+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Прилади Фотоепіляції IPL, E-Light

Сортування:

Апарати для фотоепіляції - сучасні пристрої, що дозволяють видалити небажане волосся з мінімальним ризиком, болем і витратою на це часу. Позбавлення волосся в деяких зонах стає все більш популярною і необхідною річчю, що стосується догляду за своїм тілом, для сучасної жінки. Крім того вони мають здатність омолодження шкіри. Саме з цієї причини дедалі популярнішим стає фотоепіляція. Розглянемо її особливості та види апаратів, що її виконують.

Що таке фотоепіляція?

Сьогодні існує два види позбавлення від небажаного волосся – епіляція та депіляція. Різниця між цими поняттями у самій суті, способі проведення та ефект від процедури. Менш ефективний і примітивніший спосіб проведення даної процедури – депіляція, вона дозволяє позбутися тільки видимої частини волосся. До депіляції відносяться видалення волосся за допомогою бритви, шугарінг або хімічним способом. Після цього волосся швидко з'являється знову.

Більш сучасний і ефективний метод – епіляція. Вона дає змогу позбутися волосяного фолікула. Таким чином, формування нового волосся організмом займає більш тривалий період.

Фотоепіляція - один з найприємніших і нешкідливих способів позбутися небажаного волосся. Працює таким чином: світлове випромінювання широкого спектру впливає на меланін у волоссі, нагріває його, тепло проходить по всій довжині (руйнує будову волосяного фолікула та капілярів, що живлять його). Процедура, незважаючи на поширені міфи, завдяки широкому спектру спалахів, підходить для клієнтів з будь-яким типом волосся.

Позитивні сторони проведення процедури

Спалах світла, які генерують апарати для фотоепіляції, впливають також на навколишні тканини. Завдяки тому, що температура в них також піднімається, процедура має особливий додатковий результат:

 • клітини регенерують активніше, шкіра очищається від ороговілих клітин;
 • покращується кровопостачання оброблених ділянок шкіри;
 • стимулюється вироблення колагену та еластину, шкіра омолоджується та підтягується;
 • пігментні плями освітлюються та стають менш помітними;
 • при покупці фотоепілятора у свій салон, не потрібні спеціальні навички косметолога, адже він дуже простий у використанні;
 • швидке проведення процедури завдяки здатності охопити одразу велику кількість фолікулів.

Апарати фотоепіляції мають велику кількість переваг над іншими методиками, наприклад, лазерною або електроепіляцією.

Фотоепіляція (IPL) - найбільш ефективний і дорогий метод із перерахованих. За цією послугою звертаються в основному vip-клієнти, тобто найплатоспроможніший контингент, який не звикли економити на собі. Косметолог, який купив та освоїв професійний апарат для фотоепіляції, може сміливо розраховувати на фінансову вигоду та стабільний прибуток. Але перед тим, як купити апарат фотоепіляції, необхідно вивчити теоретичну сторону питання та навчитися вибирати обладнання правильно.

IPL – це висока ставка та претензія на люкс-обслуговування. Тому до розширення асортименту подібним обладнанням потрібно підходити вкрай відповідально. Це і стане основною темою нашої статті, в якій ми намагатимемося максимально повно розкрити суть методики і допомогти вам з вибором гідного апарату.

Суть методики та принцип впливу

Волосяні цибулини, звані також фолікулами, містять, як і саме волосся, фарбуючий пігмент меланін, чутливий до світлових хвиль. У насадці фотоепіляції знаходиться спеціальна лампа, інтенсивні спалахи якої посилають світловий імпульс до фолікулів. Поглинання світла волосяною цибулею призводить до її сильного нагрівання. Капіляри, які живлять фолікул кров'ю, не витримують теплового навантаження - кров у них згортається і волосинка гине в зародку. Шкіра при цьому залишається поза впливом.

Швидкість та ефективність методики залежить від кольору волосся. Найлегше видаляти темне волосся, оскільки воно містить більше меланіну. Але це зовсім не означає, що процедура марна для світлих і русявих волосся. Блондинкам просто потрібно більше сеансів для досягнення найкращого результату.

