Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати фотоепіляції

Товари категорії Апарати фотоепіляції:

Сортування
Вигляд

Апарати для фотоепіляції (термолізу) допоможуть позбутися волосся за допомогою високоімпульсних спалахів світла. Принцип роботи апарату полягає у впливі на меланін (пігмент волосини) пульсуючим світлом. Меланін нагрівається до 70-80 градусів від пульсуючого світла, що викликає загибель волосяної цибулини та кровоносних капілярів, що живлять її.

Які переваги має обладнання для фотоепіляції?

Обладнання для фотоепіляції проводить процедуру з мінімальними затратами часу, адже захоплює широкі ділянки. Залежно від зон епіляції, світлова епіляція займає 5-30 хвилин. Даний вид епіляції практично позбавлений ризику інфікування, а пошкодження шкіри – мінімальні. Ваші клієнти відразу зможуть повернутися до нормальної діяльності, оскільки при дотриманні всіх правил тривала реабілітація відсутня. Через те що фотоепіляція за один сеанс впливає на волосся в стадії анагена, повне видалення волосяного покриву вимагає курсу процедур (4-7 сеансів).

Плануєте купити апарат для фотоепіляції в салон? Ця покупка стане для Вас правильним рішенням. Таке обладнання вважається найбільш затребуваним серед відвідувачів салонів краси. Апарат швидко окупається і приносить хороший прибуток. Обладнання фотоепіляції має зрозумілий інтерфейс і зручну робочу манипулу. Кожен фахівець-косметолог швидко зможе навчитися його експлуатації.

Фотоепілятор

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!