+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати електропорації

Сортування:

Апарат електропорації впроваджує до 70% активної косметики без голок та ін'єкцій. Надайте Вашим клієнтам безболісний косметологічний догляд за обличчям і тілом.

 

Апарат для електропорації

 

Апарат для електропорації - єдиний спосіб впроваджувати через епідерміс до 70% речовини без голок і неприємних відчуттів. За допомогою електропорації створюється депо речовини у глибоких шарах шкіри. Шляхом елекропорації можна впроваджувати будь-які коктейлі, не прив'язуючись до заряду або розміру молекули.

Електропорація

 

Електропорація - процедура, що заслужила Нобелівську премію. Апарати електропорації прості, а магазин Venko надає безкоштовне навчання Ваших косметологів. Надавати професійну та якісну процедуру досить легко, навчений косметолог у вас вже є, залишається витратний матеріал, адже залежно від бажання клієнтів Вам буде потрібна різна косметика. Не забувайте, що без хорошої косметики косметологічна процедура може не мати належного ефекту. Робіть своїх клієнтів задоволеними! Зверніть увагу, що Ви можете особисто побачити роботу кожного з апаратів електропорації. Для цього відвідайте наш виставковий зал косметологічного устаткування. Чекаємо На Вас!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!