+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Педикюрні підставки

Сортування:

Педикюрні підставки – справжній помічник для майстра нігтьового сервісу. Під час процедури педикюру дуже важливо забезпечити зручність і комфорт клієнтів. Педикюрна підставка допоможе вам у цьому. З її допомогою ви розташуєте стопи клієнта так, що він не відчує втоми і дискомфорту, а ви – зможете виконати будь-які робочі маніпуляції.

Підставки для педикюру – аксесуар високої якості.

Підставки для педикюру виконуються з якісних матеріалів. Різноманітність моделей дозволить кожному підібрати підставку під інтер'єр робочого кабінету. Для максимальної зручності спеціаліста і відвідувача, підставку можна регулювати. Змінюйте кут нахилу і висоту в будь-який час. Варто відзначити, що підставка для педикюру – компактний аксесуар. Після процедури ви зможете прибрати її, звільнивши робочий простір.

Купити підставку для педикюру – рішення професіонала

Купити підставку для педикюру – означає придбати якісний і незамінний атрибут майстра педикюру. Така підставка прослужить вам довгий час. Вона не вимагає складного догляду. Достатньо чистити її улюбленим деззасобом без ризику зіпсувати оббивку. Педикюрна підставка - запорука високоякісного обслуговування.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!