Протипоказання до фотоепіляції

Якщо з показаннями до процедури все ясно – це наявність небажаного волосся на обличчі та тілі, то на протипоказаннях та обмеженнях слід зупинитися окремо. Забороняється застосування методики, якщо:

 • Оноклогія.
 • У клієнта є екзема, псоріаз чи інші хвороби шкіри.
 • Інфекційні та хронічні захворювання на гострій стадії.
 • Недостатність життєво важливих органів – серце, нирки, печінка. Також протипоказанням є ішемія та наявність кардіостимулятора.
 • Вагітність та грудне вигодовування.
 • Алергія світла.
 • Рани, порізи, садна в оброблюваній області.

Навіть якщо у вас на руках найкращий апарат для фотоепіляції, небажано проводити процедуру на засмаглій шкірі та поверх татуювань, так як у засмаглій шкірі підвищена кількість меланіну, а татуювання можуть збліднути під впливом світлового випромінювання.

Чому фотоепіляція залишиться популярною ще довгі роки?

Звичайно, професійне обладнання цього класу коштує дорого, іноді дуже дорого. Проте здоров'я та краса клієнтів — не те, на чому слід заощаджувати. Дешевий китайський апарат для фотоепіляції – гроші, викинуті у порожнечу. Але якісні апарати по-перше, мають високу окупність, а по-друге, покупка фотоепілятора в салон - це інвестиція на десятиліття вперед. Методика не вийде з моди і залишиться на гребені хвилі завдяки таким перевагам:

 • Комфорт та відсутність больових відчуттів. Жоден із доступних видів епіляції — віск, лазер, шугаринг — не може похвалитися тим самим. Максимум, що відчуває клієнт, це тепло та поколювання.
 • Неінвазивна дія забезпечує гігієнічність. У нових реаліях це особливо цінно. Насадка не торкається шкіри і не пошкоджує її.
 • Підходить для видалення волосся як на обличчі, так і на тілі, і навіть на найделікатніших його зонах. Впорається з “вусиками”, наслідками гіпертрихозу, волоссям у пахвовій області, на ногах, руках, спині, на животі, грудях та у зоні бікіні.
 • Невелика тривалість сеансу робить процедуру зручною навіть дуже зайнятих людей. Обробка особи – 20-30 хвилин. Глибоке бікіні – 20-30 хвилин. Ноги повністю – 60-90 хвилин.
 • Немає врослих волосків, як після інших видів епіляції.
 • Тривалий результат. Більшість волосків вже ніколи не виростуть, тому що їх цибулини стали нежиттєздатними. Це не гарантія видалення всіх волосся назавжди - такого методу косметологія ще не відкрила. Проте небажана рослинність на обличчі та тілі не турбуватиме рік-півтора.
 • Просте керування приладом. Навіть новачок-косметолог може управляти таким апаратом. Але професійне навчання все одно потрібне, заради максимальної безпеки клієнта та вашої репутації як естетиста.
 • "Колагенова бомба" або активізація неоколагенезу. Термічна навантаження не тільки руйнує фолікули, але й стимулює шкіру до вироблення нових волокон колагену та еластину – речовин, які відповідають за молодість та пружність шкіри. Таким чином, клієнт приходить за епіляцією, а отримує "бонусом" ще й омолодження ділянки, що обробляється. Важко не залишитися у захваті від цього.

Як вибрати апарат для фотоепіляції в салоні краси?

Самостійно розумітися на тонкощах роботи, видах мікросхем, технологіях — справа не вдячна. Тому вибір апарату для вас краще віддати на відкуп фахівцям з багаторічним досвідом з компанії, що заслуговує на довіру. А ось як знайти саме таку – вже питання. Існує кілька відмітних знаків, що на виробника можна покластися:

 • Міжнародна сертифікація обладнання.
 • Безкоштовне навчання.
 • Шоу-рум із безкоштовним тест-драйвом.
 • Можливість покупки на виплат.
 • Інформаційна та маркетингова підтримка покупця.
 • Гарантійний термін та постгарантійний сервіс.

