+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Косметологічні апарати Для Тіла

Питання корекції фігури є дуже актуальним для багатьох жінок, а іноді й для чоловіків. На жаль, не завжди виснажливі фізичні вправи та дотримання правильного раціону допомагають позбавитися ненависних сантиметрів на талії, стегнах та інших зонах тіла. Для приведення тіла в бажаний стан та позбавлення від зайвих жирових відкладень було розроблено обладнання для корекції фігури.

Косметологічні апарати допомагають доставити активні речовини вглиб шкіри, а також впливати на них для більш ефективної боротьби з жировими клітинами, поліпшення кровопостачання та вирішення багатьох інших проблем.

Що таке апарат для корекції фігури та показання для процедури

Устаткування для корекції фігури є спеціалізованою технікою для ефективного впливу на організм. З його допомогою можна вирішити низку косметологічних та медичних проблем.

Апаратні методики корекції фігури виключають оперативне втручання, а результат у багатьох випадках перевищує всі очікування клієнта і може бути порівняним із пластичною хірургією.

За допомогою апаратного впливу можна:

Супутнє застосування обгортань та спеціальних кремів дозволяє посилити ефект від проведення процедур апаратної корекції фігури.

Протипоказання апаратної корекції фігури

Апаратну корекцію фігури не можна застосовувати, якщо клієнт має такі проблеми:

Види апаратів для корекції фігури

Серед обладнання для корекції фігури виділяють:

Апарати пресотерапії

Пресотерапія є інноваційною методикою боротьби із лишньою вагою та целюлітом. В основі процедури закладено вплив на лімфатичну систему у вигляді стисненого повітря з використанням спеціального корсетного костюма. Пресотерапія забезпечує ефективний дренаж тканин та релаксуючий ефект. Результатом стає підтягнута шкіра, відсутність складок без пошкоджень покривів шкіри.

Апарати LPG-масажу

LPG-массаж орієнтований на боротьбу з целюлітом та підвищення тонусу шкіри. В основі методики лежить вібрація, розминання жирових тканин та вакуумна вентиляція. Процедура виконується за допомогою моторизованих роликів. вони закріплені у спеціальної насадці, маніпулі. Це дозволяє посилити ліполіз, зменшити обсяги тіла та позбутися надлишків жирових клітин.

Апарати для кавітації

В основі методики закладено вплив на небажані жирові відкладення низькочастотними ультразвуковими хвилями. Вони провокують розрідження, розщеплення та виведення жиру з організму. Кавітація допомагає боротися з целюлітом та лишньою вагою.

Апарати для кріоліполіз

Принцип кріоліполізу полягає у впливі на жирові відкладення низькими температурами. Шкірно-жирові складки розміщуються між спеціальними аплікаторами та охладжуються до 5 градусів Цельсія. Це призводить до кристалізації жирів, руйнування адипоцитів та позбавлення від обсягів жирових тканин до 25 відсотків.

Ліполазери

В основі методики лежить вплив на жирові клітини низькоінтенсивним терапевтичним лазерним випромінюванням. Це призводить до розрідження та розщеплення жирових клітин з подальшим їх виведенням з організму природним способом. Кількість жирових тканин зменшується, як і об'єми тіла.

Апарати вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж виконується спеціальними насадками, що створюють вакуум. він втягує шкіру, а ролики виконують антицелюлітний масаж на оброблюваній ділянці. Це дозволяє досягти ліфтинг-ефекту, зменшити масу тіла, позбутися целюліту. Вакуумна терапія у свою чергу проводиться за допомогою впливу вакууму через спеціальні насадки на шкірні покриви. Це ефективний спосіб боротьби з целюлітом.

Апарати міостимуляції

В основі методики міостимуляції закладено вплив на шкірні покриви та м'язи мікроімпульсів. Такий спосіб впливу допомагає підвищити м'язовий тонус, позбутися небажаних жирових відкладень, повернути шкіру еластичність та пружність, сформувати гарний рельєф м'язів, боротися з провисаннями.

Інфрачервона терапія

Вплив інфрачервоного випромінювання допомагає глибоко впливати на шкірні покриви, внаслідок чого покращується мікроциркуляція крові в судинах, клітини насичуються кислородом, стимулюється синтез еластину та колагену. Результатом стає підвищення пружності шкіри, зникнення целюліту, що починає стадії варикозу.

Чому вигідно купувати апарати для корекції фігури у компанії Venko

Серед великої різноманітності косметологічного обладнання дуже важливо вибрати правильний апарат для корекції фігури. Він повинен не тільки мати розумну ціну, але й якісно виконувати зазначені функції, що дозволить майстру та клієнту отримати результат від процедури корекції фігури.

Компанія Venko пропонує широкий вибір косметологічного обладнання від провідних світових виробників. У нашому каталозі представлений широкий асортимент апаратів для корекції фігури із застосуванням різноманітних методик. Вся продукція сертифікована та відповідає міжнародним нормам та стандартам якості.

Наші клієнти отримують:

Купити косметологічне обладнання для корекції фігури В Україні швидко і легко ви можете в інтернет-магазині Venko, а купити апарати для корекції фігури в Києві краще після після попереднього відвідування шоу-руму, розташованого біля метро Почайна. Ми дбаємо про своїх клієнтів і намагаємось зробити цей світ кращим. Замовлення обладнання в нашому магазині займе лише кілька хвилин – зв'яжіться з нами зручним для вас способом і вже за кілька днів отримайте апарат для корекції фігури за вказаною адресою.

Апарат для корекції фігури

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!