Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Коагулятори

Товари категорії Коагулятори:

Сортування
Вигляд
Діатермокоагулятор косметологічний Spot 2010 | Venko
Под заказ 2-3 дня
Діатермокоагулятор косметологічний Spot 2010 90876 Коагулятори

Ціна:

5 550 грн

Всього товарів: 1

Коагулятор косметологічний – необхідне обладнання в кабінеті естетичної косметології. Тільки електрокоагулятор дозволить швидко і безпечно видалити доброякісні новоутворення у Ваших клієнтів (наприклад, папіломи і бородавки).

 

Електрокоагулятор

 

Купити косметологічний коагулятор Ви можете після оформлення заявки на нашому сайті Venko. Це стане правильним рішенням для будь-якого косметолога, адже коагуляція - досить цікава процедура -багато хто хоче позбутися від обридлої папіломи або родимки. Якщо Ви хочете дізнатись детальніше про будь-яку модель електрокоагулятора – телефонуйте нашим менеджерам або просто відвідайте виставковий зал у Києві.

Коагулятори

 

Коагулятор точково впливає на проблемну зону змінним високочастотним струмом, що контролюється косметологом. До речі, тільки коагулятор косметичний після процедури не залишає на шкірі жодних рубців і шрамів. Після процедури з таким коагулятором шкіра не травмується, а на оброблюваній зоні утворюється тонка скоринка, під якою починає утворюватися новий епітелій. Через тиждень вона просто зникає, не залишаючи слідів від проведеної процедури. Високочастотний електричний струм, який генерує коагулятор під час роботи, нагріває оброблюване новоутворення, тим самим випалюючи його зсередини.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!