Введіть більше символів...

Консультація

Стерилізатори

Стерилізатор – невід'ємна складова всіх закладів сфери краси. Адже існує ризик заразитися інфекційними та грибковими захворюваннями через косметологічні, манікюрні та перукарські інструменти. Після кожного використання і кожного нового клієнта всі інструменти, насадки приладів та інші робочі аксесуари повинні піддаватися якісній очистці.

 

Стерилізатори

 

Стерилізатор інструментів вбиває всі хвороботворні мікроорганізми. В залежності від матеріалів інструментарію можна використовувати різні методи дезінфекції. Для передстерилізаційного очищення необхідно використовувати спеціальні розчини та ультразвукові ванни. Також, стерилізацію багатьох інструментів проводять за допомогою високотемпературної обробки в сухожарових шафах і кулькових стерилізаторах. Для зберігання вже оброблених інструментів і делікатної обробки використовуються ультрафіолетові стерилізатори.

 

Стерилізатори для салонів краси

 

Стерилізатори для салонів краси купити для інструментів – обов'язок власника салону або майстра сфери краси. Це обладнання буде свідчити про високий статус вашого закладу і допоможе отримати прихильність клієнтів. Оберіть найбільш оптимальні стерилізатори для своєї щоденної роботи. На сайті кожен зможе підібрати стерилізатор, ціна на який вас точно потішить.