+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати фонофорезу

Сортування:

Ультразвуковий фонофорез дуже популярний у косметології. Це компактний і універсальний апарат, здатний вирішити більшість проблем зі шкірою. Перевага фонофорезу у його простоті та ефективності. Щоб використовувати УЗ фонофорез, Вам не потрібно довго готуватися до процедури. Досить провести демакіяж і підібрати правильну косметику (в залежності від проблем, які необхідно усунути).

Фонофорез

Фонофорез, ціна на який Вас точно потішить, можна використовувати для різних цілей. Завдяки коливанням ультразвуку, підвищується проникність оболонок клітин, що сприяє більш глибокому проникненню активної косметики в шкіру. Така косметологічна процедура є абсолютно безболісною та безпечною.

Апарат для фонофорезу

 

Апарат для фонофорезу з доставкою по Києву та Україні, пропонує Вам наш магазин Venko. Проявіть свій професіоналізм і турботу про клієнтів з потужним і універсальним фонофорезом! Ви можете самостійно перевірити роботу кожного вподобаного апарату. Для цього відвідайте наш виставковий зал, де досвідчені менеджери пояснять принцип роботи пристроїв. Ми також надаємо безкоштовне навчання експлуатації і тривалу гарантію на всі товари. Чекаємо На Вас!

Ультразвуковий фонофорез портативний – професійний апарат, призначений для проведення ефективної фізіотерапевтичної процедури. Пристрій генерує ультразвукові хвилі, завдяки яким активні компоненти спеціального догляду проникають глибше в шкіру. Ультразвуковий фонофорез портативний сприяє прискоренню біохімічних процесів в організмі і приводить до норми окислювально-відновні процеси.

Апарат для ультразвукового фонофорезу портативний стане вашим домашнім косметологом

 

Апарат для ультразвукового фонофорезу портативний вирішить багато естетичних проблем шкіри. Він показаний при акне, постакне, передчасному старінні шкіри, птозі, целюліті і розтяжках. Для отримання хороших результатів достатньо правильно підібрати доглядову косметику з активними компонентами, які впливатимуть на шкіру. Апарат для ультразвукового фонофорезу портативний зручний у використанні. Він є відмінним для домашніх процедур і виїзних процедур косметолога.

Хочете купити апарат для ультразвукового фонофорезу портативний для дому?

Апарат для ультразвукового фонофорезу портативний купити для дому – ваш правильний вибір. Портативні масажери ергономічні і компактні, тому їх можна брати всюди з собою, щоб проводити процедури у зручний час. Робота з фонофорезом займатиме не більше 10-15 хвилин на день 3 рази на тиждень. Правильний підбір доглядової косметики і регулярне використання фонофорезу позбавить вас від необхідності відвідувати кабінет косметолога і купувати дорогу косметику. Придбайте фонофорез, щоб шкіра завжди виглядала ідеально.

(126 оцінок, середня: 4.95 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!