Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати для корекції фігури

Апарат для корекції фігури – вигідна інвестиція. Дане обладнання повинен мати кожен салон краси або бюьті центри, адже процедури корекції є одними з найбільш популярних. Апаратні методики корекції тіла користуються великим попитом – оскільки не вимагають жодних фізичних зусиль. Це і підкуповує багатьох жінок, що бажають схуднути.

 

Купити обладнання для корекції фігури в салон краси

 

Якщо Ви вирішили купити апарат для корекції фігури, вам слід обрати, за якою методикою ви будете працювати. Сміливо телефонуйте до нашого кол-центру, якщо вирішили придбати апарати для корекції фігури у ваш салон або хочете отримати консультацію з вподобаної моделі будь-якого апарату. Залишайте заявку, якщо не маєете можливости зателефонувати – наші менеджери зв'яжуться з Вами, щоб уточнити терміни доставки і умови оплати. Деякі косметологи вважають за краще купити апарати для корекції з декількома функціями, щоб пропонувати клієнтам комплексні процедури.

 

Апарат для корекції фігури – великий вибір за доступною ціною

 

Кожен апарат для корекції фігури розроблений за унікальними технологіями, які дозволять косметологам ефективно боротися з недоліками фігури своїх клієнтів. Наприклад, процедура з апаратом ультразвукової кавітації дозволить зменшити жирові об'єми Ваших клієнтів, а курс процедур з обладнанням для лімфодренажу – відмінний варіант для лікування целюліту. Кожну процедуру можна проводити в комплексі з іншими. Практично кожен курс процедур корекції тіла краще поєднувати з лімфодренажем. Також, швидке зменшення жирових відкладень може призвести до обвисання шкіри, тому ви можете придбати апарат для корекції фігури не тільки з кавітацією, але і з RF ліфтингом для підтяжки і омолодження шкіри.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!