їх омолодження, зміцнення, знищення грибків та хвороботворних мікроорганізмів. Перед процедурою волосся необхідно ретельно розчесати та звільнити від металевих прикрас.

У комплектації апарату є спеціальна насадка на електрод у вигляді гребінця, нею здійснюють м'які та повільні рухи від чола до потиличної частини голови. Така методика імітує розчісування у напрямку зростання волосся, що покращує їх загальний стан та зовнішній вигляд, посилює блиск. Ефект від процедури буде максимально помітним, якщо під час проходження курсу процедур додатково використовувати різноманітні олії та сироватки для волосся.

Яка тривалість процедури дарсонвалізації?

Як користуватися дарсонвалем правильно та максимально ефективно? Апаратом можна впливати як безпосередньо торкаючись шкіри, так і безконтактно. Безконтактна дія передбачає наявність невеликого повітряного зазору між насадкою приладу та оброблюваною областю. Тобто, дія здійснюється з відстані приблизно 1-5 мм.

Для отримання стійкого та ефекту в середньому необхідно зробити 10-12 сеансів дарсонвалізації. Перед початком процедури обробіть рідиною, що містить спирт, електрод, залежно від обраної області впливу (обличчя, волосся, область шиї та ін.). Особливу увагу приділіть рівню сухості та чистоти поверхні шкіри та волосяного покриву.

Тривалість однієї процедури встановлюється фахівцем після аналізу стану епідермісу та того захворювання, яке пацієнт має намір подолати шляхом дарсонвалізації. В середньому вона займає 10-15 хвилин, але не більше 20 хвилин.

Хочете купити дарсонваль від прищів додому?

Купити дарсонваль від прищів – це обзавестися особистим домашнім косметологом. Таке обладнання є відносно недорогим і швидко себе окупить, оскільки вирішує багато проблем шкіри. Портативний дарсонваль для обличчя зручний та простий у використанні. Його застосування не викликає складнощів навіть у новачків. Достатньо впливати дарсонвалем на шкіру 10 хвилин на день.

Дарсонваль для волосся

Дарсонваль для зростання волосся – дуже ефективний метод. Дарсонвалізація часто використовується в трихології та при догляді за волоссям та шкірою голови в домашніх умовах. Погане кровопостачання, порушення обміну речовин перешкоджають правильному живленню волосся, внаслідок чого вони слабшають і випадають. Так як вплив дарсонваля прискорює обмінні процеси, покращує кровообіг шкірного покриву голови та регулює виділення шкірного себуму, він ефективно діє на волосяні фолікули та цибулини. У результаті впливу дарсонваля на шкіру голови, коріння волосся отримує досить поживних речовин і починає активно рости. Саме тому трихологи визначають дарсонваль для волосся – однією з найефективніших процедур.

Розчісування волосся дарсонвалем

Для дарсонвалізації волосся необхідна спеціальна насадка у вигляді гребінця. Найчастіше апарат дарсонваль вже має цю насадку у комплекті. У випадку, якщо її немає або пошкоджено, новий апарат купувати не потрібно, можна придбати насадку окремо.

Дарсонваль для волосся – це приголомшлива профілактика та вирішення багатьох проблем з волоссям як у жінок, так і у чоловіків. Дія приладу ґрунтується на методиці дарсонвалізації – вплив на шкіру слабким імпульсним струмом. Ефективність та чудові результати, яких можна досягти за допомогою даного обладнання, доведені багаторічним застосуванням.

Дарсонваль для росту волосся використовують як косметологи у професійних умовах, так і самостійно вдома. Позитивні явища дарсонвалізації полягають у посиленні кровообігу та лімфотоку, підвищенні здібностей регенерації шкіри, нормалізації вироблення шкірного сала. Струми дарсонваля допомагають зволожувати алопецію (облисіння), прискорити ріст волосся і збільшити його обсяг.

Купити дарсонваль для росту волосся – рішення про яке ви не пошкодуєте

Купити дарсонваль для зростання волосся – рішення, яке сприятливо позначиться на стані вашого волосся. Дарсонваль не тільки прискорить зріст, але й зміцнить волосся зробить його здоровішим. Апарат дуже простий у застосуванні і не викликає труднощів навіть у новачка. Достатньо приділяти процедурі 15 хвилин вільного часу, 3-5 разів на місяць. Використовувати його можна для боротьби з іншими проблемами шкіри обличчя і тіла. Підібравши насадку, ви зможете проводити дарсонвалем профілактику целюліту, підвищити еластичність шкіри, вирівняти колір обличчя, позбутися запальних процесів та комедонів.

Види насадок для дарсонваля

Насадки для дарсонваля - це порожні скляні електроди, в яких розряджений або повністю викачається повітря. Залежно від проблеми застосовують різні електроди:

 • Грибовидний електрод - одна з найбільших діаметрів насадок, підходить для шкіри обличчя і тіла;
 • Пелюсточний електрод - чудово підходить для роботи по обличчю та шиї;
 • Гребешковий електрод або "гребінець дарсонваль" - призначений для дарсонвалізації шкіри голови;
 • Порожнинний електрод - пряма насадка для порожнин вуха/горла/носа, вагінальних процедур та точкової обробки шкіри;
 • Коагулюючий електрод - насадка для усунення запальних елементів.

