+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарат вакуумно-роликового масажу і кавітації Zemits Bionexis Pro

АРТИКУЛ: 80028

по цене:

299 000 грн

 • Нова система вакуумно-роликового масажу та кавітації Bionexis Pro від американського бренду Zemits — це професійне обладнання для корекції фігури та підтяжки обличчя з 4 ергономічними насадками. Апарат має просте управління завдяки сенсорному LCD-екрану, стильний дизайн та сучасну систему охолодження
 • Апарат поєднує в собі відразу 5 технологій — ідеальну синергію для боротьби з жировими відкладеннями та поліпшенням зовнішнього вигляду шкіри: вакуумний вплив, механічний вплив роликами, RF-прогрів, LED-світлове випромінювання та ультразвукову кавітацію.
 • Налаштуйте параметри процедури прямо на екрані маніпули.
 • ТОП методики США з 2018 року — улюблена процедура зірок та моделей в Каліфорнії.
 • Купити апарат вакуумно-роликового масажу та кавітації Bionexis Pro — вигідно інвестувати в розвиток бізнесу найпопулярніші процедури корекції фігури, на які завжди є попит!

Технології

Збалансована синергія 5 технологій — це новий рівень моделюючих протоколів! Це не тільки зовнішній вплив на проблемні зони, але й відновлення сполучних тканин, прискорення внутрішньоклітинного метаболізму та підняття рівня кисню в організмі.

Ергономічний апарат нового покоління перетворює схуднення в легку та комфортну процедуру як для клієнта, так і для косметолога. Це апарат для вакуумно-роликового масажу, основна мета якого — якісне зменшення кількості жирових клітин та зон целюліту.

Комфорт та ефективний результат — ось що відрізняє Bionexis Pro від інших апаратів на ринку.

Важлива перевага процедури Bionexis Pro — це її абсолютний комфорт для клієнтів. У порівнянні з простішими апаратами Bionexis Pro виграє в рази коштом понад зручних маніпул та паралельного прогріва тканин на різній глибині. Мінімум больових відчуттів — максимум результату.

Комплектація

Zemits Bionexis Pro оснащений 4 ергономічними маніпулами з екраном налаштування процедур:

1. Велика вакуумно-роликова насадка для тіла (вакуум, ролики, RF-прогрів, LED-терапія). Підходить для боротьби з целюлітом, лімфодренажного масажу на великих ділянках тіла, таких як стегна, сідниці, живіт.
2. Велика вакуумна насадка для тіла з ультразвуковою кавітацією. Для великих ділянок тіла з жировим прошарком.
3. Середня вакуумно-роликова насадка для тіла (вакуум, ролики, RF-прогрів, LED-терапія). Для контурування тіла та невеликих ділянок тіла: рук, спини, гомілок.
4. Вакуумна насадка для обличчя з RF-прогрівом. Для ліфтингу та підтяжки шкіри обличчя й зони навколо очей.

Технології

Zemits Bionexis Pro — це поєднання 5 найрезультативніших методів для корекції фігури та боротьби з целюлітом:

1. Вакуумний масаж
Маніпула для вакуумного масажу чинить негативний тиск на обрану ділянку шкіри, буквально "перетираючи" між собою жирові клітини. Такий вплив стимулює активний кровообіг та лімфоток в тканинах, подвійно діючи на проблемну зону. Методика прискорює виведення зайвої рідини, токсинів і здатна зменшити об’єми жирових відкладень за короткий проміжок часу.

2. Механічний вплив роликами
Механічна роликова маніпула працює старанно масажуючи сполучну жирову тканину. Така опрацювання прискорює кровообіг та розганяє лімфу. В результаті вирівнюється рельєф, шкіра стає гладкою й пружною.

3. RF-ліфтинг
RF-прогрів всіх шарів шкіри до 10-15 мм прискорює процес розщеплення тригліцеридів. Він також скорочує колагенові волокна та стимулює створення нових. Технологія підтягує в'ялу шкіру, повертаючи їй пружність.

4. LED-прогрів
Апарат оснащений LED світлодіодом. Світло підтягує в'ялу та нееластичну шкіру, прогріваючи глибокі шари. Енергія світла стимулює підвищення рівня кисню в організмі, перетворюючи інертні молекули води в незалежні молекули.
Це вплив як зсередини, так і зовні на проблемну ділянку. Клієнтів чекає гарна, пружна та здорова шкіра.

5. Ультразвукова кавітація з вакуумним масажем
Тепер ви будете витрачати у два рази менше часу на процедури для одного клієнта з інноваційною насадкою вакуумного масажу та ультразвукової кавітації! Ця методика ефективно руйнує жирові клітини. Під впливом ультразвуку в жирових клітинах виникають бульбашки (ефект кавітації), які згодом відокремлюються від клітини та виводяться з організму.

Кавітація проводиться тільки разом з лімфодренажним масажем, який зазвичай проводять після процедури. З Zemits Bionexis Pro ви можете проводити ці процедури одночасно, скорочуючи тим самим час сеансу у два рази.

