+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарат Zemits Bionexis Pro для вакуумно-роликового масажу та кавітації

АРТИКУЛ: 80028

за ціною:

502 000 грн

470 000 грн

Купити Розстрочка Тест-Драйв

 • Система вакуумно-роликового масажу та кавітації Bionexis Pro від відомого американського виробника Zemits є новим професійним апаратом для корекції проблемних ділянок фігури та підтяжки шкіри обличчя, у комплектації 4 ергономічні насадки.
 • В апараті поєднується одночасно 5 результативних технологій — ідеальна синергія для усунення з жирових відкладень та покращення зовнішнього стану шкірного покриву за допомогою: вакуумної дії, механічної дії, RF-прогріву, LED-світлового випромінювання та ультразвукової кавітації.
 • Налаштування параметрів процедури легко виконується через екран маніпули.
 • ТОП-процедура США з 2018 року — послуга користується великим попитом серед моделей та знаменитостей у Каліфорнії.
 • Придбання апарату для вакуумно-роликового масажу та кавітації Bionexis Pro — стане вигідною інвестицією у власний бізнес! На ефективні процедури, що коригують фігуру, завжди буде попит!

Дивіться огляд апарату Zemits Bionexis Pro

Реальний кейс корекції фігури з апаратом, результати через місяць комплексної роботи:

Технології

 • Наявність збалансованої синергії п'яти технологій зможе вивести на новий рівень роботу будь-якого салону! Це допомагає не лише зовні впливати на проблемні ділянки, а й відновлювати сполучні тканини, покращувати внутрішньоклітинний метаболізм та піднімати рівень кисню у всьому організмі.
 • Завдяки сучасному ергономічному апарату схуднення стає легким та комфортним як для клієнтів, так і для косметологів. Основною метою апарату для вакуумно-роликового масажу є ефективне зниження кількості жирових відкладень та зменшення целюліту.
 • Bionexis Pro відрізняється від інших подібних апаратів на ринку комфортністю та результативністю.
 • Важливою перевагою процедур за допомогою Bionexis Pro стане повний комфорт для клієнтів. У порівнянні з більш простими моделями, величезною перевагою Bionexis Pro є надзручні маніпули та паралельний прогрів тканин, що знаходяться на різній глибині. Мінімальні болючі відчуття та максимально помітний результат.

Комплектація

Zemits Bionexis Pro укомплектований 4 ергономічними маніпулами з екраном налаштування процедур:

 • Велика вакуумно-роликова насадка для тіла з RF-ліфтингом. Здійснює боротьбу з целюлітом, лімфодренажним масажом великих ділянок тіла, наприклад, стегон, сідниць, живота.
 • Насадка для вакуумної (сфокусованої) кавітації. Можна використовувати на великих ділянках.
 • Середня вакуумна насадка для тіла з RF-ліфтингом. Використовують для контурування невеликих ділянок: руки, спина, гомілки.
 • Вакуумна насадка для обличчя з RF-прогрівом. Використовують для того, щоб підтягнути шкіру обличчя та зону навколо очей.

Технології

Zemits Bionexis Pro поєднує в собі 5 найбільш ефективних методик для покращення фігури та усунення целюліту:
1. Вакуумний масаж
За допомогою маніпули для вакуумного масажу чиниться негативний тиск на необхідні ділянки шкіри, що провокує «перетирання» жирових клітин між собою Таким чином відбувається стимуляція активного кровообігу та лімфоструму, виявляється посилена дія на проблемні зони. Методика допомагає прискорити виведення зайвих рідин, токсинів та сприяє зменшенню обсягів жирових відкладень протягом короткого проміжку часу.
2. Механічне вплив за допомогою роликів
Механічною роликовою маніпулою здійснює старанне масування сполучної жирової тканини . Така дія допомагає прискоренню кровообігу і також розганяє лімфу. У результаті відбувається вирівнювання рельєфу, шкірний покрив стає гладким та пружним.

3. RF-ліфтінг
Завдяки RF-прогріву шарів шкіри до 10-15 мм швидше розщеплюються тригліцериди. Він сприяє скороченню колагенових волокон та стимулюванню створення нових. Методика допомагає підтягнути старі ділянки шкіри, роблячи їх знову пружними.

4. LED-прогрів
Апарат оснащується LED-світлодіодом, який допомагає підтягнути в'ялі та нееластичні ділянки, прогріваючи глибокі шари. Завдяки енергії світла стимулюється насичення організму кисню, інертні молекули води стають незалежними молекулами. Вплив на проблемні ділянки здійснюється як зсередини, і зовні. Клієнти отримають гарну, пружну та здорову шкіру.

