Апарат мікрострумової терапії для дому дозволить виконати ефективну фізіотерапевтичну процедуру в домашніх умовах. Пристрій позитивно впливає на організм імпульсами електричного струму слабкої сили. Під впливом цих струмів відбувається нормалізація процесів лімфоструму та кровообігу в тканинах. Також мікроструми сприяють глибокому впровадженню активних компонентів косметики в дерму: амінокислот, гіалуронової кислоти, колагену тощо. Думаєте купити мікроструми для дому? Мікроструми для дому при регулярному використанні дадуть гарний ефект ліфтингу. Вони нормалізують м'язовий тонус та активізують обмінні процеси у клітинах шкіри. Портативний апарат з мікрострумами, у домашніх умовах допоможе усунути почервоніння та запальні процеси, зменшити шрами від вугрової висипки, підвищити еластичність шкіри та зміцнити судинну сітку. Купуйте портативний та ергономічний апарат мікрострумової терапії для дому.
Мікрострумова терапія по праву вважається косметологічною технологією, яка входить до ТОП 3 anti-age сфери. Все завдяки особливості впливу та комплексному позитивному результату. Але це завжди була салонна процедура, яка проводилася під контролем косметолога. Що ж змінилося?
Ще кілька років тому ми б сказали, що проведення такої серйозної процедури вдома неможливе. Але не сьогодні! Інновації дозволили оптимізувати цю технологію та помістити її у невеликий портативний формат із кількома напівсферами, що генерують електричні мікроімпульси. Тепер такі апарати, як Zemits CellTite та Zemits VivoTite стали можливістю якісно підняти рівень домашнього догляду.
Переваги мікрострумової терапії в домашніх умовах
Через які переваги мікрострумова терапія стала популярною як у професійній косметології, так і в домашній б'юті-рутині?
- Комплексна дія. Мікроструми працюють відразу в декількох напрямках: підтяжка — стимуляція м'язів, які, своєю чергою, підтягують шкірний покрив; тонізація — апарат генерує мікровібрації, які прискорюють внутрішньоклітинні кровообіг та лімфообіг. Таким чином клітини швидше наповнюються киснем та корисними речовинами; розслаблення — прилад знімає спазм м'язів та заломи, які в майбутньому можуть спровокувати утворення зморшок; омолодження — мікроструми допомагають виробляти нові колагенові волокна, які є основним будівельним матеріалом для шкіри, внаслідок чого покращується загальний тонус та еластичність.
- Проникнення в глибинні шари шкіри. Мікрострумова стимуляція діє не тільки на поверхню епідермісу. Вона також зачіпає всі м'які тканини: дерму, м'язову тканину, кровоносні та лімфатичні судини. Така комплексна дія приводить у тонус не тільки шкіру, а й м'язовий каркас. розслаблює спазми або навпаки тонізує.
- Комфорт проведення процедури. Легке поколювання — ось все, що на тебе чекає в процесі. Головна умова протоколу процедури — використання гелю-провідника, тільки з ним процедура мікрострумів з максимально безпечною та ефективною.
Отдельною перевагою можна вказати стиль такого обладнання. Портативні мікроструми напрочуд стильні і стануть прикрасою будь-якого туалетного столика.
Та й простота протоколу оптимізованої процедури також приваблює любителів портативних бьюті-девайсів. Тут не потрібно косметологічної освіти та особливих навичок, щоби правильно провести протокол. Ведення напівсфер масажними лініями — досить просто ретельно вивчити інструкцію.
Як вибрати апарат мікрострумів для домашнього використання?
Виконувати косметологічні процедури можна самостійно, в домашніх умовах. Для цього достатньо вибрати ефективний пристрій.
Якщо ви вибираєте апарат мікрострумової терапії, потрібно пам'ятати про особливості портативних приладів. Ці девайси мають силу струму від 10 мкА та робочу частоту від 0,1 Гц.
Прилади відрізняються вартістю, потужністю та кількістю режимів. При їх регулярному використанні можна досягти непоганого ефекту, але користь від професійних косметологічних процедур буде набагато вищою.
Портативні прилади найчастіше призначені для мікрострумового масажу. Існують і універсальні моделі з мікрострумами, масажем та функцією міостимуляції. Для проведення домашніх процедур, важливо купити якісний гель, що проводить. Засіб слід вибирати, виходячи з індивідуальних особливостей шкіри. Якщо вона суха або схильна до почервоніння, доцільно купити засіб з волошка або кінський каштан. Для зневодненої шкіри підійде гель із алое віра.