+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Все про пікосекундний лазер. Навіщо застосовують? Протипоказання пікосекундного лазера

Все про пікосекундний лазер. Навіщо застосовують? Протипоказання пікосекундного лазера

Запорука успіху косметологічного бізнесу – постійний розвиток. Причому розвиток як особистих навичок, а й апаратна “прокачування” устаткування. Це саме стосується і лазерної промисловості.

Сьогодні ми хочемо поговорити про нове покоління апаратів для видалення татуювань - пікосекундний лазер. Ви однозначно вже зустрічали це словосполучення на просторах Інтернету. Чим він відрізняється від неодимового лазера? У чому переваги? Як працює? Про все у нашій сьогоднішній статті в офіційному блозі Venko.

Які послуги надають пікосекундним лазером?

 • видалення татуювань
 • видалення татуажу губ, брів, стрілок
 • омолодження шкіри обличчя, шиї, рук
 • усунення пігментних плям

Видалення татуювань лазером - найпоширеніша і найефективніша на сьогоднішній день методика виведення пігменту. Процедура дозволяє позбутися від імпульсно зробленого тату, вона також незамінна для видалення татуажу брів, губ, міжреснички.

Методика має неможливо широку цільову аудиторію, тому є одним із найперспективніших ніш, крім лазерної епіляції. В основному, видалення проводиться неодимовим лазером, але останнім часом все більше на слуху словосполучення "пікосекундний лазер". Що це за нове покоління обладнання? Чи потрібно терміново міняти апарат, щоб клієнти не побігли до конкурентів?

Принцип роботи пікосекундного лазера

По-перше, сам собою пікосекундний лазер — це окремий вид лазера, та його технічна характеристика нового покоління. Тобто неодимовий лазер удосконалений сучасними технологіями.

Назва походить від принципу дії. Справа в тому, що тривалість імпульсів (спалахів) у цих приладах становить лише кілька пікосекунд. Пікосекунди – це трильйонні частки секунди. У цьому енергія імпульсів становить близько 200 мДж. Енергія поглинається фарбуючим пігментом.

Поєднання надкороткого часу дії з потужним енергетичним зарядом надає фотомеханічний вплив на тканини - пігмент тату "розпорошується", а потім виводиться з природним метаболізмом.

Переваги пікосекундного лазера

Отже, які переваги отримує косметолог разом із цим апаратом:

 • Устаткування швидше справляється з видаленням татуювання
 • Менше процедур у курсі, ніж у звичайного лазера
 • Працює з пігментом будь-якого кольору.
 • Впливає досить атравматично.

Скільки коштує пікосекундний лазер?

Тепер перейдемо до цінової категорії обладнання. Ціна на пікосекундні лазери на українському ринку варіюється - від 100 000 грн до 400 000 і вище. Тут все залежить від виробника та якості обладнання. Є кілька категорій компаній-виробників:

 • Преімум-клас. Це всесвітньовідомі бренди, апарати яких відрізняються високою якістю, а й високою ціною. Вони зробили собі ім'я та репутацію, частково через це ціна така висока.
 • Китайський мас-маркет. Обладнання, яке виглядає лише зовні потужним та надійним. Ну, технічна складова у таких лазерів слабка, вони не тільки можуть швидко поламатися, але й завдати шкоди клієнтам.
 • Золота середина. Це втілення співвідношення "ціна-якість". За цією категорією найбільше полювати ті, хто не хоче купити неякісне обладнання під виглядом преміум пристрою. Але можемо вас запевнити, що в цю категорію входить і американський бренд Zemits, який вже довго забезпечує своїм клієнтом першокласним обладнанням та сервісом.

Пикосекундный лазер: отзывы косметологов

Отзывы на пикосекундный лазер

Чи варто довіряти відгукам у цьому новому напрямку лазерної косметології? Як перевірити відгуки? Зазвичай це найкраще підтвердження реальної ефективності. Але пам'ятайте, що велика кількість негативу/позитиву може свідчити про нереальність відгуків. Часто конкуренти пишуть негативні відгуки, але вони часто шаблонні і без суті. Якщо людина справді не радий роботі даного апарату, він конкретно розповідає, що не влаштовує. Тому варто дуже ретельно вдивлятися у коментарі.

Відгуки на пікосекундний лазер можна дивитися на різних майданчиках, але зазвичай покупці використовують або Google My Business або сам сайт для публікації відгуків. Більшість наших клієнтів вибирають саме Zemits Ogmalaze, оцінивши переваги не лише за відгуками, а й побувавши на безкоштовному тест-драйві.

Пікосекундний чи неодимовий лазер?

Тепер перейдемо до класики. Неодимовий лазер – це лазерне обладнання, яке здатне проникнути на глибину до 10 мм у шкіру, не травмуючи при цьому епідерміс. Працює такий пристрій на основі кристалів гранатів алюмо-ітрію, які поєднуються з іонами неодимового типу. Завдяки глибині його проникнення в косметології його використовують для проведення таких протоколів процедур:

 • Видалення татуювання. Він здатний впоратися із чорним, синім, червоним, коричневим пігментом. Тут принцип такий самий як і в діодній епіляції — чим темніший і насиченіший колір, тим простіше його видалити. Світліший пігмент видалити складно, тому що він відбиває більшу частину лазерного випромінювання.
 • Видалення перманентного макіяжу. Навіть обробка таких делікатних зон як губи, очі та брови.
 • Видалення пігментації та гіперпігментації.

У чому ж відмінність цього лазера і чому не можна використовувати інші типи лазерних установок для видалення тату? Вся справа у потужності та тривалості впливу спалаху. У неодимового лазера робоча потужність становить близько 80 Дж, на відміну від того ж олександритового, потужність якого не перевищує 16 Дж. Завдяки цьому пігмент сильніше поглинає випромінювання і швидше розпадається на наночастинки. Тривалість впливу спалаху - 10-20 наносекунд, короткий спалах, під час якого відбувається процес розпаду пігменту на дрібнодисперсні частки. Вони поглинаються макрофагами та виводяться з організму лімфатичною системою.

Чи варто брати пікосекундний лазер?

Як і будь-які інновації, нове обладнання має пройти випробування практикою. Те, що такий функціонал швидше справляється з видаленням татуювання - факт. Але за високу ефективність та ціна на пікосекундний лазер встановлена ​​відповідна. Оскільки вони тільки з'явилися на ринку, виробники випускають такі моделі для салонів преміум-сегменту, дбаючи більше про ефективність, але не про доступність.

Магазин Venko пропонує широкий вибір лазерів для різних косметологічних цілей. У тому числі, діодний лазер для омолодження особи. Ознайомитись з ними та прочитати відгуки покупців ви можете у категорії “Лазери”. А безкоштовно протестувати та навчитися роботі — у нашому шоу-румі у Києві.

 ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!