5. Ультразвукова кавітація з вакуумним масажем
Дана функція дозволить зменшити витрати часу на процедуру для одного відвідувача вдвічі. Все завдяки інноваційній маніпулі, за допомогою якої виконується вакуумний масаж та ультразвукова кавітація.

Коли ультразвук впливає на жирові клітини, у них з'являються бульбашки (це і називається ефектом кавітації), які надалі відокремлюються від клітин і виводяться з організму природним чином.

Одночасно з кавітацією проводиться лімфодренажний масаж, він зазвичай робиться після завершення процедури. З Zemits Bionexis Pro дві процедури можна проводити одночасно, що скорочує час на виконання процедури вдвічі.

Як збільшити ефективність процедур

 

Для покращення результатів рекомендується використання масла для вакуумного масажу Zemits DazzleSkin.

Застосування легкої поживної олії DazzleSkin, зробленої на рослинній основі, збагаченого вітамінами та поживними речовинами, зробить масаж комфортним, надасть здорового вигляду шкіри. Вона стане значно м'якшою і приємнішою на дотик. Після олії не залишається жирних плям, його не потрібно змивати. Зате шкіра стане шовковистою та гладкою.

Завдяки олії аргани, олії мигдалю та виноградних кісточок у складі — Цей продукт є доглядовим засобом класу люкс. Цілком натуральні компоненти роблять Zemits DazzleSkin придатним для шкіри будь-яких типів. Шкірний покрив делікатно зволожується і насичується різноманітними корисними речовинами. Крім того, при використанні масла не забиваються фільтри апарату та значно покращується ковзання.

Гель-провідник для кавітації Zemits UltraGelic

Zemits UltraGelic - апаратний гель для кавітації, який піклується про шкіру ваших клієнтів!

До його складу входить:

 • Гліцерин.
 • Пропандіол.
 • Аргінін.

 

Переваги гелю:

 • Забезпечує високу точність та ефективність процедури.
 • Захищає шкірний покрив.
 • Підтримує безперервний контакт маніпули зі шкірою та не пропускає повітря.
 • Проводить ультразвукові хвилі у глибокі шари шкіри.
 • Безпечний для шкіри, не викликає алергічних реакцій.
 • Водорозчинний, легко змивається.
 • Має приємний аромат.

Результати після процедури на апараті Bionexis Pro

 

Фото 1 до та після процедури на апараті Zemits Bionexis Pro

Фото 2 до та після процедури на апараті Zemits Bionexis Pro

Фото 3 до та після процедури на апараті Zemits Bionexis Pro

Дивіться відгуки апарату Zemits Bionexis Pro

Технічні характеристики

Напруга: 200-240 В, 50-60 Гц
Потужність RF: ≤50 W, 10 Вт Гц
Потужність випромінювання: ≤ 5-20 Вт
Тиск вакууму: 30-95 кПа
Дисплей: 8 "LCD touch screen"
Розміри в коробці (L / W / H) глибина, ширина, висота: апарат -  59*55*122 см
ручки -  62*53*34 см
Вага N.W – netto, G.W – gross: апарат - N.W - 40 кг, G.W - 65 кг
ручки - N.W - 10 кг, G.W - 17 кг
Розміри апарату без коробки (L / W / H) глибина, ширина, висота: 40*36(80)*122(150) cм
-->

Апарат Zemits Bionexis Pro для вакуумно-роликового масажу та кавітації

АРТИКУЛ: 80028

за ціною:

502 000 грн

470 000 грн

Купити Розстрочка Тест-Драйв

Дізнайтесь більше про можливість апарату Zemits:

 • Можливості апарату
 • Області застосування
 • Окупаемость и ROI
 • Формат навчання Вашого косметолога
 • Гарантійна та постгарантійна підтримка
 • Можливості маркетингової та технічної підтримки
Відгуки (25)

Жанна 20.01.2022 15:13

Отличный во всех отношениях. Пять умных технологий для вакуумно-роликового воздействия и ультразвуковой кавитации. Управление интуитивно понятное, а дизайн привлекает к себе внимание. И настройки можно менять прямо на экране манипулы. И полный комфорт для клиентов!

Лариса 15.01.2022 14:31

Протоколы аппарата Bionexis Pro рассчитаны как на пышек, так и на худышек, и на девушек со средним телосложением, которые хотели бы не только похудеть, но и разогнать кровообращение, избавиться от целлюлита. Кроме вакуумно-роликового массажа, в нем предусмотрена и ультразвуковая кавитация, которая замечательно расщепляет жировые клетки и позволяет худеть быстро и без вреда для здоровья. Управляться и с интерфейсом, и с манипулами аппарата удобно и просто, как будто работала на нем всю жизнь. Кроме того, понравились условия рассрочки Zemits и отношение к клиенту.

