+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Ультразвукові фонофорези

Сортування:

Ультразвуковий фонофорез дуже популярний у косметології. Це компактний і універсальний апарат, здатний вирішити більшість проблем зі шкірою. Перевага фонофорезу у його простоті та ефективності. Щоб використовувати УЗ фонофорез, Вам не потрібно довго готуватися до процедури. Досить провести демакіяж і підібрати правильну косметику (в залежності від проблем, які необхідно усунути).

 

Фонофорез

Фонофорез, ціна на який Вас точно потішить, можна використовувати для різних цілей. Завдяки коливанням ультразвуку, підвищується проникність оболонок клітин, що сприяє більш глибокому проникненню активної косметики в шкіру. Така косметологічна процедура є абсолютно безболісною та безпечною.

Апарат для фонофорезу

 

Апарат для фонофорезу з доставкою по Києву та Україні, пропонує Вам наш магазин Venko. Проявіть свій професіоналізм і турботу про клієнтів з потужним і універсальним фонофорезом! Ви можете самостійно перевірити роботу кожного вподобаного апарату. Для цього відвідайте наш виставковий зал, де досвідчені менеджери пояснять принцип роботи пристроїв. Ми також надаємо безкоштовне навчання експлуатації і тривалу гарантію на всі товари. Чекаємо На Вас!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!