Переваги дарсонвалізації

Процедура дозволяє ефективно усунути такі проблеми:

 • забиті місця та гематоми;
 • целюліт, зморшки, в'ялість шкіри;
 • псоріаз, себорею, лупа, лишай;
 • рубці та розтяжки;
 • варикоз;
 • гнійнички, запальні інфільтрати;
 • вугровий висип, розширені пори, підвищена сальність шкіри;
 • нездоровий вигляд та блідий колір шкіри, почервоніння носа та інші проблеми.

Як результат проведення дарсонвалізації помітно покращується живлення тканин, загальний стан венозної та лімфатичної систем, зростає тонус артеріальних стінок. Шкіра омолоджується та очищається.

Недоліки дарсоналізації

Сам процес дарсонвалізації можна проводити як у спеціально обладнаному косметологічному кабінеті, так і в домашніх умовах. Безумовно сам процес і фізичний вплив, що його супроводжує, не властиві нашому організму. Досить агресивна форма випромінювання не є нормою для тканин та органів, а тому не може бути абсолютно безпечною.

До фізичних явищ, які також можуть викликати побічний ефект, відносяться не тільки самі електричні імпульси, але й тепло, ультрафіолетове випромінювання, озон і азот, що супроводжують їх, що виділяються під час виникнення електричних розрядів.

Перед початком роботи з апаратом варто уважно вивчити протипоказання, щоб уникнути загострення існуючих проблем і зробити ефект від процедур максимально стійким і довгостроковим.

Рекомендації до використання дарсонваля

Принцип дії апарату для дарсонвалізації ґрунтується на розряді, що виникає між поверхнею шкірного покриву та електродом апарату. В'ялість та провисання в'янучої шкіри, зморшки, розтягнуті пори є явним приводом звернутися до фахівця для проведення дарсонвалізації. Крім того, процедура показана за:

 • наявність бородавок;
 • різних судинних патологіях;
 • ламкості та витончення волосся і вій, а також при їх випаданні;
 • ознаки себореї на обличчі та шкірі голови;
 • розтяжки та целюліт.

Протипоказання до застосування дарсонваля

Перед початком терапевтичного сеансу фахівець із медичною точністю визначить, чи можна саме вам здійснювати процедуру з використанням апарату Дарсонваль, чи рекомендується утриматися. Існує ряд протипоказань, наявність яких має на увазі відмову від всіляких електричних втручань у роботу організму:

 • психічні та психологічні розлади у гострій формі;
 • індивідуальна непереносимість електричного розряду;
 • вагітність на будь-якому триместрі;
 • проблеми згортання крові, серцево-судинна недостатність;
 • усі види онкологічних захворювань;
 • доброякісні пухлини;
 • епілепсія;
 • гіпертрихоз;
 • тромбофлебіт;
 • лихоманки різних стадій;
 • туберкульоз.

Загалом терапевтичні властивості такої методики можуть стати в конкурентну боротьбу з різноманітними процедурами та масажем у косметологічному кабінеті. Користуватись усім спектром функціоналу дарсонваля можна і в домашніх умовах. Однак невміле поводження з апаратом і недотримання запобіжних заходів можуть завдати шкоди організму у вигляді опіків, зміни кольору шкіри, збільшення пігментації або посилення вже існуючих патологій. Тому важливо, щоб процедуру проводив фахівець.

Як вибрати апарат дарсонваль?

Апарати дарсонвалізації, як і будь-які інші косметологічні апарати, бувають стаціонарними та портативними, а також можуть бути частиною косметологічного комбайна. Найбільш зручні та поширені моделі дарсонваля – портативні. Ними користуються як професійні косметологи по всьому світу, так і ті, хто звик доглядати свою шкіру вдома.

Дарсонвалі відрізняються виробником, кількістю насадок у комплекті та упаковкою (сумка для транспортування або звичайна коробка). Апарат дарсонваль у сумці – це найкраще рішення для виїзних косметологів. Такі сумки оснащені спеціальними кріпленнями для насадок, щоб вони не пошкодилися у процесі транспортування.

Окрім перерахованих вище варіантів, компанія Venko пропонує придбати такі набори для догляду за шкірою в домашніх умовах і в салоні, як ультразвуковий скрабер+дарсонваль. Цей набір користується популярністю, тому що дозволяє забезпечити повний професійний догляд за шкірою.

Де купити дарсонваль?

На сайті компанії Venko – це зробити можна легко та швидко! Купити дарсонваль для волосся в Києві також можна у виставковому залі на проспекті Степана Бандери 6. Тут ви знайдете різні апарати дарсонвалізації, дарсонваль професійний та для додаткового використання, зокрема дарсонваль Корона для голови та насадки для дарсонваля Корона. Покупцям надається можливість перевірити на міцність, порівняти та вибрати найкраще обладнання.

Разом з апаратом, у Venko ви також отримуєте:

 • обслуговування в сертифікованому сервісному центрі
 • довгу гарантію на апарат - до 18 місяців,
 • навчання для 2 ваших фахівців. На навчанні розкажуть як використовувати апарат, продемонструють його роботу та дадуть відповідь на всі запитання.
(13 оцінок, середня: 5 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!