+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Ультразвукові апарати

Сортування:

Ультразвукові апарати для чистки обличчя 

Ультразвук — одне з найбільших відкриттів фізики, яке служить для найважливіших сфер людського життя. Звукові коливання на частоті, де їх не може розрізнити людське вухо, знайшли своє застосування в медицині, в промисловості і віднедавна — у косметології. Це явище використовують як інструмент для досягнення ефекту чистої, підтягнутої шкіри та здорового тону обличчя. Сьогодні кожен професіонал-естетист знайомий з уз-технологіями. 

Ультразвукові апарати входять до обов'язкового базового набору для кожного салону краси і естетичного кабінету.

Ця процедура популярна як серед зрілих, так і серед молодих клієнтів — чистка універсальна, і тому користується попитом.

Завдання ультразвуку — проникнути в дерму на глибину 6-7 міліметрів. На цій глибині відбувається безболісний прогрів тканин і стимулюючий мікромасаж. М'язи приходять в тонус, капіляри розширюються, а кров починає циркулювати активніше, приводячи до насичення шкіри киснем і більш здорового вигляду.

Як працює уз-апарат для чищення обличчя?

Найпопулярніша процедура з використанням ультразвуку — це уз-пілінг. Її результатом стає очищення поверхні шкіри від забруднень і ороговілих, відмерлих клітин. Під час сеансу клієнт відчуває лише приємні вібрації, в той час як апарат м'яко виводить з пір комедони, пил та бруд. Під час ексфоліаціі (відлущування) мертвих клітин шкіри, апарат також чинить заспокійливу дію на запалену та подразнену дерму.  

Крім того, вплив уз-приладу насичує шкіру киснем. Якщо за ексфоліацією повинні послідувати інші косметологічні процедури (наприклад, фонофорез), їх користь значно зросте.

Алгоритм проведення чистки простий:

 1. Косметолог повністю очищає шкіру клієнта від жиру і косметичних засобів.
 2. На оброблювану ділянку наноситься зволожуючий гель. Його завдання — пом'якшити і розкрити забруднені пори. 
 3. Після нанесення гелю, обличчя клієнта покривають контактним середовищем, щоб ультразвукові хвилі легше проникали в тканини. Під час роботи, скрабер (або інший ультразвуковий прилад), тримають під кутом. Шпатель повинен весь час рухатися. 
 4. Після того, як обробку завершено, шкіру клієнта необхідно "заспокоїти" — для цього служать зволожуюча маска і спеціальний крем

Переваги ультразвукової чистки та очікувані результати

Впливаючи одночасно на зовнішній вигляд та структуру дерми, ультразвуковий апарат дарує такі результати:

 • Колір шкіри стає здоровим, рівним і свіжим.
 • М'язи приходять в тонус, а набряклість зменшується.
 • Відбувається мікровібрація клітин, яка, в свою чергу, призводить до омолодження тканин.
 • Пори очищаються, а запалення, прищі та комедони зникають безслідно.
 • Знижується небажана пігментація шкіри, а сама дерма ущільнюється

Які ще переваги може запропонувати уз-пілінг? По-перше, процедура не має обмежень за порою року, на відміну від хімічних пілінгів. Пілінг не травмує шкіру.

Реабілітаційний період після ультразвукового відлущування не потрібен. Під час процедури клієнт не відчуває болю, а почервоніння сходить самостійно через пару годин. Тому не обов'язково виділяти для процедури вихідний день.

Крім основної функції — ексфоліаціі, функціонал приладу включає в себе ще й фонофорез. Це методика, завдяки якій косметичні засоби впроваджуються в глибокі шари шкіри за допомогою ультразвуку.

Як вибрати ультразвуковий скрабер?

Косметологи-початківці часто цікавляться, на що в першу чергу слід звернути увагу при купівлі ультразвукового скрабера для чищення обличчя. Якщо ви хочете придбати гідне обладнання, важливі такі параметри:

 • Гарантія та сервісний центр. Хороший виробник завжди має офіційний сервісний центр, куди клієнт може звернутися для діагностики або ремонту апарату.
 • Міжнародний сертифікат якості. Тільки за його наявності можна говорити про те, що прилад дозволено використовувати.
 • Шоу-руми, виставкові центри і можливість випробувати апарат у дії перед покупкою.
 • Можливість професійного навчання. Представник компанії зобов'язаний показати покупцеві, як працює прилад і які техніки є найефективнішими.ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!