+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Як позбутися целюліту - найефективніші методики

Як позбутися целюліту - найефективніші методики

Що таке целюліт?

Домашні процедури

Професійний антицелюлітний догляд

   1. Кавітація

    2. Пресотерапія

    3. Вакуумний та вакуумно-роликовий масаж

У боротьбі за струнку фігуру та ідеальний рельєф шкіри жінки готові на все. У хід йдуть найрізноманітніші методи – від домашніх обгортань з медом та перцем до високотехнологічних процедур у спеціалізованих клініках.

У статті ми поговоримо про те, як позбутися целюліту швидко і напевно.

Що таке целюліт?

Целюлітом називають структурні зміни жирової тканини, спричинені погіршенням лімфотоку у ній. Зовні це проявляється у появі горбків та ямочок на поверхні шкіри. Тривалий застій лімфи призводить до запалень сполучної тканини – шкіра змінює колір, з'являються болісні відчуття, набряклість.

Домашні процедури

Головна перевага домашніх процедур – дешевизна. Але щоб отримати помітний результат, доведеться попрацювати - парочкою обгортань або масажів точно не обійтися, перші покращення будуть помітні в найкращому разі через 1-2 місяці регулярних процедур.

Жоден домашній метод не дасть ефекту без корекції раціону та підвищення фізичної активності.

Професійний антицелюлітний догляд

Спектр професійних методик для позбавлення від целюліту дуже широкий.

Всі вони націлені на посилення лімфо- та кровообігу в тканинах, а також на спалювання жиру та підвищення пружності шкіри.

На відміну від домашніх процедур салонні методики здатні забезпечити швидкий результат - вже після 1-3 сеансів. Мінус професійних антицелюлітних програм – ціна.

Перегляньте відео про найпопулярніші процедури для схуднення

 

Кавітація 

 

Принцип роботи апаратів кавітації полягає у використанні однойменного фізичного явища — кавітації. 

Ультразвукова кавітація - це здатність низькочастотних ультразвукових хвиль створювати в рідкому середовищі бульбашки вакууму.

Оскільки всередині жирових клітин знаходиться вода та тригліцериди жирних кислот, у ліпосомах цей ефект розкривається повною мірою. Торкаючись стінок жирової клітини, вакуумні бульбашки схлопуються, і руйнуючись, пошкоджують стінки жирової клітини. В результаті її вміст виливається у міжклітинний простір, звідки безболісно та безпечно видаляється лімфатичною системою організму. За один кавітаційний сеанс клієнт може втратити до 4 см в об’ємі. Можливості методики вражають, але не слід будь-що гнатися за рекордними показниками втрати зайвих сантиметрів.

 

 

Поверхня шкіри при кавітації зовсім не травмується, на ній не залишається почервоніння або набряклості. 

Метод підходить для власниць найчутливішої шкіри, схильної до подразнень та появи гематом.

Сусідні клітини (м'язові, нервові, клітини крові та судин) не ушкоджуються.

Щоб повною мірою використати можливості процедури, кавітацію слід доповнювати лімфодренажними методиками: пресотерапією, масажем, рф-ліфтінгом. Дуже часто виробники комбінують у пристроях відповідні функції.

Наприклад, кавітацію та радіочастотний ліфтинг, як в Апараті кавітації та RF-ліфтінгу ZEMITS Statur Pro або Апараті кавітації та RF-ліфтінгу ZEMITS Abigon. Купити апарат кавітації можна у розстрочку, так ви зможете знизити навантаження на свій бюджет і відразу ж почати заробляти. Грубо кажучи, кілька клієнтів на місяць окупатимуть щомісячний платіж, а решта – ваш прибуток.

 ÐÐ¿Ð¿Ð°Ñ€Ð°Ñ‚ кавитации и RF-лифтинга Zemits Abigon | Advance Esthetic

Перегляньте відео проведення кавітації:

 

 Пресотерапія

Пресотерапія- це чудова альтернатива ручному масажу. Апарат пресотерапії являє собою компресор, з'єднаний зі спеціальним костюмом, розділеним на ізольовані секції. Кожна з цих секцій по черзі надувається і здувається відповідно до заданої програми.

