Чистка особи є однією з найважливіших салонних процедур. Погана екологія, порушення обмінних процесів та безліч інших факторів негативно впливають на шкіру, викликаючи низку неприємних симптомів. Для боротьби з проблемою в салонах краси використовується безліч засобів, одним з найефективніших і найбезпечніших є вакуумний очисник пір. Пристрій з'явився на ринку косметологічного обладнання відносно недавно, але вже завоював в Україні велику популярність.
Принцип дії апарата
Робота портативного гаджета заснована на створенні в порожнині насадки негативного тиску, що засмоктують шкіру. Апарат глибоко очищає пори, не ушкоджуючи підшкірно-жировий шар. Технологія (при правильному застосуванні) не залишає червоних плям, не викликає дискомфорту у клієнта.
Компактний, бездротовий прилад цікавий ще тим, що має лімфодренажну тонізуючу дію, стимулюючи тканини до вироблення колагену та еластину. Пристрій не тільки допомагає вивести всілякі токсини та усуває мертві клітини з пор, але й нормалізує мікроциркуляцію крові, а також сприяє активізації надходження поживних речовин, що омолоджує шкіру та покращує її колір.
Компактний бездротовий пристрій дуже простий у використанні. Працює від акумулятора, може безперервно функціонувати тривалий час. Щоб увімкнути прилад, натисніть кнопку запуску. Апаратом акуратно масажують шкіру повільними круговими рухами.
Які проблеми допомагає вирішити пристрій?
Апарат для вакуумного чищення обличчя допомагає позбавитися багатьох естетичних проблем:
- усуває чорні точки та вугри;
- запобігає появі гнійничків;
- зменшує набряклість обличчя;
- покращує зовнішній вигляд і тонус шкіри;
- звужує пори.
Після проходження процедури шкіра стає свіжішою і сяючою, набуває здорового кольору. На лобі, носі та підборідді шкіра стає матовою та гладкою. На щоках у клієнта з'являється легкий рум'янець. Вакуумний прилад є чудовим помічником для очищення шкіри.
Кому підходить процедура?
Проблеми зі шкірою зустрічаються практично у всіх. Ретельне очищення слід регулярно проводити, щоб запобігти появі неприємних симптомів.
Показання для застосування:
- жирна шкіра;
- схильність до появи камедонів;
- розширені пори;
- чорні точки.
Пристрій незамінний при підвищеній активності сальних залоз, комедонах, розширених порах, які неможливо приховати навіть за допомогою професійного макіяжу. Процедуру рекомендується робити не лише жінкам, а й чоловікам та підліткам. Після застосування шкіра стає більш яскравою, природною та привабливою.
Протипоказання
Метод очищення підходить не всім клієнтам. Вакуумне очищення шкідливе для тих, які мають відкриті рани або запалені гнійні прищі, оскільки процедура може погіршити ситуацію. Від вакуумного очищення також слід відмовитися, якщо шкіра клієнта схильна до гематом та інфекційних висипань. З обережністю слід застосовувати обладнання для людей із чутливою шкірою, дію вакуумного приладу необхідно перевірити на невеликій ділянці.
Інші протипоказання:
- хронічні дерматози;
- тонка шкіра обличчя;
- гострі запальні процеси;
- розацеа;
- екзема або псоріаз;
- алергічні висипання.
Переваги та недоліки вакуумного очисника
Основні переваги портативного гаджета:
- робить процедуру абсолютно безболісною;
- глибоко очищає закупорені пори;
- допомагає досягти ефективного результату за короткий час;
- не залишає слідів на шкірі;
- має доступну ціну;
- підходить вагітним і годуючим грудьми;
- високоефективний навіть при сильних вугрових висипаннях;
- прилад легко очищується та дезінфікується.
Недоліком процедури є наявність протипоказань.
Фото до та після процедури
Вакуумний очисник пор особи дозволяє досягти приголомшливих результатів за короткий проміжок часу. Ефект помітний після першого застосування. Нижче представлені фотографії клієнтів до та після застосування апарату. Знімки дають змогу оцінити переваги процедури.
Що краще: вакуум або ультразвукове очищення?
Обидві процедури дбайливо очищають шкіру, вирівнюють колір обличчя, ефективно усувають сальні пробки. І етап підготовки до процедур приблизно однаковий. Але на відміну від ультразвукового чищення, вакуум впливає негативним тиском, а скрабер використовує УЗ-хвилі. Найбільш поширеними побічними ефектами вакууму є почервоніння, а також поява невеликих синців. Після ультразвукового впливу спостерігається лише легке почервоніння, яке проходить через 15-20 хвилин.
Як вибрати апарат?
Перед покупкой обращают внимание на следующие детали:
- Мощность всасывания. Она не должна быть слишком сильной, чтобы процедура не оставляла синяков.
- Регулировка мощности аппарата. Важный параметр позволяет корректировать режим работы оборудования в зависимости от состояния кожи. Функция позволяет выполнять более деликатные или интенсивные процедуры.
- Наличие дисплея. Дополнение информирует о текущей установленной мощности всасывания, а также уровне зарядки аккумулятора, что облегчает удобство использования.
Стоимость и окупаемость аппарата
Качественное устройство можно приобрести в городах Украины в следующем ценовом диапазоне, начиная от 2 тысяч гривен. Стоимость профессионального аппарата для вакуумной чистки варьируется в зависимости от производителя, количества насадок, мощности всасывания, наличия дополнительных функций и режимов работы.
Вакуумный очиститель окупается после месяца применений. Минимальная стоимость процедуры в косметологических кабинетах Киева стартует от 200 гривен.
Как происходит процедура?
Процесс состоит из нескольких этапов:
- Очищение кожи от декоративной косметики и кожного жира.
- Нанесение гидрирующего геля. Это вещество, которое поможет содержимому пор размягчиться, их будет проще и эффективнее очистить. НА гель наносят повязку из пищевой пленки, чтобы усилить эффективность.
- Обработка вакуумным очистителем. Процесс очистки длится около 20 минут. Для каждого клиента в зависимости от типа и состояния кожи подбираются специальные насадки. Во время работы их несколько раз меняют. Технология очистки несложная, однако требует быстроты действий: нельзя аппарат долго держать на одном месте, так как могут возникнуть покраснения и даже синяки.
- Успокаивающая маска для лица и увлажняющий крем ускорят процессы регенерации.
Количество процедур
При нормальной коже вакуумное очищение производят не более 1 раза в месяц, при жирной — допустимо 2. Не рекомендуется повторно выполнять процедуру, если не удалось с первого раза удалить все загрязнения, так как увеличивается риск образования сосудистой сетки и повреждения кожных покровов.
Косметологам необходимо следить за состоянием лица клиента: очищение следует отложить, если наблюдается шелушение или стянутость кожи.
Отзывы
Многочисленные положительные отзывы клиентов и специалистов, производивших процедуру, подтверждают надежность и безопасность устройства. Действие аппарата одобрено многими известными косметологами, а многочисленные положительные видео отзывы это подтверждают.
Если вы уверены в покупке выбранного вами аппарата для вакуумной чистки кожи лица то стоит просмотреть отзывы покупателей на самых разных платформах и трезво оценивать, так как искусственные отзывы (как негативные так и позитивный) видно сразу.
Ниже вы сможете изучить интересную информацию, а также комментарий о продукте.