+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати фотоепіляції

Сортування:

Апарати для фотоепіляції (термолізу) допоможуть позбутися волосся за допомогою високоімпульсних спалахів світла. Принцип роботи апарату полягає у впливі на меланін (пігмент волосини) пульсуючим світлом. Меланін нагрівається до 70-80 градусів від пульсуючого світла, що викликає загибель волосяної цибулини та кровоносних капілярів, що живлять її.

Які переваги має обладнання для фотоепіляції?

Обладнання для фотоепіляції проводить процедуру з мінімальними затратами часу, адже захоплює широкі ділянки. Залежно від зон епіляції, світлова епіляція займає 5-30 хвилин. Даний вид епіляції практично позбавлений ризику інфікування, а пошкодження шкіри – мінімальні. Ваші клієнти відразу зможуть повернутися до нормальної діяльності, оскільки при дотриманні всіх правил тривала реабілітація відсутня. Через те що фотоепіляція за один сеанс впливає на волосся в стадії анагена, повне видалення волосяного покриву вимагає курсу процедур (4-7 сеансів).

Плануєте купити апарат для фотоепіляції в салон? Ця покупка стане для Вас правильним рішенням. Таке обладнання вважається найбільш затребуваним серед відвідувачів салонів краси. Апарат швидко окупається і приносить хороший прибуток. Обладнання фотоепіляції має зрозумілий інтерфейс і зручну робочу манипулу. Кожен фахівець-косметолог швидко зможе навчитися його експлуатації.

Фотоепілятор

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!