В результаті ми отримуємо дбайливий, але дуже глибокий та ефективний масаж всього тіла або окремих його зон (наприклад, ніг чи спини). 

Купити апарат пресотерапії буде гарним рішенням і для масажного, і для косметологічного кабінету.

Пресотерапія чудово доповнює будь-які антицелюлітні комплекси, процедури скульптурування та шейпінгу, а також підходить для складання процедурних комплексів. 

При виборі апарату пресотерапії дуже важливо брати до уваги кількість каналів - тобто кількість автономних секцій. Наприклад, в Апараті пресотерапії ZEMITS Sisley таких каналів 28. Плюс цього апарату ще й у тому, що можна використовувати не весь костюм, а лише його частину – наприклад, відключити масаж рук та спини, та обробляти лише ноги до стегон чи до колін. Так ви зможете урізноманітнити спектр послуг та запропонувати клієнтам як бюджетні варіанти, так і процедури люкс-класу. 

Перегляньте відео проведення пресотерапії: 

 

Вакуумний та вакуумно-роликовий масаж

Принцип роботи вакуумного масажу полягає у впливі негативного тиску на поверхню шкіри. Тобто в насадці маніпули штучно створюється розрядження, внаслідок чого ділянка шкіри разом з тканинами, що під нею, всмоктується всередину. Пересуваючи маніпулу по поверхні тіла, спеціаліст масажує шкіру, підшкірно-жирову клітковину та м'язи. Деякі моделі апаратів для вакуумного масажу, наприклад, як Апарат вакуумного масажу ZEMITS Shape 6.1 або Апарат вакуумно-роликового масажу ZEMITS Leger 2.0 оснащуються додатковими насадками для роботи по обличчю.

У вакуумно-роликових пристроях вплив вакууму посилюється механічними валиками різної конфігурації. Захоплюючи шкірно-жирову складку, валики додатково розминають її, роблячи масажну дію ще сильнішою та глибшою.

Механічний вплив роликів посилює ефект вакуумного масажу, дозволяючи глибоко пропрацьовувати тканини.

Для ніжної шкіри, схильної до травм та синців, вакуумний, а тим більше вакуумно-роликовий масаж (навіть у найбільш щадному режимі) може виявитися надто потужним впливом. Якщо після процедури на шкірі клієнта з'являються великі синці або відчувається сильний дискомфорт і болючість вже під час процедури, потужність всмоктування вакууму слід зменшити. Для дуже чутливих пацієнтів краще вибрати делікатніші методи впливу: пресотерапію, кавітацію, електропорацію з ліполітиками, радіочастотний ліфтинг.

 

 

 

Аппарат вакуумного массажа Zemits Shape 6.1 | Venko  ÐÐ¿Ð¿Ð°Ñ€Ð°Ñ‚ для вакуумно-роликового массажа Zemits Bionexis | Advance Esthetic  ÐÐ¿Ð¿Ð°Ñ€Ð°Ñ‚ вакуумного массажа Zemits Leger | Advance Esthetic

 

  1.  Апарати для вакуумно-роликового масажу преміум-класу оснащуються додатковими функціями. Так, апарат для вакуумно-роликового масажу ZEMITS Bionexis (крім масажу негативним тиском та механічними роликами, впливає на шкіру за допомогою рф-ліфтингу, LED-терапії та інфрачервоних променів. Все це в комплексі дозволяє створювати максимально ефективні скульптуруючі та антицелюлітні комплекси).

    Незалежно від того, який тип терапії целюліту вибирає клієнт, важливо пам'ятати - насамперед слід подбати про нормалізацію раціону, відновлення питного режиму, забезпечити достатній рівень фізичного навантаження та подальшого відпочинку, мінімізувати стрес. Здоровий спосіб життя - ключ до довголіття, а красиве тіло незалежно від віку допоможуть забезпечити правильно підібрані антицелюлітні, косметологічні процедури, що моделюють і скульптурують.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!