Що ж до самого пристрою, звертайте увагу на такі характеристики:

 • Співвідношення ціна якість.
 • Набір функцій.
 • Зовнішній вигляд.
 • Матеріали виробництва.
 • Витривалість та здатність до тривалих та інтенсивних навантажень (багато в чому цей параметр обумовлений якістю системи охолодження приладу).

Переваги над лазерною епіляцією

Принцип фототерапії, до якої належать методи лазерної та фотоепіляції, полягає у здатності клітин людського тіла поглинати світлові хвилі. Відмінність між методиками у різних характеристиках світлового випромінювання. Лазер – вузький пучок, який має фіксований спектр та довжину. Він може бути спрямований тільки на одну мету, тобто на кожен фолікул, у якому міститься пігмент, окремо. З цього випливає великий мінус такої методики позбавлення зайвого волосся – тривалість процедури.

Фотоепілятор професійний дозволяє використовувати розсіяне світло з поліхромним випромінюванням, тобто впливає на кожну клітину незалежно від того, скільки в ній пігменту. Ідеальна мета для цих методів епіляції - чорне волосся на світлій шкірі. Проблемним є видалення волосся із засмаглої шкіри, адже тоді клітини шкіри також насичені меланіном.

Фотоепіляція безпечна?

Сучасне обладнання дозволяє перетворити епіляцію на максимально нешкідливу та приємну процедуру:

 • спеціальні фільтри дозволяють видалити із спектра, що використовується, небезпечні випромінювання;
 • параметри підбираються індивідуально, що мінімізує ризик виникнення опіків та інших ускладнень. Крім того, більшість апаратів для фотоепіляції здійснюють автоматичний підбір для кожної ділянки шкіри;
 • наявність охолодних систем знижує больові відчуття та дискомфорт, а також запобігає негативному термічному впливу.

Завдяки цьому проведення курсу процедур для повного видалення волосся стане безпечним та з мінімальними хворобливими відчуттями.

Чому варто купити апарат для фотоепіляції

При придбанні професійного фотоепілятора ви отримуєте безліч переваг. Клієнтська база збільшиться, що принесе значне збільшення заробітку. Вартість таких процедур дозволяє окупити апарат фотоепіляції за мінімальний термін.

Купуючи фотоепілятор в інтернет-магазині Venko, ви також отримуєте:

 • можливість вибрати зручний спосіб оплати;
 • доставку по всій території України за короткий термін;
 • гарантію на обладнання до 2 років;
 • технічне обслуговування у нашому сервісному центрі;
 • професійну консультацію щодо використання апаратів.

Ви не пошкодуєте придбання апарату фотоепіляції для свого салону. Для того, щоб зробити покупку зараз, зв'яжіться з нашим менеджером. Ми відповімо на всі ваші запитання та підберемо найбільш вигідний серед усіх варіант.

Як вибрати найкращий апарат для фотоепіляції та IPL?

 

По-перше, придбання гарантує швидке повернення вкладених у нього коштів. Висока технологічність та витривалість дозволяє проводити швидкі сеанси з великою кількістю клієнтів на день. При цьому всі процедури, для яких пристосована платформа, відносяться до дорогих. А очевидна ефективність із перших сеансів змусить клієнтів повертатися. Тому покупка Adonyss QuantumPeak – гарантований виведення вашого салону на новий рівень якості.

Інтерфейс девайсу дозволяє естетисту на 100% контролювати всі аспекти дії платформи. Ви самі регулюєте силу та тривалість імпульсу, виходячи з потреб кожного клієнта. Це індивідуалізує послуги та робить їх бажанішими для забезпечених клієнтів.

Ця ж технологія суттєво скорочує час сеансу. Модель не потребує додаткових витратних матеріалів. Будучи дуже ергономічним та стильним, він чудово доповнить будь-який салон краси. Гнучка та розумна система управління підбирає оптимальні параметри для кожного типу шкіри. Фолікули ушкоджуються вибірково, а оточуючі тканини залишаються цілими та неушкодженими.

Аппараты для фотоэпиляции

(1 оцінок, середня: NAN з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!