Як поліпшити результати процедур

Для кращих результатів ми рекомендуємо використовувати олію для вакуумного масажу Zemits DazzleSkin.
Легка, поживна олія DazzleSkin на рослинній основі з вітамінами та поживними речовинами допомагає проводити комфортний масаж, сприяє здоровому виду шкіри, роблячи її помітно м'якшою та гладкою. Олія не залишає жирних слідів після процедури і її не потрібно змивати. Тільки шовковиста і гладка шкіра.
Арганова олія, олії мигдалю та виноградних кісточок роблять цю олію доглядом класу преміум. Завдяки повністю натуральному складу Zemits DazzleSkin підходить для будь-якого типу шкіри, делікатно зволожує та насичує корисними речовинами. Також олія не забиває фільтри апарату та покращує ковзання.

Технічні характеристики

Напруга: 200-240 В, 50-60 Гц
Потужність RF: ≤50 W, 10 Вт Гц
Потужність випромінювання: ≤ 5-20 Вт
Тиск вакууму: 30-95 кПа
Дисплей: 8 "LCD touch screen"

Узнайте больше о возможности аппарата Zemits:

Получите детальную консультацию от эксперта по косметологии.

 • Возможности аппарата
 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки

Апарат вакуумно-роликового масажу і кавітації Zemits Bionexis Pro

АРТИКУЛ: 80028

по цене:

299 000 грн

Узнайте больше об аппарате Zemits

 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки
Відгуки (18)

Марта 03.11.2021 14:20

Инвестиция себя полностью оправдала — много счастливых клиенток, посещаемость салона стала выше. Чаще всего в работе крупная массажная насадка с кавитацией, проработка подкожного жира настолько интенсивная, что он начинает таять уже с первых процедур.

Алена 27.10.2021 11:18

Топ-устройство для борьбы с лишним весом и дряблостью кожи. Все насадки очень эргономичны, легко лежат в руке и ими комфортно пользоваться. Даже большая вакуумно-роликовая насадка, несмотря на кучу функций, легкая и удобная. Тут есть все необходимое для формирования красивого силуэта: вакуум, ролики, рф-прогрев и инфракрасный свет, LED-терапия. Профессиональная модель Бионексиса нравится мне также мощной ультразвуковой кавитацией, функцией интенсивного массажа (проще и эффективнее, чем ручной).

Алина 20.10.2021 12:04

Все преимущества вакуумно-роликовой и рф технологии собраны в одном аппарате. Большая манипула самая любимая в работе)) С ней удобно и результат становится виден быстро.

Катерина 16.10.2021 13:10

Ой да! Тут вот пишут про экран на самой манипуле, это и правда очень удобно. Но главное достоинство все-таки в комбинации кавитации, рф лифтинга и вакуумно-роликового массажа: эти процедуры отменно дополняют друг друга, формируя стройный и выразительный силуэт.

Оля 29.09.2021 11:01

не только аппарат, но полное сопровождение от Земитс: фоточки, посты, обучение, видео, сторис. Супер комплекс для удачной работы.

Ирма 01.10.2021 12:56

Больше не приходится делать массаж вручную, вакуум и ролики справляются сами. Спасибо вам за облегчение работы.

Кристина 13.09.2021 14:42

рф лифтинг, led прогрев и лимфодренаж это идеальное трио для скульптурирования идеальной фигуры. Новый уровень ухода за телом, который всегда окупается и приносит очень заметные плоды.

Аня 03.09.2021 11:26

То, что можно настраивать режимы прямо на дисплее манипулы, такой кайф. Переключаешься не отвлекаясь и не отходя от клиента, вроде мелочь, а экономит кучу времени и сил. Сама система очень выносливая, и привлекательный дизайн. Рекомендую к покупке.

Карина 17.08.2021 11:46

Выносливый, отлично укомплектованный аппарат с полным пакетом маркетингового сопровождения. Земитс как всегда на высоте. То, что нужно профессионалу. Клиенты одобряют, а когда они счастливы — счастлива и я.

Діана 22.07.2021 12:14

Крутий комплекс, 5 технологій в одному апараті. Придбала в розстрочку.

Оля 13.07.2021 12:12

Манипула 5 в 1 работает лучше всего, она же и самая большая.

Юлия 28.06.2021 20:44

4 манипулы, мощный, устойчивый основной блок + отличный пакет сопровождения. Очень результатвные методики для развития салона, клиенты рады новым услугам.

Тая 14.06.2021 18:45

Только купила, но благодарю команию Земитс за такое обслуживание, к тому же дали целый комплекс бонусов.

Ира 02.06.2021 18:45

Если инвестировать - то в действительно стоящее оборудование. Такой функционал в сочетании с высоким качеством - Земитс вы просто лучшие!

Маргарита 29.05.2021 19:49

Только взяли в салон, благодарю менеджера Викторию за плодотворное общение и профессионализм.

Ксения 17.05.2021 13:30

В чем разница?

Менеджер 17.05.2021 13:31

Добрый день, Ксения. Zemits Bionexis Pro, в отличие от стандартного Bionexis, дополнительно оборудован методикой кавитации, это делает протоколы похудения еще мощнее и эффективнее.

Юлия 04.05.2021 12:25

Сразу же влюбилась в вашу новинку! Один аппарат заменил целый комплекс моно приборов, очень мощный, клиенты обожают комплексные протоколы моделирования

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!