Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Кушетки косметологічні

Товари категорії Кушетки косметологічні:

Косметологічна кушетка має бути в кожному кабінеті косметолога. Вона є головною складовою кожного кабінету, оскільки саме за нею більшу частину часу працює спеціаліст. Кушетки косметологічні призначені для огляду клієнтів, виявлення проблем, нанесення косметичних засобів або для проведення апаратних процедур.

 

Як вибрати косметологічну кушетку?

Обирати косметологічні кушетки потрібно відповідально. Зверніть увагу на тип кушетки. Якщо Ви працюєте в невеликому приміщенні, варто звернути увагу на складні моделі, які мають невелику вагу і легко прибираються після процедур. Цей варіант буде хорошим вибором і для виїзних косметологів. Також є стаціонарні моделі кушеток, які витримують велику вагу. Кушетки з регулюванням секцій і регульованою висотою дозволять приймати найбільш зручне для фахівця і клієнта положення. Правильно підібрана висота кушетки знизить напругу і біль у спині косметолога.

 

Купити косметологічні кушетки – обов'язкова умова для комфортної роботи

Купити косметологічну кушетку – означає правильно організувати свій робочий простір. Косметологічна кушетка повинна бути зручною як для Вас, так і для відвідувачів. На сайті представлений широкий вибір кушеток високої якості і аксесуари до них. Моделі мають стійку основу і міцну, приємну до тіла оббивку. Кушетки не псуються від потрапляння косметичних масел та інших засобів, а також від частої чистки з дезінфікуючими засобами.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!