Елена 05.01.2022 16:37

Одна из самых полезных инвестиций в мой бизнес. Стройные и подтянутые формы никогда не выйдут из моды, и bionexis pro - легкий способ их создать. Каждая насадка, от большой вакуумной для тела, до маленькой вакуумной для лица тщательно продумана, чтобы косметологу было удобно работать. Довольна и всем рекомендую.

Люба 28.12.2021 18:19

Я теперь вообще не понимаю, как без него обходятся в салонах аппаратной коррекции фигуры)) Кроме того что он результативный -- худеть девочки начинают почти сразу, он очень практичный. Экран большой, четыре разных манипулы. В салоне смотрится стильно, не громоздкий, элегантный дизайн. А сочетание вакуумно роликового массажа, кавитации и рф - как всегда звездная классика.

Мария 27.11.2021 15:11

Работаю и кайфую. Чаще всего в ходу большие насадки. вакуумно ролековая и с кавитацией. Самый простой и ленивый способ побороть лишний жир. Помогает при дряблой коже. Дизайном и обслуживанием довольна.

Вера 11.11.2021 16:34

Этот аппарат кавитации и вакуумно-роликового массажа не только хорош в своем деле коррекции фигуры, но и эргономично спроектирован под комфорт мастера, который с ним работает. Легко перемещать, благодаря колесикам, места много не отнимает - скромно стоит себе в уголке, когда процедуры закончены. Параметры процедуры настраиваются прямо на экране манипулы

Виктория 13.11.2021 11:47

Функционал классический - вакуумно-роликовый массаж + ультразвуковая кавитация, работает эффективно. Удобно перемещать благодаря стойке на колесиках.

Марта 03.11.2021 14:20

Инвестиция себя полностью оправдала — много счастливых клиенток, посещаемость салона стала выше. Чаще всего в работе крупная массажная насадка с кавитацией, проработка подкожного жира настолько интенсивная, что он начинает таять уже с первых процедур.

Алена 27.10.2021 11:18

Топ-устройство для борьбы с лишним весом и дряблостью кожи. Все насадки очень эргономичны, легко лежат в руке и ими комфортно пользоваться. Даже большая вакуумно-роликовая насадка, несмотря на кучу функций, легкая и удобная. Тут есть все необходимое для формирования красивого силуэта: вакуум, ролики, рф-прогрев и инфракрасный свет, LED-терапия. Профессиональная модель Бионексиса нравится мне также мощной ультразвуковой кавитацией, функцией интенсивного массажа (проще и эффективнее, чем ручной).

Алина 20.10.2021 12:04

Все преимущества вакуумно-роликовой и рф технологии собраны в одном аппарате. Большая манипула самая любимая в работе)) С ней удобно и результат становится виден быстро.

Катерина 16.10.2021 13:10

Ой да! Тут вот пишут про экран на самой манипуле, это и правда очень удобно. Но главное достоинство все-таки в комбинации кавитации, рф лифтинга и вакуумно-роликового массажа: эти процедуры отменно дополняют друг друга, формируя стройный и выразительный силуэт.

Оля 29.09.2021 11:01

не только аппарат, но полное сопровождение от Земитс: фоточки, посты, обучение, видео, сторис. Супер комплекс для удачной работы.

Ирма 01.10.2021 12:56

Больше не приходится делать массаж вручную, вакуум и ролики справляются сами. Спасибо вам за облегчение работы.

Кристина 13.09.2021 14:42

рф лифтинг, led прогрев и лимфодренаж это идеальное трио для скульптурирования идеальной фигуры. Новый уровень ухода за телом, который всегда окупается и приносит очень заметные плоды.

Аня 03.09.2021 11:26

То, что можно настраивать режимы прямо на дисплее манипулы, такой кайф. Переключаешься не отвлекаясь и не отходя от клиента, вроде мелочь, а экономит кучу времени и сил. Сама система очень выносливая, и привлекательный дизайн. Рекомендую к покупке.

Карина 17.08.2021 11:46

Выносливый, отлично укомплектованный аппарат с полным пакетом маркетингового сопровождения. Земитс как всегда на высоте. То, что нужно профессионалу. Клиенты одобряют, а когда они счастливы — счастлива и я.

Діана 22.07.2021 12:14

Крутий комплекс, 5 технологій в одному апараті. Придбала в розстрочку.

Оля 13.07.2021 12:12

Манипула 5 в 1 работает лучше всего, она же и самая большая.

Юлия 28.06.2021 20:44

4 манипулы, мощный, устойчивый основной блок + отличный пакет сопровождения. Очень результатвные методики для развития салона, клиенты рады новым услугам.

Тая 14.06.2021 18:45

Только купила, но благодарю команию Земитс за такое обслуживание, к тому же дали целый комплекс бонусов.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!