+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати безін'єкційної мезотерапії

Сортування:

Апарати безін'єкційної мезотерапії впроваджують біоактивні речовини, сироватки в клітини шкіри без використання голок. Процедура безголкової мезотерапії стає усе більш популярною, завдяки її основній перевазі –після її проведення не залишається жодних слідів. Клієнти будуть задоволені відсутністю необхідності маскувати сліди від уколів, адже їх немає! Це один з найбільш популярних методів апаратної косметології. Метод безін'єкційної мезотерапії на даний час є добре вивченим. За допомогою високорозрядних імпульсів електричного струму зв'язки між клітинами збільшуються, дозволяючи активним компонентам проникати у внутрішні шари епідермісу. Після сеансу пори закриваються самостійно, тим самим утримуючи компоненти на потрібній глибині.  

Купити апарат безін'єкційної терапії в Україні та Києві

Купити апарат безін'єкційної терапії можна в нашому виставковому залі у Києві, де Ви можете випробувати роботу апарату. Кваліфіковані консультанти підкажуть, як правильно працювати з приладом. Звернувшись до нас, у комплекті з апаратом безін'єкційної терапії, Ви отримаєте безкоштовний курс роботи з даним пристроєм для двох. Купивши апарат даної терапії, ви вигідно вкладете гроші у ваш бізнес. Ціна на апарат швидко окупиться навіть за середньої пропускної здатності салону.

Апарат для безін'єкційної мезотерапії

Апарат для безін'єкційної мезотерапії дає можливість вводити вітамінні коктейлі для шкіри у глибокі шари дерми. Такий спосіб введення препаратів багаторазово протестований і науково обґрунтований. Результат проведення безін'єкційної мезотерапії перевершить всі ваші очікування. Така терапія дуже ефективна і, часом, перевершує всі класичні способи введення терапевтичних препаратів. Рекомендуємо не спокушатися на апарати з низькою ціною, адже це може свідчити про невисоку якість. Невідповідність параметрів апарату — означає те, що він не даватиме очікуваного ефекту. Тому рекомендуємо придбати обладнання для безін'єкційної мезотерапії у перевірених і надійних постачальників – магазину Venko.com.ua.

Безін'єкційна мезотерапія

Безін'єкційна мезотерапія відбувається в три етапи:

1. З терапевтичних, гомеопатичних засобів, органічних кислот, мікроелементів і вітамінів готується спеціальна суміш;

2. Потім наноситься на проблемні ділянки обличчя;

3. З допомогою косметологічного апарату оброблюване місце піддається впливу.

Процедура сприяє глибокому проникненню активних речовин у клітини.

Популярність цієї косметичної процедури полягає в її безпеки і безболісності. Крім того, вона доступна за ціною і виключає побічні ефекти. Безін'єкційна мезотерапія обличчя подарує шкірі здоров'я і молодість. А вибрати відповідний апарат ми радимо на сайті Венко.

(133 оцінок, середня: 4.95 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!