+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати ELOS

Сортування:

Апарат ELOS – на піку популярності у центрах краси та здоров'я. ELOS апарати використовують при проведенні anti-age процедур, а також видаленні небажаного волосяного покриву. Не менш ефективним апарат ELOS є і у видаленні розацеа, вугрової хвороби, нормалізації роботи сальних залоз. Технологія роботи апарату заснована на синергії двох енергій: радіочастотного ліфтингу (RF) і пульсуючого інтенсивного світла (IPL). Додатково RF вплив дозволяє проникати світлу глибше в шари дерми, а нагрівання поверхні шкіри знизити до мінімального.

 

ELOS апарат

Купити апарат ELOS  - додати в асортимент салону процедури з видалення волосся на темній шкірі, а також світлого волосся на світлій шкірі, процедуру неінвазивного омолодження, нормалізації роботи сальних залоз. Апарат ELOS окупається в перші місяці роботи за рахунок спектра наданих послуг і відсутності витрат на додаткову косметику. 

Апарати ELOS простота управління

Апарати ELOS можуть бути з різним блоком управління. Базові апарати оснащені тільки ручними налаштуваннями, що є зручним для професіонала вже давно знайомого з технологією ELOS. Більш дорогі моделі оснащені інтуїтивними налаштуваннями за типом шкіри, кольором волосся і проблемами, що треба усунути. Вони є більш комфортними для знайомства з технологією ELOS. 

Видаляйте всі типи волосся разом з апаратами ELOS-епіляції. Найбезпечніший новий метод видалення волосся доступний для Вас вже зараз! Хочете побачити роботу обладнання ELOS? Це легко! Для цього відвідайте наш виставковий зал косметологічного обладнання. Чекаємо На Вас!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!